Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že nemusí mít stejné kytičky.jen se trefit se vkusem :-D Holky před chvilkou jsem si udělala květinky na vlizelín na to autí no lepší než jsem čekala...zdá se mi že tomu něco chybí možná ten vlizelín. Za chvilku přihodím do albíka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: úplná profesionálka ;-) nejsem odborník, ale nemyslím, že tomu něco chybí, zase aby to pak nevypadalo přeplácaně...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka děkuji :-N Máš pravdu radši míň než víc :-) No musím ještě udělat jedno na mé auto a dvě na mužíčkovo...akorát mu udělám asi trošku jiné aby to nebylo stejné jo a on bude mít jen jeden pruh a já Véčko ;-) Kurnik aspoň se na te mateřské nenudím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abo a na kolik te to vyslo nevim zda udelat doma,nebo si to koupit,vybrala jsem si takovej krasnej na to auto,ale jarovi nevim co dat na auto,to vubec netusim,aby to nemel preplacany asi jen neco decentniho
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko, opravdu to máš nádherně udělané - úplně profesionálně. My auta asi moc řešit nebudeme, pojedeme kousinek, asi je jen opentlíme. Lukovi se tyhle ozdůbky stejně moc nelíbí. Já bych si asi říct dala, ale přijdou mi to zbytečně vyhozený penize, pokud to tedy není domácí výroba:-) A děkuju za tip se sponkou, nejsem zvyklá prodávat věci na netu, tak mě to ani nenapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ještě nemám spočítaný kolik to vyjde.Jestli pojedu tou V3S tak to bude víc.No a pokud osobák tak o nějakých 150kč míň. Tak umělé květiny vyšly cca na 250kč i víc kupovala jsem to na dvakrát a ještě pár drobností musím dokoupit a něco mám navíc.Kupovala jsem to v květinářství i ze stonkem a pak mě napadlo mrknout na net prodávají tam jen květ.tak proto to bylo dražší.No jo dvakrát měř jednou řeš :-N No a ještě přísavky 7kč jedna. a vlizelín ten stojí cca 120kč. Ale viděla jsem spoustu je s jednou růžičkou a pár ozdůbek.Já tam mám na každám tři růže pár malých pár karafiátku távu s korálkama a ten velkej list to se nezdá ale naskákalo to.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak šatičky pořád nic ale už mi to je fuk.Našla jsem na netu nové za rozumou cenu a moc se mi líbí.Jukněte do albíka...ještě nevím jestli koupím ale zatím vedou x-)
Odpovědět
Jak vidím přípravy se rozjeli v plném proudu :-D :-D :-D. abinka: Ty jsou opravdu pěkné. Držím pěstičky, aby to konečně vyšlo!!!!!!! A máš také krásné odzdoby na auto. Jak od profesionála! My budeme mít panenku (vypůjčená) a cylindr (už je doma, koupený tady v bazárku). Konečně už máme oznamko vytisklé, ale ještě čekám na "řezačku", abych si je mohla pěkně zarovnat. Oznamko jsme si dělali sami doma a nechávali jsem si jej vytisknout v tiskárně. Celkově za nás to stálo 340 Kč. O víkendu dám do alba x-).
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar děkuji x-) snažila jsem se :-D Kolik sis jich nechala vytisknout a kolik stál tisk? Tady je tisk A4 za cca 20kč ná lepší papír a jinak v tisku by mi už orřezaly oznámko cca za 5kč jedno.Jak se vůbec pohybují ceny??? Jinak šatičky jsou nové skladem a do tří dnů by byly tady...ale mám bobky je vzít.Nevím proč :-N Jsou teda o číslo menší...ale to myslím že zhodím i kdybych nechtěla.přes prsa dobrý jen přes břicho malé,ale jak jsem psala to půjde dolů. Tak nevím nevím. Jinak co říkáte na počasí?,,Mě už to neba 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: šaty jsou pěkné :-) Jsou přes břicho o hodně menší? Mohla by jsi je vrátit, kdyby ti nesedly? Mají vzadu šněrovačku? Ořezání 5 Kč za jedno? To jsou vydřiduši :-( Ale máš asi na mysli ozdobné oříznutí? Já ráda lyžuju, tak mi počasí až tak nevadí :-) Ale studený vítr je hnus, to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No přeš byřicho asi 4cm. :-| Vrátit asi ne Je to E schop tak nevím....šněrovačku vzadu mají. No právě nevím jaké ořezávání. Já taky ale když se mám někde brodit s malým tak to je děs.
