Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@petulkavt Ahojik, chtěli bychom kapli na zámku, když to nevyjde ta k nějaký ten sál, ale každopádně focení bude i venku i v zámečku :) na to se moc těším
Odpovědět
@petulkavt Ahojik a Vy máte obřad kde? nevím jestli jsem se Tě na to už neptala, kdyžtak promiň :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk : ahoj, poslala jsem ti něco do IP..A obřad máme v prostorách bývalého premonstrátského kláštera na Lazaretní 2 v Brně - je to v areálu vojenské nemocnice.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk : to focení na zámku ti už teď závidím..v té zahradé je to vážně jako v pohádce..
Odpovědět
@petulkavt Peti , akorát jsem Ti odepisovala :) no uvidím jestli mi tam vyjde ten termínek :) snad ano, dneska jsem si psala s paní ze zámku, tak přesně někdy koncem září až říjen budou termíny na matrice a v dubnu by měli být 3 víkendové termíny, tak uvidíme, prý v dubnu ještě celkem bývá méně svateb tak snad to klapne
Odpovědět
Ahoj nevěstinky Brno a okolí, tak se pochlubte kdepak a kdy to chystáte ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,přidávám se. Svatba bude 7.7.2012 na zámu v Lysicích :-)
Odpovědět
@stastnanevesta hezké datum i místečko, koukala jsem na Tvé fotečky :) moc pěkné šatičky :) já jsem ještě nebyla :) zatím nemáme potvrzený termín tak nechci nic zamlouvat atd- vy už máte termín od matriky potvrzený ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamr my ho ještě taky nemáme potvrzený,fotografa a tak máme předrezervované :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk my ho ještě taky nemáme potvrzený,fotografa a tak máme předrezervované :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no já jsem se rozhodla že až budu mít přesně potvrzený termín, že teprve začnu zařizovat, ikdyž te´d mám volno tak bych to měla raději teď ale co se dá dělat když matrika bude mít termíny až konec září začátek října
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk my budeme mít termín potvrzený až v lednu,ale pokud budeme mít vlastního oddávajícího,mohlo by to být dřív. šatičky mi nejdou z hlavy,nechám si je ušít :-) a už se nemůžu dočkat,až si vezmu mojí lásku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta to je krásný co píšeš :) jojo šatečky už jsem taky obhlížela jen jsem koukala ale zatím nešla zkoušet, a kdepak budete mít hostinu??? my plánujeme svatbu na duben 2012, chtěla bych Slavkov a hostinu žebětín barva lila nebo tmavší fialová...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Slavkov je krásný,tam se vdávala spolužačka z vš nedávno :-) hostina bude v hotelu Velká Klajdovka v Líšni :-) víš,já nepotřebuju deset let na to,abych věděla,že s tím chlapem chci zůstat a že je to ten pravý :-) a jak dlouho jste spolu?jaké byly zásnuby? :-)
Odpovědět
@stastnanevesta my jsme spolu 4 a půl roku, zasnoubení jsme delší dobu, bylo to jakože po škole až dodělám tak se vezmeme no a zásnuby (tzv. do roka a do dne) byli 7.5. 2012 a bylo to super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Tak u nás do roka a do dne neplatí,zasnoubili jsme se 30.4.2010. co studuješ?
Odpovědět
@stastnanevesta studovala jsem :) v červnu jsem ukončila Vš státnicema a to Vysoké učení technické v Brně, chemickou fakultu ...jen teď nějak nemůžu najít práci :( což mě celkem štve
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak to jo,no já ještě pořád studuju a budu ještě rok po svatbě
Odpovědět
@stastnanevesta a copak studuješ a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk studuju španělštinu na fildě v Brně :-)
Odpovědět
@stastnanevesta @petulamrk Ahoj holky, tak já nejsem z Brna, ale oba s manželem v Brně pracujeme. Měli jsme svatbu teď 6.8. 2011 - obřad v jeskyni :-), oběd v restauraci a večerní grilování na venkovní terásce restaurace. Vše v okolí 5ti kilometrů (místo obřadu, hostina, i naše bydliště), takže žádné stresy skrz doprava se nekonaly. Bylo to super. S manželem jsme se brali po více jak 6ti letech, vlastně v září máme výročí 7 let, tak téměř po sedmi! :-) To vás obdivuji, že po tak krátké době do toho jdete a třeba i během studií, ale přeji ať vám to samozřejmě klapne. To my opravovali 2 roky náš domek a než jsme to měli hotové, tak jsme se brát nechtěli. Navíc máme po VŠ teprve (pro mě teprve) 2 roky a teda skoro hned jsem našla práci, ale chtěla jsem se zapracovat než se vdám a mít práci tak trochu jistou. Nerada bych se vdávala jako nezaměstnaná, těžko bysme si na svatbu našetřili za 8 měsíců. Ale tak vyšlo to a je to za náma, svatbu jsme teda měli ani ne do roka a do dne, ale do 9ti měsíců :-) , to jste dobrý že to plánujete tak dlouho dopředu, to já bych 100x zěnila šaty i termín.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlovasandra obřad v jeskyni?to muselo být úžasné :-) Moc děkujem,že nám to přeješ a držíš palce.U nás nebude do roka a do dne,bude asi 2 a něco let po zasnoubení,ale nejde o to kdy,ale že na to dojde :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Bylo o fantastické, původně měl být obřad před jeskyní, nakonec z důvodu deště byl v jeskyni, ale bylo to tisíckrát lepší! :-) Fakt netradiční a každý je z toho paf, ne jak někde na úřadě, že to jde po sobě po 30ti minutách jak v pásové výrobě. Byli jsme zatím první co tam měli svatbu a jen díky tomu, že manžel má známosti, tak to tak vyšlo. Super! Tak držím pěsti!!! :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlovasandra mě by na úřad nikdo nedostal :-) děkujeme moc,že držíš palce.Já nepotřebuju být s tím chlapem osm let,abych věděla,že je to ten pravý :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Tak to jsi dobrá, já bych se zase nedokázala za svého teď už manžela vdát po pár letech bez společného soužití, jak třeba během studia, tak během práce, kdy už je to jiné. Miluju ho stejně jako na začátku vztahu, přesto si náš vztah prošel různými zkouškami, díky nimž se ještě posílil. A pro nás bylo prioritní dokončit studia, pracovat, zajistit si vlastní bydlení a svtab byla jakési završení toho všeho. Chápu ale, že každý to cíí jinak. Moje nejlepší kamarádka se vdávala měsíc před námi po 2 letech vztahu - stejně jako já 26 let, takže vůbec není kam spěchat, ale chtěli to, tak to mají. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlovasandra my spolu bydlíme od prvního měsíce,takže víme,co máme čekat. Je to o něčem jiném než se vidět jen večer. Taky je mi 26 a budoucímu manželovi 29. ráda bych viděla fotky z Vaší svatby,jsem moc zvědavá. My už taky prošli spoustou zkoušek a víme,co máme čekat a není důvod čekat pět let nebo tak. Budeme se brát po 2,5letech a přijde nám to akorát :-) někdo se tam,kde jsme my dneska,nedostane ani za několik let. jsem moc ráda,že ho mám a těším se strašně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, taky jsme řešili, kde mít svatbu, já navrhovala Denisovy sady a Slavkov. Pak mi paní v salónu řekla, že je to jak na nádraží a že se to tam jen střídá, nevím, asi bych tím přišla o pocit výjmečnosti :-) No a pak můj drahý viděl moravskou orlici v hranolové věži Špilberku a jako zapřísáhlý moravák řekl, že jinde ať mě to ani nenapadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 o Slavkově jsem to slyšela taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 Denisovy sady aˇSlavkov to tak skutečně mají, bohužel i Špilberk je na tom obdobně...
Odpovědět
Profilova fotka
@carrynka jenže Špilberk si vyhrazuje pouze v daném místě 3 svatby za den, tak to mi už nepříjde tak moc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?