Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Ahoj holky!!! Jaký byl víkend?? Já se chtěla hoooooooooooooodne učit, ale místo toho jsem se učila jen hodně:-D.. Jinak dnes jsme vyzvedli zbytek foteček - krááása:-)..
Odpovědět
Profilova fotka
takze ja hlasim prijezd do Skotska... uf... zvladli jsme to.. ucit bych se taky chtela... ale zatim to je jen u toho,ze bych chtela.. :-D jaky je manzelsky zivot herekcky moje? my si to vylozene uzivame... fakt super... Misa furt na me cesky.. manzelko.. pocem... :-D tak sranda. Klarus..picni vic fotek..az budu mit,taky poslu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, no, víkend fajnový. Jak jsem psala už Klárce-také jsem dodala fotky. Dostali jsme jich od wagiho asi 360 na CD, 100 vyvolaných. Krásné. Manželský život krásný. Jak se mi do toho místy nechtělo, tak teď bomba. Jára mi také vymyslel nové jméno :-D Jinak čučíme na hokej-zatím super. No a pak ještě na chvilku učení :-p ;-)
Odpovědět
chojky! tak jem holky udelala novy albicko.....dat tam jen 50 fotek da zabrat:-DDD... Mejte krasnou noc!!:-*
Odpovědět
ahojky, tak přiznám se, že mne manželský život připadá úplně stejný jak ten dřívější. Jinak holky ty vaše fotky jsou taková nádhera :-) nemám vůbec slov, já na většinu svých zatím čekám... Pěkný zbytek dne.
Odpovědět
Profilova fotka
takze hola hola.. kde to vazne, mochomuuuurky... :-D ja se mam dobre.. jsem zdechla...sviti slunicko.. a v sobotu jdu na Sex and the City... ejchuchuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maky, tak si to užij ;-) Já se mám-no, řekněme-zajímavě ;-) :-)
Odpovědět
Choj dámy!!:-) Já sa mám půl na půl....škola úspěšnost ze 4 2...takže 50:50... Manžílek úspěšnost zatím 100%:-) A zdraví úspěšnost 0% - jsem nachcípaná jako prase!!Horečky, kašel, rýma, průdušky...no paráda jako.. Jinak užívejte krásně holky moje!! PS: nějakej sraz bychom ale časem provést někdy mohly neeeee??:-)...tak za 10, 20 let:-DDD
Odpovědět
Maky, jee, ty se máš, jsem zvědavá, co na to budeš říkat, už jsem o tom novém dílu Sexu ve městě četla tolik různých článků :-) Jinak já se mám unaveně ... pracovně, potřebovala bych nějakou delší dovolenou...sháníme s manželem nové bydlení, furt obcházíme nějaké domky a zatím jsme nenarazili na nic, kde by se nám líbilo :-( Mějte se pěkně:)
Odpovědět
Profilova fotka
takze Sex ve meste fajn.... asi by nekdo cekal vic..ale ja jsem tam sla kvuli tomu, ze jsem chtela videt sve hrdinky... atd... takze zadne special ocekavani a hezky jsem si to uzila... nektere sceny jsou vazne super... :-D :-D :-D Jinak holky... jsou to 2 tydny... ;-) jej... je to jako vcera... ja bych si to klidne jeste jednou zopakovala.....bylo to tak uzasne...aaaaaaaach. jinak moc zdravime...