Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
A kdo teda přijde???A nevezmeme si na sebe telefon, kdyby náhodu se někde něco pokazilo, ať se nenaháníme???? Ono je to teda fakt na poslední chvíli, ale doufám, že dorazí i nevěsty - čekatelky. ;-) Bereme všechny.Tkže já zatím posílám svůj telefon Silvě a Petře.
Odpovědět
Blani, tak Vaňkovka tam veprostřed, jak je to ,,náměstíčko" ? Budeš zítra dopo na netu?
Odpovědět
Sivlvi - nevím...moc to neplánuju :(
Odpovědět
A uprstřed u toho plivajícího krokodýla??? V 16:00??? já se teda ještě před polednem kouknu na net.
Odpovědět
Blani, no myslím že tam je krokouš :-) Tak já tu budu, tak kdyby něco, tak písnu na mobil...
Odpovědět
ok, tak já ještě napíšu smsku Petře - Brňandě, jestli by nedošla.. ;-)
Odpovědět
A psala jsem Ivče (ivana.mati) ta neví, jestli bude moct dorazit, ale pokusí se a Peti - brňandě...
Odpovědět
Holky, tak kdo jdete na sraz?
Odpovědět
nikdo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prave jsem dorazila z Husy ve Vankovce. S takovou tam ze mne bude stamgast. Pokud mi do toho nic nevleze, tak dojdu. Ale sledujte radsi zpravy, je to prece jen dost blizko nadru.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to holky pěkně užijte, já mám tady dvě cácorky (2 a 4 roky až do večera), tak nebudu moct, ale tak třeba někdy příště. ;-)
Odpovědět
Dobré ránko, tak jsem zkoukla zprávy a ještě se poptala jednoho člověka, co tohle prostředí zná, že ani v ty 4 nemusí být konec. Oni mají v 1 nějaký "meeting" na Svoboďáku, pak ten pochod, a cestou nebo po něm se čekají střety, takže se to může protáhnout.... takže nerada, ale asi sraz padá. :-( Tak co se domluvit rovnou na nějakém jiném termínu, kdy může víc lidí, co nebude takto narychlo? Klidně třeba za 2-3 týdny, až budete zpět z dovolených? Můžu kdykoliv kromě 6.-7.6. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
aha, tak teď jsem dočetla... tak na sraz nepřijdu. co takhle 8.5. Vinohradský košt vín? ale asi ne, protože tam bude spousta lidí a spousta vína a moc bychom nepokecaly.....
Odpovědět
Mě teď psala Petra - Brňanda, že by taky došla.... tak nevím.... holky, co teda...????
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala CT24 a zatim je mrtvo. Treba ani jich moc nedojede. Kazdopadne 16h je asi brzy, protoze se tady pak muzou ruzne poflakovat. Uz jsem s temito lidmi zazila 2 nemila setkani, bohuzel. Srazik je mi jedno kdy krome vikendu, ty mam na kveten uz plne. Holky a at ti vasi dnes nezapomenou na poradnou pusinuuu. ;-)
Odpovědět
Peťo , přesně tak, taky mám info, že se to rozjede až potom :-( Taky víc, co ti lidi dovedou a nechci to moc riskovat. A co nějaký pátek večer? Nebo to taky počítáš k víkendu??? A jak zbytek? kdy může?
Odpovědět
Dobré ránko :). Já bych moc ráda přišla také (i když nejsem vdaná paní) :).........ale dnes už něco mám ...... pokud by se to přesunulo o dva, tři týdny, ráda bych přišla také :).
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to pak zas zalezi na konkretnim vikendu. ;-) A co treba pristi tyden nekdy ve vsedni den po praci? Ale jestli nebude Lucka uz na te svatebce...musi nam dat info.
Odpovědět
Tak jo, tak vyhlašuji ať každá napíše, kdy může /nebo nemůže a třeba v ponědlí večer to nějak dáme dohromady, protože někdo sem chodí třeba jen v týdnu z práce z PC a o víknedu tu není. ;-)
Odpovědět
NO tak vidím,že toto nemá smysl.. pořád máte jen nějaké výmluvy. A to už poněkolikátý...to chcete říct,že nejste schopné prostě dojed v 16hod. dovaňkovky např. na hodinovej i více hod. pokec???Kdyby ste se chtěli vyhnout městu, byla sem z holkama z koníka v Gingile -je to skoro na mendláku.můžete jed okolo úzké dozadu a rondem křižovatkou další je už gingila. Dá se tam pěkně parkovat a pod. Mě připadá,že tady se vážně ani nedokážete domluvit a každá se jen vymlouvá nad tím a nebo zas emá to a nebo tamto. ten srazík jsem psala už jak dlouho a ani za ten týden si nemůžete naplánovat vážně chvíli na super pokec! a že by byl super! znám osobně jak Blanku, Peťu ,Silvu a i Ivku prcka-té třeba nikdo nenapsal viďte ,-)
Odpovědět
Brňando jestli se podaří domluvit pokec ráda přijdu kamkoli a téměř kdykoli, nemyslím, že by byl problém se kamkoli dostat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ty jsi asi s temito lidmi nikdy nemela cest tvari v tvari, co? Ivce jsem nepsala, ale v zarijovkach nedavno byla, tak jsem myslela, ze nakoukla treba i sem.
Odpovědět
Peti podívej se ,když byste chtěli mimo brno-i v tuřanech je krásně -ty bys po cestě nabrala Blanku, já ivku- psala sem jí,ale neozvala se, tuta psala,že taky dojede kamkoliv, takže všechno se dá domluvit apochybuju otom,že půjdou do vaňkovky,když jdou pochod ze svoboďáku přes hlavec směr moravák a zase svobo´dák a určitě nikdo nevleze do vaňkovky rozbít auta či pod.
Odpovědět
Holky nezlobte se na mě,ale já se nikoho doprošovat nebudu ,to vážně ne ;-) tož s edomluvím se Silvou a tutou a i tak pěkná prochajda s posezením někde v cukrárně i klidně v tuřanech bude fajn .Kdo se přidá,bude to jen ještě lepší ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ja uz od nich kdysi do drzky dostala, takze z nich mam respekt, tot vse.
Odpovědět
ale znás ho mít nemusíš mi ti dávat do držky nebudeme :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
dobrý, takže jak ste se rozmysleli??? ať teda víme co a jak
Odpovědět
když se domluví nějaké místo , kam se nemusí jet přes centrum, tak není problém. Ale domluvme se včas
Odpovědět
takže Silva, Martina ,Já a někdo se přidá??? Silvi můžu tě pak ještě nabrat ,že bys dojela za mnou a pak jela se mnou autem ,-) není problém do těch tuřan přeci jen je to z řečkovic štreka x-)
Odpovědět
ale houbelec silvu, Blanku můžu nabrat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?