Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

26. čvn 20139929
  • Chce to vyležet! Já vím co mluvím - chodila jsme zase do práce, protože jsme tady měla povinnosti, které za mě nikdo neudělá (pravidelná roční hlášení) a teď chodím jako stará žebračka, jak mě bolí klouby. 😐 Chtěla jsme to dělat doma, ale řekli mi, že jedině na dovolenou nebo na neschopenku, tak jsme na ně tady prskala, o víkendu se to pak snažila doležet, ale stojí to za prd. 😐

• holky co naša Helča? těhula se tady ani neukáže 😃

Jinak Natrix- Silvi jak se těšíš? už se Vám to blíží 😃

• Peti, zrovna tady nakukuju, no těším a zároveň už začínám být nervózní, nějak se to rychle blíží...

• Sponzor fóra
  • Silvi, vzhledem k tvé poctivé přípravě to musí vyjít na 1 s *. 😉

• Silvi, taky souhlasím s Peťou. Po svatbě jsme si řekli, že ty přípravy stály za to!

• Silva to má ještě 2 týdny, ale Zuhur teď půjde v sobotu za princeznu 🙂 - tam teď vrcholí přípravy!

• u nas je marod skoro kazdej, ja vul to prechodila a smrkam do ted (uz 14 dni), ale bouzel prace nepocka...a s tema nemocenskyma je to ted jeste vetsi pecka 😞

• Luci, vzhledem k tomu, že Silva je tady už tak dlouho registrovaná a některé věci měla na svatbu doma dřív než třeba já (a to jsme teď v pátek měli už půl roku), takže no problem.
    Zuhur to má už za pár...těším se až nám tady napíše. Ten poslední týden byl hnus...nervičky. 😃

• ahoj holky. Potrebovala bych strasne moc pomoc. Jsem z kolina ale svatbu mame naplanovanou na hrade svojanov u Svitav. neznáte prosím z okolí nejakou dobrou vizazistku. Vubec to tam neznam a potrebuju sehnat nekoho, kdo ze me udela cloveka🙂 Straaasne moc dekuju 🙂

• Ahoj holky! Poradite mi nejaky krasny misto na svatbu v Brne? Radnice, ktere znam mi neprijdou pekny... Driv jsem si myslela ze jednou to bude v Lisni, ale tam se mi to uz taky nelibi ani malicko... Tata vymyslel parnik, coz me maximalne nadchlo, ale oni letos nevyjedou... Chtela bych neco krasnyho, romantickyho a mozna neco neobvyklyho... Termín máme vymyšlený 19.9.2009

• Ahojky morche, my jsme taky plánovali jednu z variant svatbu na parníku, dokud jsme nezjistili, že letos nevyjíždí 😉 Druhá varianta byl zámecký park ve Slavkově a tam to klaplo 😉 Jen nevím, jak je to na Váš termín, to se myslím venku svatby už nedělají 😞

• Morche - a chceš přímo Brno nebo i blízké okolí? (nebo i daleké 😃 ). Já jsem teda navštívila a mám i v albu fotky:
    Stará radnice
    Nová radnice
    Denisovy sady (tam se oddává na 2 místech)
    altánek pod Šilasem
    Terasa na Špilasu (pak se dá ještě vevnitř, ale tam jsem nebyla)
    letohrádek u BVV (nemám foto)
    Zámeček v Řečkovicích
    a spousta kostelů 😉
    Holky, pěkně ležte a nic nepřecházejte, ať nejste doma na neshcopence X týdnů jako já 😬
    Dnes jsem prohcázela opět Domem pánů z lipé a fakt je to tam jak stvořeno k focení , krásné arkády, atd. takže Zuhur, fakt doporučuju, kdyby pršelo. Ale ono nebude, budeš mít kráásně.

• svatby se holky venku dělají,jen je menší problém v ochotě úředníků někoho domluvit,kdo Vás oddá ,-)

my jsme vloni měli taky nápad dělat obřad na parníku..ale chtěli nehorázný peníze a ještě ktomu to měli udělané tak,že jeden týden to bylo v bystrckém sále na radnici a v jednom týdnu to bylo na parníku ... takže jsme se museli podle nich přizpůsobit. přes 5 tis. stál pouze parník(ten nejmenší) + nějaká výzdoba a to byli další min. 2tis. + občerstvení pro lidi,takže jen toto by nás vyšlo na 10tis.
    To jsme s erozhodli dát těch 10tis. raději do zábavy ,nebo něčeho jiného 😵 a mezi náma v b\strci paní úřednice byla nepříjemná jak řiťka 😠

• 10t.? Tak to mě zas nepřijde tam moc 😬 Když si odmyslím ženicha, který je na svatbě nejdůležitejší, tak pro mě bylo místo obřadu tak min.50% z celé svatby (jako důležitostí, ne penězma 😃 ), pak 10% oblečení, 10% kde je hostina, atd.
    A co práce Peťo, jak to jde?

