Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@scepkovi1 tak hlavně,e jste si to užili :-) my měli problémy s doklady. Jinak sem viděla konečně fotečky :-)
Odpovědět
@petrajavor tak šup sem s něma :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne s čím???
Odpovědět
@petrajavor no ty fotečky...:D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne já myslela ty scepkovi :-) jinak my máme zatím fotečky v albu,zatím všechny,zbytek jich bude na konci ledna :-)
Odpovědět
@petrajavor ;-)
Odpovědět
@petrajavor to nejlepší si nechávají na konec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jojo :-)
Odpovědět
Ahojte, nevite nekdo o nejakem dobrem fotgrafovi ve Zline za normalni cenu:-D
Odpovědět
co je normální cena.?
Odpovědět
Článek se načítá
Normální cena u svatebnaích fotografů je 10-15 tisíc. Problém ale bude v tom, že ti známější již budou mít komplet obsazeno. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte některá zkušenost s Gibon Music Band? Měli by být ze Zlína a máme je zamluvené na naši svatbu...
Odpovědět
10 - 15 tis. to je docela dost! v tom je zahrnuta i kamera a nebo jen fotky? :-) Bydlime momentalne v Anglii, tak proto se ptam... nemam tuseni kolik co stoji momentalne v Cr:-)
Odpovědět
@mishelinkab to je v Anglii tak lacino? tady je to jen za foto, kamera stojí podobně. ;-) ;-)
Odpovědět
@mishelinkab Kvalitní profesionální fotograf se dá sehnat i za mnohem nižší částku ;-) Těch 15tis. už mi přijde opravdu hodně! My máme domluveného pana Sikela - ne na celodenní focení ale na cca 5 hod. za 6000,-.
Odpovědět
@champagne nee, v Anglii neni urcite lacino, ale 15 000 za fotografa si myslim, ze je moc, ale verim tomu, ze fotky budou sensacni:-)
Odpovědět
@yankees 6000kc si myslim, ze uz je dobra cena... Kolik fotek Vam vytiskne a nebo Vam udela fotoalbum?
Odpovědět
@mishelinkab Dělá i fotoalbum, ale já si ho nejspíš udělám sama. V té ceně je zahrnuto 300 upravených fotek na DVD (+ dalších cca 100 v černobílé nebo jiné požadované úpravě). Vytisknutých fotek sice jen 30, ale zbytek si necháme dodělat podle potřeby. Nepotřebuju mít album o 200 fotkách :-) takže vyvolat těch pár fotek už nás potom nezruinuje. Je to jen orientační "balíček", pán je moc ochotný a vše Vám udělá podle přání na míru. Má moc pěkné a zajímavé fotky.. Nechci mu dělat reklamu :-) , mrkni se na netu sama..
Odpovědět
@yankees dekuji za info, ja ted nasla kamarada, ktery zacina fotit, rikal mi, ze chce proplatit jen benzin + dostat najist:-) byl by tam cely den, fotky by mi dal upravene na cd a chtel by 1000kc... tak uvidim, jak to dopadne:-) V Cr budu od cervna a svatba je koncem srpna, tak mam jeste spoustu casu, abych to poresila:-) Kde si nechavas pict dort?
Odpovědět
Profilova fotka
@yankees @mishelinkab co se týká té ceny fotografií už se to tu probíralo víckrát, pokud se se ti líbí fotografové jako Mlýnkovi,Chvíla,Crlová a podobně cena je tak 12-15tis. jak psala @champagne jestli se ti ovšem líbí jiný styl fotek tak najdeš fotografa i za 6tis. ale vím,že většinou ti oblíbení mají jen pár termínů volných a člověk se pak přizpůsobuje jim. Co se týká videa oblíbený je Leoš Brabec ale ten taky stojí víc penízků, ze Zlína je Martin Cigánek,ale ten nevím kolik si bere....
