Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Marketko hlavně šťastnou cestu... Terezko máš IP.... Holky jak děláte jmenovky a menu???Potřebuju inspiraci....
Odpovědět
Profilova fotka
takze holky.. vyjizdime... :-D klarko... mame oboje...
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: jmenovky a menu nakonec objednala, ale koukala jsem se ve vytvarnych potrebach, tam maji dekoracni papir, nebo stačí i normální, ale budeš potřebovat něco na rozkrájení čtvrtek. Nebo je i pěkné koupit srdíčka, mkotýlky z papíru a na ně jména napsat. Kdyby ti to přišlo moc náročný,tak si můžeš zajít do květin a koupit tam oblázky a napsat to fixou na ně ;-) To mi přišlo asi nejjednodušší a i pěkné. My budem teprve teď vyjíždět :-) pa pa holky Uz jen TÝDEN :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, vsem kdo cestujete preji pohodovou cestu a stastny dojezd. Klarko-menu nemame, hoste si muzou objednat temer cokoliv z jidelniho listku-i pohary,palacinky,tvrdy alkohol,atd. A jmenovky? Ty jsme objednali uz kdysi davno spolu s oznamkem. Prazdne karticky v uplne stejnem stylu jako oznamka a pozvanky ke stolu ;-) To ted uz asi nestihnes-zkus si v papirnictvi koupit nejakou dekoracni sadu (=nuzky co delaji ty pekne okraje) a barevny papir. Napsala bych to na to treba svetlejsi fixou.. Jj,za tyden...nervozni nejsme ani jeden-milacek se tesi,ja uz smirena... :-N Jdeme si sednout do mesta na snidani, cestou zpet zkoukneme minizakusky. Zarizuje je mamka,ale mame si vybrat jake budeme chtit ;-) asi vezmeme vzorky :-D Hele,jak s vysluzkou? U nas to vidim na 16 ks minidortiku na osobu...kusy dortu tam davat nebudeme-to vypada desne...
Odpovědět
Ahoj holky!!!!Přeji všem cestujícím šťastnou cestu!!!! Jinak já to budu muset nějako vyrobiti no... Dnes jedeme do hotelu vypláznout peňa. A pak chaloupka.. Děkuju moc za typy holky-prostě vlítnu do papírnictví a uvidíme... Jinak jdu poklidit at tady neni bordel v tydnu a budeme to taky jen udržovat... Mějte krásný víkend holky. P.S.:U nás jsou nervozní všichni, jen my ne:-D..
Odpovědět
Klárko: já jmenovky vyráběla, zkusím pár vyfotit a přidat do alba, jinak ty moje nejsou nic sloitého, jen ty mašličky mi daly zabrat u nás šílí hlavně mamka, ale na mne to také pomalu dopadá, těšíme se ale oba dva, výslužky budou ze svatebních koláčků a pár zákusků, máme objednáno asi 20 krabic cukroví, tak aby na všechny vyšlo, bude mít tak 70 výslužek pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy..po 4 hodinách vybírání hudby, můžu s klidným svědomím říct,že už alespoň tušíme směr, kterým se budeme dále ubírat... :-D Jako máme pár tipů, tak jsem zvědavá jak to dnes doladíme.. Dobrou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze zdravim z CR.. holky.. prej ten prach ohrozuje i CR.. jeste ze jsme prileteli uz vcera.. ejchuchu.- Jinak moravka.. prej je Slavkov uzavrenej nebo co.. delaji pry nove silnice.. na namesti.. vis o tom neco???? No me asi je.ne.... Musim to jit poohlidnout... Lucy.. at vyberete.. to my uz mame vsechno.. ted uz spis jen takove malickosti. jdu si zkouset dekoraci s mamcou. Mejte se...
