Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
ahoj holky :-) jak se blíží svatba, nějak se zvyšuje nervozita, taky jste to tak měly? =-)
Odpovědět
ahojky kočičky... natrix a to se vdáváš v dubnu.... já už mám permanentně tři dny bolesti hlavy a to mě to čeká až v srpnu... Myslím si, že začínají být nerovozní i rodiče.... A halvně já... mám pořád pocit, že jsem na něco zapoměla... jooo, tak to nevím, jak budu vypadat v červeci, asi ze mě bude blázen... :-D :-D :-p :-D :-p :-p
Odpovědět
Blani vzpomínáš si na to? jak tady píše hag a natrix.... to byla doba co :-D Nic jiného mě nekolovalo v hlavě jen to,na co jsem zapoměla :-D :-D a co můžu ještě změnit :-D Jo a jak píšeš o tom dětském pokojíčku.... jelikož díky bohu máme ještě oba dva práci,tak chceme klasický nábytek pak do pokojíčka,takže ho koupíme te´d,pak tu postel novou, která bude pro mě,aby se manža mohl vklidu vyspat ,když dítko jednou bude řvat celou noc ,-) takže ikdyž to bude za x např. let,nebudu se stresovat já osobně,že musím mít např. min.30tis. abych koupila kočár, postýlku a něco pokoupila na dítko a pod.. ono se to pak nezdá a my sme asi na tom jak ty- ty máš v pokojíčku fretky a nic víc,my jen pc a postel s kobercem :-D nábytek chybí :-D :-D
Odpovědět
a to ještě manža opět dal přihlášku na vejšku , tak pořád říká,že ,musí tu matiku už udělat,takže já počítám stím,že ještě ke všemu bude vždy nadělávat jeden den a bude ještě mít doučování a pod.takže i proto všechno bych ráda ,ikdyž na splátky,ale za rok to mám zaplacený ten nábytek a mám klid. ;-)
Odpovědět
Tak to my na zařízení pokojíku máme, ale nechci zařizovat nic dopředu. M. taky chtěl ještě studovat, ale nenašel v brně žádný navazující obor, jen bakalářské, tak to odložil, ale myslím, že časem se zas do něčeho pustí. Já jsem pro změnu před 3 lety přihlášku podala, ale nestihla jsem se připravit na přijímačky, jelikož jsem začala pracovat (přihlášku jsem dala myslím v dubnu, v květnu jsem nastoupila), tak jsem tam nedorazila. Tak sem si říkala za rok, ale to už nebyl čas ani vyběhávat si tu přihllášku atd. :-D No jo, holky hápu. taky jsem měla půl rok předem hororový sny, ale pak takové to finále před svatbou (hlavn psoeldní týden) už docela pohoda, to už člověk zařizovala dělal poslední věci, měla jsem toho docela dost, pekli jsem dort, cukroví, šil se pošltářek, šaty se ještě přešívaly, dělala jsem výzdobu na auta,...to člověk neměl na blbosti čas :-D
Odpovědět
Mě tak napadlo, nemáte zkušenost s nějakou"školou", která nabízí různé kurzy? Nějaké kreslení, výrobu něčeho, focení, atd. Bych někam chodila, protože mi přijde, že umělecky krním :-D Na gymplu jsem chodila 5 let do ZUŠ, a na vysoké jsme taky měli 4 semestry kreslení, ale to už je skoro 8 let. Teď jak jsou ty počítače, tak už o člověk ani nezakreslí :-D
Odpovědět
hag: jinak jsem koukala, že jsi tady kousínek ode mně :-)
Odpovědět
holky, co říkáte na svatbu v květnu???
Odpovědět
Peti, já bych to nebrala, ale z osobních důvodů, jinak, ať si každej dělá, co chce ;-) :-)
Odpovědět
já jen,že s ekvěten blíží atady sem viděla květnovou diskuzi ,-) je to nádherný měsíc,ale bálůa bych s epověr :-D Dneska se žení manželův býv.spolužák ,-) a tobě se to Silvi taky blíží viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... včera jsem šla objednat snubní prstýnky. jsem napnutá jak špagát jak budou vypadat a zda se příteli budou líbit. neměl čas a já to nechtěla odkládat. sice zvýbá půl roku ale já musím mít všechno udělané co nejdřív abych se nemusela stresovat
Odpovědět
Brni - já bych do květnové svatby šla hned, přijde mi to venku nejkrásnější, všechno nádherně rozkvetlé, ale pro mě to má jedinou nevýhodu - že je velká pravděpodobnost, že bude zima. Já chtěla červenec nebo srpen, ale když 8.8. neklaplo , tak jsem riskla 6.6. a trnula, abych nezmrzla :-D Pověry mi nic neříkají :-D A dnešní svatby mají krásné počasí. Teda aspoň za oknem to vypadá náádherně. Petra - gratuluji k prstýnkům ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
petra8619- to je jka já nejlíp mít vše hnedka hotový zamluvený nakoupený .. a taky jsem to tak udělala a pak všechno prodala a koupila milion sto věcí jiných :-D :-D Blani, stejně je to nejkrásnější měsíc v roce ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
brnanda:je fakt že některé věci byly ukvapené a zbytečné ale naštěstí se dají využít i jinak.ale nevěděla jsem jak nakoupení takových drobnosti co se týče výdoby a pod půjde tak rychle do peněz
Odpovědět
petra- vše sem pak prodala tady na bazaru :-D takže s epenízky vrátili zpět chicht
Odpovědět
Profilova fotka
holky, poradily byste prosím v Brně nějakou šikovnou kosmetičku? Šetrnou, důkladnou. Ne přehnaně drahou, ale nemusí být zase nejlevnější :-) Nemyslím na nalíčení na svatbu, spíš bych potřebovala před svatbou vyčistit pleť. Nikde jsem ale nikdy na kosmetice nebyla, tak nevím, co čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brnando, já mám svatbu v květnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laala já chodík ke kosmetičce na boby centru. plet cistí ultarazvukem takže zádné nepříjemné vytláčení pupínku :-D je velice příjemná. celkové vyčistění, masáž a záverečná maska plus uprava obočí 550 kč. jestli chceš kontakt napiš do IP
Odpovědět
Ahojte holky, asi mi vybouchla restauračka :-( . Chtějí mi nacpat muziku do druhé místnosti, protože nás bude přes čtyřicet a ještě by jsme museli tancovat na koberci... Nemáte někdo nějakej typ.... Fotit budem ve Slavkově na zámku, tak jsem si říkala buď tam, nebo cca 15 km v okolí.... Už máme hlavu jak melou... zoufalství :-( Díky za rady Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
petro díky, ještě počkám, zda se nevyvrbí i jiné tipy a pak ti napíšu o kontakt :-) Zní to dobře a peníze bych byla ochotná dát.
Odpovědět
laala a kolikátýho?jestli se smím optat ,-) Jinak též chodím ke kosmetičce a ještě chci zkusit p.Maláškovou,ona dělá jak kosmetiku -od á do zet do 500kč,tak i teda je vyzážistka..a moje kosmetička mi te´d odjíždí do USA na dva měsíce uf se dostala na nějakou školu ,kde dělají nehty,tak chce další zkušenosti načerpat . Já to taky nesnášela,když sem vylezla byla sem jak vopíchaná vosama vždycky :-D :-D :-D a flekatá jak něco chicht
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte, kde v Brně by dělali úpravu obočí bez objednání? Nebo max.tak, že třeba ve 2 zavolám, že mezi 4 a 6 bych došla. :-( Ideálně někde v centru a blízkém okolí či Krpole, Řečky,...
Odpovědět
Ahojky po dlouhé době :-) , vzhledem k tomu, že počasí se nedá věřit - nenapadá vás kde v Brně by se daly dělat fotky za deště? Pokud bude pěkně rádi bychom se fotili v Lužánkách, ale bohužel počasí nenaplánujem.
Odpovědět
Ahoj, co Dům pánů z Lipé nebo nějaká padobná pasáž v centru? Nebo pro "výstřednější" fotky Vaňkovka. ;-)
Odpovědět
No tak výstřednější asi fakt nejsem ;-)
Odpovědět
Ne? já bych do toho hned šla. My se fotili v letním kině, což je u nás na dědině oblíbené místo vycházek a posezení, takže jsme měli focení i s publikem :-D A v tu chvíli mi to bylo jedno. Stejně jak focení hned po obřadu, až z fotek jsem vnímala, kdo kde byl a kde byli turisti atd. ;-)
Odpovědět
Tak vzhledem k tomu, že přítel má kopřivku jakmile vidí obchod, tak by to asi fakt nešlo. Uvažovala jsem o nějakém parkovacím domě nebo tak. Určitě je spusta míst, ale mám hlavu jak vygumovanou.
Odpovědět
Tak parkovací dům s moderním designem kousek od Lužánek je na rohu Kounicovy a Moraváku. ;-) Jinak přemýšlím nad nějakým muzeem, které by bylo vevnitř hezké, na Zelňáku MZM nic moc,....ale napadl mě Jakub. Kostel, vždyť ten je naprotso úžasný a vevnitř se dá v pohodě fotit. teda aspoň když jsem tam já lezla, tak nebyl nikdy problém, ještě jsem se tam s nějakým místním zapovídala....Pak hezká fotka by byla v podloubí pavilonu v Denisových sadech,....
Odpovědět
A před rokem jsme byli na exkurzi v Muzejce (na rohu Lidické z Moraváku), tak jsou také moc hezké prostory, hlavně shcodiště, ale nevím, jak moc je to přístupné, ony to mají pronajaté různé firmy na kanceláře, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme si užili bomba víkend. Jen jsem hrooozně utahaná. V pátek jsme měli menší pařbičku, co se protáhla až do rána a v neděli jsme byli boardovat na Bílé v Beskydech. Tam to bylo jako v zimní pohádce. Jinak k té květnové svatbě...já bych se vdávala v květnu hned - i to počásko většinou bývá ok. Jen loni jsem měla v tu dobu státnice, takže by to nešlo, proto až to září. A ta pověra je blbost - pokud víte, jak to pověra zní, tak musíte uznat, že to je kravina. ;-) Navíc mám v květnu narozeniny. :-D Dneska bych se taky fotila ve Vaňkovce - samozřejmě, že ne uvnitř, ale venku z pravého boku (když koukáte od Zvonařky).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?