Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my mame svatbu ve 13.15, obrad hodka, pak fotografovani... pak presun.. takze v 5 budeme zhruba tak na miste... takze bude jakoby pozdni obed a pak kolem 8 raut... chceme mozna i sele...ale to nevim.... asi by toho bylo az moc.... jidlo, jidlo, jidlo v kratkem casovem intervalu.. tak uvidime... No ja verim, Lucy, ze vam to vyjde... no, byla by skoda, kdyby ne... Marilka: vitej, tak to je hezke... takove patnactkove... :-D kde bude svatba?
Odpovědět
lucy:no právě proto, že zrovna moc penízky nemáme a svatba bude veliká, tak budeme mít jen velký raut. Celé to máme úplně jiné než si to všichni kolem nás představují...Tak obřad v 15h se úplně nabízel:-)..My jsme prostě takový:-)..Jinak Makczi vše bude probíhat v hotelu Sudický dvůr. Obřad venku v altánu a hostina uvnitř v sále...Mám jakousi představičku, tak snad to bude tak krásné jak chceme...Svatba bude krémovo zlatá, tak snad to bude vypadat pěkně....Už řeším s jednou agenturou hudební doprovod na obřad - houslové trio:-) a výzdobu sálu a obřadu chceme vyřešit podle toho na kolik penízků by to přišlo no...To nám docela stojí v cestě. Já ještě studentka toho do domácího rozpočtu moc nepřinesu:-/. ... Jinak Maky - nádherná love story..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marilko-tohle bych neměla na beremku moc říkat, ale na svatbě nezáleží. Důležité je, jak se pak ti dva poperou s životem. Jinak svatba jako taková je spíše pro rodiče, kamarády,... My jsme uvažovali i o tom, že bychom se vzali někde na Maledivách či na podobném místě (=cena svatby), ale nechtěla bych o to ochudit moje rodiče. Jsem jejich jedinná dcera a do teď jsem jim dělala radost. Vychovali mně, tak si myslím mají nárok být i u tohoto důležitého kroku. Jinak pro příťu už je to druhá svatba-i když prý tu první moc neřešil a nezajímal se o nic. Tu mu poradil jeho v té době ještě kamarád a také mu to dost výrazně naznačovala teď už ex...Byl mladý... :-S Teď se mnou hledá místo. Vždy tam jedeme a zkoušíme jídlo. Prstýnky vybral on, já schvalovala a tak.Prostě se aktivně sám zapojil. Já jsem byla ta pasivnější, ale po zkoušení šatů mně to chytlo. x-) Jen mám teď docela problém najít boty ke smetanovým šatům...
Odpovědět
Profilova fotka
Marilka... taky mame kremovo-zlatou svatbu... a taky premyslim o nejakem houslovem triu na obrad.. protoze ve Slavkove hraji jen na varhany, co ja moc nerada.... a navic jsem si strasne zamilovala Pachellbeluv Cannon in D...takze kdyby si mela nejake jine tipy na tria, kt nebudou hrat tobe.. prece jen svatbu mame ve stejny den... :-D, tak sem s nimi... jojo, love story pekna .... ale mame krasny zivot.. to je vic... :-D a co vlastne studujes, studentko? ;-)
Odpovědět
no ja se muzu urcite zeptat jestli v agenture nemaji typ na nejake dalsi trio..:-)..jinak studuji regionální rozvoj..takže samé strukturální fondy, marketing rozvoje atd atd atd...myslim, že to bude mít pěkné uplatnění..už bych sic měla být bc.,ale jelikož jsem rok a půl studovala hudební vědu a ta mi nedávala to, co jsem potřebovala (a navíc po zkušenosti vedení kroužků na základce určitě děti učit nechci)..mám z tohoto radost, ikdyž jsem nějakej ten roček ztratila...a copak děláš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já také studuji VŠ. Už pátý ročník. 3 roky na Bc. jsem studovala na denním, teď jsem na dálkovém a u toho pracuji...Za pár měsíců by mně měly čekat státnice a snad i titul Ing., ale nějak teď na to dlabu a při práci nestíhám, tak jsem sama zvědavá jak to dopadne...
Odpovědět
makcza: díky za nabídku pomoci, zkusím se s tím poprat sama a uvidím, já pořád věřím tomu, že to zvládneme :-) Panellbeluv Cannon je krásný, často si ho pouštím, když mám nějakou blbou náladu a dobře se mi u něj pracuje ...krásný je i u váš životní příběh, to je prostě osud my jsme se potkali v Japonsku ...strávili jsme tam spolu asi 14 dní, ale to jsme ještě nevěděli, že spolu zůstaneme.. až po návratu do Čech jsme si to vyjasnili...a už jsme spolu víc jak 4 roky
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: neni zac.... vsak kdyby neco.. tak se ozvi.. No tak vase love story zacina krasne.. v Japonsku... ;-) blaho ted se musim zeptat... neni japonec? Nebo teda nejaky cech byl v Japonsku taky a nejak jste na sebe narazili v tom velkomeste? :-D Tak to je jeste lepsi. a po 4 letech.. to uz se ta svatba i sama nabizi...ale znam mnoho paru, kt jsou spolu milion let a svatbu jeste neplanuji. Ma nejlepsi kamaradka s pritelem jsou spolu asi 12 let a ted cca za 3 tydny by se jim mela narodit mala holcicka...takze ne asi vzdy je svatba dulezite.. ale my jsme s moji staromodni.. prvne svatbu a pak az deti.. :-D Lucy222: ja troska slozitejsi studiu: po gymplu jsem sla na radiol. medicinu, pak jsem chvilku ucila, at mam praxi, pak jsem se dostala do Prahy na specku, ale nakonec jsem prosla ekonomikou, marketingem, manag. atd.. same zajimave veci... :-D Pak jsem po skole pracovala pro jednu logistickou spolecnost a pak prislo one osudne prestehovani se do Skotska. Tady pracuju pro jednu obchodni spolecnost jako zakaznicky asistent, takze neco prace v obchode, neco v kanclu... ruznorodost...navic chodim do skoly, studuji anglictinu. Tot vse... ;-) Jak vlastne se mate takhle pri pondeliiii?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, dnes to byl děs :-p Spát jsme šli v půl třetí ráno, první pokus o vstávání v šest...Do práce jsem dorazila až ve čtvrt na devět (normálně chodím tak v půl sedmé v sedm...).Celý den na služebce, doufám, že mně cestou domů na dálnici neměřili-pod 16O km/hod jsem nešla.Měla jsem tam i 200 (když byla volná silnice)...Domů jsem dorazila za pět šest...Teď jsem se vrátila od koně a jsem K.O. Doma mně čekalo překvápko od příti, tak mi to zlepšilo náladu. Dnes se neuvidíme. :-| Teď bojuji s tím jít/nejít běhat. Je tam pěkná kos, tak se mi moc nechce. A jak vy? Jinak dnes jsem měla školu, ale nestíhačka :-S
Odpovědět
makcza: ne, není to Japonec, ale Čech, my jsme tam oba jeli za naši společnou kamarádkou, která tam studovala japonštinu, ale vzájemně jsme se neznali, jj, taky si říkám, že už je na svatbu nejvyšší čas, já jsem taky takový staromodní typ, nejprve svatba , a pak až děti
Odpovědět
Profilova fotka
holky,holky... jsem tu nejaky den nebyla a uplne to tu vazne.... :-p kde jste vsechny? Jak se dari...a jak pripravicky? My se ted poohlizime po nejakem tom triu na obrad...a zatim to vypada dobre. Vzpomnela jsem si, ze ma byv.spoluzacka z gymplu hrala taky na housle atd..studovala to snad i nekde na skole,tak by mi mohla dat nejake info...takze jsem ji kontaktovala a jsme ve fazi, kde hledame vhodne adepty...hihi Doufam,ze vsechno OK a dari se. Pekny vecer...
Odpovědět
Profilova fotka
Makza-všechny jsme v tématu "Květen 2010 Praha a okolí" ;-) Stav se-holčiny tam jsou moooc fajn :-N
Odpovědět
Článek se načítá
My se taky budeme brát 15.5., na Švihově v kapli, pokud to nezakážou po novém roce. Termín už máme zamluvený, prstýnky jsou doma, dort objednaný, podvazek koupený, šaty se šijí, fotografa sháníme.
