Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je vážně úžasné počasí!!! Luci, moje mamka se s tím cpe pořád. Ale myslím, že stejný účinek by měly i otruby. Taky bych měla něco takového jíst, mám taky tyto problémy. Peti, úplně všechno jinak. Jen ženich by byl stejný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vždyť jste měly krásné svatby, obě dvě!! Tak neblbněte :-) . Mimochodem, kdy jste dospěli k tomu, že to mělo být jinak? My si zatím pořád myslíme, že to bylo ideální, že bychom nic neměnili? :-D :-D A po bitvě je každý generál :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já asi tak za týden. To jste šťastní lidi. Teda manžel je spokojený. :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Dneska je opravdu nadherne - po obědě jsme se šly s moji morčicí venčit (ona žrala jak neuvázaná a já si četla) a bylo to úplně super! Prosím poraďte, kde jste byly spokojené s půjčovnami šatů v Brně. Nevím, kam zajít, aby to tam nestálo majlant... Šaty bych chtěla asi jen půjčit. Pokud by se někde daly někde i koupit do 5.000,-, tak budu šťasná i za tento tip. Děkuju moc moc moc! Luci, Psyllium je dobrý a myslím, že úplně bez chuti - já si ho chodím kupovat přes ulici do obchodu se sportovní výživou... A hodně se mi po něm zažívání spravilo - už chodím naprosto pravidelně každý den ve stejnou dobu :-) Peti raději nás neděs předem - však to časem taky poznáme :-) Zatím pa Hanka
Odpovědět
luc: holky o tom úpsaly v diskuzi o nějakých přírodních výrobcích, nevím přesně, jak se jmenovala, ale Psylium si chválily, to druhé nevím... dneska jsem zkoušela šaty i s bolerkem, které už dorazilo a se šperky :-) Šperků mám tři varianty, ale jedna je favorizovaná :-)
Odpovědět
Začínám být lehce nervozní, začala jsem před časem s dietkou a mám cirka 4 -5 kilo dole......ráda bych ještě dalších 5 kilo, ale tzn., že si šaty půjdu půjčovat až cca v půlce května. Dnes jsem jen tak zkusmo volala do Evanie (jediní měli ještě po 18:00 otevřeno) a slečna mě poměrně vyděsila, ať se hnedle objednám :). Tak nevím, nejdřív bylo moooc brzo a teď asi moc pozdě ............ snad to ve finále nebude průser : :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegyně v práci říkala, že to Psyllium samotné nemělo takový pah, jako ten Lepicol - jsou v něm přidaná probiotika a prebiotika - tak to možná bude tím. Ale s čajem to není až tak hrozné, jako s vlažnou vodou podle návodu ;-) . Lollia - neboj, nebude. Možná myslela, aby jsi měla termín, že teď začínají chodit ty červnové svatby a váš termín je taky takový líbivý.
Odpovědět
natrix.. tobě by to slušelo i v pytlu ;-) a co bych změnila? hlavně nedělala svatbu v čr :-D :-D jen já a manžel a bylo b to stejně nádherný! to jako neříkám,že nesnáším rodinu,nebo tak něco ,to ne,ale takové ty klepy a zbytečné nervy okolo svatby by byli pryč a já bych i možnámpohla jít,jak jsem pořád chtěla jít vtom,včem s ecítím nejlíp..?... žabky a třičtvrťáky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Peti, jsi hodná, i když s Tebou nesouhlasím ;-) :-) :-D :-D :-D taky jsem měla občas chuť to za ty prachy udělat u moře, ale snad to nakonec vyjde i tady... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťulo, nevěř tomu, že by nebyly nervy ;-) . A co teprve po svatěb, jak by vám rodinka vyčítala, že jste je ani na svatbu nepozvali... A nemohlas přece ženicha ošidit o princeznu v krásných šatech ;-) . Silvi, už se těším, jak budeš mít tady svatební fotky - budeš jak víla ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych taky potřebovala nějakou dietku. ]-( Já bych svatbu dělala teda u nás, ale asi mimo Brno - někde pod Pálavou, kde máme chalupu. ;-) lollia, být tebou, tak už na šaty raději jdu. Já si zamlouvala šaty touto dobou (pak jsem to sice změnila, ale v salonu jsem měla už zálohu) a to jsme měli svatbu v září. Takže teď je akorát čas. ;-) morche, zkus se jít mrknout nahoru do Peek and Clopenburg. Tam občas mají krásné plesové šaty za slušnou cenu. Já tam loni viděla super smetanové, co by byly jako svatební úplně ok. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A chci popřát zuhur tfuj tfuj tfuj - ať zítra vše klapne. Počásko jim přeje, takže to bude určitě super. Těším se na fotečky. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jak píše Peťa, zuhur bude mít zítra krásně, tak snad jim vše vyjde :-)
Odpovědět
Tak jsem se objednala na konec dubna do Belly, plus poté k paní Damborské. Vůbec nemám představu, co chci - teda představa by byly celokrajkové obtáhlé - rybičkové šaty, ale to by na to jeden musel mít figuru :-D. Snad nebudu vypadat jako velký bílý slon =-) .
