Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavly ;-) :-D Tak koukám koukám, žes mě předběhla... taky jsem na to pomýšlela, jen vyčkávala, až nás bude více :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luci,no ja taky vyckavala,ale dneska to na me nejak prislo........ a bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co,nezlakame jeste nekoho na tento super den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo a hlasim- dnes 311 dni do svatby-blizi se 300 - musim vymyslet nejake prekvapeni :-D
Odpovědět
Pavyl, já mám 214, blíží se mi 200! :-o
Odpovědět
samozřejmě Pavly... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to ti teda zavidim!!! ty budes o den dyl slavit uz 200 =-) no ja se snad taky dockam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dneska zajela na matriku a z hrusky hup dolu :-( v cervnu rikali,ze neni problem,jit domlouvat termit uz v zari,ale dneska me vyprovodili...ze je brzo,ze terminy se vypisuji az v prosinci!!!! a jestli chci cervenec a jeste patek-tak to je nejvetsi problem co jde 8-( :-( a presne na konec cervence si pry jedna ta pani dava dovolenou,takze tam bude urcite jen jedna...no takze kdo vi,jak to bude.... tak jsem hrala roli vydesene a zklamane-a taky jsem byla-ale hlavne jsem se nemela k odchodu....az se pani na me zacala tvarit chapaveji,rikala, ze 7.7.2007 urcite nevypisi!!!!!!!! prave kvuli tem svatkum pred tim....ale ze uz spis je teda mozne,ze by vypsali ten patek 27.7.2007 jako legalni termin (napsala si ho na papir a hned pochopila tri sedmicky 8-) ).no ale stejne to znamena,ze do prosince musim cekat....pak se mozna neco vypise a kdyz ne,tak je to dalsi velkej problem,aby se dal mimoradny obrad...pry je na to treba 5 lidi z matriky a v patek v cervenci....no mam strach |-| tak jsem se musela vypovidat alepon sem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky chodim se sem divat a koukam je tu datum ktery jsme si taky vybrali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak vitej!!!!!!!!!!!!!!!! x-) a odkud jsi?
Odpovědět
Ahojte, ja síce nemám svadbu 27.07.2007, ale o jeden dník neskôr. Čo už máte vybavené a zarezervované?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky martuska no nemame zatim nic,jen predstavy- a o matrice jsem tu dnes bohuzel uz psala....tak uvidime,jinak zamluvene oficialne nemam nic..je snad opravdu jeste cas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
30.9. mame 300 dni do svatby!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! tak nepřibyl nám sem někdo??? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co to má být pavly? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!tak jsem se koukala na příspěvky a koukám je tady datum 27.7.2007.taky se budu vdávat toto datum na zámku dobříš.tak se zatím mějte pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No né, tak to vítej!!!! Už nakupuješ??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky vitam paju!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak to jsme zatím jen čtyři??? :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu nakouknout? Vdávám se sice o nějaký týden dřív, ale u nás na diskuzi je mrtvo. Můžu mezi vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ambret! Vítej!!! Snažíme se to tu s Pavly oživovat, když 2007 poslední dobou skomírá, ale je nás zatím málo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucii, my už jsme se někde potkaly, že?
Odpovědět
Profilova fotka
že by??? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No určitě. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, asi jo. Jsi mi nějaká povědomá ;-) Tak si prohlížím fotky ze svateb a začínám se přiklánět ke kulat ;-) é kytičce. Na těch fotkách vypadají úžasně a asi se s nima i líp fotí - víc možností pto různé kompozice. Asi do ní půjdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem si chatovala přes Skype s kamarádem a úplně mi to rozhodilo, má problém s přítelkyní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tím se nemůžeš nechat až tolik ovlivnit! Je to nepříjemné, ale mysli na to, že ty jsi šťastná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ano, ale ona je moc nemocná, má jen jeho a on nemá na doplacení léků na doléčení. Ona je na infuzích v Praze, ale už nejsou korunky na zbitek. Není to nějak velká částka, ale on už nemá korunky kde brát. Maminka jí umřela když byla malá a o otci se nic neví, je někde v zahraničí.
Odpovědět
Profilova fotka
UF, tak to jsem nečekala něco takového. Já myslela že mají problémy v partnerství. Tak tohle je vážně strašný... jak je nemocná??? to je strašný. Pořád si říkám, že nevím, co bych dělala, kdyby nás postihlo taky něco tak strašnýho... Přítel je mi vším... sice mám úžasné rodičehno, ale on je moje všechno. Musí to být strašné... a že by vypomohli třeba jeho rodiče???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?