Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • @ilonkapomenka  teeeda 🙂 toho máš hodně 🙂 šikulka, my nato jdeme tak nějak postupně..sem tam něco 🙂

• @petulamrk  ja prave taky kazdy mesic jednu max dve veci abych to zkloubyla s tim nasim prckem

• @ilonkapomenka  jojo ono je to tak nejlepší, i co se po finanční stránce týče než dát najednou nějakou mega sumu...

• Sponzor fóra
  • @ilonkapomenka  a kdepak že bude obřad a hostina???

• @petulamrk  obřad bude v kostele sv. Petra a Pavla neboli na Petrově 14.4.2012 ve 12:00 a ve 12:40 je křest syna Radečka a hostina bude v Hotelu Omega na Křídlovické

• @ilonkapomenka 🙂 to je hezký to spojení s křestem 🙂

• @petulamrk no to navrhl knez ze aspon budem splnovat podminky ke krtu

• @ilonkapomenka  já myslím, že je to zajímavá kombinace, a proč ne ? že

• @hanulkaha  a kde se chcete brát?

• ilonkapomenka na Petrove to bude moc hezky

• @desejka
    @petulamrk
    jj je to tam krasne bude to nadherny jo tak aspon na to mi usetrime pac mi tam patrime trvalim pobytem tak nemusime shanet povoleni a hlavne kdyz by byl krest a obrad zvlast tak by nas vysel kostel na 3000 takto jen na 2000 a i hostina bude jen jedna zase usetrenych aspon 5000

• @ilonkapomenka  Petrov je nádherný 🙂 budu se pak těšit na fotečky

• @danaruj V arboretu Mendelovy univerzity 🙂 Je to tam nádherné a teď na podzim, kdy je všechno barevné, by tam člověk oči nechal 😬
    Jenže to arboretum spadá pod radnici Brno-Krpole a ti nám řekli tohle...

• Nevěsty brněnské i mimobrněnské 🙂
    Dala jsem do alba fotečky z arboreta Mendelovy univerzity, kde se budeme brát 😃
    Teď na podzim (foceno 18.10.) je to tam nááádherné, tak kdo ještě nevíte, kde se brát, třeba Vás to taky tak chytne za srdíčko, jako nás... 😬

• @hanulkaha  no a nejde se domluvit přímo na mzlu, že byste měli svého oddávajícího a oni by vám jen poskytli prostor? my se brali na veveří a s úřadem v bystrci bylo děsné jednání, tak jsme si sehnali oddávající a jednali jen s hradem..

• Sponzor fóra
  • @danaruj No to právě chci zjistit, ale myslím, že by v tom neměl být problém 🙂 V týdnu tam zajdem a domluvíme se, pač při jednání s tou velmi vztřícnou matrikou by se mi asi už otvírala kudla v kapse 😠

• Ahoj holky tak se taky přidávám svatbu budu mít v Brně na zámečku v líšni termín bude 16.6.2012 snad termíny vyhlasili tento pátek a rezervovat se dají až od pondělí tak snad mi to vyjde. všechno si budu zařizovat sama tak snad to dopadněé dobře 🙂

• @hanulkaha  my jsme tam meli svatbu v 07/2011 a bylo to nadherne a pani Jankova byla velmi prijemna, ochotna. dobra volba a preji hodne stesti 🙂

• @sariky  Děkuju 🙂
    Paní Janková je velmi milá, všechno nám řekla a ukázala... Jen musíme počkat do března na matriku...
    Už aby to bylo 🙂

• @hanulkaha 🙂 Budete to mit venku nebo uvnitr? my jsme to meli venku na louce (kousek pod spravni budovou, ted si nemuzu vzpomenout, jak se ten prostor tam jmenuje) a bylo to opravdu nadherne a i vsem ostatnim se to libilo 🙂

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Holky nás to čeká v černu kousek od Brna, chtěla jsem se zeptat...byly jste už po salonech na šaty....já vůbec nevím do kterých to má cenu do kterých ne.....Moc se mi líbí v Elu ale tam je prý dost problém ohledně velikostí....Jde mi spíš o spodek.... 😃

• @dice  můžu doporučit palomu na masaryčce super přístup

• No Masaryčka je úplně obsypaná tak pozkoušíme asi všechno... 😃

• @dice  ja jsem mela saty z kriss bey http://www.krissbey.cz/ (vdavala jsem se vloni) a muzu jen doporucit.

• @sariky  Ten asi taky navštívím ale na netu mi přijde že toho mají hodně málo....

• @dice  ja jsem si vybrala - jedny mi hned padly do oka a uz jsem jine neresila 🙂 kazdopadne je fajn, ze tam se nemusis objednavat tak, jako v jinych salonech (aspon ja jsem se neobjednaval). a saty jsem si tam byla vybirat cca 2 mesice (mozna ani to ne) pred svatbou a vse se v pohode zvladlo.

• @dice  Ahoj, já jsem byla v El. Mají krásné šaty, ale některé hodně těžké. Půjčovné sice vyšší, ale zase ti k tomu půjčí vše v ceně. Jenže-já mám velikost 38, spodek 40 a připadala jsem si tam jak totální tlusťoch. 😐
    Byla jsem moc spokojená v salonu Exclusive na Masaryčce. Paní mě nenutila se rozhodnout hned a perfektní přístup.

• Pro holky z Brna a okoli - http://www.beremese.cz/diskuse/tema/brno-a-okoli-srazik-/ na tento patek (20.1.) planujeme srazik, pokud chcete, pridejte se 🙂

• @dice  můžu doporučit Palomu nebo Kriss bey

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a já vám prostřednictvím fotografií pomohu, zapamatovat si z ní ty nejkrásnější chvíle.
    Nechte si od nás udělat báječné fotky od dvou fotografů za cenu jednoho! Fotíme po celé severní a střední Moravě.
    Fotografováním se snažím o zachycení životných momentů, mezi které svatba bez pochyb patří, aby lidi prostřednictvím fotek na ně měli věčnou vzpomínku
    Články od našich partnerů
    Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Archiv článků od partnerů