Svatba 2.6.2012, jak jste na tom?

Profilova fotka
Ahoj, máte taky tento termín? Jak jste na tom s přípravami? Začínám být lehce nervozní, tak doufám, že mě milé dámy uklidníte. ;-) Pište co kdo máte, ještě chybí kde to máto a pod. Zajímá mě všechno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už tu tato diskuze někde je. Máme stejný datum ;-) u mě to je střídavé chvíli panika a chvíly klid. @veryb Kde to máte??
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen ahoj obřad na Lipůvce v parku a hostinu v Býkovicích u třech volů. No já se právě nacházím asi v té panice. ;-) Už jsme dnes rozveli oznámení. A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@veryb No my je poslali už přes měsícem za týden budopu rozvážet naši koláčky. Už máš vše zařízeno?? jako kde dorkty kytky šaty prstýnky a kolik budete mít hostů??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky máme tento datum a snad už máme vše zařízeno, zítra jdu jen objednat kytky, v týdnu zaplatit místo obřadu a pak už jen děj se vůle Boží :-)) já mám jen hrůzu z toho, aby se lidi bavili a aby vše plynulo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen jejda oproti tobě jsem opožděná. ;-) Vše mám zamluveno, auta, místo obřadu, hostinu, kytky. Ted jdu na zkoušku líčení a taky na účes. :-D tak abych se poznala.Prstýnky jsou už doma. Hostů 32. Dnes jsem to počítala a měl by to být konečný stav. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katablata budeš mít tombolu? Já ji chystám i noviny. Pro tu zábavu. Taky mám strach aby tam neseděli a nečučeli na sebe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veryb Tak to jde my máme 25 lidí na hostinu a dalších 20 na raut. @katablata Ty seš celkem akční ne? Já budu vše dozařizovat týden před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen já toho nechci mít poslední týden hodně, tak ať je radši všechno co nejdřív a pak už se můžu jen těšit :-) ale stejně mě stále napadá, jestli jsem na něco nezapomněla :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@veryb svatební noviny jsem chtěla, ale nějak nemám nápady :-| a s tombolou je to to samý, někde jsem tady viděla fotky nějaký tomboly a to bylo fakt perfektní, jak to bylo dvojsmyslně napsaný, fakt vtipný, ale já zase nejsem až tak kreativní :-)) takže to asi nebudu hrotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@katablata Mě nic jiného nezbyde bohužel nebydlím v čechách proto musím vše doaldit za týden před svatbou. Kolik hostů máte vy???
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen @katablata no akční, asi trošku. Ještě do toho sme začali stavět tak lítám jak fretka. Těšit jsem se ale ještě nazačala. To přide. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teda svatebni noviny to vás teda obdivuji! My makame na tombole a je to fakt zahul :-) jo a osmismerku jsem vymyslela a tím to konci! Ufff. Ale taky to nechci honit na poslední chvlku. Dnes schůzka s DJ , zítra vlasy, pozítří šaty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@veryb HH taky stavíme tak vím jaké to je.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty nabízím Vám poslední volný termín k tomuhle datu.V případě že hledáte zkušeného dj na Vaši svatbu, více informací se dozvíte v mém profilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen a pak že já jsem akční :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 tak to je super! Taky musím ještě něco do tomboly dokoupit a novin mi chibý asi 4 stránky. Jen nevím jak je svážu, ale to budu řešit až je vytisknu. Žádná křeč.
Odpovědět
Profilova fotka
A už máme oblek pro ženicha!! Ták mu to sluší že bych si ho vzala hned. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak dnes to máme za krásných 22 :-) Zařízené máme už vše, dnes to jen pořádně zapít a můžem jít na "to" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veryb Hele já toho svého ukacávala 2 dny než se mi kázal v obleku :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kolik volna si berete před svatbou???
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen já si beru dovču od 24.5.2012..možná by stačilo i míň, ale chci mít klidek a pohodu..
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen dovolená od 28.5. :) a doufám, že aspoň do středy budu mít nohy na stole a odpočívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@masik86 No to já bych se asi zbláznila kdybych musela jen čekat...
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to ja jdu jestě 31. 5. do práce možná i 1. 6. pokud budou lidi jsem totiž osvč :-| ale snad to bude vše v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen jejda tak to ja jdu jestě 31. 5. do práce možná i 1. 6. pokud budou lidi jsem totiž osvč :-| ale snad to bude vše v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen mám týden dovolenou a ještě i týden po. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendullkaa Tak to jsi dobrá. Já mám více méně taky vše ale ještě to musím podrobně doladit a pořádně domluvit na 100% :-)
Odpovědět
Ahoj holky.No ja budu mit dovolenou před svatbou 31.5.2012 Jedine co mit nebudu je klidek a pohodičku přijede mi tyden před dovčou paní mama. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec si beru taky až od 31. No nějaký státní svatek by mi bodnul :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?