Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@ilonkapomenka teeeda :) toho máš hodně :) šikulka, my nato jdeme tak nějak postupně..sem tam něco :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ja prave taky kazdy mesic jednu max dve veci abych to zkloubyla s tim nasim prckem
Odpovědět
@ilonkapomenka jojo ono je to tak nejlepší, i co se po finanční stránce týče než dát najednou nějakou mega sumu...
Odpovědět
@ilonkapomenka a kdepak že bude obřad a hostina???
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk obřad bude v kostele sv. Petra a Pavla neboli na Petrově 14.4.2012 ve 12:00 a ve 12:40 je křest syna Radečka a hostina bude v Hotelu Omega na Křídlovické
Odpovědět
@ilonkapomenka :) to je hezký to spojení s křestem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no to navrhl knez ze aspon budem splnovat podminky ke krtu
Odpovědět
@ilonkapomenka já myslím, že je to zajímavá kombinace, a proč ne ? že
Odpovědět
@hanulkaha a kde se chcete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
ilonkapomenka na Petrove to bude moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@desejka @petulamrk jj je to tam krasne bude to nadherny jo tak aspon na to mi usetrime pac mi tam patrime trvalim pobytem tak nemusime shanet povoleni a hlavne kdyz by byl krest a obrad zvlast tak by nas vysel kostel na 3000 takto jen na 2000 a i hostina bude jen jedna zase usetrenych aspon 5000
Odpovědět
@ilonkapomenka Petrov je nádherný :) budu se pak těšit na fotečky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@danaruj V arboretu Mendelovy univerzity :-) Je to tam nádherné a teď na podzim, kdy je všechno barevné, by tam člověk oči nechal :-N Jenže to arboretum spadá pod radnici Brno-Krpole a ti nám řekli tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty brněnské i mimobrněnské :-) Dala jsem do alba fotečky z arboreta Mendelovy univerzity, kde se budeme brát :-D Teď na podzim (foceno 18.10.) je to tam nááádherné, tak kdo ještě nevíte, kde se brát, třeba Vás to taky tak chytne za srdíčko, jako nás... :-N
Odpovědět
@hanulkaha no a nejde se domluvit přímo na mzlu, že byste měli svého oddávajícího a oni by vám jen poskytli prostor? my se brali na veveří a s úřadem v bystrci bylo děsné jednání, tak jsme si sehnali oddávající a jednali jen s hradem..
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj No to právě chci zjistit, ale myslím, že by v tom neměl být problém :-) V týdnu tam zajdem a domluvíme se, pač při jednání s tou velmi vztřícnou matrikou by se mi asi už otvírala kudla v kapse ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se taky přidávám svatbu budu mít v Brně na zámečku v líšni termín bude 16.6.2012 snad termíny vyhlasili tento pátek a rezervovat se dají až od pondělí tak snad mi to vyjde. všechno si budu zařizovat sama tak snad to dopadněé dobře :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@hanulkaha my jsme tam meli svatbu v 07/2011 a bylo to nadherne a pani Jankova byla velmi prijemna, ochotna. dobra volba a preji hodne stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sariky Děkuju :-) Paní Janková je velmi milá, všechno nám řekla a ukázala... Jen musíme počkat do března na matriku... Už aby to bylo :-)
Odpovědět
@hanulkaha :-) Budete to mit venku nebo uvnitr? my jsme to meli venku na louce (kousek pod spravni budovou, ted si nemuzu vzpomenout, jak se ten prostor tam jmenuje) a bylo to opravdu nadherne a i vsem ostatnim se to libilo :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky nás to čeká v černu kousek od Brna, chtěla jsem se zeptat...byly jste už po salonech na šaty....já vůbec nevím do kterých to má cenu do kterých ne.....Moc se mi líbí v Elu ale tam je prý dost problém ohledně velikostí....Jde mi spíš o spodek.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dice můžu doporučit palomu na masaryčce super přístup
Odpovědět
No Masaryčka je úplně obsypaná tak pozkoušíme asi všechno... :-D
Odpovědět
@dice ja jsem mela saty z kriss bey http://www.krissbey.cz/ (vdavala jsem se vloni) a muzu jen doporucit.
Odpovědět
@sariky Ten asi taky navštívím ale na netu mi přijde že toho mají hodně málo....
Odpovědět
@dice ja jsem si vybrala - jedny mi hned padly do oka a uz jsem jine neresila :-) kazdopadne je fajn, ze tam se nemusis objednavat tak, jako v jinych salonech (aspon ja jsem se neobjednaval). a saty jsem si tam byla vybirat cca 2 mesice (mozna ani to ne) pred svatbou a vse se v pohode zvladlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@dice Ahoj, já jsem byla v El. Mají krásné šaty, ale některé hodně těžké. Půjčovné sice vyšší, ale zase ti k tomu půjčí vše v ceně. Jenže-já mám velikost 38, spodek 40 a připadala jsem si tam jak totální tlusťoch. :-| Byla jsem moc spokojená v salonu Exclusive na Masaryčce. Paní mě nenutila se rozhodnout hned a perfektní přístup.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro holky z Brna a okoli - http://www.beremese.cz/diskuse/tema/b... na tento patek (20.1.) planujeme srazik, pokud chcete, pridejte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dice můžu doporučit Palomu nebo Kriss bey
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?