Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

8. čvn 201722080
  • @samanta83 Na tu slečnu na dorty mám taky kontakt, ale nevím, jestli se pouští i do minidortíků a podobně... 🤔

• @samanta83  Děkuji moc za tipy. 🙂

• Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte o dobré tiskárně svatebních oznámení ve Zlíně...? Mám vlastní návrh, tak snad mi ho někde udělají 🙂 Díky 🙂

• Sponzor fóra
  • Devcata, prosim Vás písněte mi kontakt do IP na nějakého dobrého DJ,kterého jste měli na svatbě

• @beruska28m  Taky by mě zajímalo...

• @becicka  zkus tiskarnu Tigris ja si to tiskla ted v Holešově, ale pry jsou i ve Zlíně, dala jsem to tam ráno a odpoledne už sem si vyzvedávala, ale my sme na to pospichali 🙂

• @picasso_123  A co výběr papíru a tak... dopadlo to všecko jak jste chtěli? 🙂

• @becicka  vybrali jsme si papir, ale meli jsme spoustu ornamentu tak to nevyniklo na tom papire, neslo to do kazde skulinky. tak sme si vybrali jiny papir, nemohli sme se rozhodnout mezi 2 papiry a tim ze to na jeden neslo tak zbyl druhy.

• @picasso_123  aha takže spokojenost.... tak díky za tip 🙂

• @pettullaa  ahojky, můžete mně někdo poslat kontakt na melody boys? Díky moc 😉

• Ahoj, chtěla bych obnovit diskuzi, je tu nějaká nevěsta ze Zlínského kraje?🙂

• Já, já sice přímo ze Zlínského kraje nejsem, ale budu se vdávat ve Vizovicích 🙂

• @nina17  Já! 😃

• A jak jste na tom s přípravami? 🙂 Já toho zatím ještě moc nemám 🙂

• @nina17  Ja mam jeste spoustu casu, takze mame zatim jenom termin a místo. Jinak pokukuju po satech a zadne se mi nelibi -_-

• Sponzor fóra
  • @mareritt no já mám svatbu na podzim a vybrala jsem šaty až teď, tak to nevzdávej a hledej 😃 je to boj, myslela jsem si, že mám představu, ale pak jsem se oblékla a vypadala jak strašák 😐

• @nina17  Ja jeste cekam az zhubnu, pak pujdu zkouset strihy 😃

Ale nechci princeznovzke, snerovacku, bez raminek, hluboky vystrih, vlecku ani krajku.. asi se zabalim do prosteradla 😃

• Nazdárek děvčata 🙂 já jsem ze Zlína a svatba je 1.7.2017 🙂 😃 už mi z toho hrabe 😃

• já mám taky nakonec jednoduché, ale teda s vlečkou no 😃 v prostěradle bys byla zase originální 😃

@elvy  Ahoj 🙂 a těšíš se? nervy? 🙂

• @nina17  joo těšíme 🙂 jen se bojím aby všechno vyšlo tak jak má 🙂

• Ahoj nevěsty 🙂 já mám sice svatbu az v roce 2018 v červenci ale ráda bych se taky přidala do diskuze. Pomalu už taky plánuji 🙂 při dvou malých dětech nejvyšší čas 😃

• @t3r3zkaa  Ahoj 🙂 a už víš, kde ta sláva bude? 🙂

• @nina17  My jsme od Zlina a bereme se na Vapenkach, protoze se nam nelibi system zlinske matriky 🙂

• @nina17  Ano, máme zamluvený sál v Sazovicích 🙂 chtěli jsem někde v okolí Zlína. Oddávat nás ale bude starosta Mysločovic, jelikož nejsme Sazovičáci. Což nás mrzí, jelikož starostka je suprová 🙂

• My budeme mít svatbuv Trojanovicích 🙂

• @mareritt  a jaký je systém na zlínské matrice? By se bereme v Uherském hradišti, takže tu zlínskou neznám 😐

@t3r3zkaa  v Sazovicích jsme chtěli bydlet, ale nenašli jsme nic vhodného pro nás :-/

@vladimira_l  tak to už bude každou chvíli, ne? 🙂 Ať se to podaří 🙂 Vše připraveno?

• @nina17  na houby 😃 chteli jsme svatbu na Pindule...no ale na matrice maji jednu sobotu v mesici vyhrazenou na "vyjezdy" za kterou se plati jenom 1000 navic. Pokud chces jinou sobotu, priplaci se a pokud chces nedejboze jiny den tak ti to jednak nemusi schvalit a druhak se priplaci jeste vic. V nedele a statni svatky neoddavaji. Terminy na 2018 vypisuji az v zari a to je podle me na rezervaci oblibeneho mista dost pozde. My jsme rezervovali ty Vapenky letos v dubnu a na zari 2018 uz meli jenom dva vikendy volne...

• @nina17  Finišujeme s detaily ohledně rautu ale jinak vše podstatné už je 🙂 a děkujeme 🙂

• @nina17 🙂 je tam krásně 🙂 ještě najít nějaké místěčko na focení a nebo někde v okolí Zlína či ve Zlíně někde park nebo nevím kde přesně 🙂 je to ještě za dlouho ale čas utíká jako voda 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízím individuální přístup a focení po celé ČR
    Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků vašeho života a já vám prostřednictvím fotografií pomohu, zapamatovat si z ní ty nejkrásnější chvíle.
    Ahoj, jsem Káťa a fotím svatby!
    Nejčastěji mě potkáte v Brně, Zlíně a nebo na Vsetíně, ale fotit jezdím třeba i do Turecka Rakouska nebo kamkoliv!
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů