Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a šatky na převlečení ani na fotce nemám, ale fakt dopadly přes všechny ty peripetie s popůlnočkama super. x-) x-) x-) Dnes byla první zkouška, ještě tak 2 ;-) a teď už fakt pa. :-)
Odpovědět
jj, však já taky tajím, ale jsem na nás všechny zvědavá, jak budeme vypadat v celé kráse :-) tak dobrou noc
Odpovědět
Ahoj holky!!!! Lucy nááádherné botečky.....já pak dodám do alba taky naše další poklady:-)..Dnes snad schůzka s kameramanem a řidiči kamoši:-)....Jinak včerejší zkouška šatek dopadla krásně - jsou fakt náááádherné - jsem z nich mimo:-)..jen mě trochu zlobí výstřih - no jo - jedno prso menší a jedno větší:-D..Tak uvidíme se šněrovačkou jak to bude - mám tam původně zipek,ale dáme šněrovku, ať mi to udělá pěkný pas:-)...to já potřebuju:-D... Jinak dvčata jak budete vázat ty svatební noviny a kolik jich děláte??My máme nakonec jen něco přes 60 hostí, tak přemýšlím, kolik teho...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem prisla s fitka - z odcelutidovyho zabalu.. makcza: zabiraji ti ty zabaly.. ja si nejsem moc jista a za chvilku pojedu na posledni zkousku satu.. doufam,ze to bude vsechno sedet a budu si je moct odnest domu, už se mooooooooooc těším až je budu mít opět na sobě ;-) Miláček půjde se mnou a obnese mi je v obalu domu, protože jsou docela těžké - jak to řešíte vy?? Pomůže Vám s nima někdo? marilka: myslim, že ti stačí něco mezi 10 - 30 výtisky, snad oni si je mezi sebou půjčí, Já je asi nechám svázat od kniharů.. ale i doma by to šlo, stačí mít děrovačku a třeba stuhy s barvou tvé svatby - ještě se rozmyslím :-) Já je totiž nemám ještě hotové :-) Jestli bude na náš den taková zima jako dneska,tak mě šibne... nemusí přece být úplně nádherně, ale tohle fakt nee ;-(
Odpovědět
já se tu už nějakou dobu bavím mašličkama na jmenovky na stůl a asi se z toho zblázním, vůbec to nevypadá pěkně monni: já pro šaty půjdu s taťkou, mám šaty sice docela lehoučké, ale přeci jen se s nimi táhnout přes půl Brna, to by se mi nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer ženy, zumba úplně božííí x-) šaty? Jedeme pro ně s drahým-vezme mi je, budou v obalu ;-) Jdeme na kutě. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: ja jsem na samovyrobu leva nekdy to dopadne vyborne, jindy zas priserne, budu delat vyzdobu aut z vizeliinu, tak uvidime jak to dopadne Moje saticky se jeste jednou upravuji, protoze mi byli nahore trochu volne,, jen nevim,jak se o svatebnim dnu najim,protoze saticky, jsou uplne fest :-D Uz mame prstynky, prisli jim drive,tak je uz mame doma ;-) Nafotim je a dodam ;-) A taky vyzvedl miláček tu truhlicku na prani a penizky na poste, je opravdu tak hezka jako na fotce, v realu i hezci :-)
Odpovědět
ahoj holky!! To je děsné to počasí - mám z toho hrozný splín a depku....Dědeček můj na svatbě být nemůže a mě to tak šííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííleně mrzí.....V tom lepším případě bude v nemocnici...Ježiš, mě je z toho tak smutno, to je hrozný..On se hrozně těšil...:-(..Člověku je z toho hrozně na nic..achjooo...... Jinak pro zlepšení nálady malilinkato - našla jsem web, kde je (doufejme, že pravdivá) velice smpatická předpověď počasí na svatbu...Protože toto, to je fakt moc...tady tak prší, jako by to byly snad i kroupy nebo co...jukněte http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre... ..no jinak já ještě ty svatební noviny taky nemám dodělané a nemám ani zasedací pořádek, ani jmenovky ani truhličku a ještě potřebuju objednat organzu sakra - to musím hned nebo zapomenu...Zkrátka teď je to takový blbý, že nemám na nic extra pomyšlení:-/.... Akorát jsme měli včera schůzku s kameramanem - výborné - jsem zvědavá...a taky s řidiči(odvozci:-)), takk to jsme taky domluveni to mám radost...a prstýnky budeme mít v úterý snad..v pátek si je teprv jdeme zkusit.. Co se týče šatů, tak mě pomůže drahý...budou taky v neprůhledném obalu a několikrát už je stejně přenášel:-)... Tak mějte holky pěkný den:-)
Odpovědět
Jejda.....co se to s tím stalo??? Se omlouvám. Jsem to tu jaksi "roztáhla"...
Odpovědět
marilka: souhlas s Tebou, počasí je šílené, ale přece nemůže pršet v kuse 14 dní, s dědečkem mne to mrzí, snad to bude dobré na zkoušku šatiček jdu dnes, včera jsem doma o nich začala pochybovat, tak jsem zvědavá, jak mi budou sedět, v nejhorším případě vyberu ještě jiné :-| Lucy222: kam na tu zumbu chodíš? a jaké to vlastně je? jen jsme slyšela ten název a nic moc o tom nevím zatím ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, Klarko, to je mi moc lito s tim dedeckem-drz se holka. Babi uz je nastesti doma. Moravka-chodim u nas ve meste. Mam fitko 2 minuty od baraku, tak jsem mela kliku, ze tam vcera byla prvni hodina (a zjistila jsem to v utery-uf) :-N Je to bajo-spise tancovani s prvky aerobiku. Co je super-je to na latinsko-americkou hudbu, kterou ja miluju. x-) Dej si slovo "zumba" do vyhledavace na youtube ;-) Hele, my nemame zadnou truhlicku-to je potreba? =-) No, tak to vecer pohledam. Jinak dnes nam prijde bajo figurka na dort a mne korunka do vlasu. Jinak s tou depkou-oni jsou ty posledni dny proste narocny. Jesteze pritel pomaha jak muze-vcera byl domluvit kytky (resp. doladit)...zjistil, ze tam meli poznamku, ze vse bude z fialkovych ruzi jen kytky pro svedkyni a pro maminky budou žluté! ]-( 8-( Fakt narez... Uzijte si pripravy, kouknu asi az vecer. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko, deda me mrzi..muj strejda nakonec taky nebude na svatbe... ma v patek posledni chemo..takze pochybuju, ze se bude citit.. :-( jinak.. vcera jsme resili neco s nezvanymi hosty.. je to na dyl..uz to nechci rozmazavat..ale proste fakt netery lidi nechapu... to je automatka jak prase..nekdy... jeste, ze ten muj je vazne takovy jaky je.. boze.. dobre jsem si vybrala. Dnes v praci plno prani.. dostali jsme prvni svatebni dar od pilotu... neco praktickeho do kuchyne http://www.gearys.com/gearyssf/images... jen ve fialkove barve... moc krasny, potesilli nas.. jinak truhlu ja budu vyrabet..chtela jsem objednat.. ale to ne..tak si ji udelam podle sveho... monniky: na zabaly ja nechodim..minule jsem se ptala tebe..jake to je..a jestli jdou videt vysledky..ale ty si to nejak popletla... :-D jo a pocasi.. no,mohlo by byt hezky...ale uz me nic neprekvapi... snad se mate jinak kocky...
