Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tj, já právě vybírám jakou pro maminky a jakou svědkyni.. ono to finančně není sranda s těma květinama :-N přítel včera konečně dokončil oznamko :-D dala jsem do albíku, tak prosím mrkněte a písněte mi co na něj říkáte, jestli byste tam třeba ještě něco změnily nebo tak.. díkes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak svíčky máš moc pěkně udělané ;-) Oznámko vypadá úžasně...pak jsem se dívala dýl a jde vidět že to dělal chlap.Je krásný ale mě osobně tam chybí trošku něhy.Nějaké srdíčko,holubička,prstýnky nebo něco takového,ale nemuselo by to tam být to je na vkusu :-) šikulka fakt takhle by mě to nenapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: jj, to je přesně to co i mně tam trošku chybí :-D říkal že se mrkne po něčem na netu že by to tedy zněžnil, dík za upřímnost ;-) jinak ty růže co jsem dávala na svíčky jsem úplnou náhodou našla v OBI.. 6ks/59 Kč a jsou parádní, nevím co je to za materiál, ale žádný papír nebo plast, fakt moc hezké, můžu doporučit..
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač upřimě jsem se bála aby ses neurazila ale je to můj názor jinak super ;-) Jo v kterém programu jste to dělaly???? Kůrnik a já kupovala růžičky tak draho no už je to jedno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už snad máme konečně vybraný prstýnky :-) kukněte do albíka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: to vůbec ne, neptala jsem se abych slyšela chválu ale upřímný názor :-D takže díky.. myslim Adobe Photo shop.. ať kokám jak koukám prstýnky v albíku nevidim :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: už jste něco našly????Já pracuju v Gimpu.Mám něco svatebního,alenevím jestli by to šlo použít v tom photo shopu. Ty jo oni fakt zmizly ale měla jsem je tam.Dala jsem je tam znova tak snad tam teď zůstanou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: tak nakonec to asi necháme tak, nic vhodného jsme nenašli :-| nezůstaly :-( nemáš tam třeba název té firmy nebo uvedené webovky? mně z toho důvodu admin taky několikrát smazal fotku tak už to radši zamazávám v malování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta:Tak už je tam konečně mám. :-) Přemazala jsem reklamu a snad to tam už nechají. Co by sis tak představovala na to oznámko můžu ti něco poslat a kdyby vám to s tím nešlo tak ti to na to oznámko přidám v tom gimpu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zítra by mi měly přijít šaty tak jsem zvědavá. Jsou jednoduché nic přeplácaného asi nejlepší volba na mou postavu...akorát mám pocit že k nim závoj patří,ale na ty mékrátké vlasy no nevím jak bych to tam dávala...nemáte nějaký tipy????
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: hezké, máme podobný styl, taky rýhy po okrajích a na mém briliantík, jen máme užší :-) to oznámko už asi necháme tak, ale díky, jsi hodná ;-) no já nevím on se normálně přidělává tím hřebínkem že? tak jedině ho vyměnit za sponky, určitě by to mělo nějak jít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děluji lucijeta :-) Kde jste si je nechal\y dělat??? No právě hřebínkem ale to připnutí nějak neřeším jak to že mám pocit že se ke mě závoj nehodí ještě když mám krátké vlasy ale k těm šatům si myslím že patří......jinak jsem zvědavá jestli dojdou šaty nebo jestli pošta zase sklame :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky tak šaty došly :-D :-D :-D :-D Jsou užasný nádherný no prostě nenacházím ty správný slova :-) ještě že jsem s těma prvníma měla takové problémy.Všechno špatný je k něčemu dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: gratuluju k šatům, konečně jsi se dočkala a hlavně sedí :-) Těšíme se na fotečku ;-) Prstýnky máte taky pěkné. My jdeme zítra občíhnout veletrh a pokud tam nic neobjevíme, tak je taky konečně začneme řešit. lucijeta: možná jsem to už psala, ale to oznamko je pěkné. Akorát nevím, jestli se na fotce usmíváš nebo mračíš. Nejde to poznat :-) Holky zbývají nám přesně 4 měsíce, letí to jako voda...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka děkuji už nějakou fotečku mám ale nic moc...zítra mě do toho švagrová našněruje a vyfotí tak pak přidám :-) No jo to letí no šílený už jen 4 měsíce....no a zhozený 3 kila týýýý jo no budu se muset do toho pořádně opřít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: u zlatníka kam si chodí nechat dělat prstýnky snad všichni ze Zlína i okolí, je hrozně ochotný a má supr ceny, my jsme za ně dali dohromady necelých 6,5tis a to je v tom i briliant a jsou z bílého zlata. takovou cenu jsme nikde na netu nenašli. jinak gratuluju k šaům, hlevně že se líbí x-) lenieka: ani jedno :-D dumám.. to jsme se v létě na chalupě fotili samospouští a než ke mně Míla doběhl tak jsem se nějak zamyslela a asi sledovala mravenečky nebo co :-p no a Mílovi se ta fotka tak líbí že ji vybral na oznámko..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo my budeme mít z oceli přítel to stejně asi moc nosit nebude tak jsme nechtěly nějak moc vrážet.Jinak moc dobrá cena teda :-) Fotečka opravdu moc pěkná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) jsem ráda že se daří. Já nestíhám vůbec nic, jen práce práce práce. Domů chodím uplně vyšťavená, jsem ráda, že stíhám aspoň něco málo udělat domai. Ale už jsem přítele přemluvila, příští sobotu půjdeme možná zkoušet prstýnky, teda pokud domluvím termín, v týdnu se tam kvůli pracovní době nedostanu. Vůbec nemáme představu, teda zatím jsem o tom ještě moc nemluvili, ale já tohle holky nějak nevím. O šatech, kytce, výzdobě jsem představu měla, ale nad prstýnkama jsem nedumala...asi si necháme poradit. Ale asi je lepší dopředu vědět. že? Jinak jsem Abinko strašně ráda, že šatky dorazily, strašně se těším na fotečky:-) Jsem moc ráda, že se Ti líbí, musí to být pořádná úleva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy: Tak držím pěsti ať se to v práci trošku uvolní aby sis mohla taky užít trošku těch příprav ;-) Jinak abych to s těma mýma slavnýma šatama upřesnila :-D Ty šaty co na ně tak dlouho čekám tak ty nepřišly a myslím že ani nepříjdou.Na ty prdím.Pak jsem si vybrala ty nový,ale pořád to nebylo ono.Pak jsem se vzhlídla v jednich odsud z beremese.Jsou jednoduchý ale myslím že to ke mě sedí ;-) Ještě pár kilek dolů a bude to dobrý :-) Švagrové to dnes nevýjde tak jsem později hodím aspoň to co jsem si vyfotila. Jinak prstýnky to ti musí padnout do oka.Tak držím pěsti ať vám teda padne do očenek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem přidala aspoň fotky co jsem se včera fotila.Na fotce neviniknou ty korálky vypadájí fakt skvěle aspoň pro mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juu, hezké šatečky, jednoduché ale moc pěkné, ty korálky jsou supr, snad nám bude svítit sluníčko ať hezky vyniknou na světle x-) viděla jsem fotky jedné známé z loňska z 28.6. a pršelo jim, bylo celý den zataženo, tak doufám že letos nám vyjde lepší počasíčko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu...mám ráda jednoduché věci a pořád jsem hledala šaty s mačkanou sukní a jsem ráda že mám nakonec jednoduché asi by to ke mě ani nesedělo. ¨No korálky vypadají super. No jinak jedna paní v obchodě říkala(hodně se věnuje počasí a horoskopům) že červen má být hodně horký a hrozí záplavy tak snad jí vyjde jen to první ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů Abinko, šatičky jsou nádherné:-) Mám takovou radost, že jsi nakonec spokojená. Moc Ti sluší, máš v nich nádhernou postavu :-) Podle mě vůbec nepotřebuješ hubnout. šaty vypadají moc pěkně i na fotečkách, což je podle mě důležité. V některých šatech jsem se třeba sama sobě docela líbila a na fotkách mi to neslušelo. Nakonec jsem měla štěstí, že u mě vyhrály šaty, které se mi líbily i na fotkách:-) Jinak o počasí jsem taky přemýšlela, ale asi se tím nemá cenu trápit, protože to je jediná věc, která se nedá ovlivnit.
Odpovědět
Profilova fotka
vendy moc děkuji za pochvalu.No lichotí té mé postavě to je fakt ale taky schovává vše co nemá jít vidět ale něco musí jít dolů a hlavně musím posílit ruce když je budu mít holé. K těm prstýnkům a nevybrala sis aspoň na netu???Dost to usnadní vybírání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A o tom to právě je, sehnat si šatky, které zakrývají a vyzdvihují co mají:-) já jsem taky byla příjemně překvapená jakou mám v těch vybraných šatech postavu, která není zdaleka ideální. Navíc teď mám zaměstnání, kde sedim 8 hod. u počítače, takže nějaké shazování jde dost blbě. Ale jinak jsem opravdu moc ráda, že máš šatičky ve kterých se sama sobě líbíš a cítíš se v nich dobře:-) Svatba se blíží a šatky jsou důležité, tak to uklidní. K těm prstýnkům...on je asi hlavní problém, že jsme o nich ještě s Lukem pořádně nemluvili. Určitě chceme ale bílé zlato, mě se líbí matné, ale pročítala jsem tu diskuze a údržba něco stojí, aby matné zůstaly. A taky mě překvapilo, že se do nich tak často dávají kameny. Já myslela, že kamínek patří na zásnubní a ne na snubní:-) Docela se mi líbí prstýnky, které dělá pan Mádr. Každopádně asi bude nejlpeší, když si nad ně sedneme s Lukem a pak uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy moc děkuji já jsem taky ráda že to je z krku :-) Já jsem taky nevěděla že se dávají do snubáku i kamínky,ale když jsem to viděla tak jsem se do toho zamilovala vypadají opravdu žensky ;-) Jsem zvědavá jak budou vypadat x-) Do tří týdnů nejpozději by měly být. Jinak jak jsem tu psala o tom autu tak se mi nedaří přítele zlomit.No tak pojedu opravdu v té V3S nějak to snad skousnu,ale co mě dostalo že přítel chce že ho poveze kámoš na motorce teda v sajtkáře nevím jak se to píše :-N Tak jsem se musela smát no co aspoň bude sranda ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám stejný datum svatby jako vy... poraďte - kdy budete rozesílat svatební oznámení? a budete chtít, aby vám pozvaní hosté zpětně potvrdili svou účast? Děkuju za tipy :))
Odpovědět
Profilova fotka
krutisovi vítám tě mezi námi. :-) Já budu rozesílat 2 měsíce nebo 6týdnů před svatbou později ne.Na potvrzení asi čekat nebudu myslím že každý stejně zavolá ;-) Kde to bude atd. Tak nám pisni jak ti jdou přípravy???
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak díky za inspiraci.Mám vybraný krásný účes(mám ho v albíku) ale čím dál víc mámpocit že mi nebude sedět. Tak zvažuju jeden z tvého albíka už jsem ho jednu dobu měla a celkem mi seděl.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: a který? je fakt že krutisovi tam má víc hezkých účesů, moc pěkné x-) taky bych si vybrala. já jsem šla v říjnu z vlasů do půl zad na mikádo a rozhodně nelituju. jen si to teď nechávám trochu narůst ať můžu mít nějaký výčes ale už mě ta délka štve a nemůžu se dočkat až to zas zhodím :-D ale musím vydržet, i přítel se drží.. byl zteď vyklý se často stříhat strojkem na kraťučko(dřív se furt geloval tak si užívá že tohle je bez starostí=) ale na svatbu jsme se shodli že si to nechá trošku narůst, takže ohledně vlasů teď nervíme spolu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?