Odpovědět
Markét vítejte v ČR, myslím, že jste přiletěli právě včas:-) Jinak o uzavřených slinicích ve Slavkově nic nevím, na náměstí jsem byla včera a vše bylo jako dřív. Jen nádvoří zámku je uzavřené, ale vstupuje se ze zahrad a parku. V každém případě tu ve Slavkově budu od středy, tak bych dala vědět, kdyby byla nějaká změna. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se dnes léčím po rozlučce.. holky se nedaly vůbec odbít,tak jsem to po dlouhy dobe trochu prehnala. Zitra mame hodinu tance a vecer jednani v hotelu. makcza: tak to jste meli stesti :-) ze ste stihli prijet
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer přeji, Maky, vítej v ČR ;-) Jak víkend? My už máme hudbu :-N Jupíííí x-) Jinak dnes jsme výletili-jsem se konečně seznámila i s přítelovou babčou-je "fajná" :-D Kočky, potřebuji rady: 1) jak to máte s vyzvedávání nevěsty ženichem? Uvidí vás partner až před obřadem či si pro vás dojede dříve?My máme 2 varianty-buď se pro mně zastaví jen táta a pak společně dojedeme kočárem na místo obřadu a nebo se staví přítel i s tátou a pojede kolona a kočár poslední... 2) je u obřadu přípitek? Na matriku půjdu až v týdnu, tak se poptám... 3)kdy se půjdete převléknout? 4)máte na obědě nějaký proslov-jako poděkování rodičům a za dary? 5)ofiko rozbalujete přání a dary??? Přemýšlíme, že rozbalíme až doma a poděkujeme tak nějak hromadně. Díky moc. ;-)
Odpovědět
ahoj, tak pro mne si ženich přijede domů spolu s rodiči, pak pojede kolona aut v čele s ženichem a nevěsta nakonec, u obřadu si myslím, že přípitek není, ale nevím, jak konrétně u vás, převlékat se nepůjdu, ráda bych ve svatebních šatech vydržela do konce, proslov bude při předávání dortů rodičům, rozbalovat dary na hostine asi nebudeme, přání ano, ale žádné ofiko čtení, necháme je v krabičce a ať si každý přání přečte sám,poděkujeme pak hromadně spolu se svatební fotkou... Jakou hudbu jste nakonec vybrali? pěkný večer a hodně sil do předsvatebního týdne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdravim.. takze zenich me poprve uvidi az budu nastupovat...zenicha povede jeho mamka spolecne s moji. Pripitek u obradu nemame.. ale jak pise Lena..nekde je.. nekde ne.. zkus se zeptat. Prevleknout..jeste nevim... zitra se kdyztak juknu po nejakych satech...... nebo necim vhodnym ... ale kdybych se prevlekala..tak asi az tak kolem 22.00, ale tezko rict.... spis bych se prevlekla, az by to ve svatebnich satech bylo fakt neuuuuunosne... :-D Proslovy mit budeme...ale chceme den predem podekovat rodicum sami a pak uz jen takove jako ofico neofico podekovani....dorty nemame predavame zrcatka a tatkovi vejlet do Itosky. Dary rozbalovat nebudeme...mozna mrkneme na prani...,spise hromadne podekujeme za to, ze prisli atd.. pak jeste posleme svatebni fotku a podekovani za dary. Ja povalim za chvilku do Kyjova... mam kadernici. My jsme taky zmenili hudbu... prvni tanec je od Sinnead o Connor Only you.... Jinak kdyby bylo pocasi jak vcera...tak bych si piskala.... :-p :-D Hezke pondelicko, zeny....
Odpovědět
tak my docela klesá nálada pod psa, když vidím ty předpovědi...intenzivní deště a lijáky, teploty kolem 15, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jen v rychlosti: http://www.novinky.cz/domaci/199772-z... http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t... Sobota ma byt nejchladnejsi... :-p Kazdopadne uz zajistujeme destniky a kocar se strechou ;-) Stejne ten den bude nejkrasnejsi x-) Dnes mam kosmetiku, tak mrknu az vecer. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
takze to me uz jeblooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-( :-D ale tak co... z bilych satu budou cerne.. z ucesu za sto milionu bude super truper pankac ci zmokla slepice...z kytky koste na zametani...ale proste.. uuuu salalali.. uuuu salali... :-D :-D :-D ja mela vlasy.. super.. uz jsme bliiiizko realite.... zitra saty, kosmetika... takze bamboleeeejoooo
Odpovědět
