Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
1
331
332
@dice @kristynka_l já jsem byla moc spokojená v Paulině. v loni jsem tam byla s kolegyní a pořád supr :-)
Odpovědět
doporučuji salon EL, ze kterého jsem měla půjčené šaty na svatbu. Myslím si, že je to spíš o střihu. Já mám zase velká prsa a měla jsem z čeho vybírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sariky Pokud počasí bude přát, tak venku na těch terasách, tam se mi to asi líbí nejvíc... Ale ještě si to tam chceme párkrát projít, už jen kvůli focení, abychom věděli kam zajít, a nemuseli běhat sem a tam a hledat místečko... :-)
Odpovědět
@kristynka_l Ahoj, děkuju za info...no já jsem na tom úplně stejně, na vršku klidně i 36 ale dole 40 určo...tak se právě nechci uplně ztrapnit....Když se zeptám blbě, dá se do některcýh teda vejít?? :-D
Odpovědět
@dice jasně že jo ;-) zkus střih šatů do A :-)
Odpovědět
@pipa Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dice Určite se dá :-) Ale připadala jsem si opravdu hloupě, když mě do těch šatů občas paní rvala (nebo se tak spíš tvářila). Ale zase pro představu španělských šatů určitě doporučuju vyzkoušet. V tom Exclusive úplně naopak - paní mě viděla v zimním svetru a stejně hned odhadla přesně velikost a do šatů mě bez problémů oblékla. Jen moje smůla-šaty, které jsem chtěla byly jen v sněhově bílé a já chci slon. kost :-( Pak jsem ještě byla rozmrzelá z Naive - šaty mi dělaly strašnou postavu :-( Mám široké boky a s tím bohužel moc nenadělám. Takže ani jedny šaty neseděly. 8-(
Odpovědět
@kristynka_l A už jsi nějaký vybrala?? Nepamatuješ si který v tom Elu ti byly?? A zkoušela jsi Bellu?? Já myslím že postavově na tom jsem podobně :-)
Odpovědět
@hanulkaha tak hlavne at vam vyjde pocasi :-) ...a s tim focenim - nevim, jak je to letos, ale vloni jsme meli pronajem arboreta na 3 hodiny. z organizacnich duvodu zacal obrad se zpozdenim a plan byl, ze se budeme fotit 2 hodiny (take jsme si to tam pred tim prochazeli a rikali si, kde budou krasne fotky :-)), jenze ve finale se to pak uplne nestihalo a temer vsechny fotky mame nafocene prave na te louce, na kt. jsme meli obrad :-) ale neboj, zadne zklamani, fotky jsou krasne a doted na to rada vzpominam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sariky jj, je to tak i letos, pronájem na tři hodiny a na focení máme počítat, že vyjde tak hodina, což mi přijde hrozně málo času, ale uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne... Když bude pršet, na pár fotek ve skleníku nám bude stačit i půl hodinky :-D
Odpovědět
ahoj holky, kde kupujete svatební kytici v Brně?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@hanulkaha :-D presne, jak rikas. na sklenik staci pul hodky, ale nam zbylo na foceni cca 1,5 hod a ke konci to bylo docela naspech.... Ale nastesti jsme meli sikovneho fotografa, takze takovy ten top ten mame ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dice Nakonec si nechám šaty šít (aby byly podle mé představy i včetně barvy). Těžko říct, které šaty z El to byly... měla jsem nějaké vytisknuté a to jsem mohla rovnou zahodit. Paní mi ukázala šaty v mé velikosti a z toho jsem musela vybrat :-D A opravdu na obrázku vypadají úplně jinak. A taky mi seděl úplně jiný střih, než jsem si myslela. Kolem Belly jsem často jezdila a obdivovala vystavené šaty, tak jsem se tam těšila. Ale pak se ke mně dostaly hrozný zážitky kamarádky a našla jsem i tady na beremku velice negativní hodnocení. Takže jsem tam nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l taky si nechám šaty ušít.Vyjde mi to dokonce levněji než půjčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Taky mi to vyjde levněji než půjčení. :-) Jen mám trošku strach, aby opravdu vypadaly, jak chci. Kde necháváš šít?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l v Madoře v Mikulově :-) kde bude svatba a co už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba bude v Moravském Krumlově a máme zajištěné: potvrzený termín na matrice a v restauraci, fotografku a kapelu. Příští týden musím zajistit cukroví a promýšlím postupně to ostatní. Pořád se ujišťuju, že na to ostatní je ještě čas :-) Jak jsi na tom ty?
Odpovědět
Holky mám dotaz, kde mám sehnat závoj v Brně? Půjčuju si šaty v belle ale prostě tam nemají žádný dlouhý závoj (chci hodně dlouhý) tak nevím co s tím, kam jít nebo zda koupit.... :-S
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky a dky máš svatbu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
ahoj holky v pátek plánujeme sraz nevěst přidá se někdo?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, musím reagovat, kdyby někdo hledal info o vile Austerlitz. Zúčastnila jsem se jako svědkyně nevěsty svatby ve vile Austerlitz dne 15.6.2013 a spokojeni jsme nebyli. Je třeba si dát pozor na komunikaci s paní Rasochovou a paní Brabencovou. Slíbí modré z nebe a výsledek nestojí za to. Příkladů bylo více, například ale nevěstě objednaly (nebo udělaly?) jinou kytici, než chtěla nebo požadovala. Další příklad: za květinovou výzdobu o svatbě chtěly bez smlouvy o 20.000,- Kč! více, než bylo ujednáno! Přitom na výzdobu použily z větší části umělé kytky. Správkyně, paní Pučerová, je naopak velmi milá. Pilátová
Odpovědět
AHOJKY holky mam dotazík. Já a můj snoubenec máme svatbu 22.2.2014 jeste nejsme rozhodnutí co vyjde levněji agentura nebo samozařizování svatby. Poradíte nam prosím? ;-) A pokud je tu nevěstinka z Brna a je baculata porad mi prosim kde sehnat satky. děkuji :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
331
332
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?