Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě lenieka docela mrzí no snad vám to výjde a termín zůstane a při nejhorším taková katastrofa to není ;-) Jak píšeš když se to dobře rozloží tak to nikoho netrkne....Já budu mít asi tu červenou se šampáněm nebo krémovou ještě uvidím co bude vypadat líp :-D Teď jsem nějak od svatebních staostí upustila a snažím se něco udělat s tou svojí váhou je to děs a takhle se vdávat nechci :-S Tak uvidím jak to zvládnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, trošku řešíme nějaké problémy tak nemáme vůbec čas na řešení svatby :-( Jinak plánujem romantický víkend na 4.výročí x-) ...ale to je až v únoru
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak jste? =-)
Odpovědět
abinka aj ja sa snazim, stale si hovorim od pondelka chudnem...nie je to take zle no ale par kil navyse by som aj chcela dat dole :-p smudlinka tiez momentalne moc neriesim ohladne priprav, jedine svadobne oznamka pozeram, ja si stale myslim ze je cas na vsetko no ale leti to
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka no romantický výlet no to bych si dala taky říct,ale nějak na to asi nebude čas a s dítětem asi těžko :-| gracy tak to jsem na tom jako ty.V pátek jdu do metabolické ambulance tak uvidím co mi tam řeknou.Chtěla jsem od gynekologa napsat lindaxu a on mi napsal doporučení na tu ambulanci tak uvidíme. Je to boj ale zhodit musím abych na svatbu vypadala pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se to kopečně trošku pohlo x-) máme vybranou písničku na první tanec x-)
Odpovědět
aku, neprezradis?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co ženský nikdo nic nezařizuje???No už se začíná pomali myslet na vánoce co?? =-) U nás nic nového.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, po delší době se opět hlásím a už napevno s termínem 26.6.2010 :-) Nakonec jsme objevili hotel s restauračkou, který má prostory, které jsem si představovala. Oddechla jsem si, že už nemusíme hledat nic jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kolik máte v plánu zhubnout?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, máme termííííííííííííííííííííííííííííííííííín x-) a na zámečku x-) jinak já plánuju tak 20kg,měla jsem zdravotní problémy tak snad to už bude o.k. ;-)
Odpovědět
lenieka pekny termin ;-) Tak ja mam uz aj fotografa konecne, teraz sa rozhodujem ci budeme mat len kapelu alebo aj dj, ci oboje.. Ja by som rada dala tych 10 kg, ale uz to nejde tak lahko, koli hak sakra :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda nějak se nám to začíná rozjíždět na tu svatbu ...koooonečně :-D holky nepovíme si něco o sobě? Já jsem Marie a je mi 18let, jsem poslední rok na dámské krejčí a pak plánuji nástavbu, přítel je Přemek,je mu 29let. V den svatby spolu budem 4 roky 4 měsíce a 3 dny (teda pokud umím počítat:-D) :-D :-D Kvůli mému zdrav.stavu zatím neplánujem ani rodinu,snad časem ;-)
Odpovědět
Noo, tak som po dlhej dobe prišla nakuknúť ako moc som pozadu a v podstate som so sebou spokojná. Nie je to také zlé. Po počiatočnom strese, čo všetko treba vybaviť sme sa tak nejako ukľudnili a pozeráme na všetky veci už triezvejšie. Kostol zajednaný, sála tiež, aj keď len predbežne, lebo čo ak nájdeme lepšiu... Papiere na matrieke vypísané a nachystané na podpis, DJ v podstate vybratý.Dúfajme, že Vianoce budú kľudné a po Novom roku začnu trošku väčšie stresy...Zatiaľ pohodaaaaaaaaaaaaaaaaa Alebo mám začať stresovať skôr?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to mě potěšilo najít tady tuhle diskuzi, právě na toto datum jsme si dnes objednali svatbu na zámku ve Vizovicích, ale rádi bysme obřad venku na nádvoří tak snad vyjde počasí.. i z toho důvodu, že bysme pak chtěli dělat garden party na zahradě u rodičů mého nastávajícího=)) a ušetřné peníze co by padli v restauračce využijem na svatební cestu..;) Jinak jmenuji se Lucka a v den svatby mi bude 26 a budem s Mílou skoro 2 roky, seznámili jsme se v dubnu 2008 v práci, začlo mejlování a úplně mě dostal a já kvůli němu zrušila zasnoubení, tak snad on už je ten pravý=)
