Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leeena4 není zač.Proč jste zvolily pátek???Teda jestli se můžu zeptat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty noviny budeš mít k dispozici jen online na internetu nebo je budeš tisknout a budou k dispozici na svatbě? Vypadá to moc dobře, ale taky to asi dá dost práce dát je dohromady :-( Na odkazu té paní se mi líbí názvy výročí svatby, jsem nevěděla, že je všechno pojmenované. Doposud jsem znala jen stříbrnou apod... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leeena: ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To U ale bude muset být hodně široké, aby se tam lidé při tancování nemačkali? Viděli jsme náš budoucí stůl U v reálu a právě mi tam nepřišlo moc místa (taky těch lidí nebudeme mít tolik ;-))... Ale když se U udělá širší, proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka: nazdárek :-) Abinka: prvotní důvod byl asi to, abysme měli víkend potom volno a později se ukázalo, že by ani v našem penzionu s hospodou neměli v sobotu volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdopak bude dělat noviny? My se na ně chystáme, ale vymysleli jsme si toho tolik, že nevím, jak to všechno stihneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka je včera večer začala dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se asi pustím do novin když mám volno :-) Musím dodělat vývazky a nechám je jen bílé a asi do nich pak dám zlatý korálek, zní to divně ale nechci do toho dávat moc peněz když stejně na ně nikdo nekouká :-N
Odpovědět
Profilova fotka
samudli: já taky budu dělat vývazky. V pátek mi už dorazily objednané mašle a bude tojen z dvoubarevné mašle a na tom bude malinká ozdoba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leee my máme bílo zlatou svatbu a aby jsem se přiznala tak nějak se mi ani nepodařila koupit zlatá mašle aby nebyla jak na pohřeb nebo nějakej věneček :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já sháněla mašle ve 3 galanteriích a asi 5 eshopech, než jsem jí sehnala. Máme šampaň - zelenou a nakonec jsem to koupila v jednom e-shopu. Takže si umím představit, jakej problém je sehnat zlatou mašli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na mě baba vybafla s fialovou se zlatým lemováním tak jsem jí řekla,že sice to pro někoho bude horší než pohřeb ale pro mě je to svatba takže tahle barevná kombinace leda přes moje mrtvolu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smudli: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem byla spapkat oběd (dnes nějak brzo :-D ) a teď přemýšlím co provedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdár kdybych věděla že tu tak plkáte tak by úklid chvilku počkal :-D :-D Lenieka vytisknu je chci to udělat na A4 ale přeložím to takže to bude velikostně malý sešit.Myslím že to bude stačit a bude to levnější že ;-) No jinak tisknout to budu ale třeba jen 8-10 výtisků a bude to buď poházené po stole nebo to bude na viditelném místě ve štose třeba někde kde budou dávat přáníčka no aby za to zakoply :-D myslím že když vytisknu 3 A4 tak to bude 6 stránek a to stačí bohatě...je to jen tak aby se vyplnily prázdné chvilky nebo už vydím švagrovou jak si to veme po obídku ke kafíčku :-D Jinak vývazky mám hotové my budeme mít svatbu červeno-smetanovou nebo béžovou ještě uvidím jaké dekorace budou k dispozici. Včera jsem udělala na hotovo oznámka a pozvání ke svatebnému stolu už jen vytisknout ještě naházet na A4 pozvání na večerní oslavu a jmenovky a taky to bude připravené ;-) No a noviny ty už taky z poloviny jsou.Přiznám se že jsem je obšlehla :-N Takže zase tolik práce to není.Ještě zvažuju vytisknout harmonogram ale to už bych se nemusela doplatit s tím tisknutím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud by měl zájem někdo omrknout oznámko zašlu na mejlíka tady to nechci moc vystavovat je tu dost známých :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyžtak na majinkazlaticko@seznam.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: Ty teda jedeš :-). Mě by zajímalo, co jsi do těch novin dávala :-). My se chystáme dát tam poděkování pro rodiče, nějaké fotky, vtipy a zatím nevím, co ještě...
Odpovědět
Profilova fotka
holky začínám mít strach zda to všechno zvládnem |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já když čtu, co už Abinka má, tak mám stejný pocity :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musím přidat jinak mi hrábne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky buďte v klidu času dost.Já si pohrávám s fotkama baví mě to takže tohle le dost podobný tak se prostě bavím.Taky skoro nic nemám...kormě kil :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gabčooooooo kolik chceš za návrh oznámka? :-D je luxusní
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Fááákt líbí???? Tak zkusit ti něco udělat můžu ale musíš si napsat jakou máš představu...
Odpovědět
Profilova fotka
jo moc se mi líbí,co by jsi pak za to chtěla? Chceme něco se zlatým ornamentem,možná někde najdu fotku
Odpovědět
Profilova fotka
no já uvidím jestli najdu zlatý ornament.......no co za to to uvidím kolik u toho strávím času.Délám koláže a to je od kusu ale oznámko jsem nikdy nedělala až to moje.Já myslím že jsme rozumí lidi že se nějak domluvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kila mám taky :-D. Jinak ty noviny, oznámko a prezentaci z našich fotek si vzal na starost přítel, ale chce začít až po novým roce, tak mu do toho zatím nechci kecat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj mě překvapila jedna slečna co to má jako bokovku a chtěla za návrh oznámka,pozvánek a jmenovek 1350kč :-N jinak ještě ti dám vědět,zkouším to u slečny z fler.cz tak uvidím co mi napíše
Odpovědět
Profilova fotka
Na to je času dost.Já už to chtěla mít hotové.říkala jsem si že přes zimu si můžu hrát s takovýma věcma a na jaře budeme rádi že máme klid a jen doladíme nějaký dorbnosti.\Bude to prostě v klídku a bez honiček.
Odpovědět
Profilova fotka
jé drobnosti :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?