Svatba 15. května 2010

Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
1
2
35
Profilova fotka
já taktéž :-) , ale nemůžu se nikde dočíst jak dlouho dobu před svatbou mám poslat žádost na úřad, neví někdo? ;-)
Odpovědět
ahoj, já se také přidávám :)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se, taky 15.5. :)
Odpovědět
Profilova fotka
no slava, prece se jen nekdo nasel... :-D funny.xp: bohuzel neporadim, ale myslim, ze hned jak vite, kdy chcete svatbu, tak je dobre to nahlasit na urade... ale vazne nevim. Nejjednodussi je si zavolat na urad a pozjistovat. Moravka: zdravim.... asi se mozna i v tom Slavkove potkame... zalezi, v kolik hodin mate svatbu. Veronika: ahoj do Mostu.... A ted otazka.. jak jste daleko v pripravach?
Odpovědět
my už taky zjišťovali, cca necelý měsíc už jsou danné datumy od magistrátu a nám řekli, že pokud chceme konkrétní datum, tak je nejlepší zamluvit si ho co nejdřív, jelikož už si lidé zamlouvají...Takže nikdy není brzo ;-) A pokud jde o přípravy, tak již mám zamluvené šaty(první co jsme si zkusila :-) )a zaplacenou zálohu. Vyplněné formuláře na matriku a do kostela, ještě to oběhat až bude čas. Jinak v podstatě nic, pořád si řikám, že je Obřad bude v kostele, tam času dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak.. cim drive, tim lepe... ty jo, uz i saty? Ja to nechavam na listopad, az prijedu do CR, predstava zatim by i byla..ale uvidime, kt mi sednou a jak se budu citit a hlavne libit. :-p Jinak si myslim, ze 15. kvetna je fakt moc hezke datum.. ale ono asi kazde,ze.. kdyz se dva vdavaji... :-D , ale tak mne se 15teho libi obzvlast... navic bude mit ten muj i narozeniny... takze kdyby nekterou napadaly nejake darky.. tak sem s tim....
Odpovědět
Na narozeniny je to super. Já moc chtěla na 1.máje, al eto nevyšlo, když j esvátek, navíc u nás je v květnu pouze jeden termín a to právě 15.5., ale i tak se mi to moc líbí. Vlastně mám už prstýnek ;-) ještě jsem ho naživo neviděla, protože mi ho přiveze sestra u USA. Ještě se zeptám jak dlouho spolu vůbec chodíte? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz se budeme brat, tak spolu budeme skoro 3 roky, no prakticky 2 roky a 10 mesicu. Zasnoubeni jsme od 5teho mesice chozeni... svatba by mozna mela byt do roka, ale my jsme se stehovali do zahranici, tento rok hodne cestujeme,takze pristi rok je nas svatebni.... :-p a vy? Nam se taky libi nejake prstynky, tak uvidime v listopadu, jak prijedeme, jak nam budou sedet na prstu. :-D Jaky styl se ti vlastne libi... bile ci zlute zlato...?
Odpovědět
My spolu budeme 5 let, když se budeme brát. Jinak zásnubní prstýnek nosím tři roky ;-) Jinak prstýnky kupujeme zvlášť, jak pro ženicha tak pro nevěstu. Přítel na prstýnky a jiné ozdoby vubec není, tak koupíme obyčejný, asi ze tříbra. Pro mě máme z bílého zlata s 12 diamantíky, je jemný, uzounký....mám malé ručky a prstíky také, takže nemůžu mít nic masivního :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli na prstynky vazne neni...tak je asi nejlepsi koupit neco ze stribra nebo ne moc draheho a penizky investovat do tveho, jsme prece jen baby fintive :-D nebo je pouzit na neco jineho. Pro nas je prstynek jakymsi projevem, ze budeme manzele, jsou pro nas dulezite, takze na nich nebudeme setrit. Do jake barvicky budete ladit svatbu? My jsme se rozhodli pro kremove zlatou... je elegantni, takova slavnosti a mne se desne libi. :-p ale musim priznat, ze ze zacatku jsem byla pro zelenkavou...pohraju si s dekoraci, to ja rada... ;-)
Odpovědět
On na to opravdu není no, takže jsme ty penízky radši dali do mého ;-) Mně se taky líbí zelená, ale když tu prohlížím všchny ty fotky a nápady, tak se mi zamlouvá nejvíc bílá+šampaň, bílá+ stříbrná a nebo čistě bílá...působí to čistě a jednoduše, to se mi líbí...ale bůhví jak to nakonec dopadne ;-) obřad (civilní)bude v mosteckém kostele, který je opravdu překrásný a místo na oběd ještě hledáme, tam bude v podstatě jen nejužší rodina, cca 12 lidí, nechtěli jsme žádnou hostinu s tancovačkou. Tam bude oběd, dortík, apod... No a večer budeme mít zamluvený velký stůl pro přátelé v jedné pivnici, cca 20 lidí.... Tahle představa byla první a jediná, kterou jsme si chtěli určitě prosadit...na té jsme trvali.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit cca tak 40 lidi jak na obrad, tak na hostinu a vecer pak prijdou jeste rodice od sestrineho snoubence. Taky budeme mit civilni obrad na zamku a pak se presuneme na mlyn do sklipku. To my zase chceme takovou tu tancovacku, hry atd.. proste opravdu si ten den uzit s nasimi prateli a rodinou, protoze je tak casto zase moc nevidime. Ja se citim tak nejak hezky... vis jak.. planuju si vzit muze, kt miluji a chci s nim byt cely zivot... je to takove.. no vzrusujici :-D Co otazka deti, Verco? Po svatbe? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
My na to moc nejsme no, určitě chci být ten den za princeznu, to ano, na obřad pudje hodně přátel a příbuzných, al eoběd už jen v melém, nejde nám o peníze, ale nějak máme svatby ve velkém zažité a zvolili jsme tuhle cestu :-) Děti zatím neplánujeme, časem ano, ale prozatím na pořadu dne nejsou.
