Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Lucjeta děkuji za ten katalog.Mají tam opravdu pěkný kousky :-) Ještě uvidím kolik zhodím :-D Podle toho se můžu rozhodovat jaké šaty budu mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: ty jsi se pěkně rozjela ;-) My ještě nemáme ani přesně vymyšlenou barvu svatby, natož oznamka nebo vývazky :-( Děkuji za info ohledně svatebních novin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky fákt tak to bych asi měla přibrzdit co???? Tak víte jak na mateřské tak vymýšlím kraviny no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Super oznamko! A já si říkala, kdo mi to píše, jestli to není nějaký spam a pak mě to trklo :-D Na jaký papír to budeš tisknout? Když tě to baví, proč ne ;-) Aspoň pak budeš mít klid na dolaďování detailů... Máš můj obdiv, měla jsem za to, že ženská se na mateřské nezastaví :))) Kolik je tvému synovi? Má krásná kukadla ;-) Já sama mám problém roztřídit a seřadit fotky z dovolené do alba. Včera jsem teda něco zvládla, ale ještě mi tam nějakých 50 fotek zbývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nechte toho nebo se budu červenat. No je fakt že se moc nezastavím malý bude mít na mikuláše 6.12. 2 roky :-) Je to trošičku živější dítě takže s ním mám veselo,ale prostě nejsem otrok takže prostě se občas zastavím a jdu relaxovat něco tvořit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tý jo tolik takže prostě jsem v jednom odstavci snad nikdy nenapsala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já musím taky dost věcí vyřešit, na jaře mám závěrky tak bude honička jak svička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: proč si ty přípravy neužít, když ten svatební den tak rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka děkuji no a tisknout to nechám na nějaký ozdobný už jsem si tam vyhlídla.Koupila jse si ozdobný nůžky a mám v plánu to ještě ozdobit tím ozdobným pstříháním,ale nevím jestli to už nebude přeplácané. Zvažovala jsem i papír smetanové barvy,ale nechám to radši na bílý.
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka tak to ti nezávidím :-| leeena přesně tak a taky já vím že jsem na to sama z nějakýma věcma mi možná hlefne tchýně ale nějak s tím nepočítám.Rodiče mám přes půl republiky.Takže radši dřív než pak kvaltovat.No a na jaře už moc doma nebudeme malý bude chtít na písek atd.....prostě nebude čas a možná už ani nálada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu se do něčeho pustit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: A já podle fotky myslela, že je malej starší :-) No jo, na děti ještě nemám ten správný odhad ;-) Ajo, jsem myslela, že si to budeš tisknout doma nebo u někoho známého, kdo má profi tiskárnu :-) Vyjde to takhle levněji nebo jsi chtěla mít vlastní a origoš oznamko? Ozdobný nůžky? To jsou věci :-D smudlinka: kdy na jaře? v květnu? Nebo dřív? To zvládneš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
1. června písemné a pak podle toho jak se rozhodne 3dny praktické a zakončení ústníma...ale v den svatby by jsem už měla mít výuční list v kapse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: tam má tak rok a půl na fotce :-) No tiskárnu nemám třeba ježíšek donese a budu tisknout sama :-D Nevím jestli to vyjde levněji no myslím si že i jo ale hlavně jsem chtěla mít svůj výtvor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vždycky po práci nestíhám co všechno za den stihnete pořešit ;-) Já mám tento týden do 19h a ještě dva týdny "nenucených" přesčasů před sebou :-( Jj abinka, jsou tam fakt krásné šaty, ale než nějaké objednám chci do salonu odzkoušet jaký střih mi vůbec bude sedět.. Bojím se dát 5 tisíc a pak v tom vypadat jak strašák do zelí :-D Poslala bys mi na mejlíka taky ukázat to oznámko? Pro inspiraci.. Nám ho bude dělat Míla, představu už máme jen to hodit na papír=) Na