Odpovědět
Profilova fotka
Šatky jsou moc pěkné, ale já bych si je netroufla koupit bez vyzkoušení. Nechceš si přeci jenom šaty půjčit v nějaké půjčovně? Přijde mi to úplně bez problému narozdíl od toho co musíš řešit. Jinak zima mě nevadí, jsem cely den zavřená v práci. Zítra se za nás modlete - pojedeme do Poličky busem, tak ať dojedem. Minule před 14 dni jsme to jeli 4 hodiny. I když hlavní zpoždění jsme nabrali v Kolíně. Jinak co se týče oznamek, samovýrova nebude, protože jak chodím do práce a o víkendech jezdíme za mamkou - nestíhám pořádně ani uklízet. Takže budu vyrábět jen vývazky a jmenovky. Oznamka nám namaluje v programu jedna známá a přítel mé sestřenky pracuje v nějaké větší tiskárne, tak nám je snad vytiskne:-) Tak ať to jde holky, vždyť ono se to blíží.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abinka: opravdu pěkná práce ;-) já jsem právě nevěděla kde sehnat ty kytky na zdobení, tak jsem si to objednala od leawil, šerpa mě vyšla na 199 Kč a bílá mašle na kliku 29 Kč/ks, taky mám v albíku.. pitrska: já jsem původně závoj nechtěla, pak jsem si říkala že si připnu nějaký menší pod výčes, ale poslední dobou uvažuju že si dám normálně ten velký hned za korunku, protože se mi moc líbí na té fotce ze svatebního salónu, kde jsem si ho jen tak zkusila.. a i kámošky tvrdí že mi sluší, ale ještě uvidím jak bude sedět k těm šatům, které jsem nakonec vybrala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jakou budete mít kytku? Já jsem chtěla kaly, ale teď se mi hodně začly líbit i takové ty bohaté kulaté kytky.. a původně jsem chtěla bordó a těď i uvažuju o bílé a že by třeba jen mašle na ní byla bordó..Jakou máte vy představu?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít bílo-zelenou svatbu, takže bude bílo zelená kytka. Kaly se mi líbí moc, ale příteli ne, tak uvidíme jak to dopadne. Každopadná kytka bude jednoduchá, jen bílé kaly a nebo tulipány převázané zelenkavou stužkou, možná nějaké perličky. Kulaté kytky jsou sice pěkně, ale nevím, kdo by mi ji v Poličce uvázal - bohužel tam není jediné slušné květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: jj, závoj ti sluší :-) Jak máš v albíčku tu košilku - stejnou mám doma, akorát růžovou x-) S kytkama se to u mě stále mění. Původně jsem chtěla převislou, pak kaly a teď to vypadá, že to bude mix kytek vč. kal :-) Svatbu budeme dělat pastelově růžovou a kytka bude namíchaná ve více tónech, aby nebyla přesladká ;-) Taky jsem chtěla mít bílou kytku s barevnou stuhou, ale bylo mi rozmluveno, že by se ke mně hodila barevnější kytice.. Takže tak :-) vendy: tulipány se mi taky líbí, ale v květinářství se na to moc netvářili, když jsem řekla, že se budu vdávat koncem června. Jestli bude teplo, tulipány by nemusely vydržet...
Odpovědět
Profilova fotka
lucjeta: v jednoduchosti je krása moc pěkná ta ozdoba na auto.Já dělala větší protože to bude na větším autě tak ať tam něco je. ...a závoj ti opravdu moc sluší ;-) Kytku zatím moc nevím ale vzhledem k tomu že jsem na auto dala růže tak asi něco s růžema.Nemůžu si vybrat ale určo bych chtěla na konci tu trávu s korálkama to se mi moc líbí. :-) svatba bude v barvě červeno-smetanovou. Vendy tak jak jste dojely??? Jo a šaty jsem si podobné zkoušela takže na 90% mi takové sedí.Může se stát že ne to je fakt.Už zvažuju variantu půjčení ale chtěla jsem svoje.Víte jak nemusím mít bobky že je poničím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) cesta nám trvala 4,5 hodiny, ale dojeli jsme :-) Cestou jsme potkali 2 bouracky a to se pak nastrada hodina zpozdeni jako nic. Lenikeo dekuju za tip, budu se muset domluvit v kvetinarstvi. Pritele vezmu s sebou a treba se nam ho podari premluvit na ty kaly - ty se mě líbí moc:-) Abinko moc držím palečky aby kauza šaty dopadla co nejlépe! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde koupim ty kyticky na ty vyvazky??chtela bych si je taky dom audelat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska v galanterii jsem je kupovala. Vendy s tamtěma jsem se už rozloučila :-) Mám v merku ještě jedny tak uvidím.příští sobotu si zajedu vyzkoušet ještě nějaké šaty a uvidím :-)
Odpovědět
Tak a hotovo - oznamko :-D huráááá. Včera konečně ořezala do konečné podoby. Je už i v albíčku x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Radeckar moc pěkný ;-) V jednoduchosti je krása. x-)
Odpovědět
Také si říkám ;-).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
HOLKY a kde se nám ztratila smudlinka?? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem to jednou psala.No jednou přeci psala že to nestíhají že budou muset přesunout termín.Tak jestli už není v jiném datumu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ja budu mit kalu urcite kalu,uplne obycejne udelanou mame ¨svatbu do fialova takze jen omotana fialovou stuhou a kolem tech kal takovou travu nic vic nechci.... jen nevim jakou maminkam kyticku
Odpovědět
Profilova fotka
čauky,já budu mít růže už se mi to i rýsuje v hlavě :-) No a pro maminky tu samou ale malou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se strašně líbí ta kytička co tu tak koluje po fotogaleriich - na těsno svázané bílé gerbery. Něco takového bych si pro maminky představovala. A chcemě ještě malé kytičky pro babičky - to zase bude bílá růže v nevěstině závoji, říká se tomu tak, ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm já zvažovala i pro svědkyni a přítelove sestry..ale to už bych pak musela všem :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?