Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • A kdo teda přijde???A nevezmeme si na sebe telefon, kdyby náhodu se někde něco pokazilo, ať se nenaháníme???? Ono je to teda fakt na poslední chvíli, ale doufám, že dorazí i nevěsty - čekatelky. 😉 Bereme všechny.Tkže já zatím posílám svůj telefon Silvě a Petře.

• Blani, tak Vaňkovka tam veprostřed, jak je to ,,náměstíčko" ?
    Budeš zítra dopo na netu?

• Sivlvi - nevím...moc to neplánuju 😞

• Sponzor fóra
  • A uprstřed u toho plivajícího krokodýla??? V 16:00??? já se teda ještě před polednem kouknu na net.

• Blani, no myslím že tam je krokouš 🙂
    Tak já tu budu, tak kdyby něco, tak písnu na mobil...

• ok, tak já ještě napíšu smsku Petře - Brňandě, jestli by nedošla.. 😉

• A psala jsem Ivče (ivana.mati) ta neví, jestli bude moct dorazit, ale pokusí se a Peti - brňandě...

• Holky, tak kdo jdete na sraz?

• nikdo? 😬

• Prave jsem dorazila z Husy ve Vankovce. S takovou tam ze mne bude stamgast. Pokud mi do toho nic nevleze, tak dojdu. Ale sledujte radsi zpravy, je to prece jen dost blizko nadru.

• Tak si to holky pěkně užijte, já mám tady dvě cácorky (2 a 4 roky až do večera), tak nebudu moct, ale tak třeba někdy příště. 😉

• Dobré ránko, tak jsem zkoukla zprávy a ještě se poptala jednoho člověka, co tohle prostředí zná, že ani v ty 4 nemusí být konec. Oni mají v 1 nějaký "meeting" na Svoboďáku, pak ten pochod, a cestou nebo po něm se čekají střety, takže se to může protáhnout.... takže nerada, ale asi sraz padá. 😞 Tak co se domluvit rovnou na nějakém jiném termínu, kdy může víc lidí, co nebude takto narychlo? Klidně třeba za 2-3 týdny, až budete zpět z dovolených? Můžu kdykoliv kromě 6.-7.6. 😃

• aha, tak teď jsem dočetla... tak na sraz nepřijdu. co takhle 8.5. Vinohradský košt vín? ale asi ne, protože tam bude spousta lidí a spousta vína a moc bychom nepokecaly.....

• Mě teď psala Petra - Brňanda, že by taky došla.... tak nevím.... holky, co teda...????

• Tak jsem koukala CT24 a zatim je mrtvo. Treba ani jich moc nedojede. Kazdopadne 16h je asi brzy, protoze se tady pak muzou ruzne poflakovat. Uz jsem s temito lidmi zazila 2 nemila setkani, bohuzel.
    Srazik je mi jedno kdy krome vikendu, ty mam na kveten uz plne.
    Holky a at ti vasi dnes nezapomenou na poradnou pusinuuu. 😉

• Sponzor fóra
  • Peťo , přesně tak, taky mám info, že se to rozjede až potom 😞 Taky víc, co ti lidi dovedou a nechci to moc riskovat. A co nějaký pátek večer? Nebo to taky počítáš k víkendu??? A jak zbytek? kdy může?

• Dobré ránko 🙂. Já bych moc ráda přišla také (i když nejsem vdaná paní) 🙂.........ale dnes už něco mám ...... pokud by se to přesunulo o dva, tři týdny, ráda bych přišla také 🙂.

• Blani, to pak zas zalezi na konkretnim vikendu. 😉
    A co treba pristi tyden nekdy ve vsedni den po praci? Ale jestli nebude Lucka uz na te svatebce...musi nam dat info.

• Tak jo, tak vyhlašuji ať každá napíše, kdy může /nebo nemůže a třeba v ponědlí večer to nějak dáme dohromady, protože někdo sem chodí třeba jen v týdnu z práce z PC a o víknedu tu není. 😉

• NO tak vidím,že toto nemá smysl.. pořád máte jen nějaké výmluvy.
    A to už poněkolikátý...to chcete říct,že nejste schopné prostě dojed v 16hod. dovaňkovky např. na hodinovej i více hod. pokec???Kdyby ste se chtěli vyhnout městu, byla sem z holkama z koníka v Gingile -je to skoro na mendláku.můžete jed okolo úzké dozadu a rondem křižovatkou další je už gingila.
    Dá se tam pěkně parkovat a pod.
    Mě připadá,že tady se vážně ani nedokážete domluvit a každá se jen vymlouvá nad tím a nebo zas emá to a nebo tamto. ten srazík jsem psala už jak dlouho a ani za ten týden si nemůžete naplánovat vážně chvíli na super pokec! a že by byl super! znám osobně jak Blanku, Peťu ,Silvu a i Ivku prcka-té třeba nikdo nenapsal viďte ,-)

• Brňando jestli se podaří domluvit pokec ráda přijdu kamkoli a téměř kdykoli, nemyslím, že by byl problém se kamkoli dostat.....

• Peti, ty jsi asi s temito lidmi nikdy nemela cest tvari v tvari, co?
    Ivce jsem nepsala, ale v zarijovkach nedavno byla, tak jsem myslela, ze nakoukla treba i sem.

• Peti podívej se ,když byste chtěli mimo brno-i v tuřanech je krásně -ty bys po cestě nabrala Blanku, já ivku- psala sem jí,ale neozvala se, tuta psala,že taky dojede kamkoliv, takže všechno se dá domluvit apochybuju otom,že půjdou do vaňkovky,když jdou pochod ze svoboďáku přes hlavec směr moravák a zase svobo´dák a určitě nikdo nevleze do vaňkovky rozbít auta či pod.

• Holky nezlobte se na mě,ale já se nikoho doprošovat nebudu ,to vážně ne 😉 tož s edomluvím se Silvou a tutou a i tak pěkná prochajda s posezením někde v cukrárně i klidně v tuřanech bude fajn .Kdo se přidá,bude to jen ještě lepší ,-)

• Hele, ja uz od nich kdysi do drzky dostala, takze z nich mam respekt, tot vse.

• ale znás ho mít nemusíš mi ti dávat do držky nebudeme 😃 😃 😃 😃 😃

• dobrý, takže jak ste se rozmysleli???
    ať teda víme co a jak

• když se domluví nějaké místo , kam se nemusí jet přes centrum, tak není problém. Ale domluvme se včas

• takže Silva, Martina ,Já a někdo se přidá???
    Silvi můžu tě pak ještě nabrat ,že bys dojela za mnou a pak jela se mnou autem ,-) není problém do těch tuřan přeci jen je to z řečkovic štreka 😵

• ale houbelec silvu, Blanku můžu nabrat 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Pomohu Vám prožít svatbu s úsměvem bez zbytečných obav nejen z objektivu, vím co je kdy zapotřebí, kdy být stínem a naopak kdy Vás rozesmát
    Jsme rodinný penzion se zahradou v srdci Vysočiny.Zabýváme se pořádáním a celkovou realizací svatebních hostin.Nabízíme domácí kuchyni,grilování ....
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů