Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: nn, nemam.. Uz jsem se s tim smirila, kdo si to necha takhle vymluvit, ten nestoji za to, aby na me svatbicce byl. Navic jsou to takovy stari nemecti paprdove, ktery ani neznam :-D Xuequien Jing - to je jedna kamoska, zacala okamzite prohledavat internet, kde by mohli den predtim bydlet. A kdyz to zvladne cinanka,tak oni mohli taky - nebo se mohli zeptat 8-) Byli jste se dneska libat pod tresni? My jsme se dnes libali pod kazdou jabloni, co je v okoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby byla smlouva, by se dalo neco udelat.. treba zazadat o nejakou slevu.. nebo penale za nedodrzeni podminek ve smlouve atd.. mas recht... jen treba zkus najit nejaky hotel,kde by mohli bydlet a proste jim rict, ze ne tvou vinu se stalo to, co se stalo... ze si nasla jine nahradni ubytovani.. jestli to nepoberou..tak je to holt smutne..ale neda se nic delat.. My jsme se nelibali..nebyli jsme dnes ani venku, ale tak my se libame furt, tak nejaka tresen nas uz ani nevytrhne... :-D ..byl uklizeci den.. balili jsme veci, co je potreba vzit do CR pristi sobotu, prekladam noviny..budeme jist.. pak asi nejaky film.. jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: Já teď tady makám na webovkách,abych to všem vysvětlila, ale mý kámoši to pochopí.Přitel dělá nějakou mňamku v kuchyni. Chtěli jsme jít na Frühlingfest,ale prši, tak půjdem až zítra. Jinak my se pojedeme taky koncem tohohle týdne, vůbec nevím,jestli se nám všechno do auta vejde.. hlavně aby bylo dost místa na moje šatičky ;-) Vy letíte,viď?Já je budu mít v autě naštěstí na očích :-) Teď koukám do tvýho albíčka a vidím,že máme stejný polštárek pod prstýnky, jen ho mám v bílém
Odpovědět
Profilova fotka
monniky.. jojo, poletime... autem bychom to nedali.. bylo by to asi 27 hodin.. a to asi neeeeeeeeeeee polstarek je uzasny.. ze...??? to byla snad prvni vec, co jsme meli.. haha jo a ja mam taky satky Pronovias..ale jen jine nez ty.. ale taky z nove kolekce.. tak doufam, ze budou nadherne v den svatebni...
Odpovědět
monniky: my se pod rozkvetou třešní líbali, hned krátce po půlnoci, neb jsme byli na čarodkách, bylo to fajn. S tím ubytováním je to nepříjemné, ale naštěstí je pořád čas to řešit a pokud bude lidem záležet na tom, aby byli s vámi, neodradí je ani tyto komplikace s ubytováním.