Odpovědět
makcza: my ještě nemáme zamluvený kostel,takže hodinu nedokážu upřesnit, ale rádi bychom kolem 11-12 hod,on přítelje ze severu Čech, tak aby se semna Moravu taky nějak rozumně dostal. Jinak my plánujeme na oběd kolem 30 lidí,na večer pak kolem 70-80. Taky si tento den chceme užít s kamarády, rodinou apod.
Odpovědět
barva svatby? to zatím moc nevím, výzdoba stolů by se mi líbila nějaká výraznější (např. oranžová nebo čerená), ale uvidíme také, jaká nakonec bude kytka...spíš si nechám poradit
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky... hlasim se po odmlce.... byla jsem nemoc, ale citim se uz trocha lepe... fuj tajbl.. moravka: cervena je moc pekna barva a zda se mi, ze se da sehnout opravdu hodne dekorace v teto barvicce. Ja kdybych asi nemela kremovo-zlatou..tak sahnu, jak jsem uz psala, po zelenkave...a ted si uvedomuju, ze i krasna fialkova.. takova ta lila by se mi libila jakbysmet... jak si holky vybirate mezi oznamenim? Nam se libi jedno z Kyoprintu,tak jsem si nechala poslat vzorek, jak to bude vypadat live.. tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, i já se hrdě hlásím k 15. ;-) Co máme zařízeno? Matrika, hostina, fotograf, teď čerstvě šaty a úplně nejčerstvěji prstýnky :-D Pomalu se to kupí. Jo a ještě kadeřnici-a už vím i kdo mi bude dělat nehty a líčit, ale ty lidi o tom ještě nevědí :-N Jinak už mám vyhlídlou i bižu, tak si jí asi objednám. Mně vždy musí něco upoutat na první pohled-to si to pak hned beru a nehledám jiné ;-) Barva svatby? Zatím není jasno. Možná bordo-zlatá...Ale to fakt ještě nevím. Šaty mám krémové.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucy... ty jo.. teda holka, ty toho uz mas... :-D kde vlastne bude svatbicka? Jinak te samozrejme vitame v nasi ~patnactce~ Presne jak pises.. jak se mi neco zalibi.. taky uz nehledam jinde.. nechci pak premyslet a vymyslet.. jestli jsem neudelala chybu atd..takze jak uz jednou mam.. super a uz necucim jinde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makcza-víš, já takhle nakupuji odjakživa a fakt jsem nikdy nelitovala. Jak mně věc chytne za srdíčko, vždy to dopadlo dobře. V tomhle dám na první dojem. Jak začnu malinko váhat/pochybovat, je zle. No, mám...Ono to chodí tak nějak neplánovaně... První bylo místo na hostinu. Bude nás dost a takový počet neumístíme jen tak a nějaký kulturák nechceme (rádi bychom pěkné prostředí). Abychom mohli dát zálohu, bylo potřeba zjistit, jestli matrika oddává... Když už bylo zamluveno toto, tak-jelikož jsem si vyhlédla super fotografa-jsem zamluvila i jeho... No a šaty mám vyhlédlé strašně dlouho dobu. Chytly mně na první pohled. Jelikož jsem byla v jednom salonu tady u nás a šaty "na živo" nic moc (jako pěkné, ale úplně něco jiného než na profi fotkách), tak jsem chtěla na rovinu vědět, jestli ty mé nejsou také jen hezky nafocené. Druhý den jsem se sebrala a jela přes půl republiky je vyzkoušet...No a už jsem si je rovnou zamluvila, protože 250 km bych nerada absolvovala jen tak znovu ;-) To samé s prstýky. Včera jsem si udělali výlet, že kdyžtak jen tak juknem a ve druhém zlatnictví příťa upozornil na jeden pár a už jsou "naše"-nemáme je ještě doma, ale už se vyrábějí. Jelikož je to ruční práce a výroba na zakázku, tak si nějakou dobu počkáme... Kadeřnice-mám svoji už nějakou dobu, tak jsem se jí při poslední návštěvě řekla co se chystá a jestli má chuť se mnou do toho jít-a ona si mně rovnou napsala...Její mamka dělá nechty a vedle nás je kosmetika... :-D Takže jsem v tom fakt nevině ;-) :-D Před 10 minutami jsem si objednala bižu. Koukám do albumů a jedna holčina tam měla nádherný náhrdelník. Jsem se jí zeptala na kontakt. Zadala jsem jinou barvu+ještě další úpravy a teď už si jen počkám co mi přijde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, nestacim se divit... tak to my jsme zatim tak trochu v zacatcich oproti vam... ale tak pravda.. taky neco mame... mame misto / Zamek ve Slavkove, hostinu, fotografa, video, prekladatelku / snoubenec je z Danska, kapelu a nejake malickosti. Prstynky vybrane mame, ale pockame do listopadu a zadame zakazku, at jsou do unora hotove, saty vyberu, doufam teda, v listopadu - to prijedeme do CR. Na kytky se mozna uz taky nekoho zeptam, ale to si rikam, ze je jeste cas... hlavne si pomerim stoly a zacnu si navrhovat dekoraci co a jak.. protoze jsem mela fakt jeden zly sen.. ze jsem nemela nazdobene stoly atd.. a to byl fakt infarkt... :-D Jinak ten muj ma koupeny komplet ubor na svatbu i s kravatou / takze je z krku... :-D :-p Nejvetsi fuska bude asi s papirama, musime mit spesl lejstra z Danska a ty donest na matriku...takze to nechavame na leden... no bude to vojna, devce... ;-) Koukla jsem ti do albicka, ale satecky jsem tam nevidela.. teda ty tvoje vysnivane.. jen jedny a ty to nebudou.. podle tveho popisku... a to si vazne jela 250 kilaku? no potes koste... ale tak svatba je jen jednou za zivot...no, teda aspon pro me.. tak to chci fakt krasne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ty svoje ukážu opravdu až v květnu. By mi přišlo nefér, kdyby je celé beremko vidělo a snoubenec a moje rodina ne. Jj, 250 :-D ale stálo to za to-nelituji. Jsem prostě trhlá. Hele, nechci se moc ozývat, ale máte toho víc než my...kapelu, video (i když to my mít asi nebudeme vůbec)... Dekorace je zajištěna hotelem, ve kterém bude hostina. Jo a už také víme kdo nám udělá kytky (doporučeno hotelem, udělají i květinovou výzdobu na stoly zdarma) a také víme odkud budou dorty (nej cukrářství široko daleko, tak to není těžké... ;-) ) Jinak oblek si chce přítel koupit sám, tak jsem zvědavá. Jsem mu jen řekla, že šaty jsou smetanové, tak ať to kdyžtak ladí do této barvy... Jj, s papírama si asi užijete. Já nemohla najít ani rodný list a obávám se, že už jsem ho znovu ztratila :-D Dobrou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: mas svatou pravdu...s tema satama...ja tam taky mam fotku satu, kt se mi libi...ale asi ty, kt si vyberu tam nedam..ale uvidime. Tak to mate fajn, ze dekoraci a kvetiny budete mit od restauracky... to my ne...no, je tam moznost..ale ja si to chci udelat sama.. vis.. pohrat si s tim... vymyslet, co a jak atd.. takze tak. no, ja doufam, ze to papirovani nebude az tak slozite. V Dansku se nabidli, ze by nam je pripravili rovnou v anglictine, takze by odpadlo hledat nekoho na preklad z danstiny do cj.. kdyz uz mame pani na aj a cj na obrad.... Jak se jinak dari? Jaky byl vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
makcza- k vyzdobe: kdyz si vezmeme kvetiny od restauraci doporucene kvetinarky, tak mame vyzdobu stolu+kytky na stul zdarma...Jinak bych si s tim take pohrala, ale delaji to fakt pekne. Maji nekolik barev tabuli-nejake sifony, kaminky, svicky,...Vse bych musela kupovat... Dnes jsme tam byli na jidle a domluvit se kdy se ozvat kvuli nenu, ubytovani a tak...Paradni pristup. Pry staci tak brezen. :-) Takze casu haaaafo :-N A jak se jinak mam? Posledni dobou velmi dobre-v praci, v soukromi i ve skole se nejak podezrele dari 8-) Vice kdyztak do IP-at nejsme "out of topic" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak-kdyz budete mit chutku, tak mrknete do albika. Jsou tam nase prstynky a navrh oznamka ;-) Makcza-a co Ty jinak?Odkud jsi?Jak dlouho se znate? Jak jste se poznali? ;-)
Odpovědět
tedy, vy toho už máte zařízené, my máme jen kameramana, termín a stále nemůžu najít vhodné místo pro hostinu, jak psala Lucy, i nás je hodně a najít vhodné místo pro tolik lidí je fakt těžké...a Lucy, kde bude ta vaše hostina?
