Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Peťo - tak to závidím, to musel být krásný víkend ;-) My byli na svatbě 5.5. a bylo hnusně, pršelo, zima, brrrrrr. Ještě mě na focení napadly skleníky v Botanické zahradě ;-) KOnečně jsem dodělala "narozeninové" noviny pro pobavení hostů na sobotu, tak teď ještě psych. působím a mailama otravuju M. aby si našel čas a skočil mi koupit tiskárnu, abych je mohla vytisknout :-D :-D Protože mě končí neschopenka až v pátek a vv sobotu brzo ráno jedeme na tu oslavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, už jsme to diskutovaly...já bych byla pro konec měsíce spíš. Já mám narozky 16.5. (což je tento rok právě sobota) a to bylo vždy pěkně, takže buď ten den nebo i později. ;-) Zas úplné léto bych já nechtěla. Všechno a všichni tečou. :-D Tento víkend se nám rýsují Vysoké Tatry - tam je ještě hafo sněhuuu! :-D Holky, prodávám snowboard, nechcete některá? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blanka mě předběhla, taky mě napadly skleníky v Botanické zahradě. Ve skleníkách v Arborethu je asi problém s domluvou, abys nerušila běžný chod. To tu už někdo psal. Pak tu nějaká nevěsta měla svatbu v Mahenově divadle, tak by tam třeba taky šlo domluvit focení.
Odpovědět
Hoky moc děkuju za tipy - ta botanická zahrada je super nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, botanickou zahradu potvrzuji. Hrozná domluva, vše si musíš zařídit a nerušit ostatní průchozí. Navíc tam svatba může být jen v týdnu... Dost hrůza. Nakonec jsme se rozhodli pro Denisovy sady - nádhera! Hodně štěstí, Zuhur.
Odpovědět
ebb - problém je, že v Denisových sadech nejde fotit za deště - já hledám něco pro případ deště a hnusného počasí, které je na 4. dubna čím dál pravděpodobnější :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, hlavu vzhůru - o víkendu se má velice oteplit. ;-) A v nejhorším tady jsou ty parkovací domy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pak třeba ještě Dům Pánů z Lipé anebo Stará radnice? Přidala jsem nějaké fotky od sestřenky; od fotografa by měly být tento týden. Už je tam vidět celá kytice. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur - a co někde poblíž místa hostiny, Nějak si tam ale vybavuju, že by tam bylo něco krytého :-| . My se fotili i v podloubích u restaurace, ale tam si nic nevybavím.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebyly jste některá v termálech v Maďarsku? My jsme dostali jako svatební dar poukaz (na část, zbytek si budeme doplácet) s cestovkou Hungaria tours, tak plánujeme prodloužený víkend. Nemáte někdo zkušenosti? (s dorozumíváním ;-) , jídlem... ;-) ) Máme vybraný asi Sárvár.
Odpovědět
Ahoj Luci, byli jsme v lednu, vybrala jsem si to jako dárek od M. k vánocům. Byli jsme v Gyoru, kolega byl na asi 4 místech a Gyor se mu líbil nejvíc, a musím souhlasit, moc krásné to tam je, prý je to jeden z nejnověších termálů, takže fakt moderní, vevnitř 3 velký bazény, který se dají proplout ven do venkovních (což bylo při sněhu a 11 pod nulou paráda), pak asi 3 takové menší vnitřní třeba se zatemněním a kam nemůžou děti, kde krásně hraje hudba, a pak je ještě jeden vnitřní s vodpodádem :-D A ve všech bazénech jsou různé trysky, masážní lavice, atd. A asi 3 tobogany. ;-) Jídlo jsme měli vlastní, nějak jsme moc nestíhali vyměnit peníze, ale ceny tam byly ok, akorát nevím, jestli se tam dalo platit eurama nebo jen Forintama. My jsme si vše zapltili předem v cestovce (jeli jsme přes Čebus, vyšlo nás to s pojištěním asi na 1600,- pro 2), vše tam mají popsáno maďarsky, německy, slovensky a myslím, že rusky , ale nejvíc návštěvníků tam bylo z Čech a pak SK. Domácích tam moc nebylo. ;-)
Odpovědět
Blani a to jste měli 1600i s dopravou a se vším? na jak dlouho? zní to krásně,jak to tady píšete :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Peti - bylo to jen na jeden den, ale i tak super. Celodenní vstupný stojí asi 250,- , necelých 500,- doprava a asi 50,- pojištění na osobu. Bylo to jen na jeden den, ale stačilo :-D , ono v té teplé vodě stejně máš dáno, že třeba vtom bazénu nemáš být déle než 20 min, ono jak je to teplé a mineralizované, tak to taky není dobré tam být dlouho. Jen doporučuju poté zahájit prevenci proti mykoze a zánětu močáku. Mě moje obvodní říkala, že ona by z toho měla zánět hnedle, že ty moč.cesty mám z toho, že je to mnohem horší než bazén u nás, jak je to teplý, atd. A to na tohle nějak netrpím. No možná je to tím, že naposledy jsem se koupala před 8 lety :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že budou všechny lázně skvělé...hlavně, když se nemusí do práce. :-D Naši jezdí na Slovensko (i když se tam už mluví maďarsky), takže nemůžu radit.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, s tím močákem mě nestraš - já na to trpím několikrát do roka! :-| To si buddu muset dávat fakt bacha a vzít megabrusinky. My chceme právě přes noc - ať je to ta svatební cesta :-D , takže ta cena se hned navýší (pravděpodobně 2 noci, protože ta cestovka to tak má trochu limitovaný, že minimum jsou 2 noci, což se mi moc nelíbí). Tak uvidíme. Kolega říkal (původem napůl Maďar), že jsou tam všechny lázně pěkné, že je to teď hodně módní záležitost tenhle typ turistiky.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně močák netrápí, ale co se týče gynekologickýchá záležitostí, tak bez tamponu vlezu jen do sprchy a do moře.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, gynekolog. záněty taky mívám, ale z bazénů zase až tak ne. Tam si taky dávám bacha (taky na radu gynekologa jdu s tamponem, tak možná proto).
Odpovědět
Profilova fotka
Teď nám psal Skalka (fotograf), že ho skolila bronchitida a že leží v horečkách, takže fotky budou až nejdřív za týden - tak si budeme muset počkat (hlavně manžel a mamka :-D ).
Odpovědět
Luc - kdo si počká, ten se dočká ;-) My jsem jeli v busu s lidma, kteří si zapltili lazně na SK, už nevím přesně název - Velký Meder (nebo tak nějak), a po cestě jsme je tam vysadili a pak nám průvodkyně říkala - tyhle lázně v zimě vůbec nedoporučuju, že se nedá být venku, a že jsou tam asi jen 2 bazény, že v létě ok, že je tam plno atrakcí venku, ale v zimě je to na nic :-N Já si na svatebku koupila taky nějaké spec.napuštěné tampony a ani jsem je nepoužila, protože jsem se nekoupala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak přesně tam jezdí naši a jezdí tam právě, když ještě není nějaké teplo. Hrozně se jim tam líbí. O těch tamponech jsem slyšela, ale používám obyčejné, zatím vždy ok. Luci, na video jsme my čekali několik měsíců a stálo to za to, takže asi tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tím je uklidňuju taky, ale nějak to nezabírá :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, stejně jde spíš o ty zážitky a ne o nějaké fotky. Člověk je na to prvně natěšený a za pár měsíců na to ani nekoukne. Já teda naše fotky neviděla ani nepamatuji a ani mě to teď nějak neláká. Btw. zítra to je půl roku od svatby...to letí. ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem tu po dlouhé době, lázně v Maďarsku jsou prý fajn (ale na mě moc teplý)... Gyor je prý zbytečně hlučný... My chceme jet na Slovensko do Podhájské (termály vhodné na lupenku) a pro mě Piešťany (pohybové)... Za týden jedu domů a tak se budu muset zapojit do předsvatebního shonu (ale vlastně teď už nemá smysl se nějak honit, když jsem si tak odpočla)....
Odpovědět
Jak píšete o těch mikózách a pod.já teda na to netrpím,ale byla sem plavat a měla sme konec MS a tak sem si dala tampón a ztoho právě jsem měla hnedka chycený močák!Osobně si právě myslím,že s tamp. je největší svinstvo,prootže s evšechno udržuje vtobě vevnitř a to je to nejhorší.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsme byli v Tescu nakupovat a mají tam 50% slevu na alba. 2 jsme koupili pro rodičovstvo na svatební (až budou :-D ). Jen jsou tam uvedeny ceny po slevě, tak nevím, jestli to není jen reklamní trik :-D .
Odpovědět
Ahoj kočky! Mám obrovskou prosbu - nechystá se některá z vás v nejbližší době do Ikey? Potřebovala bych dokoupit 3 svíčky (chybí nám), ale bydlím v Olomouci a Brno je pro mě trošku z ruky (obzvlášť jet pouze kvůli svíčkám). Kdyžtak mi napiště do IP. Díky moc!!!
Odpovědět
Brni - tampon je při ms hyg.lepší než vložka, kamarádka doktorka mi posílala odkaz na nějakou studii českých gynekologů, ale samozřejmě při ms, je lepší se nekoupat. Ale jinak na koupání existují jakýsi ty spec.tampony, co jsou čímsi napuštěný, co se dají koupit v lékárně. Myslím, že 4ks stojí kolem 100,-. Včera jsme byli na oslavě 70+80 nar.prarodičů, tak jsem totálně KO. :-N mě se nechce do práce. Ble...ale bylo nádherně, vše kvetlo, já teď byla po 5 týdnech neschopenky venku a úžasný. Před 5 týdny sníh a včera sluníčko, krokusy, sněženky, včeličky :-D Já lítala po parku s foťákem, na 8cm jehlách, které byly pak od bahna, já taky, al šťastná jak blecha. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - noviny měli určitě úspěch, že? V sobotu bylo opravdu krásně. Taky jsem trochu marod, ale na koniklece jsme s foťákem prostě museli vyrazit ;-) . Za to teď to počasíčko - snad se to do víkendu umoudří a holkám vyjde v sobotu počasí.
Odpovědět
Ahojte ... Luci tak jsem si objednala u Kunců dorty... Co jsi říkala na cukroví? Po tom co mi tam dávali ochutnat, tak bych se chtěla jmanovat P. Kuncová, ale to už bych vážila 500kg. Luxusní pochoutky.. Škoda že už mám cukroví objednané jinde a je mi to blbé rušit. Ale dortíky budou od nich. Tak doufám, že to bude takový luxus, jaký mi dávali ochutnat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já budu asi taky marod - dorazila jsem se na horách. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?