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: jj, me se taky libil hned na prvni pohled ;-) Na saticky mam ve stredu dalsi zkousku.. snad uz posledni a pak si je odvezu domu :-) Koukam,ze mas moc peknou truhlicku, ta je z UK?ja jsem taky zadnoou poradnou v Cechach nesehnala moravka: Jj, stejne zalezi jen na tom dni, spousta lidi se na druhou stranu strasne moc tesi a ja taky - nejvic na svatebni noc ;-) pak obed-protoze bude urcite vybornej a pak na obrad, ten je az treti protoze sem z nej trochu nervozni :-D
Odpovědět
Ahoj holky!!!Jsem zpet... Vikend byl krasny...Nasledne dva tydny budou teda opravdu natriskane, ale verim, ze vse dobre dopadne... Maky:s kocickou me to mrzi teda:-/ Mon:Taky jsem mela trochu problem s ubytovanim na hotelu...ale nastoupila jsem a bylo...akorat ted kdyz je jiz hotel plny tak se ozyvaji svatebcane ze by se ubytovali - ale na to meli casu dost(schvalne jsem je vsechny kvuli tomu obvolavala), tak maji smulu.. Jinak my mame pred chalupou obrovskou tresen takze jsme pod ni nejakou tu minutku libanim stravili:-D... Holky mate sampak saty??Jake pod ne mate pradlo??To ja budu zitra cely den shanet, pac v utery zkouska satecek:-).. Brou noc!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, hlásím se po víkednu-dočtu vás večer. Jen, že jsem O.K.-i když mi je ještě dnes blbě... :-p Čarodky bájo, sobota na závodech a večer jsme jeli 2 a půl hoďky na chatu s tou partou...Super. Jen jsem t :-p o nějako přepískla a včera mi bylo fakt šoufl... 8-( Zatím pa
Odpovědět
monniky: taky mám z obřadu trochu strach, máme církevní, tak se bojím, že popleteme slib, ale zároveň se na ten obřad moc těším marilka: já mám šaty bílé a mám pod ně bílé prádlo, sice není žádné krajkové, jak jsem si představovala, ale hlavně, že jsem sehnala takové, které sedí, pod šaty určitě seženeš i v barvě champagne, výběr je velký 8-) mne čeká zkouška šatiček ve čtvrtek, měli by je mít upravené už přímo na mě, tak snad budou sedět skvěle
Odpovědět
Profilova fotka
taky zdravim takze ja mam zkousku satek v pondeli, pradlo mam takove ivory... od nas ze Skotska z La Senzy a super sedi.. je krajkove a nadherne. Jinak Klarko, jeslti nesezenes zadne dobre sampan..tak zkus ivory nebo proste holt bilou...no booooze,kdo to uvidi,jakou mas podprsenku a kdyz uvidi..tak se to schova.... nekdy si myslim, ze mi zensky moc spekulujeme.. o tom, aby vse ladilo atd.. ale treba ja... vse takove ivory.. botky mam bile.. bohuzel,mela jsem krasne,porad teda jeste mam se zlatavou sponou,otevrena spicka...viz moje album..ale klouzou mi z nohy...tak jsem si koupila bile... nesehnala jsem nikde moji velikost...takze bohuzel....jak si tak procitam nektere diskuze... ze bila se k ivory nehodi atd... no nazory...ale ze bych se z toho vesela.... :-D to ne..proste budou bile... cervene jsem nakonec zavrhla..Klarko.. :-D :-D jinak... jak to teda hernajs mate s tema lampionama, kdo vypousti... budete volat hasicum... kdyby to nahodou nekdo ohlasil, tak at vedi...nebo jak??? Jake je zatim pocasi v Cr a jak jak hlasi na pristi sobotu, vite nekdo? Terko... ty jedna.... ale hlavne, ze jste se pobavili... haha ja se teda ze vseho nejvic tesim asi na ten pocit, az jako budeme manzele.. ano, polibeni, podpisy atd.. a pak oslava... plany na vecer? jinak ja mam taky zkousku 2 a pul tydne jednu a druhou za 4 tydny po svatbe....takze taky peklo...
Odpovědět
makcza: tak počasí zatím nic moc, dnes tu dost pršelo, zítra mají klesnou i teploty na 13 stupňů, ale to přece nemůže do naší soboty vydržet, přesněší předpovědi budou až příští týden, ve středu to bude už dost přesné my lampiony nemáme, ale myslím, že volat hasiče není třeba
Odpovědět
ještě jsem se chtěla zeptat...máte už vymyšlenou svatební cestu? a kde ji případně strávíte? my pořád vybíráme a nějak se nemůžeme rozhodnout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný večer ženy, no, prádlo...pod šaty v barvě "slonová kost" mám bílé, hladké, jednoduché, ale super držící a pohodlné (už jsem si vzala do práce na vyzkoušení. :-) Slonová kost je na světle čistě bílá, tak to neva ;-) a i kdyby nebyla-no bóóóže... Jinak na noc mám krásné krajkové prádlo od Victoria´s secret a to je šampaň. Jinak v pátek mi dorazily botky-krásné x-) Trochu nestabilní na noze, ale musím si holt zvyknout, že je drží jen 2 pásky :-N Markét, lampiony máme, asi 20-a nic hlásit nebudeme. Ohledně počáska-netuším, nestíhám. Ohledně školy-jj, jednu zkoušku jsem měla mít zítra, ale po tom co jsem problila a následně prospala neděli jsem se úpěšně odhlásila... :-p :-D Kočky-otevřená špička u bot bez silonek, že? Jinak zítra jdu na první zkoušku šatů na převlečení, tak držte palec. ;-) No a do víkendu musíme dát dohromady hudbu :-p Na svatební cestu pojedeme až v létě, ale za to na pěknou a tak jdu po svatbě v po hnedka do práce-máme audit, musím. Takže tu n aštěstí teď řešit nemusíme. No ale víkend na to snad do Alp na lyžování x-) x-) x-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucy..ja mam otevrenou spicku... jdou mi videt 2 prsty.. a budu mit silonky.. neresim... kdo si toho jako vazne vsimne..jestli tam neco je..nebo ne... haha jinak jestli mas paskovky..tak asi i pro pohodli bez silonek.. paskovky se silonkama pekelne klouzou..ale o zvyku..jestli bude skarede.. nebo trocha zimno.. silonky ber... na foceni sundas.. no my davame dohromady hudbu na tanec s rodici .. docela des bes.. je.ne me.. ale uz jako docela vazne. Jinak my poletime zrejme do US na 3 tydny... v planu mame Miami, Orlando, Naples.. tam studoval Misa.. a pak plavbu lodi tak na 5 dni po Karibiku, Bahamy atd.., pronajem letadla.. ale nebudeme nic honit..takze se vzdy rozhodneme den predem nebo rano, co chceme.. a jak chceme... chteli jsme Asii Japonsko.. nebo tak neco..ale vypada to na US... letime v zari...takze take ne hned po svatbe.. mozna tak v cervenci nebo v srpnu tak na 4 dny Italie, nebo Francie a to je tak vse. nejak nejsem ve sve kuzi..lehke problemy na obzoru... ale jdu do boje...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: jj, otevřená špička bez silonek, i když zaleží na tom,jestli je jen malinko, tak jdou i silonky. Ja ted vybirám mezi botkama - jedny nadherne, ale na palci trochu tlaci, druhe takove normalni ale s vnitrni vysluzi, takze jsem uzasne pohodlne.. hm asi pujde krasa stranou a vezmu ty pohodlne. Spodni pradlo - saty mam ivory, spodni pradlo bile, moc pekne sedi, a pres ty tlusty vrstvy to stejne videt nebude makcza:lampiony - mame taky, asi 20, hasice nevolame, ani jsem to nerekla v hotelu, aby nam to nezatrhli,protoze kolem maji golfovy hriste a mozna je budou muset uklizet saty - dalsi zkousku mam ve stredu, takze prijdu i s pradylkem,ktery budu mit na sobe v den svatby.. a vsechno by melo sedet tanec - nakonec je to walz, ale protoze ho neumim, tak mame pristi tyden jednu hodinu s profikem, a pritel me pak bude jen vist rozlucka se svobodou - budu mit 2 - jednu taky v restauraci a druhou v cechach v baru.. marilka: ja taky cekam neco obdobneho, ze se hosti zacnou par dni