Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebovala bych nějaké info. Měla jste některá na svatbě kameramana Otto Daňka?Jaký byl?Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ahojky, ještě jsme od fotografa nedostali fotky. Já to beru sportovně, ale manžel by už je chtěl vidět. Slíbil nám je do 14 dní, zatím poslal jen ty 3. Za jak dlouho jste dostali zpracované fotky vy? Bude nám dělat i album. :-D si říkám, že má asi těžkou práci vybrat fotky, kde vypadám k světu :-D :-D Myslím, že ty 2 týdny, nejsou až taková doba.
Odpovědět
luc- my sme měli svatbu v sobotu a v neděli odpo už volal, že to má hotový ..ale my jsme chtěli mít klid, akorát sme vozili věci z restautračky,tak nám to dovezl v pondělí ráno. tě teda obdivuju já bych si album nenechala dělat od nikoho jen sama.. Natrix koukni se... http://canecorso.ehv.cz/index.php?pag... jukněte se na poslední video jako první.. je to nádhernýýý a u této paní budu pracovat -uklízet,ale pohrát si taky můžu :-D snad mě nesežerou :-D má doma celkem čtyři ty pejsky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, on nám to nabídl, že je to v ceně - asi budeme mít 2 ;-) :-D - jedno si udělám i s fotkama od kamarádů (snad z nich něco vyrazím :-D) (něco jako ve stylu scrapbook).
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já si myslím, že 14 dnů je normální - navíc, když je k tomu i to album. ;-)
Odpovědět
ciknori.. mrkni mi do alba... třeba chytneě inspiraci... nechám to vytisknout na fotopapír u Happy Fota a jedno 13x19 cm vyjde na 6,50,- :-D A tohle mě napadlo ve snu v noci.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to dám manželovi přečíst :-D :-D :-D ! On prý ještě spolupracvuje s nějakou výtvarnicí na těch albech, tak si myslím, že to není až tak dlouho. Těch fotek bude asi dost, byl s námi až k prvnímu tanci, různé skupinky... Já myslím že akorát. Teda jestli se neozve do příštího týdne, tak asi taky začnu tlačit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, s oznamkem pěkný nápad! Jste na těch fotkách hrozně roztomilí - jedno oko nezůstane suché ;-) . Máš dobré sny!
Odpovědět
Holky je tu nekera ktera ma svatbu prede mnou a pujcila by mi cokofontanku na svatbu za nejaky rozumny peniz?
Odpovědět
hag :-) tvoje album jsem zkoumala už včera, jste tam oba jak reklama na přesnídávku, moc hezké, sny máš parádní.
Odpovědět
šelmice, leda že by jsi počkala a v deset vešer bude volná a můžeme ji přesunout k tobě. :-D Už jsi někde vyzjistila kolik čokolády asi tak koupit? Jsem z toho na nervy... Nemám odhad... :-(
Odpovědět
hag: covece ja se bojim ze uz v 10 bude moc lidi na srot :-D ale beru si te do zalohy kocko!!! Sem koukala ze budes mit svatbu smerem ke me tak to ani neni tak daleko... na tu cokoladu jsem koukala do diskuze o cokolade do cokofontanky...mrkni tam, kdyz ji koupis vic tak bych si ji od tebe klidne taky koupila. uvidime jestli se nekdo neozve a nejak bychom se domluvili, ju?
Odpovědět
Článek se načítá
jinak jsem koukala na stránky, už nevím kde to bylo...najdu to... tam měli na zapůjčení okolo 350 kč.... dovezou dovezou...vydž najdu....
Odpovědět
http://pronajemfontan.cz/bezobsluhy.htm..... myslím že za slušné peníze a můžeš si vybrat i větší.... :-D
Odpovědět
no jo ale to je taky bez cokolady.... to se me neoplati protoze do toho mas, postovny tam a zpatky, musi to byt na vikend.... ono to naskace tak ze se to nevyplati pujcit ale radsi za ty penize koupit :-(
Odpovědět
to máš asi pravdu... koupi už mám za sebou, ale ta čokoláda bude taky asi přádnej ranec peněz,,, :-( Co už,když je doma... :-)
Odpovědět
Vím, že se to řeší i v jiných diskuzích, ale chci brňandy poprosit o vaše zkušenosti - kolik počítáte (jste počítali) třeba cukroví na hostinu (ne výskužky) nebo raut na hlavu? Dostávám velmi rozdílné informace, tak by mě zajímalo jak je to u vás... Díky.
