Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
No tak to je super, vubec jsem netusila, ze za takove ceny co uvadis, se dane polozky daji sehnat ;-) A mohla bys mi prosim do IP poslat kontakt na ten salon, kde sis koupila botky? Docela se desim toho, ze u Bati vyplaznu 2000 za neco co budu mit jen jednou na nohou. a prstynky mate zlate? Jinak preji stastnou ruku pri vyberu satu a pak se pochlub, az bude rozhodnuto. :-)
Odpovědět
prstynky mame z oceli (muz ji ma radeji) a ja na nem mam brilianty - jukni uz mam i fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju Květinové studio Aneta v Ivančicích. Nabízí odběr i Brně. Má i e-shop a inzeruje tady na brms. Je to mládá a hrozně příjemná holka, která má spoustu nápadů a evidentně ji to baví. Já mám objednané taky vínové kaly a jak jinde v květinářstvích byli poměrně nepříjemní a laxní, ona se mi maximálně věnovala, ukazovovala mi různé možnosti kytic na PC a ještě to průběžně řešíme přes e-mail. Hlavně je ale cenově dostupná, vychází vstříc ceně, do které se chcete vejít a fakt u ní postrádám tu "svatební přirážku", která je všude jinde. Kytici, kterou mi jinde nabízeli nejmíň za 1.500,- ona udělá za 900,-. Prostě kytky přizpůsobí cenovým možnostem nevěsty.
Odpovědět
jo jo, taky jsem ji pred chvili nasla na netu a uz mam vybrano :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Morche - určitě se dá ušetřit na oznámeních, pokud teda nechcete nějaké "spec. efekty" a kytky....v okolí Brna se dají sehnat levněj. My měli teda extrém.... 4 kytky z vínových kal a 2 korsáže za 1300,- :-D Ale je to 60km od Brna. Paní na mě koukala, když jsem se ptala, kolit to bude stát, jestli 4 nebo 5tisíc :-D rý nejsem v brně a ona na nevěstách nerejžuje :-D A boty mám za 150,- :-D Auta mě vyšly na asi 150,- obě. :-D Teď trochu překopávám albíčko, ale do zítřka tam snad už zas dám všechno. ;-)
Odpovědět
Ještě mě napadlo, jeslti budete řešit - fotografa, video, vyvolání fotek po svatbě, svatební alba, odvoz hostů, ubytování přespolních, hudbu, bižu, spodní prádlo, něco na svatební noc... jjá si třeba koupila te´d nádherný korzet s kalhotkama ve slevě za 250,-. Za málo peněz hodně muziky :-D :-D Jo a třeba bílý stuhy na auto a špendlíky, krabičky na výslužky, atd. ;-) Teď mě napadlo, že je fakt, že nás vyšlo jedno oznámko na 2,80,- ale dalších 11,- byla obálka a známka :-D :-D :-D Taky pěkných pár stovek :-D
Odpovědět
Blani, mně stály kytky 3500 Kč (moje kytice, dvě pro maminky, jedna pro svědkyni, korsáž, dva zelené věnečky, z toho jeden na auto a 3 na stoly - 1 do čela větší a 2 menší, s tím, že nejdražší byly ty lilie...) :-N auto: 300 Kč... :-D
Odpovědět
Tak kytku pro sebe jsem si vybrala za 800 (v tech ivancicich) a s kytkama pro mamky a vyzdobou auta + nejake drobnosti kolem bych se mohla vejit do 2000,- A vyzvednout se to pry da v Jundrove - to je super! Na oznámka pocitam 10kc na jedno, ale kolik to ve skutecnosti bude nevim - urcite teda min kdyz si je budu delat sama, ale zas nektery budu posilat postou (asi vetsinu)... tak se mozna dostanu i nad 10 :-(
Odpovědět
Holky tak jsem si pred asi 2ma hodinama koupila saty... Fotky uz mam v galerce (jen ne na sobe - nemam k nim spodnici, asi si jen pujcim)... A za 3000 to byl myslim dobrej kup... ted visi v obyvaku na raminku a nejak tomu neverim i kdyz na ne koukam :-) Ted uz se muzu vdat - saty mam, prsten mam, muze mam...
Odpovědět
No vidíš morche.... a už se to rýsuje... i kdyby se měly kytky udělt z bodláků, tak už vše máš :-D už se můžeš vdávat. Když není zbytí, dá se něco originálního vymyslet za pár kačulí....vidíš... ono to půjde. A to ses tolik bála... Já měla oznámka pro šedesát lidí i spozvánkama ke stolu a na večer...za 750 kč....a myslím že jsou ok....
Odpovědět
hag: jj rýsuje... A maminka byla na mě dnes hodná - šaty zaplatila a nechce to ode mne! To je super! Jsem moc ráda - to zase hodně pomůže! Oznámka jsem teď spočítala na 572 Kč (100 oznámek a 65 pozvánek ke stolu, materál na výrobu vč. ozdobných nůžek apod.), ale zatím to jsou pořád jen počty od oka - nemáme ještě seznam ani hostů ani těch komu budeme chtít poslat oznámko... Je to teda cena bez známek a obálek - za ty dáme další milion :-( Jinak oznámka máš Hani opravdu pěkná - nápad bych okopčila ale nemáme pěkné fotky, nebo spíš fotky by dejme tomu byly, ale myslím, že muž by je nehodnotil jako dobré... Já jsedm našla kdesi na webu oznámka podobná těm mým a hned jsem řešila jestli to dokážu udělat... Medvídky jsem původně koupila protože jsem nemohla sehnat děrovačku na srdíčka a nakonec si asi i necháme ty medvídky - myslím, že nejsou až tak špatní... A mamka to schválila s medvídkama, tak myslím, že dobrý :-)
Odpovědět
Tak to je super. To mám radost, že Ti to konečně vychází.... Ono to zas tak horké nebude... Rodiče nakonec vyměknou, že vdávají deru a uvidíš, že finančně pomohou co budou moci... a do září je času dost, tak to nějak dáte dohromady po kouskách a třeba tě ještě napadnou levnější varianty, nebo něco obkoukáš tady... Tak zatím hodně štěstí v dalším vybírání... Jinak si nedělej hlavu z kosmetičky a kadeřnice..Kadeřnice nebude zas tak strašná položka a bez kosmetičky to taky jde. Vždycky jsem měla tu zkušenost, že se mi nejvíc líbilo jak jsem se namalovala sama a jak jsem zvyklá.. Když to zkoušel kdokoli jiný, tak nic moc... Jo a pokud se Vaši pořád bojí pustit korunu, a budou platit tu hostinu, tak si neváhej vybrat místo které se Ti líbí... Ony ty ceny za jednoho hosta na hostine jsou plus mínus stovka všude stejné, tak to Vašim vysvětli... ať tě zase netlačí do nějakého pajzlíku... :-D Zlom vaz...
Odpovědět
Článek se načítá
hag: dekuju - mrzi me ty moje histericky vystupy - musim ted vypadat jako pekna krava :-(
Odpovědět
morche ty jsou krásný!!! jsem zvědavá,jak budou vypadat na tobě. hele, nechceš zkusit tu kadeřnici co mám já? je z vinohrad na proti bzenecké-zálkadce. účes i se zkouškou mě stál 500kč!já se obarvila sama ;-) no a jeslti chceš zkusit nějaký to malování..mě to baví, tak by sme mohli někdy dát kafe a vyzkoušet ktěm tvým krásným šatečkám nějaký malování ;-) co ty na to? Marti, jak to jde stou úpravou foteček? už máš je hotový???
Odpovědět
Ahoj holky, Morche - ty šaty jsou fakt krásný, já si taky představovala úplně jiné, původně jsem si koupila v srpnu bílé, bez vlečky, za krk, aby držely prsa, a nakonec jsem měla úplně jiný :-D Ty tvoje jsou ale moc pěkné, a cena...ta je úplně skvělá ;-) ;-) Peti - já s tě právě chtěla zeptat ,co jsi to měla na srazu za stíny, ty fialkové/růžové. Moc krásně to vypadalo,hodně sytě, já mám taky třeba fialové myslím od Maybelline (nebo jak se to píše),ale jak si je nanesu, tak jsou takové "vyblité" :-( Od Rimmelu mám zas modré a taky nic moc :(
Odpovědět
Blani.. jestli máš možnost ,tak z avonu si kup mastné stíny -vypadají jako vysunovací tenká rtěnka. Používám jen bílé. nebo pokud máš po ruce doma nějaké mastné stíny,abys to vyzkoušela,tak to zkus s jinými,ale já používám jen tyto stojí (pokaždé jinak :-D ) ale průměrná cena je 129kč tak si mastné natři na ruku a na to dej sypké stíny i ty vyblitý-jak píšeš ,-) hendka uvidíš tu proměnu vkrásný odstín. Já s emaluju každý den ráno aodmalovávám večer. Přes den si max. jen občas opravím sypký odstín,neboť nepoužívám jen kvalitní stíny ;-) ale stímto dohromady jsem celý den namalovaná a nemám žádné potíže stím,kde se každou hodinu opravit ;-) Jestli chceš,dáme si spicha a já to vezmu sebou, mám vždycky jedny v zásobě ,-) a na stíny jsemmagůrek,mám snad všechny odstíny co existují :-D Šla jsem do drahé i Sephory ,ale i tak stíny bez těch mastných jsou vyblitý a pro mě nepoužitý no a pak nevadí mi experimentovat- jediný čeho se držímže za každou cenu nemusím vypadat jak hňup :-D :-D
Odpovědět
Peti - díky moc za tip. takže prostě koupit nějaký "základ" takový ten mazací a přes to už klidně obyč. stíny sypké. Aháááá díky. ;-)
Odpovědět
morche šatky jsou vážně suprový.... jsou parádní... gratuluju k výběru.. za ty peníze super... Jinak jak tu byla řeč o stínech... mám malinko problém... chtěla bych růžové, ale na fotkách nejdou vidět a když vezmu tmavší odstín, tak mám na dením světle monokly jak blázen...tak nevím... aby to na fotkách bylo vidět, tak bych musela vypadat jak blb ve skutečnosti, nebo budu vypadat normálně ve skutečnosti a fotkách jak smrtka... co mám dělat? pomó ó c
Odpovědět
Hag - já řešila podobný problém. První kosmetička mě namalovala červenými stíny - předtím když jsem řekla, že budu mít smetanové šaty, tak říkala, že na ně nejsem vůbec typ a když jsem řekla, že vínovou kytku, tak mi tu kombinaci (kterou tu mimochodem má pěkná řádka nevěst) pěkně shodila. A na fotkách jsem vypadala jak oběť domácího násilí, ale prostě jsem musela ladit s kytkou :-N Druhá kosmetička mě namalovala a já ještě pak křičela, ať přitvrdí, protože jak píšeš, fotky hodně ubírají. Takže jsem byla pěkně zmalovaná, navíc bez brýlí, že mě ani vlatní babička nepoznala, když jsem jí přišla doma otevřít namalovaná a načesaná, v čočkách :-D Ale myslím, že svatební líčení prostě je jiné než jak chodíš běžně, že to snese i víc. A co nějaký "střední" odstín?Já mám docela oblíbené právě růžové stíny, ty svetlé moc nejsou vidět, ale pak mám takový fakt střední růžový a to hezky září :-D
Odpovědět
hag- zkus toto... bílý mastný stíny- vždy bílý,aby smohla kombinovat barvy .. nanes ty růžové od půlky víčka ven a zevnitř dej stříbrnou nebo bílou barvu jako ke koutku oka též do půlky, pak s eneboj experimentovat stou růžovou a přetři ten světlý odstín a smíchej je dohromady.. budeš mít všude růžovou,ale výraznější koutky očí. Nikdy nedávej na světlý odstín fiksu či tužku na zvýraznění -budeš vypadat jak od kolotočů.. když už,tak od půlky oka ven . Blani.. ale pozor-já si třeba koupila od té sephory tu jejich bázi,co dávají pod stíny. když to nanesu na oko, za chvíli to mám ty stíny pak smrsknutý v jedné lajně a vypadám ,jako bych byla namalovaná z druhýho dne ;-) pěkně mastné ,ale pevné stíny. ;-)
Odpovědět
Tak už mám ze čtvrtka také šatičky ........ z Exclusive. Moc fajn přístup, bohužel se tam nedá fotit, takže Vám je na mně ukázat nemůžu :-| . Ale narozdíl od rozpačitého minulého týdne jsem si byla hned jistá, opravdu se vyplatilo počkat si :)... Teď řeším závoj.........dvouvrstvý nebo třívrstvý......moc se mi líbí ty, co maji na svatebni-raj, ale nemůžu si vybrat :)))))))))). Nevím, jestli třívrstvý už není trošku moc, ale vypadá nádherně. V sobotu jsme byli na Kozí Horce, paní Mášová starší i mladší jsou moc milé dámy, trošku jsme probíraly oběd a raut a přesvědčily mne, abychom upustili od záležitostí typu řízky a guláš a šli spíše do steaků a lehčích letních jídel. Mají už bílé návleky na všechny židle, což mne potěšilo :). Morche: jsem ráda, že jsi sehnala šatičky, které se Ti líbí ........... sluší Ti ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Brni - díky za tip ;-) Nemáš nějaký osvědčený z drogerky? Avon nemám "po ruce" Lol - to je super, já na takové šaty nenarazila :-N Vždycky mě na nich něco štvalo :-D A závoj - já měla dvouvrstvý a bohatý byl myslím tak akorát, šířka byla 1,4, a už nám to šlo blbě přišít k tomu hřebínku :-D Já se teď vrátila z Rosic, hladová, uchozená, zámek malý, v horším stavu, samé lešení, ale byla jsem ta jediný turista, takže jsem měla průvodkyni jen sama pro sebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: no tak to je luxusní mít průvodkyni takhle sólově :-D . Děkuji za tip na závoj, ten třívrstvý je 150 cm široký a délka je 50/70/90. Dvouvrstvý je široký 180 cm, to už je asi hodně :-o .
Odpovědět
Lol - to si piš. Akorát než vydělají na opravu zámku tímto tempem :-N Byla jsem tam 2 hodiny, utratila tam 115,- a celou dobu jsem tam byla sama :-N Já měla závoj délky 150+110 nebo tak nějak.
Odpovědět
Možná tak v příštím století :D. Asi se v pařáku těm lidem nechtělo....
Odpovědět
Když jsem dojela do Brna, tak jsem ještě šla na Petrov a visela tam reklama na "Noc kostelů", je to předpokládám něco jako Muzejní noc, takový Den otevřených dveří, víc info je na www.nockostelu.cz. Takže pokud někdo touží po spec.prohlídce svého oblíbeného kostela, tak určitě mrkněte, 29.5. to vypukne ;-)
Odpovědět
Díky za tip ;-) . Kultura je občas potřeba. :-D
Odpovědět
Blani jestli chceš,můžu ti jedno prodat ,-) .. v po. i ve čtvrtek jsem +- do 17hod. v práci,můžu s ezastavit cestou domů u tebe ;-)
Odpovědět
Blani, prosím tě, jaký máš rozměr toho fotoalba? Díky :-)
Odpovědět
Holky moc děkuju, že mi ty šaty chválíte, hned mám suprovější náladu ;-) I když si pořád říkám, jestli to byl dobrý nápad... brnanda: no s líčením bych chtěla poradit - cizí ženský líčím běžně, ale sebe na svatbu nevím jak :-( Takže kdaý si na mě uděláš chvilku budu šťastná jako blecha :-) Kdybys chtěla už tento týden, tak můžu zatím kromě pondělí kdykoliv...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?