Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Kde že to teda nakonec budete mít? A jak je to s vlastním oddávajícím?
Odpovědět
ahoj holky, my máme svatbu 10.9. v Denisových sadech, máme to pronajaté na 2 hodiny,coz mi prijde docela v pohode, stejne se pak budeme po okoli fotit takze dve hodky na obrad jsou az az :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj, tak to jo, španělsko je moc krásná země :)
Odpovědět
@pavlovasandra ahoj já osobně si nemyslím, žedo toho jdu moc brzo, přítelovi je 27 a pracuje, mě je 24 a pul, jsme spolu téměř 5 let a z toho spolu 3 a pul žijeme ...
Odpovědět
@pavlovasandra jinak ten obřad v jeskyni to muselo být úžasné :) a s tím plánování,já zatím spíš jen hledám inspiraci a koukám kde co, zařizovat chci až bude jisté datum :) a to nám matrika dá až v říjnu
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jo,Španělsko je krásné,ale já spíš jižní Ameriku,byla jsem v Peru a Mexiku a bylo to úžasné :-)
Odpovědět
@stastnanevesta tak to jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 my zatím ještě nevíme, chtěli bychom v té zahradě :-) a vlastního oddávajícího nám doporučil náš fotograf,ale zatím nevíme víc
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 to nevím, byli jsme tam na svatbě kamarádovi a kolem byli další 2 což mi přišlo dost blbé...
Odpovědět
Profilova fotka
@carrynka je to na ofiko stránkách hradu Špilberk, nevymyslela jsem si to, je mi jeasné, že asi nikdy nebudu jediná v ten den D. Ale co už...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Aha... :-) Já jsem totiž uvažovala i o slibu při civilním obřadu, takže proto se ptám na oddávajícího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 já jsem nad tím uvažovala taky,ale ještě to nevíme jistě,jestli ho budeme mít
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta no já se musím domluvit s drahou polovičkou, ale on vesměs není proti ničemu, takže tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ronnie48 my uvidíme až jak to vyjde,shodneme se,tak super :-)
Odpovědět
Ahoj slečny, nějak nám to tu utichlo, tak se pochlubte jak jste na tom?
Odpovědět
Ahoj holky, máte některá v poslední době zkušensot s Triem Amethyst? Máme je obědnané ale v poslední době jsem slyšela, že prý mají zvláštní styl chovánía vystupování, tak nevím... Poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :-N
Odpovědět
@katcha77 2hodky na obrad jsou super, aspon vam tam nebude preslapovat zadna jina svatba :-) @ronnie48 my jsme meli pri civilnim obradu slib a bylo to skvele...nevim pod jakou jsi matrikou, ale meli by ti na matrice sdelit jmeno oddavajiciho i telefon na nej a pak je to o domluve, ale myslim, ze by s tim zadny oddavajici nemel mit problem @petulamrk nevdavas se brzo, ja se vdavala ve 21 letech ;-) 24let povazuju za ideal. @zdeni_3_9 ametysty znam, zpivala tam kamaradka, take jsem nad nimi uvazovala, myslim, ze je tu i o nich nejaka diskuse...zkus se podivat tam ;-) ale to co pises jsem slysela take.
Odpovědět
@ritush no jasně že jo :)
Odpovědět
@mitote no vlastně to bude už v 25 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote to teda koukám :-) já se budu vdávat v 27 @ritush jasně,že se můžeš přidat
Odpovědět
@petulamrk ja si myslim, ze se to neda nijak pausalizovat, podle me je zaklad, aby ti dva spolu pred svabtou bydleli a pak je vek celkem jedno ;-) @stastnanevesta no jo no, stane se, ja se odstehovala od rodicu hned po maturite :-)
Odpovědět
@mitote jojo máš pravdu, já nemám nic proti tomu, žeses vdávala brzo, já jsem jen reagovala na komentář jedné slečny, která útočila na mě že nechápe proč se vdávám tak brzo a kdesi cosi...přitom my jsme spolu téměř 5 let z toho 3 a půl spolu bydlíme...nepřijde mi to brzy
Odpovědět
@petulamrk vsak ja vim, spise jsme ti chtela jen napsat, ze me to brzo neprijde :-) ja s manzelem bydlela pred svatbou cca rok a trictvrte...myslim, ze je to dostacujici, mam v okoli zdarne priklady, znama se mela vdavat chvilku po me, byly spolu silene dlouho, no ale zestehovali se spolu asi az 3 mesice pred svatbou...a? svatba zrusena a rozchod. To dalsi ma kamaradka, s nastavjicim se sestehovali az po svatbe, uz jsou rozvedeni. Ted se dalsi kamaradka-zasnoubena sstehovala s pritelem a uz take psala, ze je to nejake komplikovane. Takze proste kdyz Ti dva sevzajemne snesou nejakou chvili v jedne domacnosti, tak je to podle me fuk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote v pohodě,já se od našich taky odstěhovala hned co jsem šla na vysokou. jinak mně se někdy taky lidi diví,že do toho jdu takhle "brzo",ale my si toho zažili dost a nepotřebujem deset let na to,abychom věděli,že spolu chceme zůstat
Odpovědět
@mitote taky si myslím a naprosto s Tebou souhlasím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote my spolu bydlíme od začátku,takže myslím,že víme,co máme čekat :-)
Odpovědět
@stastnanevesta souhlasím s Tebou
Odpovědět
jj, tak znas toho druheho ze, vis co od nej cekat :-) nebo aspon si mysli, ze to vim :-N nebo tusim :-N :-D
Odpovědět
@mitote přesně tak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?