Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
No jak vás tak poslouchám, tak si chvíli ještě raději počkám. :-D Ale ne, hlavně, že jste to Blani zvládli a vše dobře dopadlo. A Peti u vás to bude taky ok a uvidíš, jaká to pak bude radost. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,já FB taky nemám :-) Jinak prosím potřebuju poradit,cos hudbou na svatbě.Budete mít kapelu,DJnebo jen pouštět s počítače??? Jak to vidíte? Máte doporučení? nemáte některá zkušenost s Pavlem POkorným?
Odpovědět
neznáte tuto kapelu? http://www.k-band.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
suki, my měli Li-Ve. Blani, tak je fajn, že teď už to bude jen lepší - užívejte si malého! Hned bych měnila ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
V albu mám další přírůstky svatebních kytiček - pro marilku. Bylo to bez svatební. Ještě jsem jaksi zapomněla vyblejsknout korsáže pro tatínky, holt skleróza :-D : http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahoj holky, nemuzu sehnat zadnou kadernici, nevite o nekom? diky sylva
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte kde se dají v Brně nebo okolí sehnat holoubci na vypouštění?
Odpovědět
sissi vim v zabinach na ulici Tabor Blanka Hoffmanova chces tel?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. - na netu jsem našla, že to nabízejí to v Easy Wedding a v Naive (jen nevím, jestli je tam podínka ten koordinátor) - jinak si holky dávají inzeráty sem: http://inzerce.chovzvirat.com/ostatni..., ale nevím jak jsou uspěšné ;-) , třeba by Ti některá odpověděla, mají tam i maily.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci děkuji, zkusím se mejlem pozeptat. Jinak u těch agentur jsem to bohužel nenašla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, teď, když jsem se Ti snažila najít kde jsem to na těch stránkách viděla (vždycky někde u koordinátora a dalších služeb), tak mi vyběhl tento odkaz: otázky a odpovědi: http://www.zoofarma.cz/svatebni-holub... a tady i ceník: http://www.zoofarma.cz/svatebni-holub...
Odpovědět
Ahoj holky, právě mi došla nádherná smska, Petra (Brni) právě porodila Tomáška, oba jsou v pořádku. takže gratulace největší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásná zpráva ;-).
Odpovědět
Ahoj holky, vidím,že Blanička už napsala,že máme už Tomáška tad ...od soboty jsme doma ,ale pořád nějaká návštěva atd... tady máte odkaz na fotečky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/brn... tak můžete juknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nejak to tady zas umrelo...diky tomu jsem dosla na Petiny fotky a dnes, protoze ostatni temata nas odsunuly az nekam dozadu.
Odpovědět
Ahoj, tak co je nového? Tom "slaví" v sobotu čtvrt roku, je to děs, jak to utíká a hlavně se hrozně mění, včera nám mudr. říkal, že je hodně šikovný, že něco zvládají děti až v půl roce, jak hezky drží hlavu a otočí se, i váhu co by měl mít v půl roce má teď, tak se doma nenudím, hrozně to utíká a Tom mi roste před očima, kolikrát si musím prohlížet fotky, jak vypadal před měsícem, už si to nepamatuju :-N
Odpovědět
Zkusila sem se podívat,jestli tady ještě někdo vůbec chodí a našla sem vás taáák daleko ,-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja holky, já zatím ohledně mimča jen sonduji, ale kde byste radily rodit? Chystám se do toho spadnout, co nejdříve po svatbě, tak ať jsem v obraze ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jestli sem ještě někdo chodí, nemáte zkušenosti s hotelem Rakovec u přehrady? Zvažujeme tam hostinu, byli jsme se tam mrknout, ale ráda bych viděla nějaký fotky, jak to tam vypadá nazdobený a tak. A taky jaká byla spokojenost???
Odpovědět
Profilova fotka
máte nekdo zkušenost s obřadem v brne - líšen, v zámku Belcredi ??
Odpovědět
Ahoj holky, nějak je tu mrtvo, s Petrou + Petrou jsme si říkaly, že je na čase opět uspořádat nějaký sraz... ;-) Většinu mám asi na FB, tak napíšu i tam (tady už asi moc nechodíte), ale na některé nemám kontakty... :-N Tak přijímám návrhy, jjá můžu pořád :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, neznáte někoho kdo by měl v nedávné době obřad na Staré radnici?! Potřebuji vědět zda je tam bezbarierový přístup-prostě nějaký výtah do patra..Pár schůdků není problém..Psala jsem email paní co má na starosti pronájem sálu, ale zatím žádná odpověď...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahojky, zkusím obnovit tuto diskuzi ;-) Je tu někdo z Brna, kdo se vdává taky v září, třeba přímo 10.? :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
nějak to tu nežije ale i tak to zkusím :-) prosím nevíte některá kde by se dal v Brně koupit závojový tyl?(potřebovala bych přímo kamenný obchod ne z netu) díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kata267 svatbadekor tecka cz :) Normálně si tam můžeš přijít i vybrat pokud vím.
Odpovědět
ahoj brňandy, je tu nějak mrtvo... :-)
Odpovědět
Ahoj slečny budoucí nevěsty, sice plánuji svatbu až na duben 2012 ale snad nevadí, když se k Vám přidám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudina22 souhlasím, měly bychom to tu oživit.. :-) máte už něco zařízené, vy co se vdáváte příští rok?
Odpovědět
@zuzkka88 ahoj, no já mám zatím vybrané datum, místo a barvu svatby, plus si zařizuju takové ty detaily, které nejsou vázané termínem svatby a beru inspiraci, místo si totiž můžeme na matrice rezervovat až v říjnu, takže nechci nic moc rezervovat, když nevím zda mi vyjde přesně ten den,co bychom si přáli
Odpovědět
já sem teda letošní nevěsta, ale ani sem se tady nestihla zabydlet, vzali sme to trošku hopem, ať to stihneme před posledním ročníkem a. státnicema ;-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?