Odpovědět
Ahoj holky, právě jsem přijela z výletu - byli jsme v ZOO, super, a pak jsem šli na Novou radnici na výstavu fotek od sportovních fotografů - oboje doporučuju. (výstva je zadarmo :-D ), a zrovna tam odjížděla svatba, ale nevěsta už byla schovaná v autě ]-( Počasí dnes vyšlo fakt na 1, takže Zuhur nemusí řešit, kde se fotit ;-) Luc - díky za odkaz, vypadá to dobře a super poloha, škoda, že nemají i nějaké kurzy focení.
Odpovědět
Morche - občas mívají v Peek and Clop. ve Vaňkovce bílé šaty (nazývané koktejlové), ale vypadají jak klas. svatební - mají všitou tyl.spodnici, jsou pořádně vyztužené, "masivní", akorát bez vlečky. Cena kolem 3000,- ;-) Jinak do 5000,- tam mají i jiné barvy (smetanové, žlté,modré,...) v hodně různých modelech. JInak za 5000,- se dají koupit v salonech starší kolekce, ale teď už tam budou spíš zbytky.
Odpovědět
Jéje toto krásně zuhur vyšlo to počasíčko!!! natrix a já stebou nesouhlaísm stím pytlem ,-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem též vdaná paní - zatím to zní ještě legračně, ale zvykám si na oslovení "manželko" celkem rychle :-D :-D :-D Svatba byla opravdu nádherná, počasí se vytáhlo. Bolerko, které jsem měla půjčené jsem si natáhla aspoň na dvě fotky, aby mi to nebylo líto. Pan oddávající byl super, celou dobu se usmíval a řeč měl pěknou. Jako dáreček jsme dostali knížku o Židenicích od pana kronikáře Švédy. Hostina v Žebětíně byla úžasná, personál ochotný a rychlý - nikdy nic nechybělo a kdykoliv jsme o něco požádali, bylo to v cukuletu zařízené. A velké díky za doporučení kapely OZON - byli super, vydrželi s námi až do půl druhé, hráli fantasticky a všichni byly nadšení. Focení proběhlo v hlavně v Lužánkách, což byla opravdu velká legrace - rozruch jsme budili opravdu velký. Na dětském hřišti se pak k nám vrhlo asi deset dětí - takže se nemůžu dočkat fotek. Dokonce mi při odchodu všichny děti běžely zvednout vlečku a bylo jim hrozně líto, že jsme odešli.
Odpovědět
Zuhur - gratuluji a je skvělé, že vám vše klaplo.Tak ať to klape i v manželství. V Lužánkácj je furt lidí jak na Václaváku, my u něj bydleli 2 roky a když jsme tam vyrazili o víkedu s fretkama do parku , tak jsme taky byli za atrakci, takže si vás tam úplně dokážu živě představit :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuhur ,mocinky moc gratuluji!!!! dej nám aspoň jednu fotkůůůůůůů :-D No to muselo bejt úplně úžasný foceníčko s těma dětima ;-) no a kapela,super,od naší svatby je chválej prozatím višici :-D :-D :-D
Odpovědět
a všechno proběhlo tak jakmělo?neprudil někdo, nestalo se nic a pod.?
Odpovědět
Jedna fotečka tam je - zbytek dodám v průběhu týdne.
Odpovědět
uhur, tak to je super :-) x-) těším se na fotečky
Odpovědět
x-) je na vás vidět,že ste si to užívali i před obřadem :-D hlavně,že vám svítilo sluníčko ;-)
Odpovědět
Zuhur - super, jejda, já už se těším na další fotky. Za pár dní od Nat a pak uděláme konečně nějakou tu slezinu, co holky? ;-)
Odpovědět
Blani: já jsem pro! :-)
Odpovědět
Já taky :-D
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že jste pro :-D Takže přijímám návrhy kdy přibližně a kde, atd. ;-)
Odpovědět
Blani: po mé svatbě nejdříve 3 dny bych prosila, do té doby toho mám nějak hodně... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééje, to byl krásný víkend a to jsem se ani nevdávala. :-D A zítra už zase do háčku. :-S Zuhur, tak jsem musela taky přidat gratulačku, když ti to tak slušelo. ;-) Neobsluhovala vás náhodou taková starší servírka s rudýma vlasama-vlnama? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?