vývaky asi nebudu mít čas ani nervy :-p tak uvažuju objednat je u této slečny: http://leawil.rajce.idnes.cz/Vyvazky_... líbí se nám ty třetí shora a zároveň třetí zleva. Svatbu chceme bílo-bordó :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucjeta tak to je logický že když přídeš večer tak nic neuděláš.To doženeš neboj.Já vím že to je brzy,ale baví mě to a je to pro mě spestření na mateřské.Ono je to občas ubíjející věnovat se jen dítěti.NO ale nelituju ;-) Včera jsem se byla podívat do půjčovny tak mě tam nějak nic nenadchlo.Jediné šaty ale na mě moc vyšívané tak budu muset vyrazit někde do světa a nebo koupit.Ty co se mi líbily tak za ně chtěla 300kč.Tak nevím jestli připlatit a koupit si svoje. taky jsem zvažovala bordo ale moje svědkyně měla bordo takže jsme se shodly že nebudeme dělat stejnou. Dneska by mi měly přijít dekorace na stůl :-D Jejda já jsem fakt prdlá...no c aspoň pak budu mít klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se do těch vývazků včera pustila a mám první dva (než jsem přišla jak na to, tak jsem odpadla :-D). A taky postupně už kupuju dekorace na stůl a vždycky když něco přijde, tak mám radost, jako malý dítě:-D
Odpovědět
Ahojte, tak sa to tu pekne rozbehlo... Abinka, ak by som mohla poprosiť to oznamko na lvajdova@gmail.com, po tom, čo som čítala som naň strašne zvedavá. My totiž akurát začíname uvažovať nad tým, ako by malo vyzerať. Vopred ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
leeena jak se do toho dostaneš tak to bude za chvilku ;-) Holky možná si řeknete že jsem prdlá,ale přišlo mi zbožíčko tak jsem to hned zkusila naaranžovat.Ještě to není ono ale celkem dobrý :-) Mrkněte do albíku.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: hezkýý - takhle to chci taky, jen do zelena - organza, svícny, plátky růži, možná kamínky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji no ještě bych chtěla koupit krystalky..uvidíme.Jen nevím jesli to stačí nebo jestli ještě mezi svícny nějaké květiny ale myslím že už by to bylo přeplácané. Jak to budete řešit vy???
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: pěkňoučký ;-) Já když se bavila v restauraci ohledně květinové výzdoby, tak mi paní doporučila, ať květiny neřeším - bude tam kytka nevěsty a maminek a to prý na stole stačí. Hlavně bude na stole cukroví, ovoce atd., tak si myslím, že by to působilo přeplácaně...
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt...toho se taky bojím,alemy tam budeme mít švédské stoly takže nebudeme museta rvát vše na sůl.
Odpovědět
Ahojky holky, jelikož se mi střídá odpolední s ranní (někdy je to šílené) a teď byla na prodlouženém víkendu na chatě - tak jsem se nemohla dostavit :-D Ale vidím, že jste hodně pokročili. Jste šikulky!!!!! Já jen zatím přemýšlím a skládám si, co a jak by mohlo být. Nic určitého nemám. Jelikož také uvažujeme o svat. novinách, tak posílám pár stránek pro inspiraci: http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.svatebni-noviny.wz.cz/uvod... Doufám, že vám pomohou :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na http://www.svatbadekor.cz/ tam asi strávím celý večer, mají tam všechno :-) a vlevo si můžeš zakliknout barvu tvé svatby a vyjede ti nabídka všeho co v té barvě mají.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak asi máme vyřešené oznámka x-) Zatím je to tajemství,nechci to zakřiknout tak nám držte pěstičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta:taky jse si to už prohlížela.super stránky ;-) smudlinka tak doufám že se pochlubíš??
Odpovědět
Profilova fotka
pochlubím,hned jak to všechno vyřeším a udělám první tak sem dám vzorek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je kde všichni jste???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se zapoměla na MK :-D budu tady tak za hodinku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?