Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
můžete mrknout i na moje svat.fotky-moje svatební kytice byla z červených a bílých růží za 1300kč,kytice byla fakt nádherná
Odpovědět
asi jsem rozhodnutá na tu kytici. bílé růže a arangia. je to to nejlepší co může být - tak vím, že toho nebudu litovat. peníze budu muset ušetřit jinde ;-) šaty a kytice + fotograf - chci mít co nejlepší a zde šetřit nebudu - vím, že by mi to pak bylo líto. :-)
Odpovědět
@champagne pokud to takto cítíš, rozhodně do toho běž.... už jen logicky jsou ty základní věci, které opravdu musí být skvělé a kvalitní...
Odpovědět
@slunicko333 jak se znám, tak to kyticí neskončí :-( na šatech taky nebudu šetřit atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám otázečku,potřebuji honem honem koupit svíčky....viz obrázek...jenže do Ikea momentálně nehrozí,takže kde je koupím ve Zlíně? Mám doma pouze malé asi 8cm vysoké....
Odpovědět
@petrajavor možná bys na to, co potřebuješ, mohla trefit v obchůdku s dekoracemi ve Zlíně, co je nad mcdonaldem, hodně svíček vždycky mívali i v madal bal (ať už na Prioru nebo na nám. Míru), květinářství Halka Adamová i jiné, teď před Vánocema mívají více zásob kolem svíček... bude to nejspíš chtít oběhnout a uvidíš, kde potkáš štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 děkuji,právě na to obíhání moc času není....ale snad něco seženu....
Odpovědět
@petrajavor vím, už máš za pár... užívej si to maximálně... ten den D ták rychle uteče..........
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 děkuji...jojo to věřím,všechny krásné dny rychle utíkají...to je jejich mínus... :-S
Odpovědět
@petrajavor jj je to tak... ty se máš, ty to máš asi jako jedna z posledních nevěst tady ještě před sebou to vše svatební nej...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 tak je fakt,že ve Zlíně a okolí je málo holek co se vdávají v zimě :-) můžu říct,že se těším i když stále vidím jen ty negativa a to co není hotové,ale to v ten den přejde a bude to oki.... :-)
Odpovědět
@petrajavor ten den je nádherný moooc, jestli náhodou něco nebude do detailíku tip top, to už je fuk, je důležité si v pohodě a s úsměvem užít ten den... letos je podzim opravdu vydařený, téměř pořád slunečno, budeš tak mít určitě nej fotky a nej knoflíčkovou svatbu... moc se těším na tvoje fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@slunicko333 jé děkuji,jinak knoflíkovou svatbu už jsem letos jednu viděla :-S jinak my jsme s drahým říkali,že udělat to jen ve 4 ani by nám to teď nevadilo,že se stejně nejvíc těšíme na to ANO...dneska jsem zjistila,že jak sem tak plánovala,zapomněla jsem na auta :-N tak to musím v týdnu dohánět :-p
Odpovědět
Holky, Halka Adamová má na svých stránkách soutěž o nej nevěstu, kdo měl od ní kytičku, může se přihlásit. :-)
Odpovědět
@gutgirl Myslím, že všem "svým" nevěstám to už určitě psala, mně od ní přišla sms a taky to říkala, když jsem si u ní tenkrát objednávala svatební květiny...
Odpovědět
@slunicko333 Tak na všechny nevěsty nemusí mít kontakt. :-)
Odpovědět
@gutgirl jj asi možná ty nevěsty, co se vdávaly hned ze začátku roku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Já nejsem přesně ze zlína ale z Otrokovic. Nevadí???
Odpovědět
nevadí ;-)
Odpovědět
Taky se přidávám.. :-) Svatba 16.6.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@scepkovi1 ahojky,myslím si,že ne...já taky :-) Jinak už pár dní jsem vdaná a všechno bylo perfektní,tedy až na počasí,ale to neovlivní nikdo. Všichni byli šťastní a spokojení. :-) Nic bych neměnila. Teď už jen čekáme a těšíme se na fotky :-)
Odpovědět
@petrajavor mooooc gratuluji a přeji vám hodně štěstí, lásky a všeho nej...!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Gratulujeme. Nás to čeká 10.12.2011. Já už naštěstí mám vše zařízené, ještě uzkutečnit zkoušku účesu,líčení, zajít si na nechty a hotovo. V práci mám zařízené volno a vše je domluvené. Už i pomaličku dělám vánoční výzdobu doma ale zatím se mi nechce péct. Nechám to po svatbě. Jakou jste měly svatební cestu??? Já pro svého budoucího manžely chystám překvapení a dám mu ho až na svatbě.....
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 moc díky.... @scepkovi1 my? žádnou,jsem ve 12tt a tak jediná naše cesta povede do porodnice :-) Jinak přeji vám krásný svatební den. Ten náš den byl vážně úžasný. Berete se tady na radnici?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ano bereme se na radnici. snad bude, už se moc těším a gratuluji k miminku. přeji aby vše bylo o.k.. já už jednoho syna mám. Jsou mu 4.roky
Odpovědět
Profilova fotka
@scepkovi1 tak to máte i malého družbu :-) to máte fajn :-) snad ano...my jsme o radnici v Oe taky přemýšleli,ale řekli nám,že bude rekonstrukce a neví kdy...tak sme se přesunuli do Napa a super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scepkovi1 Už se ti to blíží a moc moc si to užij :-) holky.....mám dotaz.....kde se dají sehnat svatební číše ? aby nebyly nijak předražené a žádné zlaté proužky ? Někde okolí Uherský Brod, Uherské Hradiště popř.Zlín ? dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska87 Děkujeme. Už se nemůžu dočkat.... Číše seženeš v každém svatebním salonu....... Hodně štěstí :-p ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scepkovi1 gratuluji k svatbě...jaká byla? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Děkujeme. Svatba byla dokonalá. Byly tam i nějaké problémy hned na začátku ale zachránily jsme to a pak už to bylo k nezaplacení. Můj si pro mne přišel a zůstal stát ve dceřích. Nedokázal v tu chvíli promluvit a říkal že jsem mu totálně vyrazila dech. Skvělé.......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?