• holky, jste hodný, díky 🙂
    dneska maminka dovezla 80 lahví vína, máme André, Vlašský ryzlink a Tramín červený 🙂
    a taky mi dneska dorazilo to krajkové bolerko a je naprosto úžasné a krásné 🙂
    a taky jsem si koupila bižu, kterou asi nepoužiju... 😬 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Blani 10tácu jen za to,že si tam řekneme ano? to mi připadá přehnaný a zybtečný ,-) a ještě ktomu mají podmínku, že jakmile opustíš lo´d ihned si tu výzdobu a pod. vše musíš odvést...

Pořád čekáme Blani na výpovědi,je to hrozné,když máš chodit do práce a čekat,kdy ti řeknou příští měs. necho´dte, ale asi to vypadá ,že skončíme v červenci.všici se tam snažíme vydržet,aby jsme nepřišli o odstupné,ale co pak že ,-)

natrix.. víš že ti Silvi docela i závidím 😃 😃 😃 dokonce jsme zjistiliže letos 25.července- den,kdy mě požádal manža o ruku je sobota 😃 vloni byl pátek,proto jsme to dali na 26... jsme taky mohli rok počkat 😃 měl obavy,že bych si to rozmyslela 😃 😃 😃

• Brni, no vidíš, já zase chtěla až po škole a taky mě ukecal už teď... taky asi nechtěl, abych si to rozmyslela... 😉 🙂

• blanka.k: Ahoj Blani! Moc díky za odpověď a hlavně za fotky - hodně mi pomohly!

Kočky nevíte jak je to se svatbami v kostele? Jde tam udělat "civilní" svatba?
    Díky za odpověď. Hanka

• morche: pokud kostel není vysvěcený, tak ano, jinak pochybuju, svatba v kostele - církevní obřad, prostředí, hudba, to vše má oslavovat boha. Dá se udělat církevní obřad bez mše, ale civilní těžko... to fakt jen v nevysvěcených prostorách...

• Kdesi tu byla diskuze o těch kostelech, prý je to čevený kostel a pak tam psali o Petrově,ale ten se mi teda nezdá 😬 Když jsem tam byla před 2 lety fotit, normálně tam byl církevní obřad...teda byl tam kněz, atd. tak předpokládám, že byl církevní 😬
    A já ještě zapomněla na Zábrdovice, na Lazaretní, tam je nááááádherný veliký sál 😉 ,ale foto nemám 😃

• Fotky obřadní síně v Zábrdovicích má v albu Zuhur a ten Letohrádek u BVV je letohrádek Mitrovských: http://www.letohradekbrno.cz/.
    Ještě pěkné svatby jsou a Arboretu na Lesné - taky venkovní obřad. 2 nevěsty tady měly svatbu v divadlech (Mahenovo a Hadivadlo), ale nevím, jestli tam někdo neměl z nich na to místo vazbu.

• Já bych se taky vdávala letos klidně...měla jsem taky počkat. Dokonce si taťka za pár dnů jde koupit nové auto a bude bílé. 😃

• luc1979: diky za odkaz - je to tam pekne, ale asi mi vic libi jina mista... Premyslim nad tou Mahenkou... Ale tam to bude asi drahe 😞

• morche, není zač 😉 - v albu máš pěkná místa na rozhodování 😉 .

• petruszkaa 😃 😃 😃 😃 , to by bylo plno věcí jinak že 😃

• Holky, to zas nemůžete tak brát 😉 - třeba byste byly zas nespokojený s tím, že si vás nechce vzít 😉 😃 .

Nemáte holky některá z vás zkušenosti s Lepicolem nebo s Psyllium? Já si včera koupila Lepicol prášek - dělá mi trochu problém to vypít - hrozně rychle to houstne a má to divnou pachuť 😛 . Ale tak třeba to pomáhá 😉.

• Zuhur.. kdybys tu už nebyla ,-) tak hodně moc sluníčka a štěstíčka a pevné nervíky!!!!

Luc a na co to jsou prášky?

• Teď jsem si taky na Zuhur vzpomněla - taky hooodně sluníčka a pohodový celičký den!!!!
    😉 😉

• Je to na zažívání (střeva).

• Blani, dneska mi přišel odkaz na jedny stránky s výtvarnýma kurzama , tak jsme si na Tebe vzpomněla. Ale nevím, jestli je to to, o cos tady před časem měla zájem 😉 . Kdyžtak jukni: http://www.vytvarne-kurzy-ao.cz/.

Dneska je ale krásné sluníčko!!!! Už aby bylo odpoledne!!!! 😉 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Petr Zátka
    Tomáš Tomášek
    Litoměřice
    Zabývám se především focení svateb a rodin. Focení je mou prací i koníčkem zároveň. To Vám zaručí maximální kvalitu a kreativitu fotografií. Celá ČR
    V našem rodinném hotelu naleznete klid a pohodu. Všechno pro vaši svatbu na jednom místě. Našim jediným cílem je vytvořit ve Vás pocit, že se u nás cí
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů