Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
tak slečny, jakpak jsme na tom s přípravama? kdy plánujete svatbu a kdepak????
Odpovědět
@petulamrk no ja uz mam nastesti po :-D @stastnanevesta jak to vypada s temi vasimi sliby? holky jeste, nevim jeslti to vite, ale mate pravo i na zmenu oddavajiciho, kdyby se vam nelibil nebo byl s nim problem prave s temi sliby, tak na vasi zadost vam matrika musi pridelit jineho :-)
Odpovědět
@mitote jj a jaké to bylo? koukala jsem na fotečky a jsou moc pěkný :)
Odpovědět
@petulamrk skvele :-) samozrejme nejake mensi veci byly, typu ze svedkyne nemela obcanku, ja jsem byla vynervovana, ubrousky byly poskladany jinak...ale to jsou drobnosti. Samotny den byl uzasny ;-)
Odpovědět
@mitote tak to je fajn :) no já jsem zvědavá jaké to bude u nás :)
Odpovědět
@petulamrk tak hlavne si nedelat hlavu z toho, ze se neco zapomene....pri tolika vecech to ani jinak nejde ;-)
Odpovědět
@mitote ok, tak fajn, díky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote já zatím váhám,jestli je mít nebo ne,drahý ze sebe asi těžko před lidma vysouká nějaké vyznání,asi to nebudu komplikovat. fakt zatím nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @petulamrk Díky holky, aspoň tu můžeme poklábosit. Jinak pokud můžu říct svůj názor, tak na věku vůbec nezáleží. Moje kamarádka se vdávala ve 20 letech a druhá v 18, a to ne z důvodu, že by byly těhotné. A oběma to krásně klape. A navíc spolu s partnerama před svatbou nebydleli. Takže tím chci říct i to, že společné bydlení není až tak stěžejní. My s přítelem jsme spolu 7 let a taky spolu nebydlíme. Předtím kvůli škole a teď kvůli práci. Občas bývám u nich já a častěji on u nás. Svatbu chystáme na 28.4.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ritush já tedy osobně moc nesouhlasím se vztahy,kdy se partneři berou po deseti letech nebo tak,ale když jim to klape,tak proč ne.Já bych se osobně nevdávala bez společného bydlení,ale je to každého věc
Odpovědět
@ritush já si taky myslím, že na věku nezáleží, ale to společné bydlení si myslím, že je důležité, člověk se s tím druhým pozná, ale jako každého věc @stastnanevesta my se bereme po 5ti letech, chtěli jsme dřív, ale nakonec jsme si řekli že po škole
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no vidíš,já budu studovat i po svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta @petulamrk Jasně, že je to každého věc. :-) Jak jsem psala, my jsme spolu 7 let a známe se dobře. Prošli jsme si nepěknými věcmi, ale náš vztah přežil. Máme pevný základ. 8-) není to tím, že bych byla zaslepená nebo tak něco, ale to byste mě nebo partnera museli znát. :-)
Odpovědět
@stastnanevesta a co on na to rika? :-) no holky, ja jsem v jednom psychol. vyzkumu cetla, ze kdyz spolu dva chodi, tak do peti let by si meli zalozit rodinu, jinak hrozi prochozeni vztahu a jeho nasledny rozpad. Ze vztah potrebuje nejaky dlouhodoby projekt a tim je idealni dite :-D Uz nevim, v jakem state ten vyzkum probihal, ale neco na tom bude. Samozrejme jsou i jine kratkodobe projekty, ale docela me to zaujalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já těsně před svatou budu promovat. :-)
Odpovědět
no holky a ja jsme skoro rok vdana a jeste me min tri roky studia cekaji :-D
Odpovědět
@ritush ja si myslim, ze hlavni problem jsou takove ty ruzove bryle a bohuzel kazdy je sunda jindy, nekdo po tydne, nekdo ani za deset let :-D a jejich sundani i povazuji za jeden z duvodu rozpadu vztahu, paklize vztah nema hodne kvalitni zaklady :-)
Odpovědět
@mitote naprosto s Tebou souhlasím, ty růžové brýle dělají hodně, ale my jsme si prošli už i těžkým obdobím a vše jsme překonali :) a myslím že nás to dost posílilo @ritush my jsme chtěli svatbu prostě až po škole, ale jak jsem již řekla je to každého věc, kdy se vezme...proti nikomu nic nemám @stastnanevesta jojo, každého rozhodnutí, naše volba byla prostě po škole
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote čeho se týkala ta tvá otázka "co na to říká?" já budu studovat jen rok po svatbě¨ jinak u nás bude dítě tak za 5let,rozhodně ne dřív
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote souhlasím s tebou. Já nikdy neměla růžové brýle, ani na začátku našeho vztahu. U mě to nebyla láska na první pohled, ale přišlo to na mě postupně. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote každý ty růžové brýle sundá jindy,ale my si prošli hlavně loni peklem,které nás stmelilo a nebýt toho, svatba by určitě byla později.ale už se moc těším.Navíc spolu bydlíme od začátku a to taky dělá hodně
Odpovědět
@petulamrk jj, my jsme to brali i ve skole o tech ruzovych brylich, v predmetu Krizove poradenstvi. To jsme prave resili krachy vztahu a manzelstvi :-) to ja jsem zase vubec nererila jeslti po nebo behem skoly, praci stejne mam behem skoly a rada bych behem skoly mela i nejakeho prcka maleho :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no co nastavajici rika na ten napad se slibem :-) @ritush no ja je mela u byvaleho a kdyz jsem je sundala, tak do dvou dnu snad byl rozchod :-D ted u manzela ani nevim, asi ne, ja jsem si ho proklepavala od zacatku :-D @stastnanevesta vsak jo, my take spolu bydlime od zacatku, ja mela byt, on u me zacal prespavat a najednou byl u me nafurt :-D
Odpovědět
@mitote však já nic neříkám, já jsem třeba u školy nestíhala pracovat měla jsem ji časově dost náročnou, podle mě je jedno kdy se vezmeš ne? jestli při škole nebo po ní
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote nenamítal nic proti,ale pořádně jsme to neprobrali,tak si necháváme čas.navíc pochybuju,že bude drahý schopný vyjádřit svoje city v té vypjaté atmosféře,tak nevím. my bydlíme od prvního měsíce spolu,byt je přítele :-) po svatbě budeme měnit i trvalé bydliště na současnou adresu v Brně :-)
Odpovědět
@petulamrk ja mela hlavne flexibilni praci, kdy jsem mela jen pevne dany pocet hodin, ale kdy je oddelam byl muj problem :-) no prave podle me je touplne sumak :-) proste najendou jsem rekla ze ted a citila jsem to tak....u nekoho to ted je treba ve triceti :-D
Odpovědět
@stastnanevesta to jsme take delali, oba dva jsme si sem hlasili trvae bydliste, ale doufam, ze ho za par let opet zmenime :-)
Odpovědět
@mitote přesně tak, záleží na člověku :) a copak studuješ jestli se smím zeptat a co máš za práci?
Odpovědět
@petulamrk Socialni pedagogiku a poradenstvi a k tomu delam petilety psychoterapeuticky vycvik :-) No a rada bych jeste dalkove psychologii :-D
Odpovědět
@mitote teda :) super šikulka jsi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?