Odpovědět
Profilova fotka
moravka-hostinu budeme mit pravdepodobne v Nymburce v jednom hotelu. Misto jsme jiz 3x menili, tak tezko rict jestli je tohle konecna :-D V okoli toho prave moc pekneho kam by se veslo 70 lidi, neni... :-| Puvodne jsme se chteli vzit v Chlumci nad Cidlinou na zamku-jenze nedopadla hostina. Na jednom miste se veslo max.35 lidi a druhe maji uz rok predem rezervovanou na nejakou sportovni akci... Tam by nas oddaval znamy. Druha varianta byl zamek Loucen, jenze chteji najem 35 000 je za to, ze tam hostinu muzes usporadat...(a to maji menu 1x tak draha co jinde...). No a pak jsme dostali 3. napad a zatim to vypada dobre. Svatebni apartman zdarma, vyzdoba na stul zdarma, 20 procent sleva na ubytovani pro svatebni hosty a dalsi a dalsi plusy. Tak snad. Ted sice zacina organizovat ma rodina (maji hooodne znamych, tak vymysleji jine misto), ale zatim odolavame :-D Vcera jsme na rodinne oslave rekli, ze kveten a babicky se samo ozvaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moravka, neboj.. urcite neco najdes... jestli potrebujes s necim helfnout.. tak jsme tu od toho... :-D No, tak my budeme mit 40 lidi a uz i to pro nas neni maly obrad... takove ty tety z pateho kolena a jejich deti teda rozhodne nezveme... zarizujeme si to tak, jak se to libi nam... a jestli ma nekdo nejake reci.. zatim teda nema.. tak je mi to uprimne jedno. Vdavam se ja, platime si to taky my...takze asi tak. S tou hostinou a jidlem a hlavne cenami...: no, nekde to je fakt zahul.. prijde mi to jako dobrej business... mit restauraci na svatby a rict si o cenu bez nejakych slev... my to teda mame bez slev, ale doufam, ze jak prijde na lamani chleba... nejake drobky se ulomi...ale nech bejt.. casu jeste dost... Jinak Lucy ja jsem od jihu Moravy a snoubenec je Dan. Seznamili jsme se v CR, 4 hodiny pred jeho odletem zpet do zahranici.. no jiskra probehla, no dalo by se rict, ze skoro zhorel stoh, jak to mezi nami jiskrilo a od te doby jsme spolu... po 5ti mesicih me pozadal o ruku a ja s nim pak odjela do zahranici, kde zijeme.... ;-) Jaka je vase Love story???
Odpovědět
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já se taky budu vdávat 15.5.2010 a to dokonce v 15hodin a nemůžu se dočkat!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza-hezké ;-) U nás to zase takové love story není.Ze začátku jsme byli dobří přátelé. Poznali jsme se v práci, dali dohromady po to co on odešel od manželky a požádal o rozvod...No, prožili jsme toho spolu za ten skoro-rok dost...Ale to je na dlooouhé vyprávění. Požádal mně ani ne po roce (původně chtěl už po cca 4 měsících kdy mi dal prstýnek k narozeninám, ale ještě nebyl rozvedený-prý už v té době cítil, že se mnou chce žít). Měla jsem 2 vážné 4-leté vztahy, ale takový pocit jako s ním tam nebyl. On měl těch vztahů o mnoho víc, ale teď mi také tvrdí, že je to jiné. Tak jsem zvědavá jak dopadneme. Marilko-také jsem uvažovala o 15.hodině, ale je to dost pozdě, tak jsme od toho ustoupili. Než se pak udělají fotky a přesunuli bychom se někam-je půl páté a to už je docela pozdě...Ale ušetříš za oběd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a do albíka jsem dala návrh na popůlnoční šaty (i když se pravděpodobně převléknu mnohem dříve). Mrkněte prosím a zkritizujte. Nevíte jestli mají být také bílé? Jo a co k nim-nějaké bolerko? Děkuji.
Odpovědět
1
2
35
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?