Brněnské nevěsty roku 2020 sem!

Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem nikde podobnou skupinu, tak bych ji ráda založila. :-) Je tu už někdo, kdo se bude vdávat v Brně nebo okolí příští rok? :-D Můžeme tu třeba sdílet rady a nápady, zkušenosti s dodavateli, místa na svatbu, pěkná místa na focení, cokoliv vás napadne. 8-) My budeme mít svatbu v hotelu Maximus resort, což je vyhlášený luxusní **** hotel (taky není nejlevnější), kde dělají skvělý svatby, alespoň, co jsem četla a slyšela. ;-) Zatím jde všechno dobře. Maj to tam docela vymakaný a domluvit se dá snad na všem. :-) Datum máme 22. 2. 2020, takový magický, kdyby někdo uvažoval o svatbě v zimě, klidně doporučuju. :-D ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj vidim ze si svatbu uz zrovna měla tak dodatečně gratuluji. Ja mam svatbu 12.9 taky v Maximusu. Mysliš že až budeš mít trochu času ze bys me mohla napsat report jaky to tam bylo a jestli to stalo za ty penize? Moc dekuji🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky. Bylo to moc moc super, fakt úžasný, rozhodně to za to stojí! :-) My to měli v těch sálech uvnitř a měli jsme holky z Kouzelné svatby, které nám moc pomohly. <3 Kdyby tě něco zajímalo, určitě můžeš napsat i do soukromé zprávy. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?