Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, jen nakukuji jak to tu ´zije´ :-N Je krasne,tak co u PC ;-) Jake mate planky na vikend? Ja se az v sobotu vracim z firemni akce,tak dame jen neco nenarocneho-koupalko apod. Jinak-promazla jsem albicko a to dost radikalne-uz mne tocily ty neustale dotazy co to ci ono stalo 8-( fakt mrte lidi...jen asi 15 se ptalo na fotografa :-S no nic, pujdu poooomalu vstavat. Mejte krasny den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky koukám,že tu nikdo není:) lucy222: já zatím všem odpovídám na všechny otázky, odkud co mám, nebo co kolik stálo - když si vzpomenu,jak jsem před rokem začala plánovat, jak jsem nic nevěděla, tak pomáhám dalším nevěatám, aby měli taky krásnou svatbu ;-) Ale takovej extrém jako u tebe to rozhodně není :-) My jdem dneska asi jen někam na něco dobého k jídlu a pár koktejlů a zítra taky na koupálko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky, já se také snažím pomoci, ale tohle už bylo moc...Mi psaly nevěsty,které třeba mají Wagiho objednaného a zajímalo je jakou cenu si dohodl s námi, že s nimi si dohodl takovou a takovou...to se přeci nedělá...takovéhle byly asi 4,další se domáhala (a to dost neodbytně) dalších fotek, tak jsem jí napsalak že máme zbytek na rajčeti, ale odkaz neposkytnu neboť se jedná o soukromé fotky...další psala, že ona by si takhle drahej dort nikdy nekoupila,že si nechala dělat kalkulaci (nikde jsem cenu neuvedla a vyšel nás o dost míň než klasický svatební...) Jinak byly dotazy, které O.K. (několik nevěst co se budou brát v Poděbradech a ptaly se na organizaci) :-) Jdu si užívat drahého-dnes jsem se vrátila po 2 dnech domů-byt uklizený,uvařeno x-) Asi už jsem vybrali dovču ;-) Pěkný víkend. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: to jsou teda dobrý holky :-D :-D To by mě taky naštvalo :-S Dortík jste měli fakt krásnej, hned bych si kousek dala :-) Nejhorší je,že nás se ptají příbuzný, na kolik nás co vyšlo, teď až pojedeme do Čech, tak pojedem každýmu ukázat fotečky, tak čekám další kolo otázek 8-) makcza: na svatebce bych ráda běhala kolem nahatá, a to na lodi nejde :-D To je to soukromíčko, co by mi chybělo.
Odpovědět
Ahoj holky!!! Mě taky děvčata vypisují, ale zatím žádná dotěrná a nějak neodbytná apodobně..tak to je štěstí..u mě hlavně dotazy na fotografku a šaty - to je nejvíc teda..... No jinak já se ještě budu poslední týden učit a pak snad již klídek a od 27.6. Paříž:-))....Moc se těšíme!:-) Jinak jsem moc ráda, že si užíváte teploučko..:-), bůhví, co nám teď počásko zase přinese... Mějte se krásně!!!Pac a pusu :-)
Odpovědět
ahoj holky, my si užíváme v Maďarsku vw wellnessu, počasí super a je to tu moc krásný, mohu jen doporučit. Tezer: tak co u vás zvítězilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Monni, no, mne uz take nepisi-jsem to promazala a hotovo :-D Klarko-uzijte si Pariz. My mozna vyrazime ted o vikendu do tech Alp na lyzovani. Meli jsme na vyber mezi tim jit na Metallicu a nebo jet lyzovat... Moravka-zatim nic. Zajezdu mrte. Posledni kolo snad dnes :-p ;-) Uzivejte wellness.My byli na jednom tady v CR a paraaada x-) Kde mame Market??? Hezky den 8-)
Odpovědět
Dekujeme Terezko....Urcite uzijeme maximalne!!..No Marketka se nam asi nekde zapomnela:-DD...Jinak holky je to paradicka:wellness moravko je uuuplna slast!!!!!!!:-) a lucy ja tedy nejsem na lyzovacku vubec - respektive jsem na tom v zivote nestala - ja bych sla na Metallicu:-DDDD....Ale bohužel jsem nic takového na výběr neměla:-DDD..... Tak jdu poklízet..mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ahooooooooooooojte, teda vy zijete... ;-) my zaridili svatebku..takze ke konci srpna letime na Floridu na 2 tydny, planu je hodne... ale podarilo se nam i zabookovat plavbu na Bahamy, takze se taky uz nemuzeme dockat. Jinak porad tady mame synovecka, tak se mu venujeme.. je to fajn.. takovy nezvyk. Jinak wellness bych taky rada..a to teda poradny...A do Parize bych jela znovu.. ja bych snad jela vsude.. mozne.. haha akorat koukam na Sex and the City 6. radu a je to takove hezky dojemne... :-| jojo..pratele a kamaradi.. jak je jich potreba. jinak my letime koncem cervence do CR, ma nejlepsi kamaradka se vdava... ejchuchuuuuuuuuuuuuuuu :-D a holky.. vse nejlepsi k dnesnimu mesicnimu vyrociiiiiiiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky, jak je? Jsem musela nasi diskuzi vyhrabat kdesi hooodne vzadu :-N Co noveho? U nas krome jiz vybrane dovci snad nic - uz se moc tesim x-) Preji krasny vikend. Pa
Odpovědět
Chojky holky:-)! My dnes jsme na svatbičce kámošky a jsme úplně mrtvý už, tak, ač je devět hodin nebo kolik, jdeme do hajan :-N :-N :-N ... JInak už se mohu pochlubit hotovými zkouškami a začátkem prázdnin, takže teď se bude rýsovat práce a za tejden huráááá Paříži:-))... Tak zatim pampala a užívejte! PS: Terezko ta dovča už je docela nutná co??My už se taky třeseme:-DD...
Odpovědět
Profilova fotka
no vy se mate... ja se taky tresu...ale jeste 2 mes. .. ach jo.. jinak Klarko gratuluju... jsi sikovna...mas nejakou predstavu o praci? A jak manzelata? Vse klape? Uzijte si nedeli a opatrujte se.... holky
Odpovědět
Článek se načítá
Markétko děkuji mockrát:-))...Jinak díky bohu představu o práci mám - moje neuroložka porodila a vrací se do práce, takže Klárka bude pár hodin denně 5 dní v týdnu nanny:-))...Teda, pokud to dobře půjde ;-) .. Jinak už jsme po svatbě doma a "zevlujem":-DD.. No Marketko vy pak pojedete a my budeme trčet doma:-))... Mějte krásný začátek týdne!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny vecer, my pred chvilkou dorazili domu-manza dal s tatkou flasku vodky,tak jsem na nej rano zvedava :-D Klarko,nj,dovcu oba potrebujeme jako sul. Oba jsme nekolik let nebyli,tak tech 12 dni u more fakt bodne...nejvice se tesim na ty vecery ve dvou na terase (=mame to s vyhledem na more) a pak potapeni x-) Uz aby to bylo. Ke skole gratulka-pujdes dal ci nikoliv? Ja jdu za tyden na posl.zkousku,tak se tesim az to budu mit za sebou... Market,jak je u vas? Co noveho? Klido zase do IP ;-) I ja vsem preji pohodovy zacatek tydne :-) Pa
Odpovědět
Ahojky holky....tak jsem tady po neskutečně dlouhé době. Tak jak jste si ten náš den užily? Dle fotek co jste tu která vložily vidím, že snad skvěle, fotečky moc pěkné. My si to taky užili, z počasí jsem měla též hrůzu, páč u nás pršelo ještě v pátek večer. V sobotu ráno se ale krásně začalo prodírat sluníčko, což mě nesmírně potěšilo. Bylo sice pod mrakem a chladněji, ale i tak jsme venkovní obřad i focení zvládli s velkou spokojeností. A holky berte to z té lepší stránky....kdyby bylo moc sluníčka, pro fotografa by to bylo složitější a navíc bysme se do foťáku škňůřily :-D A navíc mně se ty mraky zdají být na fotkách docela efektní a hezké.....v albu máme zatím jen pár foteček od rodiny, snad brzo budou i ty profi. To ovšem záleží na tom, kdy se konečně rozhoupeme a pošleme fotografce seznam fotek, které jsme si vybrali. Jaksi jsme se k tomu ještě nedostali :-| A která pak máte za sebou už i svatební cestu? My žádnou ani neplánovali, necháme to až jak bude hezky (jestli vůbec) a zajedeme si jen někde v ČR, jelikož s bříškem se mi do zahraničí cestovat raději nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zjistila,že budu mít školu přes půlku července (v Německu to mají rozdělený podle regionu,neco jako u nas jarni prazdniny) Chtela jsem si konecne udelat ridicak, ale takhle nevim, kdy na to budu mit cas.. katynka21: Gratuluju k miminku, na fotkách to vůbec není poznat, jen když si mi to řekla, tak to vidím :-) V kolikátem si měsící? Mě počasí vůbec nevadilo, hlavně,že nepršelo a my se mohli vzít v zahradě ;-) Radeji jsme se fotili venku u hotelu už před obřadem kdyby nám pršelo pak. Na svatební cestu pojedeme až koncem srpna, aspoň se budu víc těšit a připravím nám nějaký plán, co všechno bysme mohli vidět :-D
Odpovědět
Klárko, tak gratulace ke složeným zkouškám a pěknou cestu do Paříže, byli jsme tam v březnu a byla to nádhera, tak ať se vám to vydaří. Terezko, dovolená je potřeba, stačí jen pár dnů a člověka hned ta práce pak víc baví. Kam k moři vyrážíte? Markétko, s manželetem vše klape, zrovna zpracováváme foto ze svatby a vybíráme ty, co si necháme vyvolat. Zatím jsme se k tomu nedostali. Včera jsem si byla vyřizovat nové doklady, trochu jsem se bála, že budou mít úřednice nějaké řeči, že jdu tak pozdě, ale v pohodě 8-) Mějte se krásně :-)
Odpovědět
Monniky děkuji...jsem v 26.týdnu, na svatbě to bříško ještě nebylo tak velké a šatky to celkem schovaly. I když nemohla jsem mít ty, co jsem původně vybrala. Nakonec jsem ale byla i s těmito nadmíru spokojená. Moravko v klidu, jsme na tom stejně. K výběru fotek jsme se ještě taky nedostali, ale tento týden už to musíme poslat, ať nemáme fotky až za rok k výročí :-D A doklady, ty jsem si byla taky včera teprve vyřizovat..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda.. holky.. ja nejak zaspala.. Katynko.. fotky moc krasny a satecky taky... gratuluju k tehu.. bude to, co nevidet na svete... :-) moravka: my fotky uz vyvolane mame... teda jen nektere.. protoze jich bylo hodne. Ale jsou proste uuuzasne... :-D Klarko... uz svatebkujete nebo jeste ne? A Lucy,.. jak ty, kocko? Dneska jdeme do kina na Shreka 3D... at ma synovec radost ze zivota.. :-D videla jste nektera, ci se chystate? Hezkou sobotu
Odpovědět
AHOJ HOLKY!! Tak dnes konečně návrat z dovči...jako svatebkování se to nazvat nedá moc....nakonec Paříž padla...stala se nám pár dní před odjezdem jedna hodně nemilá věc, takže jsme byli rádi, že jsme mohli jet na chalupu...a ve finále se nám porouchalo auto....no jako výlety pěkné...ale jako svatební cestu to nebereme.....:-/.... Katynka: mooc gratuluju ke svatbičce - fotečky krásné a přeji bezstarostné těhotenství:-)... Jinak snad se rozjede už ta práce má....dost nutně potřebuju penízečky... Jinak dneska mám asi úpal nebo úžeh - se v tom nevyznám....:-/...tak já zase jdu... mějte se nádherně!!!
Odpovědět
Klárko, tak to je škoda, že se Paříž nekonala, ale snad to brzy napravíte ;-) My jsme se v úterý vrátili z prodlouženého víkendu na Slovensku, přejedli jsme se halušek, trochu pocourali po horách a teď už jsme zase v práci, naštěstí je tento týden takový krátky:-) Markétko: tak jaký byl Shrek? Já viděla jen ten úplně první díl a tenkrát se mi moooc líbil. Krásné léto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jdu vas take pozdravit-konecne jsme zpet z dovci. Bylo to paradni-sice ne moc odpocinkove, ale paradni. x-) Autem a bugatkou jsme projeli ostrov skrz na skrz, navstivili opustene plaze, byli lodi na sopce, ve vodnim parku, potapeni,...Proste moc fajna dovca. x-) Dozvedeli jsme se tam i moc dobre zpravicky z Cech, tak jsme i slavili :-N A broucek mel narozky. Zitra mame vyroci, co zeny? Maky, jak Shrek? Take se chystame. Vezmeme to spolecne s jidlem v ambiente-jeste mame ty poukazky na veceri. Vcera jsme koukali na Zatmeni a hezka pohadka pro dospele. Ted jeste ten Shrek a Toy story ... Klarko, copak se deje? Klidne zase IP ;-) Snad to vyjde jindy. Moravka-my fotky uz mame vyvolane-nechali jsme to na Wagim a vybral dobre. My ted kdyztak uz jen neco dovyvolame. ;-) Uz mate take vybrano? Prijdu se na vas zase mrknout az bude chvilka-ted se to nejak nakupilo po dovce a take se stehujeme na par dni k nasim-jeli na dovcu a hlidame zviratka- a hlavne- maji tam bazen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj, Shrek dobrej.. ale nektere dily byly lepsi nez ten posledni.... ;-) jinak na Eclipse jsem byla taky a to je proste bomba... precetla jsem i knizky a proste super, super.. takze tohle doporucuji.. :-D Jinak synovec nam uz odjel.. Misa je ted jeste v Dansku, prileti zitra.. takze zitra nam zacne libankove obdobi.. hahaha a jeste 6 tydnu a letime na ty skutecne. Musis poslat nejake fotky z dovci.. co jste navstivili, kde presne jste byli.. zazitky.. jsem zvedava.. ;-) jinak klarko.. jak prace? A moravko.. jak ty? Halusky bych si dalaaaaaaaaa..... hezky zbytek nedele a at se vydari zacatek noveho tydne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda po dlouhé době :-) Maky, Shreka máme stáhlého od dovči v PC, ale ještě nebyl čas na zkouknutí :-p Eclipse...Takže už víš jak to skončí? Hmmm? :-N Nj, líbánky-už se Ti to krátí...My furt uvažujeme o tom lyžování na ledovci na víkend nebo o nějakém prodlouženém víkendu někde... Fotky z dovči...No, musím je zkouknout, roztřídit a pošlu něco na na mail,ju? Klárko, držím pěsti ;-) Jinak dnes jsem konečně dovezli dlouho a toužebně očekávanou myčku x-) Jupííí x-) x-) x-) Mějte se krásně-já jsem spíše na mailu než tady-přeci jen už je po svatbě :-D
Odpovědět
Ahoj holky!! Teeeda myčka...zrovna ted mam kopec nadobi v kuchyni..jak by se mi sikla..Zavidim Tery:-).. No jinak u nas stale v jednom kole, ale zmena mala je:-) V pondeli nastupuji do prace...nechci to este zakriknout, tak vam blize napisu az tam budu stopro:-).. Jinak muj drahy ma zanet v osmicce, takze doma opecovavam jako spravna manzelka:-).. A dnes jsem uplne mrtva...Den bol narocny... Majte sa jak nejlepe to ide:-), zase se stavim...:-) Jo a jen tak mezi nama...na saze Stmivani jsem zavisla....doocitam posledni dil...je to napinavy jako kalhotky:-D...filmy jsem videla uz nekolikrat, dvakrat v kine cislo 3:-DD no a na Shreka se moc tesime:-)...hih, tot vse:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jak je? Market, jak se tesite na dovcu? Moc,vid? Klarko, jak prace? U nas vse O.K., mycka uz je zabydlena a dostala i jmeno :-N Jinak se chystame na malovani a upravu jednoho pokoje, takze porad je neco delat... Jinak jedna prihoda ze zivota-sedeli jsme s nasima a mamka mi jen tak mimodek rekla, ze mou fotku videla v nejakem kalendari co ji prinesla ukazat znama...Ve mne docela zatrnulo...Pak se ukazalo, ze se jednalo o SVATEBNI fotku, tak jsem si dost oddychla...Protoze sice nevim jak se tam dostala, ale jestlize utekla jen ta svatebni, tak se nic nedeje - uf, uf :-D Pekny den,damy. ;-)