Odpovědět
Článek se načítá
tak jsem byla zkoušet šatičky a ony nebyly ještě připravené, a to jsem tam včera volala, jestli můžu přijít dnes po obědě, tak si to dám zítra znovu :-( Lucy: díky, zní to zajímavě, podívám se, jinak já jsem žádnou truhličku nekupovala, jen jsem obalila krabici od bot do fialkového papíru a mám truhličku na přání, už nám včera jedno přišlo, tak je tam takové zatím osamocené Markét: dárek pěkný, kde vlastně pracuješ? Možná jsi to psala,ale já jsem hlava děravá, souhlasím s Tebou, že někteří lidé jsou neuvěřitelní...škoda víc to rozebírat
Odpovědět
Profilova fotka
marilka: dekuju za predpoved pocasi, alespon to potesilo. To s dedou me mkoc mrzi Taky na me padla depka,ale asi to snad je to jen tim svatebnim stresem. Zitra jedem vecer do Cech, jen zaridime par veci a jinak uz budeme mit klidek.. Jesteze to pritele napadlo, vzit si tyden predem dovolenoiu, abychom se do svatby uklidnili a zrelaxovali. Ted mi zrovna volal, ze je na ceste do mesta mi vyzvednout saty :-) To uz se moc tesim,ze je budu mit konecne doma:-) Dneska jdeme s holkama na veceri a popit, zitra nastesti skolu nemam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takze zeny.. delam si poradek ve vydejich.. co je potreba jeste zaridit.. timelist, schuzky na pristi tyden... je toho hafo..ale dobry. :-D :-p moni: uzij si dneska popijeni, ale moc to neprezen... :-D Klarko.. co fotky z rozlucky? Lucy.. IP
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: promin... pracuju pro Tescu v kancelari, chystam papiry, dokumenty, preklady na rano. Ty ses asi nechala zmast tema pilotama... :-D . To ten muj je pilot.. takze tak. A s tema lidmna... mas pravdu.. nejvic me stve.. ze se pak musi ustoupit jenom proto, aby byl klid... neni to nic velkeho, co by me melo rozhodit, ale rozhodilo..mozna vlivem atmosfery, nevim..ale proste nerada jsem do neceho tlacena..ikdyz to natlak nebyl..rekla bych, ze chytry tah.. a pak je vlastne na tobe,jak se rozhodnes..ale bylo by nejlepe, kdyby kladne... no, je kompromis... a tim se uz fakt nebudu zabyvat... za to mi to nestoji...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a moravka.. jake je tvoje jmeno...at porad nepisu moravka.. :-D Monniky: ty jsi mooona... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maky, díky. Pokusím se Ti ještě dnes odepsat. Jinak kočeny, jak jsem si už myslela, že figurku na dort mít nebudeme, tak přítel rozhodl a vybral docela originální...Zkusím najít a vložit ;-) Také mi dnes přišla ta korunka do vlasů...a zítra čekám prádlo...a také jsem dnes nečekaně objednala pompadurku...jsem s ní nepočítala, ale pak jsem si řekla, že na ty drobnosti (rtěnka a tak) by se mohla hodit...A vzhledem k počasí uvažuji o nějakém parapli...co vy na to? =-) Díky za rady :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V albíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ter... figurka je bozi. takova jako, ze by si ho az laskou snedla... :-D pompadurka dobra vec.. nenapadla me.. jenze, ja asi budu mit problem drzet saty..takze zadny pro me kramy na vic.. uz asi ne.. a s mou hlavou bych ji stejne nekde nechala.. na starost vse takove, jako sminky.. prasule.. OP atd.. bude mit segra u sebe v kabelce.. holky.. mam dotaz.. mame kupovat mamkam kyticky.. ja vim, ze to je normal..ale zase Misova mamka si ji po svatbe ani neuzije.. bo do Danska si ji asi nepreveze.. Moni, jak resis ty??? Ta korunka je ze Svatbydekoru? Jak si posilala obrazek? Jak myslis paraple? Jestli bude lurit.. Bigi rikal, ze mame mit velkej cernej destnik.. to taky mame.. o vic se uz nestaram.. :-D bo to by mohlo byt jeste paraple, hulka na podper a ja nevim, co jeste.. :-D takze no no no.
Odpovědět
Profilova fotka
Maky, kytku bych koupila. Pro vás je to zanedbatelný náklad a tchýňce udělá radost ;-) tak holt pak bude mít Tvoje maminka dvě :-N Paraple? prostě něco kdyby mrholilo...Wagimu budu teprve volat... :-| No, nechám projít hlavou ;-) Pěkný den.
Odpovědět
Markét: já jsem Lenka a ta přezdívka je odvozena od příjmení pampadurku taky nemám, potřebné věci nacpu kamarádkám do kabelky kytičky mamkám kupujeme, jen maličké, a pak jednu růži svědkyni Deštníky zatím nemám, ale kamarádka psala, že si je můžu od ní půjčit, kupovala si je na vlastní svatbu. jak jsem dnes viděla předpověď počasí, tak je to děs běs, hlásí hromy, blesky, déšť, snad se seknou, dnes je tu krásně a taky dle předpovědi mělo být škaredě... papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ohledne pocasi-no, vedrem asi nepadneme, na druhou stranu pod nulou by byt nemelo :-N ;-) Vidim to jako dnesek-tzn.pod mrakem, ale bez deste. Poridim nejakou parku/bolerko ci co se bude k satum hodit-abych nezmrzla a na tu chvilku foceni to snad dam i bez ;-) No, uvidime. Predpovedi nehovori moc dobre, tak bude zalezet i na stesti. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se byla pred svatbou trochu ostrihat,jen konecky a taky ofinu. Pridala jsem obrazky boticek, co jsem si koupila. Dnes me prekvapil pritel - koupil mi jako darek perly a perlove nausnice k satum :-) makcza: pri tech vsech nakladech se jedna kyticka ztrati, a myslim,ze tim svou novou tchyni jen potesis :-) My se uz balime a dnes vecer vyrazime. To by me zajimalo,jak vsechny ty veci dostanem do auta, jesteze ho mame velky. Uz driv jsem si objednala takovy svatebni destnik s krajkama, ale nevim,jestli by vam ho stihli dodat. Ale kdyz se zajdete podivat do nejakeho svatebniho salonu,tak by ho tam mohli byt, nebo staci zajit do normalniho obchodu a koupit klasickej bilej nebo prusvitnej destnik.. vsak ono je to jedno, hlavne aby nemel zlomenou peroutku - videla jsem to u jedne nevesty v casopise :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nam fotograf rekl.. ze je lepsi mit cerny velky destnik..ne bily.. tak nevim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maky-jasne, kontrast ;-) To same Ti fotografove reknou i u kytky, ze nejhorsi jsou smetanove saty a k tomu kytka ve stejne barve... :-) Jinak my uz mame zarizenou vyzdobu na auto-z kvetinarstvi. Ozdobi nam ji do barvy a je to gratis k tem kytkam co tam mame objednano (no, tech je hafo-jen moje kytice bude mit asi 20 ruzi...)
Odpovědět
Ahoj holky..já teď na svatbu úplně "kašlu" - respektive jsem teď v dost osobní krizi, takže se mi do toho vůbec nechce, je to blbé - není pomyšlení....včera jsme ale koupili schránku na přání. Tak tak... Jinak maky a lucy- fotečky pošlu hnedle..
Odpovědět
Profilova fotka
Terus... haha.. takze ja mam ivory saty.. a beru smetanovou kytku.. a kaslu na to,jestli se mu to bude spatne..fotit.. videla jsem tu nevesty se stejnou kombinaci satu jak kytka a nevypadalo to tak zle.. premyslela jsem jeste o lehce fialkove.. segra bude mit fialkove saty...tak by to i ladilo...ale jeste nevim... takze poradit,prosiiiiiiiiiiiiim Klaaaaaaaaaaaarkooooooooooooooooooooooooooooo fotky uuuuuplne mega,bomba..strasne ti to sekne..a to vazne... vlasy ti krasne narostly.. a mas moc krasnej make up.. moc se mi libis.. vazne... :-D a z fotek vypada, ze to byla suuuper zabava a ten stripterek..ejchuchuuuuuuuuuuuuuu to se Klarka mela.. Stepa vi??? :-D :-D jinak holky.. jeste, ze jsme dnes chteli do mesta.. protoze jsme tak zjistitili, ze mame spatnej vyfuk.. zitra jedemedo edinburghu..a nedojeli bychom..takze rychle honka,kdo to opravi nakonec 6tis v tahu...ale tak... doufam,ze ten prach ze sopky se taky uklidni..nebo ja fakt uz nevim.. letime zitra v 10 tak drzte pesti.
Odpovědět
Makrét: budu držet pěstičky, aby jste bez problémů dorazili, sopka je pěkná potvora, no ale snad to nebude tak hrozné jak posledně ohledně kytičky myslím, že víc vynikne fialková, ale nelámala bych si s tím takovou hlavu, pokud už máte vše do krémové, pak bych to neměnila já byla dnes na zkoušce šatů a jsem spokojená, myslela jsem, že je budu měnit, ale nakonec zůstávám při těch mých původních, zítra mne čeká kadeřnice
Odpovědět
Profilova fotka
Klarko,drz se. Az zapnu PC,tak mrknu na fotky. Copak se deje-deda? Kdyztak IP. Maky-fialkova dobra-mam ji take ;-) Hezkou cestu. Pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?