Odpovědět
Ahoj lucijeta mas to dobre naplanovane s tou garden party, ja si tiez myslim ze radsej nieco usetrit a pojdeme na dobru dovolenku :-) Ja som Eva budem mat tiez buduci rok 26 priatel rovnako..sme spolu 2 roky aj nieco, zoznamili sme sa cez net a vyslo to a verim ze to tak aj zostane...Prajem vsetkym holkam v tejto teme aby vam to vyslo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juu to se máte, že máte kde dělat garden party! :-) Naši mají bohužel z obou stran zahrádky sousedů a u rodičů od přítele to taky nehrozí :-( Mně je 26, příteli 30 a v den svatby spolu budeme 3 roky a rovných 11 měsíců :-) Taky jsme se seznámili přes net ;-) Taky už máme fotografa a teď řešíme kapelu nebo dj. Vůbec nevím, koho a jak vybrat :-( Dle svatebního plánovače bysme už měly mít vybrané svatební oznámení, už některá máte? :-N
Odpovědět
Ahojky všem. taky se hlásím do klubu svateb 26.6.2010, Jmenuji se Lenka a jsem od Olomouce. S přítelem jsme se rozhodli vzít teprve před dvěma týdny. Chodíme spolu už skoro 7 let, půl roku bydlíme v domečku, atak myslíme, že už nastal ten pravej čas do toho prásknout. Zatím máme objednaný obřad a restauračku na hostinu. Jinak zatím nic. Ale myslím, že tyto 2 věci jsou nejdůležitější. Ostatní zvládnem asi až po Vánocích. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee to se to rozjelo,Leni taky jsem od Olomouce x-) nám dnes neklapla hospůdka :-( zkoušíme ještě další
Odpovědět
Tak to je mi líto ;-( musíte to zkoušet dál. My budeme mít cca 80 lidí atak jsme museli jednat hodně rychle. Pro takovej počet lidí sehnat restauračku je problém. Budu držet pěstičky ať něco vyjde!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to ej super...čekal jsem že tu bude poslední příspěvek můj a tu se to krásně rozjelo :-D Tak já se jmenuju Gabina je mi 24 let budu se vdávat cca týden před mýma 25 narozeninama budoucímu manžílkovi bude v den svatby 20 dnů 27 let a jmenuje se Chosé(Pepa :-N ).Bydlíme ve Vrbně pod Pradědem a máme spolu skoro dvouletýho syna bohužel dostal jméno po otci :-| Datum jsme si vyrbali jen podle toho jak se nám to bude líbit a aby to bylo když bude teplo a taky aby to nebylo na moje narozky :-D Jinak my jsme spolu 7let v březnu 8let. Máte ještě některá děti?
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: Jaké národnosti je tvůj přítel? Dívala jsem se k tobě do galerky a jak sháníš ty figurky na dort - někde jsem je viděla, ale bohužel nevím, kde :-( Snad na ně ještě narazím :-) Jen vím, že stály myslím 950 Kč...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to našla :-) http://eshop.timidekor.cz/zbozi-113-c...
Odpovědět
Profilova fotka
Můj přítel je čech :-D Nemám to jméno moc ráda a tak mu říkám Chosé i synovi moc se omlouvám za zmatení :-N Lenieka moc děkuji jsi šikulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já jsem asi slepá já jsem tam s hasičem neviděla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaaha :-D Tak to jsem se dívala na jiné foto - posílala jsem ti odkaz na figurky, jak ženich vzhlíží k nevěstě (nebo naopak?!)...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem slepá já :-D Na tvou fotku v galerce jsem se dívala hodně zběžně, viděla jsem tam ženicha na jednom petře dortu a nevěstu na druhém a myslela jsem, že to je to, co jsem poslala. Že tam máš hasiče, jsem si nevšimla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
patře dortu... Už ani neumím psát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D jsem přijela ze školy tak letím přímo za váma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte..aj my mame svadbu tento datum.. a som nestastna ze uz je vela restauracii obsadenych na cely dalsi rok :-(( co teraaaaz????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?