Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Nádhera Leničko!!!Už jsem se k tomu hned vyjádřila:-)!!:-)
Odpovědět
jee, děkuju, udělaly jste mi radost :-)
Odpovědět
Holky tak bacha - toto je náš svatební klip: http://www.vimeo.com/11832255 jukněte!!!já jsem úplně vyřízená!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Klárko, tak to je úplně super, sice mi k tomu tady v práci nejde zvuk, ale nádhera. Moooc vám to spolu slušelo :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nadherne Klarkoooooooooooooooooooooooooooooooooo.. opravdu uzasne.. nemuzu se dockat fotecek.. opravdu krasne... az sem zaslzela.... wouw
Odpovědět
Holky děkujeme!!!:-*** Leničko ten zvuk k tomu být musí - to si sjeď ještě jednou:-).. A Markétko já to viděla asi dvacetkrát a slzím pořád:-)..Je to vážně skvělé....úplně mám chvění žaludku:-).. Jsem moc ráda, že se Vám líbí!!!!My jsme úplně nadšeni!!! A na fota jsem taky zvědavá:-)...Bože, holky já mám takovou radost, že to všechno tak nádherně všem vyšlo:-).Všechny jsme byly nádherné nevěsty a máme úžasné partnery....já jsem dnes jak nadopovaná:-DDD...
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: wow, to video je nadherny. moc moc ti to sluselo ;-) ;-) Romantika jako blazen!!Breath-taking, fakt nadherne udelany makcza: uzasny fotecky ;-) ;-) Uz se nemuzu dockat tech svych,my uz jsme ted v nemecku,takze nevim presne,kdy je dostanu. My uz jsme pro apostilu byli dneska, OP a pas take zarizenej, zitra je dovezem prekladatelce. My jsme jeste nerozbalili svatebni dary ani pranicka, nechali jsme si to az budeme doma
Odpovědět
Klárko, tak už jsem to viděla i s hudbou a to je tedy něco:-):-):-) fakt nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
monni: a byli jste v praze pro tu apostilu na tom hradcanskem namesti se 100 kc kolkem? :-D vyridili to hned? gratulace i vam.. my dostali opravdu nadherne darky.... jeden, kt opravdu vyzvednu.. je koberecek, na kterem jsme si rekli ANO... nadhera
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Klarko,video krasne. ;-) x-) Maky,moni-co je apostila? Jsem lina to hledat :-D Jinak my pranicka i dary zkoukli jeste ten den v postylce-jak jsme prijeli domu,tak jsme se do toho pustili jeste plni dojmu... x-) zabavu jsme koncili kolem pulnoci, pak jsme tam cekali s par lidickama nez nam sbali nejake veci a kolem pul druhe jsme byli doma...pak ta pranicka...no,krasne. Jinak cela hostina vysla na krasne penize-pocitala jsem s uplne jinou castkou...mojito na konec bylo pro vsechny, ovocne misy (meloun,boruvky,...), grilovana kyta, mnam mnam x-) Jo a znamy mi zaprahl ctyrku-to fakt smekam. Ono vyrazit do mesta se ctyrmi konmi je odvaha...zazitek uzasny-jeli jsme s tatou,lide tleskali a prali stesti...to byl jediny okamzik kdy jsem fakt mela na krajicku...obrad jsme uz prosmali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makcza: jj, v pondeli pro oddací list, pak do Jihlavy pro prvni overeni, jeste do Brodu pro OP(nechala jse si zapsat trvale bydliste u rodicu, jinak bych OP nedostala), jeste rovnou na pas. A dneska v Praze na Ministerstvu :-)
Odpovědět
Děkujeme moc holky:-))))Těším se moc na Vaše fotečky!!!!:-):-) Jinak já taky nevim co je to ta apo.. nejaky dokument protoze si berete cizince?? No a jinak jake plany mate nyni zeny??Svatebni planovani uz pominulo tak co ted??:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marilka: Apostila je potvrzení z ministerstva pro cizinu. Planovani svatební cesty :-) Jinak je mi to trochu lito, člověk nad tím stráví půlroku a už je po :-| Ledaže bychom začali plánovat křesťanský sňatek :-)
Odpovědět
Hezké ráno!!! To jo no, mě je to taky líto monni...Jako ty přípravy byly docela děsné u mě - hlavně ke konci, ale jinak to bylo vlastně všechno krásný!!!:-) My teda teď plánovačka posvatební chlastačky na chalupě pro ty co jsme nepozvali, pak dovča a pak svatebni cesta a pak bydlení:-)...No, snad se to všechno pěkně vyvrbí. Jinak tento týden mám každý den zkoušku ve škole, takže mám, co dělat:-)...Hned se na to vrhnu:-)... Zatim pa
Odpovědět
tak já si teď zpětně vlastně uvědomuji, jaká ta svatba byla, protože obřad si skoro vůbec nepamatuji, postupně si vzpomínám na nové a nové události a zážitky, no a taky už jsem slyšela nějaké hlasy, co mohlo být lépe (např. při vycházení z domu jsem měla sedět po pravé straně v autě a ne po levé apod.),atd. teď nás ale hlavně čeká hledání nového bydlení a snad nějaká ta svatební cesta, vy se Klárko chystáte kam?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, Monni-Jára říkal, že si to za 10 let zopakujeme, tak jsem zvědavá jestli to dodrží ne. Jinak k tématu co teď..? No, já se přiznám, že každý den ještě dost dospávám...Jsem K.O. Se těším na víkendek-chceme jít do kina a také jsme pozvaní na akcičku (tam je to i s přespáním :-D )...No a také začneme pomalu spotřebovávat svatební dárky-dostali jsme třeba véču v Ambiente či relaxační den (masáže, zábaly, vířivka, sauna,...)...poukázku do Ikey...nějaké sady od Zepter (včetně třeba parního hrnce, tak se na tom chci učit vařit) a další a další...Něco byly fakt skvělé nápady (třeba svědkyně-nádherné svatební album, ručně nadepsané, na každé stránce 50 Kč a k tomu přání "každý rok až do stříbrné svatby jedna Anežka pro štěstí)-u toho mi spadla slza...a k tomu všemu hooodně korun, takže další krok je výběr dovolené a za cca 3 měsíce huráááá :-D :-D :-D ;-) Moravka-na to, co mohlo být lépe kašli...Ať si udělají vlastní svatbu/party...my neměli jsmenovky na stole bo jsem je já ztratila (už jsme je našli-samo až v neděli...) a také DJ dorazil asi o 1,5 hodiny později...táta mně nepředal ženichovi...Tam bylo tolik "mušek" , ale o to je to krásnější-zvláště, když mi známá byla poděkovat za pozvání, že se takhle dobře už spoustu let nepobavila... ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk do alba ;-) x-)
Odpovědět
Lucy: tobě to tedy sluší, moc kráááááááááááááásné foto.... :-) :-):-)
Odpovědět
Terezko náááááááááááááááááááááááááááádherné!!Už jsem se v albíčku vyjádřila:-)!!!!!Nádherná nevěsta!!! Jinak Leni jedeme přelom června a července do Paříže a pak co se namane. Rádi bychom Řecko, ale uvidíme:-)..
Odpovědět
Klárko, Paříž je kouzelná,určitě se vám tam bude moc líbit, my zatím vybíráme, tak pěkný večer všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc moc gratuluju, nadherny fotecky, uz se moc tesim az pridas dalsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222. pardon, chtela jsem ti to napsat do albicka a omylem preklikla tady na stranku My jsme taky meli maly chybicky - treba raout mel zacit v 18 spolu s DJem, ale v hotelu se me prisli zeptat az v 8,jeslti ho muzou rozendat, a ja si myslela, ze uz je davno otevrenej. Jinak v3em moc chutnalo veskery jidlo - obidek a z rautu sli nejvic na dracku exotiky - garnaty, krabi maso v musli, i zauzenej losos. To bylo hned pryc. I kdyz nam docela dost jidla zbylo. Dortik taky uzasnej, skoda,ze jsem byla uplne plna,takze jsem ho moc nemela. :-) Darky jsme chteli penezni - nejvtipnejsi byl obraz od kamaradu,kde uprostred bylo svatebni blahoprani a kolem vyrovnane stokoruny :-D A nejprekvapivejsi byl od jedne kamaradky cinanky - pravy cinsky svatebni vejir, rucne malovany :-) Prani jsme jeste nerozbalobali, trochu si to nechavame, na vikend az si k tomu v klidu sednem a zacneme cist :-) Dnes sme byli poprve Sven v praci a ja ve skole. Uzasny jak vsichni gratuluji :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko, uzasne.. jukni gratulace... muj me nenecha uz nic vic napsat.. budu odpoledne... Holky.. je krasne, ze se mame tak hezky..... takze co je na planu po svatbe? Baracky, deticky....??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, DĚKUJEME. Manžovi (tý vogo, si musím na ten výraz zvyknout) jsem to nechala přečíst a mám pozdravovat ;-) Maky, baráčky, dětičky..? Neeeeee :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my ted se vratili ze zahrady.... misa zakopaval slivovici ze svatby... ktera se vykope az se nam narodi prvni mimi... tak jsme se fakt ale zasmali... jinak pohodicka... takze fajn. Tery, uz chodis do prace? Blba otazka.. ze? ja jeste neeeeeeeeeeeeeeeeeee :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Potvoro. Dnes jsem měla půl den volna, tak jsem byla jen dopolko. Jinak včera jsem vyzvedávala OL-dostali jsme k tomu i pamětní list :-) Slivovice...No, my dostali ledové víno, tak také uvažuji jestli otevřít nebo nechat třeba na nějaké pěkné výročí x-) Kdy jedete zpět domů? Jaké jsou plány na víkend? My teď ta akcička a příští víkend možná na otočku do Alp 8-)
Odpovědět
Ahoj holky!!:-) tak už jsem také založila albumko - jukněte:-) ...jinak s tou slivkou, to vůbec neni špatný nápad Marketko:-) hergot:-)... A plánujete některá teď miminko?? Náš taťka se úplně rozplývá, že chce být děda,ale Klárka ještě chce mít titul aspoň Bc. a práci no..... Jinak já celý víkend učení na chaloupce a manžílek fotí svatbičku zajtra:-)...Takže se s ním asi neuvidím bo co.-/..Jinak všem přeji krásný a slunny víkend - první manželský:-):-) ;-)
Odpovědět
Klárko, ty fotky jsou tak nádherný...moc vám to spolu sluší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy mi teda dáváte - já ještě žádný fotečky nemám,tak pokukuju po těch vašich. Trochu se mi zastesklo,tak jsem dnes okoukla šatičky,mám je ze spodu pěkně špinavé-musím najít nějakou čístírnu. A rozbalila jsem zbytek přáníček a dárečků :-) Super - máme tam víkendový pobyt v hotelu s welness a od Svena z práce poukázku na romantickou večeři :-) A take poukazku na kuchynsky potreby S tou slivovickou je to fakt dobrý nápad - dostali jsme šampansky,tak bychom si ho mohli nechat k narození prvního dětátka-jen to bude asi dost trvat,presne jak si rikala marilka,nejdriv musim byt bakalar a pak se uvidi Jediny od koho jsme nic nedostali byli Svenovi rodice (ja jsem teda nic necekala) - ani prani, jen posilali email do hotelu,aby to manager precetl. Jesteze tam nebyli alespon si to Sven poradne uzil, a nemusela jsem se divat na nejaky hrozny divadylko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak mi jedeme pro fotky prave ted-vzali jsme si oba volno a vyrazime.Jupiii. Jinak u nas miminko ted ne-Bc. jsem, Ing. budu za chvilku, praci mam, ale jaksi jeste nemam potrebu byt v 25 matkou ;-) :-N Milacek by rad hned, ale v tomhle na mne nechce tlacit. 8-) Jinak vikend? No, ja uceni a pak take jdeme na oslavicku (grilovani) x-) Ted jdu na fotky, juknu vecer. Zatim pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?