třeba to nakonec bude jako dnes, ale deštníky jsem si už včera půjčila od kamarádky a dostala jsem od mamky zákaz dívat se na předpovědi počasí :-) , neb zbytečně moc nervuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, v rychlosti: mám za sebou kosmetiku a solárko. A další zkoušku šatků-zítra si je jedu už vyzvednout x-) A také už jsme udělali jmenovky ... :-) A objednali ty deštníky... :-S Kočky, držte se. Mám fofr. Budu reagovat v rámci možností-bo zítra jsem až do večera v jednom kole-veterina, pošta, naši,... a pozítří to jedu oznámit do práce se zákuskama a pak kadeřnice, zumba, solárko,...A čt, pá jsou jasný :-p Pa
Odpovědět
Ahoj holky!! Takže u mě nervy dost na dranc.....Na počasí já se dívám pořád,ale jsem si jsitá, že všechno dobře dopadne... Co se týče příprav, tak mám nervy dost na pochodu, pač ta Štěpova rodina nám pořád dělá naschvály a včera nám dokonce začaly nadávat a úplně nás veřejně ztrapňovat(facebook) a serou se do věcí, do kterých jim nic není a dělají z toho opět zle v celé rodině apodobně. To je katastrofa...Nervy mám na dranc, ale nesmím se nechat a bavit se s nima a snižovat se na jejich mínusovou inteligenci opravdu nehodlám. Ale mám trochu strach holky, co si na nás ještě připraví. Co mám dělat??Na svatbě budou určitě - takové"cirkusové představení" jak naši svatbu Štěpánkova sestřenice nazývá, si nenechají ujít - spousta možností k pomluvám, ale s tím jsem smířená. No děsné...A to, že se naváží i do mé sestry .... no konec... Jinak dnes jdu na melír a musíme konečně udělat jmenovky, menu a zasedačák noviny:-)...Ty jo nervama mi pochodují všechny vnitřnosti..:-(...
Odpovědět
http://www.meteocentrum.cz/ tady je to docela sympatický!!!! ps: kde sehnat ty bile - kremove destniky???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, rodice mi vcera rekli,ze u nas byli jedni znami (je jim tak 60let) a pry se chystaji jet k zamku se na nas podivat - od nich to muze byt tak 35km!Doufam,ze nikdo jiny takovy napad mit nebude :-D :-D Ja jeste noviny hotove nemam, dneska je musim dokoncit,aby nam je stihli vytisknout. Menu a jmenovky uz prisli, to jsem moc rada, protoze jsem se bala, jestli prijdou vcas. Zasedaci poradek taky jeste nemam :-) marilka: ja destnik objednala z netu, zkus si dojit do svatebniho salonu, tam by nejakej meli mit ;-) Dekuju moc za tvou predpoved, ta se mi libi nejvic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Klarko, hlavu vzhuru. Po svatbe maji smolika, tak je neres. Pritelova rodina od nas bydli dal, tak se neangazuji...ani nevim jestli bohuzel nebo nastesti-proste neangazuji...Tedy tchynka se ptala jestli neco nepotrebujeme, ale ono 50 km daleko se to blbe zarizuje. Co psali na FB? Klido zase IP... ;-) Juknu z telefonku. Hele, neres je, s primitivy nema cenu ztracet cas. Destniky-info poslu do IP at tu nedelam reklamu. Jinak ja to mam napak-dala jsem se do takove psychicke pohody, ze se az sama divim...Pritel se hrozne snazi a pomaha, pribuzenstvo a znami jsou vsici takovi mili :-N Pocasko uz neresim - spoleham na sve stesti a take na to, ze budeme mit destniky a tedy nebudou treba (Murphyho zakony... ;-) ) Citim se proste v pohode a stastna. x-) Zkuste si to to take tak uzivat ;-) Drzte se ;-)
Odpovědět
Holky diky! Hodim do IP Terezko.. Jinak ja verim, ze nam dedecek z vrchu to slunicko zaridi:-)...
Odpovědět
Klárko, s příbuznými si hlavu nelámej, důležití jste jen vy dva a pokud se vám vaše svatba bude líbit, není co řešit. Hlavně si jimi nenech zkazti Váš den, pomlouvat budou, ale s tím nic nenaděláš a jen by jsi jim udělala radost, kdyby jsi z toho byla smutná ;-) jinak příbuzní nastávajícího se také organizací nijak nezabývají, mají to docela daleko, tak jen přijedou na obřad a hostinu s nervama u mne podobně jako u Terezky, po nervovém záchvatu v pondělí ráno kvůli počasí, jsem se uklidnila a říkám si, však ono to nějak dopadne, přeci si tento den nenechám nějakým počasím zkazit :-) po všech těch přípravách si začínám uvědomovat, jak významný den se blíží a těším se na něj :-) Hodně sil do posledních zařizovacích dnů!!!
