Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsme si na netu objednali tiskárnu a scaner v jednom, tak snad se to pak hne.. potřebujem naskenovat nějaké starší fotky, které bysme chtěli dát do novin a zkusím nějak vyrobit ty jmenovky, to bude ještě sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky omlouvám se že jsem neodpověděla dřív nebyly jsme o víkendu doma. Děkuji za pochvaly na fotce to vypadá líp než ve skutečnosti to není nic těžkého. Nůžky jsem si koupila v papírnictví.Takže vám asi nepomůžu možná juknu jestli je tu nenajdu abych vám ukázala jaké.Jinak jestli si je některá budete kupovat tak si nechte vždycky u toho co budete stříhat větší okraje oni se totiž rády kousnou a požužlají to ]-( ale asi všechny švagrová má jiné a taky jí to dělají. Jinak udělat bych mohla.Proč ne.Jinak nevím jestli to jde na fotce vidět ale mám na tom bílém ještě vpité naše foto.V reálu to jde vidět pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem našla :-D http://www.centrshop.cz/papirnictvi/u... Tak tyhle jsem si koupila.První jsem je nepoznala mám jiné barvy. :-N Tak snad vám to trošku pomůže.Jinak je tam opravdu spoustu nedostatkůkteré na fotce nejdou vidět.\Jinak nešiďte se o to si je uděla samy.Já z toho mám velikou radost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase píšu: teď jsem se vztekla ]-( Jak víte tak už dlouho čekám na jedný šaty.Paní mi tvrdí že je minulý pátek poslala.Do teď nic nedošlo.Není schopná poslat ani číslo balíku aby se balík vyhledal nekomunikuje.Tak nevím co dělat dnes jsem ji slušně napsala že pokud není schopná komunikovat jak normální člověk tak ať si ty šaty nechá a že o to jí asi celou dobu stejně jde.Tak že jsem se rozloučila s mýma vysněnýma šatama a můžu začít s hledáním od znovu. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: díky moc za tipy na nůžky, nejsou ani tak moc drahé, myslela jsem si, že vyjdou dráž. S těma šatama Tě chápu. Mě by taky moc mrzelo, kdyby mi třeba nebyli ty, do kterých jsem se zakoukala na první pohled. Určitě si to s tou paní vyřeš co nejdřív, protože kdybys sháněla po půjčovnách, tak ať mají výběr - bohužel náš termín svatby je hodně častý. Každopádně držím moc palce Abinko, pro nevěstu (soudím podle sebe) jsou šaty hodně důležité a je třeba aby se v nich cítila dobře, protože většinou v nich stráví celý den. Navíc každá chceme vypadat aspoň jednou v životě jako "princezna", být prostě ta nejkrásnější. Držím palečky a přeju hodně trpělivosti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy děkuji jsi zlatíčko x-) Paní včera komunikovala že jde volat na poštu.Pak mi psala že ji na poště řekly že byla špatná adrsa že se šaty vrátily zpět.No a že jde volat ještě jednou jestli to jde nějak vyřešit telefonicky.Od té doby se zase neozvala.Tak uvidím jak to dopadne,J8 jí jasně psala správnou adresu tak nevím co tam dala.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jsou patálie, vůbec si neumím představit jak bych tohle zvládala...Ono se lehko radí, člověk to vidí jasně, ale úplně jiný je, když si to člověk prožívá. Teda a té paní se divím, o co jí jde? Může to být všechno souhra nešťastných náhod, ale jestli si s Tebou jenom hraje...to se neděla. No být Tebou, dám si nějaký termín, do kdy s ní budu ztrácet čas a pak bych to stopla. Přeci nemás nervy ze železa. Každopádně držím palečky a přeju Ti aby Ti to dobře dopadlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji vendy.....už to neřeším ze šatama už moc nepočítám,ikdyž paní je podle všeho taková laxní a pohodová prostě se ji nechce něco řešit tak nebude.Má malou dceru momentálně má horečky tak chápu že nikam nemůže.No tak nevím zatím je čas a šatů je taky zatím dost a při nejhorším si půjdu půjčit.Už to neřeším má na to ještě tak týden možná 14 dní a pak uvidím.Ale moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ty ozdobné nůžky dnes úplnou náhodou objevila v tescu. Je to přímo značka tesco a v tom balení jsou jsou obyč i ozdobné nůžky a vyjde to na 29 Kč, mají různé barvy.. už mám doma zelenožluté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš,já se bála aby ta kvalita nestála za prd aby mi to s nima šlo tak jsem sáhla po dražších. Jinak holky telenovela moje šaty pokračuje: Paní mi tvrdí že se vrátily šaty k nim na poštu že byla špatná adresa.Prý chyba pošty a že balík pošta odešle znovu.Vše vyřídila telefonicky.Co si o tom myslíte.Já mám pocit že na balík i na lístek vypisuje ona adresu ne????? Už nevím jestli ještě čekat nebo ji poslat do háje. Jinak krásné ránko.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: já teď měla na poště obdobný problém. Posílala jsem na konkrétní adresu balík. Na poště mi řekli, že danou adresu nemají v počítači, ale že balík pošlou a při nejhorším se vrátí zpět. Přitom jsem měla adresu přímo od člověka, komu jsem balík posílala. Teď vyčkávám, jak vše dopadne. Taky to nechápu, jak může být špatná adresa. Jestli v tom mají na poště binec nebo mají nekompletní databázi adres, nechápu to :-( Držím pěsti, ať ti šaty dojdou co nejdřív... Je to blbá situace, ale teď sama bohužel můžu potvrdit, že se to může stát...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé to jsem ráda že máš taky takovou příhodu už jsem ji přestávala věřit že nějaké šaty má :-| No ještě tomu chvilku nechám.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten balík už dorazil... Takže jestli šaty pošta posílala znovu, měly by ti v nejbližších dnech dojít... Snad se dočkáš :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jak douho to trvalo než došel podruhé????? Dnes nic nepřišlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik holky tak jak pokracujete nooo ja mam ted co delat,zitra mam toho hodne tak snad to dam dohromady,ale zatim me to bavi ,objednal ajsem si botky a tesim se az prijdou jen se bojim jestli v bnich budu umet chodit... Abi co se deje s satama ja nedocitala nestiiham
Odpovědět
Profilova fotka
Abi kde jsi sehnala ten setik na vyzdobu vypada to krasne ja pojedu do ikei pred svatbou a snad neco pokoupim a este musim sehnat ten vlizelin,a nevim zda si ozdobu na auto ma koupit nebo udelat sama no,s toho vlizelinu se mi to libi ta masle takova
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska: šaty jsem si vyhlídla na netu.Paní byla tak ochotná že mi pošle šaty na zkoušku a už je posílá asi měsíc ]-( No nic uvidím jak to dopadne snad se jich dočkám jsem si jistá že to jsou ty pravé. NO a výzdobu jsem koupila tu v bazárku skoro všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyy jo to se dela jo??to bych se bala je nekomu poslat??a davala si nakou zalohu nebo neco??se nebala??
Odpovědět
Profilova fotka
No právě jsem po ni chtěla ještě nějaký míry.Ona sama navrhla že bude lepší když si je ozkouším a pak buď pošlu šaty nebo peníze.Paní asi nějak prachy netankujou :-| Po 14 dnech už jsem ji psala pokud si to rozmyslela chápu že to vyřešíme jinak v tom problém nebyl.Ona je taková flegmatická mi příjde. Řekla jsem si že počkám příští týden a pak už ji pošlu do háje.Pokud by to pošta obratem posílala tak by mohly teoreticky dnes přijít ale já už tomu nevěřím 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: on ten balík nakonec přišel poprvé. Posílala jsem ho v pondělí a ve středu došel... Takže jestli ho už ona posílala znovu, do dvou dnů by jsi ho měla mít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka tak dnes nic zase nedošlo.Už fakt nevím co mám dělat ženskou už prodím otázkama a nic se neděje asi na ty šaty kašlu ;-( :-( To za to nestojí. No nevím kdy ho zase posílala v pondělí psala že tam volala že by to měly poslat znovu,ale jak můžou poslat něco znovu když jim to nezaplatí.Já už nevím jestli si ze mě dělá prču nebo jestli je jen takovej flegmoš že jí to je jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Abi to je teda divny,spis nevi asi jak ti rict,ze je neposle tak se vymlouva
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: být tebou, tak se začnu rozhlížet po jiných šatech. To je škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už se rozhlížím ale zatím mi nic nepadlo do oka. Jenže já už jí tak před 14 dny psala že pokud si poslání šatů rozmyslela že to chápu ale že chci vědět na čem jsem a ona psala že ne že je pošle.Tak nevím.Prostor na to napsat mi že má o ně strach měla.Tak nevím. Už to neřeším.Jak se naštvu nebudu si brát servítky a hotovo. Jak jinak jak vám jdou přípravy???
Odpovědět
Profilova fotka
Mám koupené nůžky! Vlezla jsem do papírnictví na Ječné a měli tam zubatých nůžek asi 7 druhů. Každý druh měl svou barvu a jméno. Rozhodovala jsem se mezi Annou a vítěznou Martou :-) Vypadají docela dobře a stály jen 52Kč:-) Dále jsem se koukala po sponách do vlasů - rouzhodla jsem se, že závoj nic a tak se chci nazdobit, Našla jsem krásnou, ale stojí 700Kč! Což se mi zdá docela dost! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy no vidíš to je za pár korun.Já tam mám vyměnitelné ostří asi 5druhů a když je otočím tak je opačný vzor takže by se dalo říct 10 drhů. Taky pořád zvažuju jestli kytičku do vlasů nebo sponu.No víš jak ještě to pak tady můžeš prodat ikdyby za polovic tak by tě to vyšlo na 350kč to už není tak hrozný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: s typem ozdoby do vlasů bych se raději rozhodla, až budeš mít šaty :-) aby jsi pak nekupovala ozdoby dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to máš recht......zatím jen zvažuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik Holky ja taky nevim co na ty hlave,jestli zavoj nebo bez,proste desny,uvidime co mi na hlave vymysly ta vizazistka,a snad to bude dobry,asi mi da kyticky naky droboun¨ky,dela ucesy s zivejma kytkama tak uvidime,uvaze mi i kyticku pro me i pro mamky,ja chci jen obyc kaly,omotanoy stuhou fialovou zadny extra zazraky,a mamkam nevim nakou kulatou to vim,ale chtela bych aby mela kazda trsoku jinou,nemusi mit prece stejny??nebo jO??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?