Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
1
34
35
Profilova fotka
@radeckar to teda...gratulace veliká :-D hoď sem fotečku,prosím x-) nebo jestli máš album na MK,tak link :-) naše malá už má půl roku...nedávno mi kamarádka říkala,že počítala jak blázen,když se malá narodila a s hrůzou zjistila,že už jsem byla na svatbě těhotná a nikdo to nepoznal :-D :-D :-D Já už se můžu malinkýma miminkama kochat jen u cizích :-| ..už si budu muset počkat až na vnoučátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uteklo to jako voda :-D Doufám, že jste všechny stále se svým manželem spokojené stejně jako já x-) @radeckar moc gratuluju k Marečkovi! @kaliska taky velká gratulace ;-) Zajímavé jméno, jak jste na ně přišli? :-) U mě si zase hodně lidí myslelo, že jsem už byla těhu na svatbě. Ale nene, až těsně po :-D My jsme už taky tři, už skoro 4 měsíce, máme Davídka (14.3.) x-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@lenieka no to je krásný chlapík x-) gratulacééééé :-D Jméno není až tak neobvyklé , jedni hodně vzdálení známí mají Timču,i známí od tchánů,ta jejich je už ale dospělá-ale ti jsou Maďaři a Timea je maďarské jméno ;-)
Odpovědět
lenieka - také gratuluji, je nádherný :-). kaliska - je to krásné jméno. My jsme prťaví :-), měli jsme 46 cm a váhu jen 2580 g.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kvetinkasnapisem predstavit si to viem, ale kym by to ku mne dorazilo, tak by to aj zvadlo :D ako zabezpecujete prepravu na slovensko?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
1
34
35
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?