Svadba 26.6.2010

Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
1
2
35
Profilova fotka
smudlinka taka tema tu uz je - nie je presne s datumom 26.6.2010, ale jedna sa o ten isty mesiac ;-) : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
alebo aj jej verzia na beremese : http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju ale já myslím tohle datum ;-)
Odpovědět
caute baby pozeram, ze mame spolocny datum svadby, co vsetko uz mate vybavene?????
Odpovědět
Profilova fotka
SEky ahoooj x-) My máme jen prstýnky :-D
Odpovědět
pre smudlinku joj tak to uz mate zakladnu vec kupenu :)))))) my mame zatial rezervovanu salu, hudbu a kameramana, pomaly musim zacat riesit saty a prstene :))))) ake prstene ste si kupili???????
Odpovědět
Ahojte, tak pozerám, že máme spoločný dátum svadby. No len my sme ešte nezačali vybavovať. Zatiaľ sme sa len dohodli, že po siedmich rokoch to spečatíme. Stále si hovorím, že mám ešte dosť času. Alebo nie? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
seky my je máme,protože jsme měli mít svatbu 24.října ale vůli financím se posunula. Jsou v albu Jinak my půjdem zařizovat datum až přítel bude opět doma,teď pracuje mimo domov :-( Ale v říjnu snad už bude datum :-D Lubka vítej ;-) Ještě je hrooomada času x-)
Odpovědět
smudlinka, tak vam drzim palce, aby to tentokrat s tym datumom svadby vyslo ;-) lubka aj ja ta vitam a urcite mas dost casu :-)
Odpovědět
Ahojte, ďakujem za privítanie.Tento týždeň som som len tak preventívne skúsila zavolať ohľadom jednej sály o ktorú by sme asi mali záujem. Chcela som zistiť, ako dlho dopredu si treba priestory zajednať a tá milá pani ma zaskočila slovami, vraj máj už majú rezervovaný celý a v júni majú ešte dve soboty voľné... :-p Tak neviem. Asi nie je odveci si tie hlavné veci ako kostol, sálu, kameramana a fotografa zajednať aj dlhšie dopredu. Ostatné veci sa dajú riešiť aj za pochodu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, som rada ze som nasla vasu temu - aj my sme sa zhodli na termine 26.6.2010, ale zatial okrem saly nemame nic - takze nas caka kamera, hudba a foto - a zistujem ze je to celkom tazke, takze rada prijmem nejake rady ;o)). Ale ako vidim tak vela z vas je na tom zatial podobne ako my, takze este zatial nestresujem ;o))))
Odpovědět
Ahojte. Tak my mame zajednanu zatial iba salu. Ale chcem sa opytat kedy treba zajednat kostol? Tam ide iba o to aby bola volna nejaka ta hodina? Lebo my byvame na dedine tak myslim ze v prave nasu sobotu nebude 10 svadieb :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj...aj ja by som sa k vám rada pridala...teší ma ak má niekto svadbu v ten istý deň,aspoň si viem porovnať čo už mam pozháňané :-) takže ja mám salu,hudbu a foto a dúfam že o týždeň už bude aj kameraman ;-) pre hainy - myslím že kostol stači 2,3 mesiace pred svadbou a v meste by som povedala že zhruba pol roka alebo tak nejak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my snad brzo vyjednáme termín i fotografku x-) Začíná se to pomaloučku blížit,ještě chvilku a pak to poletí :-N Jak vidím tak jsem tady jediná češka =-) :-D
Odpovědět
aj ja som rada, ze sme sa tu stretli a dufem, ze nas svadobny den bude nezabudnutelny :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
babule, podte do temy Jun/Cerven 2010, tam nas uz trocha je-aj s 26.6:2010 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak Vás mám holky? Už "jen" 8 měsíců a nějak ten den x-)
Odpovědět
Ahojte budúce nevestičky :o)) my máme tiež termín 26.06.2010. Máme už zarezervovanú sálu, matriku, dj a fotografa. Dúfam, že nám vyjde počasie lebo plánujeme mať obrad vonku v záhrade hotela :o)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se, taky máme stejný termín. Chtěla jsem sice pozdější, ale volala jsem na místo, kde chceme mít hostinu a měli už volný pouze jeden termín a to tento, ze 4 měsíců jen jedna sobota volná, celkem mazec :-D , jinak nemáme zajištěné nic a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé jsem ráda,že se přidáváte...my máme vybráno místo obřadu a hostiny...teď je rezervovat + máme fotografa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jestli můžu tak se přidávám do klubu nevěst s datumem 26.6.2010 :-D My máme datum už na úřadě rezervované,šaty mám jen obhlídnutý ale na ty je ještě moooooc času :-) Jinak asi už mám hotový oznámení a pozvání ke stolu dělala jsem si sama.Jen vytisknout a na to je taky dost času.Jina mám koupený podvazek a svatební bublifuky :-D Místo kde se bude konat hostina je už taky na půl domluvené a fotografa máme skvělýho.Budoucího šváru fotí svatby a fotky jsou úžasný ;-) Jinak nic. Proč jste si zvolily tohle datum jen tak nebo to něco symbolizuje???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapoměla jsem na vývazky ty už mám taky hotový vlastní výroba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěstinky, hlásím se do klubu :-) My jsme teprve včera zamluvili termín pro obřad a začínáme se rozhlížet po nějakém místečku pro hostinu s ubytováním. Když jsem objevila tyto stránky, trochu jsem zpanikařila, jak spousta už má toho hodně zařízeno... V sobotu se jdeme podívat na zámeček, tak doufám, že se nám tam bude líbit, ať nemusíme hledat jiné místo na oddání :-) abinka: termín spíš jen tak, chtěli jsme červen nebo červenec, všichni nám spíš doporučovali červen, že je v červenci moc teplo apod. Ale mě samotné se červen líbil víc a měli jsme na výběr z termínů 5.6., 19.6. a 26.6.. 5.6. byl volný blbý čas, tak jsme nakonec zvolili 26.6. - 26.7. máme výročí, kdy jsme spolu začali chodit, tak se nám to bude lépe pamatovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka tak to vám dobře vyšlo :-) Mě je celkem jedno v jakém období by to bylo.Mě se líbí i zima,ale mužíček nee.Musí být teplo.My jsme taky zvažovaly ty tři datumy a 5.6 jsme zavrhly protože 6.6 má přítel narozky.19.6 ani nevím proč jsme zavrhli.NO 26.6.2010 tak pěkně vypadá :-D
Odpovědět
Ahojte, pridávam sa. Číslo 6 mi asi osudovo nosí štastie v živote tak preto sme sa rozhodli pre tento dátum..No nemám sa s čím chváliť ohladne príprav, zatiaľ máme len sálu zajednanu, mam predstavu o farbe svadby chcem zlatu..uz som si vybrala foto+kamerku, uff vsetko ostatne..8 mes. do svadby pohodaaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj gracy6 nějak to tu utichlo tak tě vítám aspoň já.Zlatá je pěkná.Já zatím zvažuju červenou v kombinaci se smetanovou nebo žlutou.Mám na oznámení srdce a syna na červeným podkladu takže proto ta červená.Jinak jsem chtěla i zelenou tu mám ráda ale nějak z toho sešlo.
Odpovědět
Ano ale v inej podobnej teme to tiez utichlo tak som prisla sem nakuknut. Napadlo ma teraz ze asi by som skombinovala zlatu a cervenu to by nebolo zle..
Odpovědět
ci to patri skor k vianocnemu stolu asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no trošičku jo,ale bude to vypadat určo pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka včera jsme se byli podívat v hotelu, ve kterém jsme zvažovali hostinu, ale měli volný termín jen 3.7.. Ale dal by se tam udělat i obřad. V brzké době chceme objet ještě pár hotelů a pak se musíme rozhodnout, tak toho 26.6. možná ještě není konečné :-( To jo, to byste toho měli ke slavení hodně najednou, výročí a ještě narozeniny, je lepší to trochu rozložit ;-) Mě se kombinace červená zlatá taky líbí, ale je fakt, že to jsou vánoční barvy, ale když se výzdoba dobře nakombinuje, nikoho to třeba ani nenapadne :-)
Odpovědět
1
2
35
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?