Menu Forum

Svatba 15. května 2010

25. lis 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marilka
9
Registrovala se 6. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 444 příspěvků. Má 3 přátele. Region Brno.
 Ahoj holky, jsem tu zasemoticon...

Leni, Provence je nádherná..vždycky jsem se tam chtěla jet podívat..závidímemoticon...

S tím bydlením je to docela pech no...My se budeme po něčem poohlížet po Novém roce až budou nějaké penízky,ale stejně to vidím zase na podnájem...to by se musel stát zázrak...

Děkuji moc za gratulaci...jj, baví mě to v cestovce moooc, ale začíná to být náročnější než se původně zdálo...no, ale to je všudeemoticon

...se svatebním poradenstvím to byla čistě jen taková náhoda a dohnalo mě k tomu i okolí...to bylo pořád:"Tak si udělej agenturu, blablabla..emoticon"...No tak uvidím jak to dopadneemoticon.

..jooo a jinak ta cestovka se jmenuje hrozně srandovně..Bublexemoticon

...No my právě taky řešili co a jak s rodiči..aby se někdo neurazil, že tamhy nejsme s nimi na Vánoce apodobně, tak to uděláme takhle a zmákneme dvě mouchy jednou ranouemoticon..

Tak se mějte zase krásně..já se tu pak zasejc otočímemoticon..

K.
emoticon
20. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků.
 Ahoj holky, nejak nám to počasí nepřeje, co?? Vůbec nezavidím nevěstám,které se berou teď. Já mám ještě skoro měsíc volna než mi začne škola. Koukám se po nějaké práci překladatelky, kterou bych mohla dělat o víkendech emoticon

Dnes jsme se byli podívat do cestovky na zájezdy, dostali jsme spoustu katalogů, zatím je náš favorit Maledivy, ale dostali jsme ještě tip na Bali emoticon Jsem docela zvědavá,kam nakonec pojedeme emoticon

Psali mi ze slovenské Svadby, že opravdu otiskli náš rozhovor a fotky. Už jsem ho viděla na netu. Pár výtisků nám pošlou domu,tak už se těším až je budu mít v ruce.Jeden dám určitě drůžičkám, těm to udělá velkou radost emoticon emoticon
1. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
 zdravim moc kocky z Floridy.... emoticon jsme tady uz od patku a budeme jeste dalsich 10 dni. Mame za sebou Miami, Cocoa Beach, ted jsme v Orlandu.. ano, ano.. Disneyland emoticon nadhera.. narocne, ale super.. dnes jsme se vratili z Magic Kingdom a zaverecny ohnostroj byl uzasny. Takze zatim se libanky dari.
Prelitla jsem diskuzi jen tak z rychliku...ale vidim, ze se vsem dari. A to je dobre.
Moc a moc zdravim.
A Klarko... svatebni agentura je super.. kdybych byla v CR, tak do toho jdu... emoticon
2. zář 2010 v 05:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
Registrovala se 24. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 994 příspěvků. Má 59 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahojda holky,
jak se všechny máte? Podle toho co píšete, tak náramně emoticon To je dobře.
Klárko, práce vypadá moc dobře, tak držím palce ať se tam ještě něco nevytelí.
Monniky-Maledivy jsou nádherné. Byla tam má kamarádka a přijela uchvácená. My jsme je také měli ve výběru, ale chtěli jsme jet na dovču dříve než na podzim a to na Maledivách není úplně top období emoticon Třeba se tam také někdy podíváme emoticon
Markét, co děláš na netu? emoticon emoticon Užívej líbánek, šup šup. emoticon Už jsem se chystala Ti písnout SMS kde lítáš emoticon Užijte si to emoticon

U nás něco málo nového, ale rozepisovat se tu nebudu. Jinak plánujeme ten prodloužený víkend-tak konec září/začátek října. Možná z toho bude i celý týden dovči. Jinak teď se opět učím emoticon
Mějte se pěkně.
2. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 tak ted se ozyvam zase ja....
dneska docela honicka....ted si tu sedime pri svickach s horkym cajem....opet super pocasi.. emoticon
jak jinak holky?
Nase svatebni cesta byla uuuzasna, opravdu jsme si ji uzili..hlavne ten relax a spoustu novych veci...navrat do reality a starosti vsednich dnu byl tvrdy...ale zvladli jsme to.. ted poletime na takovou druhou mensi svatebni cestu do Parize, tak opet nejake vzruso.
Lucy.. ty jsi na prodlouzenem vikendu...tak dej pak info, jak jste si to s Jarouskem uzili.
Klarko a jak vy se Stepou? Videla jsem tu par fotek,kt fotil.. a musim rict, ze bomba... pochval ho. A jak monniky a moravka...??? Doufam, ze vsechno klape a manzelstvi uzivate naplno...

zatim kocky.
1. říj 2010 ve 21:17  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moravka
Registrovala se 23. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    V chrámu Vzkříšení Páně ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
moravka
Registrovala se 23. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 ahoj děvčata,

u nás největší novinka, že jsme vybrali konečně pozemek pro náš domeček (ve středu jdeme podepisovat kupní smlouvu) a začnou nové starosti s výběrem projektanta a stavbou. Bude to náročné, ale jsem ráda, že ten první krok je udělaný.
Markétko, jsem ráda, že jste si to na svatební cestě užili, tak to má být. Jestli máte nějaké fotky někde na webu, ráda se podívám. V Paříži si to užijte také, je to nádherné město, jen doufám, že počasí bude lepší než je v těchto dnes tady. Až teď jsem si všimla, že jsi k fotkám dala odkaz na váš svatební videoklip, kráááásný.
Vůbec mi nepřijde, že by ten náš svatebí den byl skoro před 5 měsíci, ten čas strašně letí.

Pěkný večer všem.
3. říj 2010 v 19:32  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
fotoportrét
fotoportrét
lucy222
1
  • Neví, kdy bude svatba
    ...
 Ahojda,
Markét do mně musela šťouchnout SMS-kou, abych sem vůbec zavítala emoticon
Holčiny, já tu už vůbec nejsem-prosím kdyžtak pište mi na e-mail či na FB emoticon Ráda pokecám.
Markét, jj, užili náramně emoticon Jak vy? Někde nějaké foto? Kdyžtak na mail emoticon
Moravka- jak vy? Už máte pozemek? Gratulka emoticon

U nás vše O.K., na příští víkend (ten prodloužený) plánujeme výletík, tak je pohoda. emoticon
S Klárkou jsem v kontaktu, monniky úplně zmizela z dohledu.
Mějte se krásně.
22. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moravka
fotoportrét
fotoportrét
moravka
 ahojky holky, také jsem skoro vůbec nechodím, tak v IS vám pošlu na sebe mail, jsem i na FB, tak s vámi ráda pokecám.
Jinak my jsem se v úterý vrátili z takové opožděné svatební cesty, byla to nádhera.
Doufám, že u vás také všechno v pohodě.

Mějte se krásně.
25. lis 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš