Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ivča psala že je nemocná. Mám vás pozdravovat
Odpovědět
Brni - to by šlo, já právě koukala, jestli v Tuřanech je vlak, že bych jela z KrPole vlakem. Ale asi bych tě možná zneužila. Akorát přemýšlím, jak s dostanu na vinahrady kromě trolejem 25/26 z Pionýrské ? Ale asi to risknu Tak prý centrum už je uzavřené...
Odpovědět
holky, takže odpoledne v těch Tuřanech??? Jen upozrňuji, že přes centrum nejezdí MHD, hlavák je totálně zavřený, takže tudy to nepůjde :-| Pe´to , kde a v kolik se mám dostavit??? K vám před barák? Kdyžtak mi to napiš do IP, já už si to moc nepamatuju, u vás to tam vypadá podobně ty baráky :-D
Odpovědět
jo a tip na zítřek na závoidišti Dvorska se pojede O pohár hejtmana a zároveň tam bude mít předváděčku Kloboukový klub, to když tu čtuu o Tuřanech.... Mějte se jdu na onběd k rodičům
Odpovědět
tak co teda? Bude dnes něco? Já abych se stihla někde s M. polbíbit, než tady člověk vyleze na kopec pod třešeň.... :-D
Odpovědět
už ti píšu Blani ,-)
Odpovědět
a co teda Peťa?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nejak netusim kde je teda ten sraz a pokud nekde v Turanech, tak tam to vubec neznam. :-S
Odpovědět
Peti dojeď knám a povalíme zároveň ,-) na vinohrady trefíš ne ,-) povalíš husovickým tunelem po hlavní a pak u kasáren na křižovatce nahoru do kopce.jakmile uvidíš elektrospáčil na zastávce trolejáku zastav budu tam v půl 4 čekat ,-)
Odpovědět
tak jaksem byla sklamaná, že to zas enebude, taks e začínám už těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je zastavka u Hoska? Sakra, taky teda musite domlouvat akce tam, kde to je pres cely Brno a manzel rikal, ze jsou vsude zacpy. :-S
Odpovědět
tak to není Vlčnovská, ale Prušánecká, až ta u benzinky :) Tak tam má trojel příjezd 15:26, tak snad to bude ok, tram. mají výluky, tak pojedu radši o jednu dřív, ať tam na mě nečekáte ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Blani super ,-) Dneska zácpy? ježišmarja Peti jde stebou taky někdy něco normálně? No tak pojedeš o 5minut dýl v zácpě...a pochybuju,že budou zácpy nebo´t jsou všici na prodlouženém víkendu na chatách a pod. nic, tak já sem už dala echo Silvě a Martině , uděláme si super pokecík ,-) Už se těším ,aspoň bude jednou změna ,-)
Odpovědět
jojo Blani ,psala sem ti zastávka za Vlčnovskou ,-) papa
Odpovědět
jdu k tv,je tamkrásná komedie,tu já moc ráda a ještě víc druhý díl chicht tak papa a odpo ahojky
Odpovědět
aha, já neumím číst :-D Taky koukám na Plachtu, miluju filmy pro pamětníky :-D Apak pod třešeňa pak na šalinu. Konečně mám album, tak ho vezmu a foťák, snad nbude pršet. tak zatím holky, už se těším.
Odpovědět
jo a steně musíme udělat nějaký srázek třeba za měsíc, ať dojde i zbytek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu, ze manzel pred chvili dorazil z Mikulova, tak asi nekecal. A takovy reci si fakt vyprosuju, jen se na to divam realisticky - vzhledem k tomu, ze jsem uz jela i z prace hodinu a to nejedu vubec centrem. Takze to nemudi byt jen 5minut.
Odpovědět
tak jo holky, uvidíme se odpoledne ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak porad nevim, ktera je to ta zastavka jestli ta prvni nebo druha. Sice je bezva, ze mam popis, jak se dostanu na Vinohrady, coz me pobavilo, kdyz jezdim po Brne utem 12let, sle to podsttny nevim. Mozna bych radsi adresu podniku kam jdeme v tech Turanech - mam to i tak 30km a jeste di zajizdet...
Odpovědět
holky mate nejakou zkusenost s penzionem Eliot?budu rada za kazdej postreh :-)
Odpovědět
(ten penzion je v žebětíně) :-)
Odpovědět
takže srázek byl supr, i když jsem byla z těch čarodek dost zblblá... Příště už snad budu v lepší kondici...
Odpovědět
:-D :-D :-D snáma vždycky :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, moc vám děkuji za sraz. Ráda jsem poznala konečně osobně Martinu a Petru, doufám, že brzo to zopakujem ve větším počtu a poznám i ještě nevěsty - čekatelky ;-) A ještě jednou moc děkuji Petře a Petře za odvoz, ta včerejší MHD byla fakt hustá :-p :-p Jen byo vtipné, že jak jste Peti a Marti odjely, tak my jsme ještě zůatly "chvilku" stát kecat venku...chvilku....asi do čtvrt na deset :-D :-D :-D :-D Pak už se začal manžel shánět po Silvě, tak jsem to rozpustily. Taky už byla tma a zima :-D :-D :-D :-D Ale jinak super ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Brni - to album je koupeno přes web firmy koeximpo ;-)
Odpovědět
Tak jsem do alba hodila fotky ze srazu: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Já vás vůbec nestihla vyfotit nějak hromadně :-( Vždycky jsem se jen snažila fotit, abyste o tom nevěděly, tak mám jen pár fotek :-( Příště se polepším
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, taky jsem vas rada konecne poznala live a po sto letech zase videla Petu. ;-) Blani, ja si snad to album objednam, kdyz jsi to tady pripomnela. Jen s tim bilym s vetsim poctem cernych stran to stejne vidim blede. Tak ja jdu juknout na fotky - snad se tam sebe neleknu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeejda, ja tam zase umiram jako vzdycky na vsech fotkach. :-D
Odpovědět
Petruszka: vždyť ti to tam ohromně sekne :). Super, že se vám sraz podařil, doufám že třeba bude brzy nějaký další 8-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?