Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu trčela až do půlnoci=D okoukla jsem asi stovku alb pro inspiraci=D a různé webovky o svatbách..trochu jsem si doplnila album..a už jsem tu zas=) A v interní poště zpráva od bývalé spolužačky, že má svatbu 2 týdny přede mnou, tak to už se v červnu vdáváme 3=)
Odpovědět
lucijeta: tak to je super :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tento týden jsem dostala vzkaz od mých rodičů přes mojeho, že korkovné v penzionu Uno se jim nelíbí, že se máme ještě pozeptat v Kostelci U Staňků. :-| No comment .... Takže zachvilku tam vyrazíme se podívat a pozeptat, zda vůbec ještě mají tento termín volný a jaké jsou podmínky. 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To se potom ani moc nevyplatí si donést vlastní když sečteš náklady+korkovné, co? :-( A my se na to ani neptaly, tak už se bojím co se ještě dozvíme.. :-N
Odpovědět
No, byli jsme se podívat U Staňků, ale oba jsme se shodli, že to necháme v Unu. Definitivně!! ]-( ]-( ]-( ]-( Udělali jsem, co jsem museli, ale za svým si budeme stát!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Pokud se to jiným nelíbí, tak ať si to oblétají, obvolávají sami. My si už vybrali!! U Staňků mají ještě tento termín volný, ale salon pro 40 osob se nám zdá asi malý (pokud tam má být prostor pro tančení, pro raut i pro nějakého hudebníka). Nevím, aspoň nám se to zdá. Je to nutné vidět. Cena za osobu je cca 700 (jelikož dojde po novém roce ke zvýšení DPH, tak nám bylo řečeno, že to nepřesáhne 750 za osobu - špuntovné(korkovné) je zahrnuto v ceně (20 Kč na osobu) - pokud si doneseš své víno. Salon pro 70 lidí už mají zamluvený. takže tak ... My se asi rozhodneme pro variantu - slivovice vlastní a víno jejich (i když je lahvové, sedmička výjde na 120 Kč) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar to je dobře...já si myslím že rodiče můžou říct názor ale je to váš den D tak by snad měl být podle vás a né podle jiných. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šmudlinko našla jsem tě v diskuzi o razítku s iniciály, mrkala jsem na tu stránku a neobjevila jak ho objednat a kolik stojí..?
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě taky zajímalo???
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste všechnyyy? tak už máme oblek, alespoň nějaký pokrok můžu ohlásit :-D
Odpovědět
kam sa ponahlate ;-) ja mam len to zakladne - foto, kamera + sala, saty sa chystam riesit v januari a aj ostatne, ...teraz hladam pesnicky pre prvy tanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky info do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a cos vybrala gracy6? nám se líbí písničky od Seala..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) chvilku už vaši diskuzi sleduju a konečně se připojuju. Dnes jsem konečně zamluvila termín na radnici v Poličce, volala jsem tam sice už začátkem listopadu, ale to ještě neměli diář na příští rok. Jinak mám zamluvéné šaty, začínáme se poohlížet po místě na večerní mecheche a máme fotografa. Na všechno ostatní je asi ještě čas, ne? ale zaujala mě také ta razítka, prosím šmudlinko o info do IP, děkuju moc:-) Někdy se mi zdá, že naši svatbu víc reší moje mamka s babičkou, z naší strany se totiž první vdávám já, kděžto přítel to má naopak - je poslední :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucijeta je toho viac co sa mi paci napr. od norah jones, once - falling slowly, imtsmile - mam krasny sen...
Odpovědět
Profilova fotka
vendy vítám tě tu :-) Taky jsem první a přítel poslední. Holky kurnik já a písničky vůbec netuším.Většinou je neznám názvem jen se mi líbí tak to bude asi velký problém co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás je to naopak - já jsem poslední a přítel první a vlastně i poslední :-)
Odpovědět
zaujimave my sme zase obidvaja prvi a s tym, ze ja mam este starsiu segru a on je zase najstarsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky první, oba máme mladšího bráchu.. lenieka, gracy6, abinka máte už snubáky..?
Odpovědět
Profilova fotka
lucjeta zatím ne už jsem si něco vyhlídla ale nechám to až po novém roce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete objednávat ty razítka?
Odpovědět
Profilova fotka
já určitě, ale asi to nechám až po novém roce, teď budu chystat Vánoce a dokupovat dárky. Ale přijde mi to jako hezký nápad označit jimi např. obálky na oznámka nebo jmenovky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak napište,že Vás doporučila M.Pelikánová nick mandarinka,nemám z toho nic ale ať prodávající ví,že se opravdu o něm mluví ;-) :-D já to taky tak udělala,že jsem měla doporučení ;-) teda to platí pro ty holky co ho budou kupovat na fler přes moje doporučení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata, dnes som objavila vasu diskusiu, tak idem k vam. Pre svadbu sme sa rozhodli asi pred mesiacom. Zajednane nemame nic,kedze zijeme v Irsku, tak sa to velmi tazko. Ale moji rodicia uz rozpravali zjednou cateringovou spolocnostou, ktora by nam to mala robit. A zabudla som aj na matrike to je nahlasene, ale to len vdaka mojim rodicom.My ideme na Slovensko v januari na 12 dni, tak vsetko musime obehat. To bude celkom makacka. Myslim, ze budeme mat okolo 30 ludi. Vsetko asi nechame na tu cateringovu spolocnost od stoliciek, cez dekoraciu az po jedlo, kedze prideme na Slovensko asi az 2 tyzdne pred svadbou. Trochu ma to aj mrzi,ked vidim ako si pomalicky kupujete objednavate vecicky, ale co uz. Okrem toho mame 3,5 mesacne babatko, takze popri nom by aj tak vela casu na pripravy nebolo. Takze Gabi uz nie si sama mamicka. A este som zabudla volam sa Iveta mam 25 rokov, moj priatel je z Australie ma 24 a syn Matthew 3,5 mesiaca. A k tomu datumu, my sme ho vybrali ako najskorsi mozny termin, ked prideme na slovensko, aby som si mohla rychlo vymenit doklady na nove meno atd a kedze ziadam o trvaly pobyt v australii zo starym priezviskom, tak budem novy pas posielat do Londyna a to nejaku chvilku potrva. No a my koncom jula potrebujeme uz ist do Australie. Financna kriza a situacia nas prinutila, aj ked ja som do Australie nechcela, lebo je to moc daleko. Ale tu mi za 2 mesiace konci materska a ja nenechamtake male babatko s niekym, aby som ja mohla ist do prace. Takze tak. boze ale som sa rozpisala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivet tak tě tu vítám. jsem ráda že nejsem jediná maminka :-D Musím říct že když jsem si četla tvůj příspěvěk tak jsem teda koukala.Teď bydlíte v Londýně a tam jste se dostaly jak když přítel je z austrálie :-) No a jak to že ti už končí mateřská????co vás teda táhne do austrálie????Jsem zvědavá že??? :-N Kde na slovenku budete mít svatbu??? Jinak pokud to máš tak složité tak to je logické že to všechno necháš na cateringu já být v tvé situaci tak to taky neřeším. Přihoď nějaké fotečky a taky fotečky synáčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lucijeta: prstýnky ještě nemáme a ani jsme se zatím nedívali, máme to v plánu až po Novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S mateřskou to je v každé zemi jiné. Jednou jsem byla na školení a tam byla paní z JAR a říkala, že oni mají mateřskou jen několik měsíců. Už si nepamatuju kolik, ale víc jak 4 měsíce to rozhodně nebylo :-( V tomto ohledu to máme v ČR dobře zařízené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Abinka nie my momentalne zijeme v Irsku. Tu sme sa zoznamili. Moj priatel prisiel s jeho byvalou precestovat Europu a ja som sem prisla s mojim byvalym na zarobky asi ako kazdy... Dva roky som s mojim terajsim priatelom pracovala, stali sa z nas najlpsi kamarati. Ja som sa rozisla s mojimbyvalym, lebo to nebolo ono, ale s mojim terajsim sme stale boli len kamosi, aj ked on pokusal, ale ja som ho nechcela haha... No a po roku co som bola rozidena, sme sa dali do kopy. A tak ako starsne som ho nechcela tak teraz som nazamilovanejsia na svete. x-) x-) x-) No materska je tu len 6 mesiacov a potombud babysitter alebo tie skolky , ale je to nehorazne drahe a druha vecje, ze ani nechcem ist od takeho maleho babatka prec. Ja som bojovala rukami, nohami aby sme do Australie nesli ( aj ked je tam nadherne, boli sme tam na dovolenku), ale je to opacny koniec sveta. Irsko je stale Europa a mam to 2,5 hodiny lietadlom domov,kdezto z aus 30 hodin. Ale ked som si popremyslala vsetky pre a proti, je to najrozumnejsie riesenie.Ved aj priatelovi som povedala, zemu neslubujem, ze je to navzdy, ale skusit to mozme. Urcite sa nam lahsie podari postavit sa na nohy. Aj ked naozaj slzy sa mi tisnu do oci, ked si na to spomeniem, ale bude dobre. Musi byt.No a co nas tiahne do Australie... To ze je tam zivot jednoduchsi... ja aj ked som tam nikdy nepracovala, budem dostavat nejake peniaze ako socialku a mozem byt doma s malym, drahy si robotu najde lavou zadnou....ved je tam doma. Kriza sa ich takmer vobec netyka. Ked kupujes prvy dom dostanes prispevok od statu nenavratny... aj ked nie vela mozno 7000 dolarov, ale kedze ja ziadam o trvaly pobyt tak sa to tyka aj mna, takze mozme dostat 14000 dolarov a nejaky maly starsi dom na zaciatok bude stat neviem mozno okolo 100 000. Takze aspon nieco. Na Slovensko by sme nemohli ist, lebo drahy nevie po slovensky. Teda uci sa, prihlasil sa aj na kurz, ale ved viete ako to je. Nase slovanske jayky su strasne tazke v porovnani s anglinou, vsetky sklonovania, koncovky, predpony atd. Tak sa musmejem, ze este 20 rokov a bude v pohode. A svatba bude v Puchove, odtial pochadzam.
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo no tak snad tam budete šťastní.
Odpovědět
Profilova fotka
No snad ano.... a ked nie tak sa zasa pobalime ako taky kocovnici a pojdeme na slovensko, alebo niekam inam... haha :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsme cestovatelé :-N No ale o proti vám jsme slaboši my jen po CZ :-)
Odpovědět
Ahojte, moj priatel ma tak prekvapil....prave som prisla, zazili sme romanticky vikend na Zámku v Topolciankach a som o nicom dopredu nevedela ze kam idem, bolo to strasne krasne, dostala som krasny prstienok x-) zasnubnyy, bolo tam super budeme mat na co spominat :-) ale oficialne zasnuby spoločne s rodinou nas cakaju v januari..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?