Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Do 10.5. je na zamku v Rájci n. S. výstava květin a svatebních šatů ;-) ;-) Takže letím na vlak a večer dávám info a snad i foto, předloni se při podbné výstavě moho fotit a kdo pozná, jestli fotím zámek nebo nějké šaty, že :-D
Odpovědět
Ahoj Blani diky za typ.....asi vzbudim pritele a pofrcime na motorce :-)
Odpovědět
to je celkem nuda, škoda, že jsi nebyla na srazu....... Já byla před měsíceml na zámku a tam ta vstava měla začínat za týden...... Ale to byl tuším jiný zámek ale taky blízko černý hory (dobrý pivo)......
Odpovědět
Selmice - tak byli jste? Já tam koukala po lidech, myslela jsem si , že jsem tě potkala na prohlídce, ale koukám ti do albíčka, tak asi ne :-N Marti - tak to byly asi Lysice ;-) Nebo v Rájci ještě vystavují kamélie, ty už myslím byly, tak to možná bylo ono ;-)
Odpovědět
Tak jsem zatím dala na net fotky auta pře zámkem, když ono se tak hezky fotilo i když panenky nesnáším :-D http://galerie.albumfotek.cz/26035/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ráda slyším,že se sraz povedl :-)
Odpovědět
hag: děkuji za typ na svatbení salón. Určitě zkusím kouknout! cena vypadá dokonale Blani já vím, že na co nemám to si pořídit nemůžu, ale takhle bychom se nevzali nikdy... a vzhledem k tomu, že se nám nedostvá tolik kolik by bylo dobré na základní věci jako je šaty a prstýnky, tak to neřeší ani svatba ve 4... Ale už jsem se koukala po šatech na Aukru (to mě dřív vůbec nenapadlo, že bych tam mohla sehnat) a tam se daji koupit šaty i kolem 800-1500 a pak zase prodat a prstýnky jsme se rozhodli vybrat z ocele (i kvuli tomu že se příteli asi víc líbí), takže tady taky ušetříme. Muj prstýnek jsme ve čtvrtek koupili za asi 1900,- (se 3ma briliantama) - to by asi přítel těžko nesl, že mi ho nemohl koupit, tak to snad ustojíme a jemu musíme koupit stejně jinde protože tam měli panské velikosti od 57 a on má 55, tak se pokusíme najít někde nějaký podobný se zirkonama a myslím že za cca 500 máme vyhráno... Když jsem tu psala předtím, tak jsem měla děsnou depku a mozek nebyl ani schopný normálně uvažovat... Teď už vidím, že to jde i za málo peněz... Co se týká hostů, tak hostinu chtějí platit naši, takže s tím si hlavu nedělám... A jestli si chtějí pozvat celou rodinu, tak ať si je pozvou, když si to zaplatí... Hrození tajnou svatbou by se mi nemuselo vyplatit, by se jim to mohlo zalíbit a budeme bez darů :-) Fakt jste se sešly v pátek v Tuřanech? Sakraš já tam byla u přítelových rodičů až do večera a kousala se nudou :-( To je pech... Kdybych byla na netu bylo to v pohodě :-( Ani nevíte jak moc mě to štve... Nechcete dát repete tento týden? od zítra do neděla jsem sama doma tak mi bude mooooc smutno :-( A navíc Vás chci všechny moc moc moc poznat...
Odpovědět
Přidala jsem fotky prstýnku a zkoušky na oznámka...
Odpovědět
Blani , koukám na ty www stránky alba a toho tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi fakt líto, že jsem nebyla s vámi, ale pořád se nikdo neozýval, tak jsem měla na hlídání holky. Ani jsme nečekala, že se domluvíte až tak na poslední chvíli. Tak snad někdy příště. Tak máme zbaleno a zítra vyrážíme ;-) - už se těším, i když mám trochu cestovní horečku - asi věkem nebo co :-D :-D
Odpovědět
ahojky, tak Luci kam vyrážíte, řekni..... Ještě nic nevím..... Jinak škoda že jsem prošvihla srazák, to mě taky moc mrzí, ale asi to bylo pro paničky... Já ještě nejsem :-(
Odpovědět
luc: šťastnou cestu!!! (taky me mrzi ze jsem nebyla - na posledni chvili jsem uz online nebyla ale casu byla fura :-( )
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak me ten Spilas vyjde nakonec na 2000,- - to je super ne? (oproti puvodnim 7000)
Odpovědět
morche a kde v Tuřanech má přítel rodiče? jestli to není tajný?
Odpovědět
Ahoj holky, sraz samozřejmě platí i pro nevdané, akortá ten v pátek byla taková rychlovka, však je to vidět z těch příspěvků :) Nepočkáme s ním teda až se vrátí Lucka? Takže třeba přísští týden? To by měla být Lucka už zpět ;-) Tak dávejte návrhy, ať se to zas neřeší na poslední chvíli :) Já můžu kdykoliv. ;-)
Odpovědět
no já do konce týdne nemůžu... momentálně jsem v Plzni, vracím se zítra v noci a do konce týdne doháním resty a začíná zkouškové... :-p
Odpovědět
Ahoj Silvi, do konce tohoto nebo příštího týdne?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to taky moc nehodí - příští týden mi začínají narozeninové mejdánky, jdeme na svatbu atd. Spíš začátek června. Ale pokud nahodíte termín, tak se pokusím přizpůsobit. Blani, psala jsem do té firmy ohledně alba a nabídli mi jedno od Walter. Rozměr jak máš ty. Jenže já mám docela dost fotek, takže bych to musela nějak nacpat. Myslíš, že by do alba s rozměry jako máš ty vešly 3 fotky (naležato) 13 x 18 cm na jednu stránku, please?
Odpovědět
Blani, no vlatně v podstatě i ten příští, to mám zase blokový cvika... :-( ale jak píše Peťa, nahoďte termín a když to půjde, pokusím se přizpůsobit... :-)
Odpovědět
dívejte co jsem našla .. ta ženská má zlatý ruky chciht já toto ušít ,tak si nešiuj záclony v rukách http://www.modrykonik.cz/album/view.p... jsem si říkala,že poprosím o přehoz na postel :-D :-D :-D
Odpovědět
Peťo - to se tam určtě nevleze, ty stránky mají asi jen 30 nebo 36 cm na výšku. Tady na té fotce je to trochu vidět. Napravo jsou na jedné fotce dány dvě fotky 13x19,5 a je to akorát. Proto já jsem dělala ty koláže, protože větší album jsem nesehnala a některých fotek jsem se nechtěa vzdát :-N
Odpovědět
Holky, já jsem pro jakýkoli termín :D. Kromě pátků........to většinou finišujeme v práci, nebo je nějaký ten team-building :). 1.6 mám narozeniny a ráda vás pozvu na panáka :D.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, oni tam maji i nejake album od Walter 43x30...teda ten druhy rozmer ted nevim z hlavy. To je vlastne fakt, ze tve album nebylo tak silene velke. A neporadila bys mi s temi kolazemi pres email nebo ip v jakem programku? To je vazne dobry napad. Sice mam vsechny fotky vyvolane, ale tak mamka by si je urcite rada vzala, co mi zbudou. ;-)
Odpovědět
Peťo - klidně ;-) Já to dělám v Corelu, nevím, jeslti ho znáš. Tam se to dá krásně vše nastavit na milimetr přesně ;-) A já taky vyvolávala fotky klasicky po 1, tak jsem je pak rozdala a něci si nechala jen tak v obálce. Třeba kdyby chtěl někdo pár vidět a mě se nechtělo táhnout celé album.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo vlastne, ten tvuj Corel...to si budu muset sehnat a pak se v tom naucit - to urcite nebude zadna sranda. A taky mrknu jestli neni nejaka alternativa na kolaze. Zkusim mrknout na zoner. Dekujiii ;-)
Odpovědět
No tak kocky nechte se ukecat - ja budu uplne nejsmutnejsi jak budu sama doma od ctvrtka do nedele :-(
Odpovědět
Holky poradíte mi prosím kam se jít zeptat na sv. kytky? A cim levnejsi kvetinarstvi tim lip... Chtela bych vinove kaly...
Odpovědět
Jinak jsem Vás chtěla poprosit jestli byste se mi jukly na rozpočet jestli je to realný nebo jestli někde ještě ušetřím (utratit víc rozhodně nechci a čím míň to bude tím líp). DÍKY MOC! Správní poplatek matrice 1 000 Kč Pronájem altánu na Špilberku 2 000 Kč Oznámení 1 000 Kč Pozvánky ke stolu 75 Kč Pozvánky na večer 75 Kč Dekorace na stůl 500 Kč Dekorace auta nevěsty 500 Kč Svatební šaty Nevěsta 4 000 Kč Boty Nevěsta 250 Kč Svatební šaty Ženich (košile, kravata + malej) 1000 Kč Prsteny 3500 Kč Kadeřnice 500 Kč Kytice 3000 Kč
Odpovědět
ahoj, nejsem si jista, jestli nektere polozky nepodhodnocujes. Svatebni saty spise od 5000 nahoru, boty od 500 (ale u Ťamanů se daji sehnat i levnejsi), prsteny podle toho jake chces (z oceli budou asi kolem 5000, ze zlata za par tak 8000 minimalne). Oznameni si muzes udelat sama a vyjde levneji, stejne jako pozvanky ke stolu a na vecer.Hostinu, dorty, cukrovi, zavoj, vyvazky apod. uz asi neresis, ze?
Odpovědět
Jani saty mam vybrane bud za 3000 nebo za 4000 (usiti) - jeste porad nevim - rozhodne vikend, boty uz mam koupene za 250 ze salonu kde jsem si puvodne chtela saty pujcit..., a prstynky se urcite vejdou do 3500 i s rytim (svuj uz mam doma)... Hostinu a cukrovi budou platit nasi tak to neresim... Vyvazky si budu taky delat sama ale to myslim vyjde do 100 tak to nepocitam... slo mi spis o ty kytky a dekorace... to vubec nevim kolik by mohlo stat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?