pred svatbou hlasit, ale ted uz je mi to burt, v sobotu,kdyz byl pritel ve meste tak jsem si nandala zavoj a chodila s nim po byte :-D Takze uz mam vylozene svatebni naladu, a vsechno jde kolem me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markét,Monni-no, já mám vyloženě páskovky, ale fakt krásné. Vyfotím ;-) se zavazováním kolem kotníku... x-) No, zatím se chystám bez silonek, ale mám je už samo koupené, takže budou v záloze 8-) Ozvu se večer jak dopadla zkouška šatů-už jdu také v prádle a i s botkama co pak budu mít na svatbě. Krásný den. pa
Odpovědět
díky za tipy na svatební cestu, USA nás také láká, ještě jsme tam nebyli na rozlučku se svobodou jsem nakonec rezignovala,kamarádky mám rozeseté po celé republice a nechtěla jsem rozluček mít více, tak jsem kamarádky pozvala až přímo na svatbu já mám botky uzavřené, takže určo budu mít silonky
Odpovědět
AHoj holky! Já včera koupila ivory prádélko - nic extra - žádné sexy kraječky, ale je to tak šíleně pohodlné, jakobych na sobě nic neměla. Jinak my máme asi 10 lampionů. V hotelu to vědí, hasiče nevoláme. Mám taky trochu otevřenou špičku,ale punčoky stopro beru, kašlu na to... Co se týče svatebky, tak jedeme přelom června a července do Paříže na týden a pak chceme nějaké moře, to ještě není jisté...ale to asi až v září. Co se týče tanců, tak v novomanželském jasno máme,ale tanec s rodiči stále nevim nevim...Možná dám na můj tanec s tatínkem něco rychlejšího, protože ted máme opravdu smutné a stresové období a každá baldka by to mohla na svatbě zase rozdmýchat...Takže uvažuju spíš jako trochu něco spíše na úsměv než nostalgii...Uvidíme. Jinak dnes jdu zkoušet šatičky, tak se moc těším....Aspoň nějaké rozptýlení. Ve škole bych měla před svatbou psát písemky,ale vyhovují mi, že tam ani nemusím a hezky mi to přesouvají, takže doela pohoda. Akorát v pondělí asi půjdu na jeden zápočet, ale s tím moc nepočítám - je to masakr.. Jinak je tady každý den návštěva shora - déšť a takové chladno no...Na náš den by mělo být polojasno až oblačno ojediněle přeháňky a 18C, ale zatím to beru s rezervou...Vyčkáme na předpověď do příštího týdne.. Tak se zatím kočky mějte krásně...:-), já se tu zas ukážu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze ... ja mam pristi tyden v pondeli kadernici, zkouska ucesu, utery kosmetika, brno saty, streda ja mam narozeniny, ctvrtek brno saty opet, patek nehty, vyzvednout dort, vecere s hosty, kt prileti z dalky....mezi tim litacka, ohanky, kolotoce.. at je vse pripraveno... a tramtararaaaaaaaaaaaaa Makule se muze vdavat... :-D Terko, fotky posli.. jsem zvedava na ty tvoje botecky.....paskovky ja rada... Jo a dejte si zeny 200x otcenas kazdy vecer pred spanim.. at jako neprsi a mame hezky fotky... :-D :-D :-D ja se taky ukazu... :-D
Odpovědět
jo damy prosim vas...jakou mate organizaci posledniho tydne???:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maky-fotky budou krásné-budete na nich vy dva-i když pod deštníkem ;-) Tohle fakt neřeším. No, příští týden... Do víkendu musím předat hudbu na obřad na CD-ještě nemáme vybráno. Víkend: Vybrat hudbu na první tanec a na tanec s rodiči a zaslat program dne DJ-ovi. Úklid domácnosti-ať to v týdnu už jen udržujeme... V pondělí poslední kosmetika před svatbou. Středa kadeřnice (barva střih)+zkouška účesu. Čt+pá máme dovču, ale i tak toho je mrtě. Čt cesta do Brna a vyzvednutí šatů+dekorace. Pátek-ráno nehty, pak cesta do Prahy pro svatební dort. :-p Odpo musíme odvést dekorace na stoly do restaurace, jmenovky na stůl... V sobotu už se starám jen o sebe (kadeřnice, vizážistka) a kytky a dorty bude vyzvedávat drahý, místo na obřad vyzdobí brách, atd...
Odpovědět
můj plán na zbytek dnů do svatby: ve čtvrtek zkouška šatů, v sobotu kadeřnice, další týden od středy mám volno, ve středu kosmetika, ve čtvrtek koláče a rozvážení výslužek, vyzvednout šaty, v pátek výslužky do práce, odpoledne pak dovézt do hotelu jmenovky, víno, cukroví, kytičky ns stůl, pak také nehty a večer vyzvednout svatební dort a zavést jej ještě do hotelu sobota musím být připravená v 10.30 (příjezd ženicha), pak výzdoba aut apod, ve 12 obřad Počasím se necháme překvapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jdu na svou první lekci Zumby! Jupíííí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dnes koupila jsem krasny pradylko pod saty :-) A nadherny kalhoty, jen s okrajema a drema snurkama perel na svatebni noc ;-) Predstavte si, co se mi zase OPET stalo. Volam do hotelu, protoze mi managerka neodpovida na emaily a zjistim,ze ji odvolali, ze je tam nekdo novej, ze vubec nevedi, ze mame v sobotu prijet a domluvit podrobnosti, a ani nemaji moje telefonni cislo, protoze to vsechno ma odvolana managerka v notysku :-D A nikomu samozrejme nic nedala a nerekla. A to je to 4 hvezdickovej hotel ;-) ;-) NO doufam,ze ted s nama budou jednat jak s maslem. Spis mam ted dobrou naladu, protoze verim,ze to vyresi vsechny nase problemy a uz bude vsechno uplne uzasny makcza: hlavne aby nebyla zima, i kdyz verim ze bude cely den nadherne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a ja mam domluvenou kadernici jeste na zkousku ucesu. mozna jsem to uz psala.. asik jo.. :-D a pak sraz na Mlyne..kvuli vyzdobe.. a v den svatby tam bude jedna mamcina kamaradka, kt to vse ohlida, aby bylo krasne vse pripraveno... takze kamen spadl.. jinak mame pisnicky na tenec s rodici..ale nejak uvazuju..ze mozna zmenin nasi novomanzelskou za jinou..musim to probrat s mojim.. jen bychom je prehodili .. ted kura nevim, jestli y x i..uplne jsem se zasekla... :-D protoze jedna je na tanec s rodici a jedna nase.. takze uvidime... moni: predelko je duuulezite.. pravda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ho ženy, šaty supeeer :-D x-) Jdu dát do albíka ty botky. ;-) Foceno blbým foťákem (na boty se mi fakt nechtělo tahat zrcadlovku :-D ), z blbého úhlu, ...tak mějte pochopení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: dost dobry boticky ;-) ;-) Ja jsem zapomnela dat fotky toho pradylka i zavoje, jeste je dodam Zitra jdu pro saticky a vyberu botky :-D na dalsi zabal. Pritel mi vyzvedne na poste tu truhlicku. Ve ctvrtek prijdou prstynky, a mam prvni rozlucku - nejdriv jdem na jidlo,tak nekam pit a pak na striptyz, ale to si jeste musim z holkama probrat, protoze je to docela drahy a musi se objednat predem... v patek odjezd do Cech, v sobotu kadernice, kosmeticka, pak dojednani v hotelu s novym managerem. Vecer druha rozlucka asi jen v baru POSLEDNICH 10 DNI!! A to jeste nemam hotovy noviny a v cechach na to asi cas mit moc nebudu
Odpovědět
lucy: botky jsou úžasné, do takových by silonky fakt nešly. a šatky tajíš, aby byly překvapením?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, silonky tam fakt nebudou, neboj... Teď tu prudí drhý, že ne 10 dní, ale 10 dní, 2 hodiny a 41 minut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...drahý... Půjdeme na kutě. Moravko, ty šatky tajím-opravdu. Ale jsou z Naive z Brna-to snad říct můžu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?