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: snaz se o ne vubec nestarat a soustred se na pritele. Myslim, ze to dali na FB jen z provokace, tak ty si pro zmenu dej, jak moc se tesis,nebo ze se nemuzes dockat, ze vsechno je super... Uvidis, ze jim spadne celist, kdyz uvidi,ze pro tebe to jejich popichovani neni dulezite, a treba je to i prestane bavit. My jsme se s pritelem na zacatku dohodli, ze jestli to s jeho pribuznyma nepujde, tak to proste nepujde. Takze jsme je nakonec odvolali. I kdyz verim,ze spousta lidi by na to zaludek nemela. My mame o par hostu min, ale urcite si to uzijem o 100%vic. Az budes delat zasedaci poradek,tak je posad na uplne konec stolu, a nejlip abys mezi ne dala nekoho kdo je ti naklonenej :-) Neboj urcite to bude SUPER, beres si prece svyho milacka :-) U me je to jako na koupacce. chvilku se nemuzu dockat, a pak zase silim,jestli mame vsechno :-D Preji vsem krasny posledni dny pred svatbou :-) :-)
Odpovědět
Moravka:budu se je snažit ignorovat jak jen to půjde no... Mon:No je to pravda - my je chtěli odvolat, ale to oni by na truc schválě přišli, tak to necháme tak jak to je--kolují fámy, že nedojdou nebo co tak kéž by to byla pravda.. Jinak holky já taky začínám šílet...Hihi, dnes se mi zdál děsnej sen, že začala válka v sobotu ráno, takže jsme se vzít nemohli - bylo to fakt hnusný, fakt hnusný mooooc:-/ - havně ta válka teda - fuj...No já jinak mám po melíru, za chvilinku kosmetička, pak zkouška v salonu, pak tisk tiskovin, pak zavést výzdobu a večír nachystání chlastu atd....No je to legranda - mám pocit, že to všechno nestihnu... :-)...užívejte si posledních pár dní holky....snad to žádná znova nezažijeme!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, já už to tady přestávám pomalu stíhat, takže nevím jak se budu ozývat. Resp. počítač se mi nebude chtít zapínat, tak jedině z telefonku. Dnes jdu k té kadeřnici a pak zumba a možná solárko...ale už jen 10 minutek na doladění. Včera jsem si vyzvedla šatky na převlečení-krásné. 2.svatební. Na koho mám e-mail, tak tomu pošlu foto. Přeji hodně nervů a sil. Kdyby někdo náhodou už do soboty nebyl - přeji hodně štěstí. Sejdeme se tu v neděli/pondělí. Jsem zvědavá na zážitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kockyyyy-uz maji byt jen prehanky :-D http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
Odpovědět
Profilova fotka
takze ja totalni horor.. make up.. misa mi rekl, ze ne.. mela jsem kourovky..takze jdu na novou zkousku v patek... uz me kazdy zacina mirne nasirat.. miliony otazek.. o nicem... dneska mam narozky.. ale nemam ani chut je slavit... noviný mame CB.. barevne jsou drahe jak svina.. jedny by vysly na cca 160 Kc.. takze nic... saty na prevleceni nemam vubec.. snad neco objevim.. jinak vcera zkouska satu.. fajn... jen jsou tezke jak svina... zavoj zmenen za mohutny velky... snad ho i pripnu.. krabici na prani jeste nemam, dneska jdu na solarko. Ted jsem psala Bigimu jak ohledne timelistu dne a foceni... jeste musim zavolat a napsat dalsim.. zitra vyzvednout saty... Ter..nevim, jak to vyjde zitra.. bo mam asi odpo jen 2 hodky na prejezd do brna a zpet, pak mame sraz na mlyne ohledne cele soboty a vyzdoby atd...pak schuzka s bratrankem ohledne holubic, pak vyzvednout svatebni auto..takze uz me fakt je.ne...ale to rikam furt, ze :-D Ale jinak si uziiiiiiiiiiiiiiiiivam dnesek jak mohu.. a jak vy kocky.. at nepisu a nestezuju si jenom ja.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Makrétko: já jsem nějak čím dál víc v pohodě, dnes jsem byla na kosmetice a domluvila jsem se s paní kosmetičkou na jiném líčení než byla zkouška, protože to se nikomu moc nelíbilo, tak se nechám překvapit, jaké to bude ve svatební den a VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!! :-) ...pěkně si oslav poslední narozeniny za svobodna:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?