21.6.2014 svatba, kdo máte?

Ahoj, hledám nevěsty co mají termín svatby ve stejný den jako já, ať se uchlácholím, že má někdo ty samé potíže a starosti i radosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lankab myslím, že takových nás bude hodně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lankab @lenih Ahoj holky, jedna diskuse už tu je: http://www.beremese.cz/forum/spolecny...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem jedna z vás :-)
Odpovědět
A co už máte připraveno, nachystáno? Já v červnu chci mít 14dní předtím státnice :-N takže jsem začala všechno řešit v lednu. I termín vlastně víme od ledna. Zjistila jsem, že na některé věci už bylo docela pozdě, ale nakonec se skoro všechno vyřešilo. Teď se asi nejvíc budu potýkat s tím, že můj tatínek tam chce všechny své sourozence, jinak prý nepřijde (my chtěli malou svatbu s nejbližší rodinou a pár kamarády) a taky s tím, že poslední věc, která nám chybí je hudba.
Odpovědět
@lankab tak ať to tatínek taky zaplatí a pak může zvát nejen sourozence, ale i tetičky z druhého kolene ;-) taky máme tento termín a kromě toho termínu ještě nemáme vůbec nic, tak snad to stihneme a nebude to úplně propadák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se take pripojuji k termínu :-) Nam chybi jeste svatebni dort a oblek pro pritele a syna a je to hotovooooo :-)
Odpovědět
No nakonec jsem zjistila, že mu vadí, že jsme chtěli zvát jen jeho sestru a nikoho dalšího, řekl mi, že buď všichni, nebo nikdo. Tak jsem mu řekla, že nikdo. A že mi nikdy nevyčte, že na svatbě jeho rodina nebyla. Slíbil mi to a je klid. Chtěli jsme malou svatbu, tak bude malá svatba. Už se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky přidávám se mezi Vás :-) Máme vše nachystané a už jenom čekáme na ten náš společný velký den :-)
Odpovědět
Jeee, tak to máte super, my ještě dohonit hudbu a organizaci dne :) Ale jinak +- hotovo, hlavně že budeme spolu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná už je pozdě ale doporučuji TIMBRE MUSIC.
Odpovědět
přidávám se do klubu :-O
Odpovědět
tak koukám, že tu jsou spíše starší příspěvky. Jak Vám jdou přípravy holky? :-D někdo z okolí Jablonce nad Nisou?
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych potřebovala nějaký obraceč času a vrátit se tak o dva měsíce :-D Nějak nic nestíhám, nebo to je aspoň můj pocit. To hlavní snad je zařízené.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?