Odpovědět
@petrajavor dekuji... jinak gratuluj, cetla jsem, ze uz jsi vdana!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab jo děkuji,ano brali jsme se 26.listopadu :-) a bylo to moc fajn,klidně bych to opakovala. Teď už jen čekáme na všechny fotečky a moc se těšíme. Plánovali jsme od března a vyplatilo se nám to :-) A ty si na tom jak s plány? :-)
Odpovědět
@petrajavor abych ti rekla pravdu, tak to neni tak jednoduche jak jsem si myslela:-) Mame termin 25.srpna na Jiznich Svazich v kostele a pak 3 minuty autem je tam restaurace, tak tam bude hostina... byla jsem tam jen jednou, ale vlastni to od pritele rodina... pry to maji ted nove udelane, zvetsene atd... pujdu se tam podivat az v cervnu:-) jinak se zatim tak rozkoukavam, protoze ja nejsem ze Zlina, ale pritel je z Mladcove... mam vybrany styl satu, jen doufam, ze je sezenu... zatim jsem je nasla v Brne... pritel uz ma taky vybrany oblek... a ted to ostatni... kamera by byla poresena, dort? chci ve stylu cup cake, kvetiny? vyzdoba na stul a auta? druzicky uz mam:-) fotograf je zatim na pul:-) poradne potrebujem udelat seznam hostu, snubni prsteny si asi koupime v Anglii... my jsme to vzali z toho druheho konce, uz mame spolu 2 deti... :-) Nicol ma neco malo pres 2 roky a Robbie ma 7 mesicu:-) takze ted prisel cas na svatbu:-D mas nejake dobre rady, ktere nam pomuzou?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab tak kdybys chtěla můžu ti dát kontakt na paní co upeče cokoliv a je kousek od Zlína,nám pekla dle fotky a pekla i Míši ta má dort v albu ( http://www.beremese.cz/fotoblog/misak... ) a byl fakt úžasný....jinak mě naplánovat přišlo jednoduší svatbu jsme v květnu posouvali a v září jsem otěhotněla,takže teď máme prcka na cestě a plánování pro něj je pro mě daleko horší....jinak cokoliv ti bude chybět se nakonec ztratí....jinak nám dělala Jana z Duhové ještěrky veškeré kytice,auta a celkově výzdobu i za slušnou cenu....jinak jediné na čem jsme nešetřili a za co jsem vážně byl ten fotograf (i když nebyl tak drahý) :-) Jinak rady nevím,záleží co by tě zajímalo :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@petrajavor gratuluji!! Kdy mas termin? Jestli mi muzes dat kontakt na tu pani, tak by to bylo super... dort je nadherny! Ma Jana z Duhove webove stranky, ze bych se koukla... Je ve Zline nejaka dobra pujcovna satu a nebo v okoli? Divala jsem se na internet, ale moc jsem toho nenasla:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab na paní ti pošlu kontakt do IP mám na ni mail, stačí ji poslat obrázek co bys chtěla,termín a popis co bys chtěla...jinak Jana asi stránky má musím se juknout,jinak co se týká salonu volila bych Svozílkovi nebo Bonetku v Otrokovicích (ti šijí i šaty na zakázku za slušné peníze,teda šije jim firma Madora)...Tady má málo salonů webovky,které za to opravdu stojí....navíc záleží jaké šaty bys chtěla...jinak termín mám 10.6. takže se na Tadeáška moc těšíme :-) jen mě poslední týden trápí zuby,tak jsem jak lev v kleci...bavili jsme se s manželem,že raději 4x plánovat svatbu než se chystat na 1 porod...jelikož když něco zapomeneš nebo pokazíš na svatbě tak si nikdo nevšimne,ale s tím miminkem je to horší...
Odpovědět
saty chci ve predu kratke a v zadu dlouhe:-) tak snad je sezenu:-) mas pravdu, asi je to s miminkem horsi, ale za chvili si zvyknete a budete chtit dalsi, protoze se budete nudit:-D Na porod zapomenes a na mimi toho nema cenu moc kupovat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?