Odpovědět
Profilova fotka
Lea-uz mate objednany dort? Fiha, tak to my jeste zdaleka ne. Ale zase mame fotografa. Kde to budete mit? Jak dlouho predem budes davat oznamko?
Odpovědět
Ahoj holky, pripojuji se k vam. Budeme mit svatbu take 15.5. :-) Budeme se brat v Praze na Chvalskem zamku v Pocernicich. Mame uz skoro vse, ja cerstve i saty. Nerada zkousim a kdyz mi padly do oka i na telo:-), nevahala jsem. Je to sice az za pul roku, ale nevadi. Ted spolecne vybirame prstynky, nakonec asi zvitezi Lukas Rydl.
Odpovědět
Profilova fotka
Chehehe-vitej :-) Se saty jsem to mela stejne. Proste padly, tak proc hledat jinde. ;-) Jak to mate s fotografem?
Odpovědět
lucy222 - mame domluveneho Matouse Duchka. Je to sympatak a hlavne zakladni balicek, ketry nam staci prijde na 4tis, coz je cena celkem prijatelna. Co prstynky? Ja moc nevim, kde hledat. Ocenim rady :-) mas moc pekne saty v albu!
Odpovědět
Profilova fotka
Písnu Ti do IP tip. ;-) My máme Wagenknechta, tak jsem moooc zvědavá. Děkuji za pochvalu šatů. Vybrala jsem jiné. Tyhle jsem zkoušela až jako druhé, ale ty první je spolehlivě převálcovaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petr Wagenknecht je moc dobry... určitě budete spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, četla jsem jen samé super recenze a teké jsem viděla nějaké jeho fotky a přijde mi fakt skvělý. Tak doufám, že i tahle svatba se mu vydaří ;-)
Odpovědět
lucy222: budeme to mít na Švihově. Dort je objednaný brzy a fotograf se shání dost těžko. Všechno moc drahé :-( Oznámení dáme tisknout koncem ledna a posílat je budeme na začátku dubna.
Odpovědět
Profilova fotka
Wagenknecht je fakt dobrej... byl muj tip take..ale bohuzel 15.5. mel uz obsazene..vim, kdo to byl... ze Lucy222 :-D , kdy sis ho zamlouvala,protoze byl zamluvenej teda pekelne dlouho dopredu. My se rozhodli pro Bigose,takze jsme stastni, prestastni... :-D Jinak oznameni doufam bude do konce listopadu a bud pred Vanoci nebo tesne po budeme rozesilat... jinak se dari?
Odpovědět
Profilova fotka
Makza-fakt netuším o čem mluvíš =-) :-D Myslím s tím Wagim... No, přiznám se, že to bylo to první co jsme zamlouvali... Řekla jsem si, že bez Wagiho ani ránu a teď jsem fakt ráda, že jsem to udělala. Bigoš? Také skvělej-další z té "velké trojky" -Wagi, Bigoš, Vokurek... Myslím, že Ti jsou nejlepší. Dražší-ale na druhou stranu-co (teda kromě manžela :-D ) nám z té svatby zůstane? Fotky... Oznámko pomalu vybíráme, ale nehrotíme to. Hele a jak to máte s hudbou? Dj a nebo živá? A jak s pitím na hostině-platíte i alkohol? Máte to nějak rozdělené? My alkohol ano, ale omezíme nabídku. Jinak vůbec nemám tucha kolik třeba zákusků, kolik se toho dává do výslužky a tak-prostě nevím... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no, ted jsme dodelali oznamko...nechame si poslat a uvidime, jak se nam bude libit... jeste teda cekame na vzorek oznameni z CR... a pak se rozhodneme...bylo docela i tezke vybrat anglicky text... a jak to tam nakombinovat,ale nakonec jsme to zvladli...zdarne... :-D Hudbu mame zivou...Novou Tchyni a verim, ze jsme udelali vyborne...same dobre recenze...vysli nam vstric...ze tam bude i jedna holcina, kt umi perfektne anglicky, takze to bude tak trosku i moderovat...dame i nejake souteze, lide si s nimi mohou zazpivat..takze super.. ;-) No s alkoholem atd...jeste nevime... na konci listopadu letime do CR,takze mame schuzku s provoznim, kde bude hostina..ale predbezna domluva je, ze bude vlastni vino a slivovice...a zbytek od nich..ale tvrde se pokusime take omezit...nejak.. :-D Tucha o zakuskach a takovych serepetickach nemam vubec.. :-D tatka to ale resi tim, ze bude davat do prace jemu, mamce, segre...nejaky ten litr slivky a pak asi od skorosvagra mamca pece nadherne a chutne..tak nejake vysluzky asi nakonec budou...ale jeste nehrotim. :-p Ted jsou pro me dulezite saty a vyzkouset si prstynky v listopadu v CR...takze se tesim..pujdu do Belly a snad tam neco na me bude...modlim se... ;-) Jak vy s hudbou kockou?
Odpovědět
Profilova fotka
S hudbou? Jeste nevime ani jestli DJ nebo zivou. Ja bych rada zivou, pritel DJ, tak to zatim vypada na kombinaci. Ohledne prstynku-my bychom je meli jit zkouset snad pristi tyden, tak se moooc tesim. A doma by mely byt pred Vanocema x-) Po svtabe se vracite zase zpet do zahranici nebo zustavate tu? A jak se zije v Dansku?
Odpovědět
Profilova fotka
nene...my nezijeme v Dansku, ale ve Skotsku ;-) a po svatbe opet zpet a pak mozna po nejake dobe presun a to bud do Danska nebo do Nemecka..ale to je jeste ve hvezdach... Kombinace zive a DJ je super, ale asi to bude i o neco nakladnejsi...ale tak....My prstynky jdeme zkouknout ted v listopadu a objedname je tak, at jsou ready pro nasi dalsi navstevu CR a to je duben...takze uvidime. Je fajn sledovat...jak kazdy den plyne a plyne a je bliz a bliz do svatby.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, mne to neplyne po dnech, ale leti po tydnech :-p Ale mam ted jine veci kvuli kterym se stresovat-diplomka... :-N No, ta kombinace neni jista-zatim je fakt vse "v behu"... Ona kapela se pry plati cca na 6 hodin, tak bychom si pak pousteli pisnicky ci je tam moznost karaoke...Tohle je proste jeste hrooozne daleko. ;-)
Odpovědět
holky my mame stopro jistou fotografku Simču Smrčkovou - simsfoto..No pak máme tak nějak typově vyhlídlé oznámko, dort a prstýnky, ale to budeme řešit až po Vánocích. JInak teď řešíme kameramana a včera jsem objednala potahy na židle, slavobránu a čokofontánu:-). Šaty vzkoušeny nemám,ale mám vybrány z netu a nechám si je ušít. Jinak víc věcí tak nějak teď nemáme. Stěhujeme se a do toho spoooousta věcí do školy, takže svatba mě teď jen vyhání z reality ve volném čase:-).Jo a vlastně mám ještě objednáno houslové trio k obřadu, na to jsem moc pyšná:-)...Vyhlídnuty šaty pro družičky a ta nějak spíš ještě koukáme no....Ale jsem zvědavá jak to dopadne...:-)A jak řikáš Lucy-letí to po týdnech - to je děs!!!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marilko, mne take zamestnava dost jinych veci. Dekuji tomu, ze fakt vetsinu veci kupuji na prvni pokus a zatim to vychazi... Jinak by mi z toho asi jeblo. To hlavni mame zarizeno, zbytek tak nejak casem-videla bych to tak na mesic predem. U mne to bude take s casem cim dal tim horsi-zacne zkouskove a pak ta diplomka :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale nesmime holky stresovat...hihi... :-D nejak to dopadne... Marilka: jestli mas nejake kontakty na jina smyccova tria.. tak sem s nimi...ja se taky poohlizim... Jinak je asi fakt, ze to nejdulezitejsi asi mame vsechny...a ted se proste jen vyckava, sbiraji se napady... v hlave se urovnava, co a jak...takze ja si myslim,ze to prave silenstvi zacne taky az tak mesic, dva pred svatbou a to pak budou hromy blesky... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?