Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co Penzion Na rozcestí v Trnavě. Mají tam kromě velkého sálu a stodoly i salonek pro 35 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor: Tak termín už je, ale jak to vidím, asi ho budeme muset zrušit a dát nový. :( Ale 16. jsme se zasnoubili, tak jsme chtěli 16. se vzít. @marefa: Nevycházím z majiteli. :-S Nebo oni o tom možná ani neví, ale měla jsem s nima tu čest a raději nechám vydělat někomu jinému. @kaculkad: Tam to vypadá pěkně. Ale 50 km je docela dálka. Furt řeším i odvoz, dovoz. Jestli mají řidit svatebčani, nebo sehnat řidiče a nechat řídit své rodiče??? Holky já se snad vdávat nebudu a nebo se vezmeme v tajnosti. Nějak se to vše kazí. Ta nálada, počasí a vše stojí za houby. Asi na mě doléhá i to snažení. S milinem se snažíme asi 4 měsíce o mimčo. Krátká doba, ale znáte to... nedočkavá ženská je pohroma.
Odpovědět
@marefa super fotečky :-) kdo vás fotil a odkud byly šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne děkuji moc... jsou to jen první vlaštovky ;-) fotila Zuzka Scharf, šaty jsou od Svozílků... i závoj... info už je v albu...
Odpovědět
@marefa tak a těšíme se na další fotky, že jo holky? :) no a já hlavně na tu medovníkovou fotku, jsem celá zvědavá... ;-)
Odpovědět
@marefa úžasné a dokonalé šaty a fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@vahine děkuji! ;-) @slunicko333 jo, to my se taky těšíme... Jsme se včera vrátili z Paříže, vyšlo nám počasí, bylo to krásné, rychle to uteklo a bolí mě nohy :-D
Odpovědět
holky vdané, tak co ,už se vás někdo zeptal, co mimčo, když jste se vdaly...? :-D když se mi takový dotaz stal poprvé, jsem byla pěkně zaskočena a překvapena :-) no nepočítala jsem s tím:) to musí být nutně mimčo hned, když se vdám? vždyť my jsme plánovali jen svatbu... uff a dnes zase další dotaz a ne jeden, jsou normální???
Odpovědět
@slunicko333 mimčo být hned nemusí, ale nediv se, že se ptají ;-)
Odpovědět
@champagne no jo, abych si připravila odpovědi... :-p tak a vás ostatní jsem aspoň upozornila předem, na co se připravit :-) :-) :-)
Odpovědět
@slunicko333 já děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď se mě ptala kamarádka kolik tak stojí svatební kytice.....kolik vás stála ta vaše? Já moc přehled nemám, jelikož ji platím dohromady i se zbytkem věcí....díky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@klarina_f zkus v Luhačovicích vyhlídku, skvělý přístup a krásné prostředí
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor My jsme ji taky platili dohromady se zbytkem kytek, ale mám pocit, že stála okolo 1700,- Kč. Měla jsem ji od Halky Adamové. Byla jsem moc spokojená, přesně se trefili do toho, co jsem si přála a myslím, že stála za každou vynaloženou korunu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculkad díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@schimid: Tam to vypadá dobře. :) Akorát nevím jestli se to hodí na březen. Třeba ta teráska by byla pěkná, škoda, že je v březnu ještě zimena:)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 :-D jo, taky se mi to už stalo... a nejlepší byl dotaz: "Tak co, přivezli jste si malého Pařížánka?" I kdyby, tak bych to jaksi ještě nevěděla, že, takže no comment... :-D :-x @petrajavor my platili taky kytky dohromady, ale vyšla cca na 800,- , je to tím, že jsem měla jeden druh kytičky, nic světoborného... záleží, kde na ni půjde, jaké kytky zvolí a v jakém období... ;-)
Odpovědět
moc pěkné kytky dělá arangia, ale to bude asi dost drahé.
Odpovědět
@champagne arangia je právě nejdražší ve ZL... já měla květiny od Halky a naprostá spokojenost, vyšla vstříc tak jak jsme potřebovali a kytička mě moc mile překvapila, úplně mi sedla, prostě ten můj styl... cenu už si moc nepamatuju, jelikož pak jsme platili všechno celkově, myslím, že do 1500 Kč byla... prostě záleží to, co si nevěsta navymyšlí a jestli je sezóna pro tu kytku nebo ne
Odpovědět
@slunicko333 asi jo, ale kytky má fakt nejhezčí. :-(
Odpovědět
@champagne záleží na tvém svatebním rozpočtu, třeba ušetřit na něčem jiném a dopřát si to, z čeho jsi moc nadšená, jako tyhle květiny no... ;-) já vím, asi je to těžké rozhodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Arangia je opravdu krásné a luxusní květinářství a mají třeba nádherné růže, jaké jsem jinde neviděla, ale ty ceny jsou fakt síla. U těch růží bych tu cenu ještě pochopila, ale u "obyčejných" květin dvojnásobnou cenu nechápu. Navíc mi tam vadilo, že se mi paní neustále snažila vnutit svou vizi a názory. Na květinách mi velmi záleželo a dali jsme za ně poměrně velkou částku, ale pořád to byla pomalu polovina toho co bychom dali v Arangii, což mi přišel dost výrazný rozdíl. Nicméně jejich květinová vazby jsou opravdu hezké, i když mě víc oslovil trochu méně extravagantní styl u Halky. :-)
Odpovědět
@kaculkad chci bílé růže ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne Pak to určitě stojí za zvážení, růže mají opravdu nádherné. :-) Jen se asi připrav na to, že tě svatební kytice vyjde tak na 2500 až 3000 Kč, co mi říkala ta paní. Ale zase, co dáš navíc na kytce, dá se ušetřit někde jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne @kaculkad Mrkněte, jakou kytku jsem měla já - taky růže (bílo-červené). Kytka byla nádherná a cena byla 1500 Kč... Fakt záleží kde to pořídíte....
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jako závidím ti tvou jistotu...já měnila kytku 6dní před svatbou :-) frut se mi líbila,jenže když pak vidíš ty úžasné kytice přemýšlíš zda si vybrala to nej...ale já jsem magor :-N
Odpovědět
@petrajavor jsem rozhodnuta ty peníze za tu jednu kytku dát. vím, že toho pak nebudu litovat. určité věci chci mít ty nejlepší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne tak o peníze tady nejde,ty jsem třeba ve vztahu ke kytkám nějak neřešila....ani sem se neptala kolik výjde ta moje :-N jen jde o to,že něco vyberu a hrozně se mi to líbí a pak dumám,že to a ono je lepší a měním to,ale já jsem fakt blázen 8-) :-D
Odpovědět
@smisekivuska na těch růžích z té arangie je kvalita poznat. tak pěkné nikdo nemá. :-) holt za tu nádheru si musím připlatit. :-(
Odpovědět
@smisekivuska tak tak nádherná, růže miluju, takže mě velmi sympatická ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?