Odpovědět
Ahojte holky, snad nebudu moc OT: máte některá z vás zkušenosti s tímhle kosmetickým studiem - http://www.studiobella.cz/index.php?cz ? Případně znáte nějaké jiné dobré v Brně? Tohle vypadá zajímavě, ale chtělo by to vědět z něcí zkušenosti kvalitu nabízených služeb - mně ty ceny přijdou neuvěřitelně nízké. Ne že bych se tomu bránila, ale přecejen.. :-) Díky moc
Odpovědět
Ahoj holky, mám dotaz...Nepotřebujete někdo postel? Krásná oranžová postel s úložným prostorem 80x200cm Bohužel nevyhovuje nám a než koupíme novou,kterou máme už vyhlídnutou,rádi bychom tuto prodali . Původní cena 2250kč,nyní 1500kč. Spalo se na ní dvakrát!a úložný prostor je ještě cítit novotou- dřevo ještě čpí,tak jako nové věci to dělají ,-) My sme ju koupili do pokojíčka sítm,že když manžel vnoci chrápe,že ho nejde zastavit, já lapnu peřiny a jdu do pokojíčka,jenže my máme takové atypické postele,že jsou hodně vysoké a toto je na mě nízký a já s ena ní prostě nevyspím,tak proto vím,že sem na ní spala jen 2x! Foto dyžtak pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já potřebuju prodat rozkládací sedačku (teda jako jednu pohovku). :-D Ekokůže černá, chromové nohy. ;-) Peti, pořád nestíhám ten sraz. Tak snad brzy. Jupííí, víkend. Dnes se jde pařit v neděli na snowboard - jen kdyby mě nebolelo v krku. :-(
Odpovědět
Holky, na Modré střeše už funguje bazar, hoďte to tam! Jinak já bych nejradši z bytu prodala všechno a koupila úlně jiný věci :-D :-D :-D :-D Hezký víkend. Já jdu za týden po 5 týdnech na neschopence do práce, tak snad už bude jaro!
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já spíš přemýšlím, že si koupím nový byt! :-D
Odpovědět
No, tak do toho bych šla hned, občas mám depky, že bych hlavně šla úplně na druhou stranu republiky :-N Ale v dnešní době kupovat byt....fuj, ještě, že nemusím :-D Za týden máme rodinnou párty (asi 40 lidí), tak jsem zvědavá, co zas budou někteří z nás tahat - a kolik stál byt, a proč tolik, a prč nemáte radši barák na vesnici,.... a ty máš zas nový mobil, a muž taky, a ty máš zas nové šaty,.....:-p :-p :-p :-p Už se "těším" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já se chci přestěhovat jen naproti přes ulici. Chci něco většího než máme teď (takže min. 80 m2). Peníze mě tolik netrápí, protože jsme to koupili za hubičku a developeři teď zlevňují. Jistotu výdělku na stávajícím bytě mám i teď, když je ta slavná krize. :-D
Odpovědět
Tak to my na bytě taky vydělali, za poseldní 2 roky to šlo pěkně nahoru, takže krize se nebojíme , i když to klesá ale štve mě místní radnice, štvou mě někteří lidi, jak jsou bezohlední, občas mě štve Brno celkově, práce, teď naposledy doktoři :-D Kecám, před hodinou mě naštvala Ťapina, naučila se škrábat dveře, tak jsou pěkně zničený :) Myslíte, že si tady můžu dát inzerát: Daruji fretku - škrábe, smrdí, kouše, bonus : 1+1 zdarma (druhá stejných povahových vlastností jako první) :-D
Odpovědět
Počkat ...Blani proč prodáváš fretky? vždy´t to jsou vaše mimča ;-) jedině,že ten pokojíček potřebujete na vlastní mimi????
Odpovědět
tak jsem to hodila i na střechu :-D
Odpovědět
No, jsou to pěkný dáblice :) No, pokojíček zatím nepotřebujeme, ale mám obavu, jak bude za chvíli vypadat, ony občas řádí jak pominutý, že bude zničený :-( A co ty? Jak jsi na tom? Už je ti lépe?
Odpovědět
zrovna jsem to dneska dostala... takže trpím boletí,ale brufeny to zachraňují :-D Já už myslela,že napíšeš,že jo že s ebude dělat pokojíček :-D
Odpovědět
Já jsem trpěla včera a předevčírem. :-p :-p :-p A i kdybychom měli koho do pokojíčku dát, tak stejně bych s budováním počkala až se to narodí. Protože stejně počítám, že mimčo bude s náma v ložnici tak rok, tak až pak "vyhodit" fretky a začít předělávat.Akorát nevím, kam pak s fretkama :-N :-N :-N Ale to je hudba budoucnosti... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?