Odpovědět
:-D:-D....tak příhoda s fotografií mě dosti pobavila:-D.......copak máš ještě za kompromitující fotografie Terezko??:-DDD Jinak ahoj holky!! U nás je vše při starém.....marně se snažím bojovat o odstěhování se....už mě z toho jebe... Jinak práce dobrý...dělám něco jako kreativce v jedné CK - vymýšlím poznávací balíčky, kde bych měla ve finále i průvodcovat..bůhví...Ale zatím je to fajn a baví mě to....a tak nějak dosti uvažuju o začátku podnikání..ale top se taky eště uvidí:-)...musím zamakat hlavně ve škole, abych to do roku 2013 stihla a nemusela si platit školné...:-/...No, jinak u nás to na žádnou dovolenku v podobě svatební cesty letos nevypadá....jóóóó, tak z toho jsem maximálně nadšena...:-/:-/:-((((((((....No, už asi rezignuju nebo co... Mějte se krásně vdané dámy....jdu zas něco dělat.. paaaaaaaac a pusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klárko, no, nějaké kompromitující by se našly :-N Nechala jsem něco nafotit naposledy pro mého drahého minulé Vánice-to byly profi akty i s líčením a česáním. ;-) Jsou kráááásné x-) K práci gratulka-hlavně, že něco dopadlo. Časem se můžeš porozhlédnout dál. Na odstěhování držím palce-ono si to snad časem sedne. Jj, škola. Finišuji :-p Jdu si dodělat smaženici-babička byla na houbách x-) Pa
Odpovědět
Zdravím všechny mladé paní:-)!! Jakpak se pořád všechny máte?? Něco nového?? Svatebky, miminka...:-) U nás nic..akorát jsme se rozhodli, že poletíme na svatebku asi do Egypta nebo na Kanárské ostrovy a to přes Vánoce:-)..Hrozně jsme řešili, jak to letos s těma svátkama provedeme...u jakých rodičů být atd...tak si uděláme nádherné, snad slunné, svátky a spojíme to s naší vysněnou svatební cestou..Vánoce totiž už tak neprožíváme...no to bude asi otázka chvilky..až bude prcek, tak to se budeme hnedle těšit:-).. No jinak co se týče práce..děkuji mockrát za gratulace!! Pracuji jako kreativec a průvodce v jedné cestovce..jsme nová cestovka, takže zatím jen tak něco, ale baví mě to a jsou tu supr lidi a i o dost pěknějí penízky než na dřívejší brigošce..Tak mám radost:-)... No a tak nějak jsem si řekla, že bych mohla rozjet na vlastní pěst svatby a svatení poradenství a než jsem se nadála, tak mám na příští jaro už dvě svatby na zařizování a organizaci, takže se z toho taky moc těším...nějak se mi totiž po tom plánování stýská:-).. Tak se ozvěte ženský jedny nezbedný:-DD a hlavně se mějte přesně tak, jak chcete:-).. Všechny zdraví Kláruška ;-) :-)
Odpovědět
ahoj všichni, zdravím po dělší době, nějak jsem po té svatbě moc nechodím. U nás žádné zásadní novinky nejsou, mimčo nečekáme a stále hledáme nové bydlení. Do toho jednoho pokoje, kde jsme teď, se už nemůžeme vejít (nějaké svatební dary máme pořád ještě nevybalené :-( Pokud jde o svatební cestu, byli jsme na týden v Provence, docela dost jsme toho nacestovali a viděli zajímavá místa. Krásné, ale náročné, žádný pořádný odpočinek. Klárko, velká gratulace k práci. Práce v cestovce musí být super, jak se jmenujete? No a ještě větší gratulace k tvé poradenské svatební činnosti :-) s Vánocemi jste to vymysleli skvěle, také jsme o tom debatovali, kde je strávíme, ale nakonec jsme si řekli, že když se manžel odstěhoval za mnou, tak první Vánoce budeme trávit u jeho rodičů. Další rok pak budeme u našich, tedy doufám. Mějte se krásně. Lenka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?