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vdané paní, hurááá už mám také fotečky od fotografa :-D Když je vidím,tak bych si to ráda dala ještě jednou :-) marilka: 2 ze 4 je docela dobrý:)) Uvidíme jak na tom budu já :-D makcza: já se taky chystám na Sex and the city :-) Jj, 2 týdny a mě přijde,že to bylo loni moravka: také mi přijde,že se nic nezměnilo, manželský život je stejný jako dřívější - manžílek mi teď říká, že mě bude každý ráno budit: Dobre rano, mlada paní... Abych nemohla řikat,že se nic nezměnilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, my byli včera na Robinu Hoodovi. Chtěla jsem dát Mamas a Papas, ale to už nedávali. No, dva týdny. U nás je to jiné, ale to tu nebudu rozebírat. Přeji pěkný zbytek dne. My razíme na výlet. Se snažím na netu najít program té akce, ale nějak mi to nejde :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky! U nás také vše při starém..... Lucy snad je aspoň tak jak si přeješ!! Jinak já se pořád šrotím a stále jsem nemocná .. no paráda nyní no....:-/...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj paní, já mám už týden volno ve škole, a ještě týden budu mít, měla bych se učit, ale pořád se do toho nemůžu donutit - celý minulý týden tu bylo přes 25 :-) Ale teď je venku ošklivě,tak to snad půjde. Představte si, co mi včera řekl přes skype tatínek - nějak sme se bavili o svatbě A on: teď už ti to přestane, za milenku se dává vždycky víc než za manželku 8-) 8-) Milé,že??? marilka: pěkně se vylež,mě se v posteli učí docela dobře :-) To zvládneš, aspoň nemusíš být na kolejích,tam by ses toho tolik nenaučila jako doma :-) lucy222: také doufám,že jiné v pozitivním slova smyslu ;-)
Odpovědět
monik:Jak tak koukám Moničko tak jste měli Kamila Salibu:-)...no parádní!!!My měli právě jeho partnerku Simču Smrčkovou a oba jsou naprosté špičky:-)!!!Fotografie jsou dokonalé a ta v té vaně:-Dwow!!!
Odpovědět
Moni, moooc krásné fotky a souhlas s Klárkou, ta ve vaně je úúúúúúplně super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuju, Kamil byl výbornej :-) To s tou vanou byl nápad kamarádky, že by to vypadalo pěkně, tak jsme tam seběhli :-D Holky, nevíte, kde si mám nechat vyčistit šaty - chtělo by to nějakou specializovanou firmu??Měla ste některá svoje vlastní??
Odpovědět
Moni já měla vlastní šaty a dost dlouho jsem i pracovala ve svatebnim salonu, takze vim, ze saty muzes klidne dat do pracky - nejaky setrny program a dat hlavne naruby...Pokud ti to nepusti ty skvrny, tak si je musis predem namocit a nebo to nejhorsi preprat v ruce....ver mi, mam zkusenosti azaz:-DDD...a to nam nekdy vracely slecny saty i od konskych lejn:-DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: koukám,že se mi odpověď předevčírem neodeslala :-( Já vůbec netuším, jestli by se mi do té přačky vešli při té spoustě spodniček.A asi bych se docela bála, abych je nějak neponičila, napadlo mě,že se zeptám v salonu,kde jsem je kupovala ;-) Kdy se holky chystáte na svatební cestu???
Odpovědět
Moni, my se na delší svatební cestu chystnáme až v říjnu, příští týden ale vyrážíme do wellness hotelu do Maďarska na 4 dny si odpočinout, tak to bude taková 1. část svatební cesty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: jee, já bych taky chtěla alespoň na víkend. My pojedeme až koncem léta.. Ale dostali jsme od Svenovi tety noc v jednom hotýlku také s welness, tak tam snad brzy vyrazíme :-) Představte si, co se mi stalo - napsali mi z jednoho časopisu, že se jim lbí naše fotky, jestli by nějaké (ze zámku) mohli zveřejnit s krátkým rozhovorem. Dost mě tím překvapili. :-) Šli byste vy osobně to toho,kdyby Vám to někdo nabídl?
Odpovědět
Moni, to je super, já bych do toho šla, budete mít další památku na Váš svatební den:-) ...kam se vlastně chystáte na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jen vas jdu v rychlosti pozdravit. Posledni dobou moc net nestiham a ani neni nalada. Svatebka-radi bychom-mist nekolik-Dominika,Recko,Mallorka...Uvidime co vybereme. Ted nas znami lamou na Thajsko na vlastni pest,ale to mne moc nelaka. Monniky-jdi do toho ;-) pak bych na Tebe mela prosbu. V Nemecku vychazi jedna knizka,podrobnosti pisnu do IP.Jara ji tady nemuze sehnat,tak by to byl jeden z darku k narozkam :-) no nic,rozloucim se-jdeme naa dracii lode,loni u toho byla sranda-a vecer na narozeninovou oslavu=asi 60 lidi...vcera jsme take byli na grilovani
Odpovědět
Profilova fotka
jsem to poslala driv...zitra se chystame do zoo-chodime na jare kvuki mladatum x-) Pekny vikend. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře holky, pujdu do toho :-) Máte pravdu, bude to krásná památka až budu vnoučatům říkat,že jsme byli s dědou ve svatebním časopise :-D lucy222: a nevadí,že ta knížka bude v němčině? S tema mladatkama jsem to moc nepochopila, vy pracujete v zoo nebo se tam chodite koukat na mladatka? moravka: My pojedeme asi na výletní plavbu lodí po různých ostrovech a pak bychom asi na jednom zůstali v bungalovu dýl
Odpovědět
Profilova fotka
monniky, nabidli nam to same..... jedna se o jeden SK magazin, ze :-) My se zatim nejak nerozhodli...ale uvidime... ale spis ne... jinak moc zdravime z Danska.. jsme tu na vikend... pomahame mamce vylidit sklepy.. no masakr.. a bereme synovce k nam na 3 tydny... pocasi uuuplne super truper.. monniky urcite bezte na jednu plavbicku, my uz byli na 2 a proste bajo. V zari se chystame na dalsi na Bahamy, ale to v ramci svatebky na Floridu...ale uz se nemuzeme dockat. Klarko.. moje.. jak? A Terus.. IP :-) papaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, monniky-v nj ne,potrebovala bych v aj... zoo-nepracujeme :-D chodime se koukat. Az se drahy vzbudi,tak vyrazime-mne je dnes nejak blbe,tak uz cumakuji ;-) vcerejsek byl bajo-jen jsem toho mela plne kecky... pekny den.
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: jj, přesně ten :-) Jsem si říkala, že určitě oslovili dost něvest,když dělají speciál o zámcích ;-) My jsme na žádné plavbě ještě nebyli, takže se moc těším, rádi bychom projeli karibik, ale taková plavba nadává moc soukromí :-( Tak bych chtěla zustat na jednom z ostrovu, nekde kde bychom byli skoro sami a uzivali si jeden druheho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monniky.. zalezi.. co mas na mysli tim soukromim... protoze soukromicka si uzijete azaz... kazdy den je o zabavu postarano, ruzna vystoupeni, akce, muzete si zabruslit, zahrat golf, vylezt na stenu, koupat se.. co vas napadne... a pak kdyz jste nekde na ostrove.. mate cas si jej projit.. takze muzete na plaz atd.. a opet soukromicko... takze ja vrele doporucuju. ;-) ono totiz uuuplne to byt skoro sam po case zacne asi lezt na nervy... Jak jinak? My dnes opet pracovali...ted trochu pohoda..zitra uz letime zpatky do Skotska... uf.. vsude dobre.. doma nejlip..znate to.. ;-) mejte se zatim hezky kopretinky a napiste... ahoj
Odpovědět
Ahoj princezny!!! Tak my byly celý víkendek na chaloupce - dělala se bečka a selátko - ještě taková dosvatbička:-DD..Jinak toho teď máme docela dost...Já ve škole minulý týden velice úspěšný..Snad bude i ten následující a bude klid - snad..Jinak holky je to pořád vše při starém.... 1. minisvatebka se bude konat teď přelom června a července - Paříž na týden a pak nějaké Řecko asi v září nebo tak..uvidíme jak budou penízky - teď dáváme penízky bokem a šetříme, tak se uvidí, jak to všechno vůbec dopadne..:-/..no nevidim to nějak :-/..ale nechci házet flintu do žita no..:-/.. Jo, jinak zítra si jedeme pro svatební video z celého dne, tak jsme zvědaví jak blázen...pak písnu:-)... Monik: určitě do toho jdi:-), myslím, že je to krásná zkušenost a památka:-)... Maky a Tery: moc sa mi páčí, že se máte fajně....:-))) Moravka:jéééé - závidím:-)...wellness - to já milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůů:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?