Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
1
2
74
Profilova fotka
Ahojky, taky jsem přemýšlela nad založením Zlínské 2011 než konkrétního data, super nápad!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
nazdárek, já jsem tady právě nenašla celý rok, vždycky jen konkrétní měsíce, tak myslím, že je to asi takhle lepší, třeba nás bude víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě, bezva nápad!!! :-) Tak kdepak máme další Zlínské nevěsty? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem okres Zlin, ale patrime pod Zlinsky kraj, to se taky pocita, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso: no jistěéé!!!! x-) x-)
Odpovědět
picasso: taky nejsem přímo ze Zlína, ale ještě spadáme pod Zlínský kraj. :-D na kdy plánuješ tu velkou událost? x-)
Odpovědět
verisek: a ty jsi z otrokovic, že? jsi mi strašně povědomá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: ano, z Otrokovic a ty odkud? Fakt? Tak třeba se známe, já jsem ve Zlíně hodně, pracuju tam :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl : mame predbezne domluven termin 11.cerven a vy??
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: my jsme měli taky 11.6., ale kvůli obsazenosti restaurace jsme ho museli změnit na 16.7. :-) :-)
Odpovědět
verisek: spíš se známe možná jen od vidění z Otrokovic, já jsem tam dřív trávila hodně času...ale to už je nějaká doba. a jinak ve Zlíně taky pracuju :-D
Odpovědět
picasso: my zatím ještě úplně nevíme, ale je to mezi 23.4 a 30.4., takže v podstatě zachvíli, už bysme se měli rozhodnout. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to uz je za chvili, a kde to mate v planu spachat??
Odpovědět
na vizovickém zámku, ale termíny ještě nezamlouvají, takže je ještě trochu času se rozhodnout. a kde vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my to mame u nas v kostele v Bystřici pod Hostýnem
Odpovědět
picasso: to bude určitě fajn. a jinak máš už něco pozamlouvané a zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
mame zamluveny kostel, fotografa a ted domlouvame tu hostinu, a jinak uz by myslim mohlo byt to nejdulezitejsi hotove, vcera jsme koukali i na prstynky. ale ne a ne se shodnout :-D :-D :-D to bude jeste mensi hadka :-D dorty budu pect s mamkou, peceme vyborne dorty, kolace s eobjednaji a cukrovi taky ale to az o vanocich, ptala jsem se uz i v kvetinarstvi ale rikali, ze je cas,, ze staci prijit pozdeji tak dva mesice pred svatbou
Odpovědět
hmm, to jsi na tom líp než já, a to se chci vdávat v dubnu :-D já kdybych se s mojím měla bavit o svatbě, tak se možná neshodnem v ničem :-D už si svou část úkolu splnil (žádost o ruku) a já mám na starosti zbytek, ale tak je to asi skoro všude. :-D já zatím sbírám info a pořád se nějak nemůžu rozhodnout jaký datum. A pořád si říkám času dost. :-N nj, asi se pak budu divit. :-D To máš dobré, že si dorty budeš péct sama, aspoň si splníš svoji představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my se sice budeme brát v Brodě, ale jsem Zlíňačka, tak se to snad taky počítá ;-)
Odpovědět
jasné, vítej mezi náma, je nás tu sice málo, ale snad se rozrostem. :-D Vidím, že svatbu plánuješ na srpen, to máš ještě dost času. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přivítání x-) S tím časem - mám i nemám... Čeká mě teď totiž rok plný státnic a hlavně hledání práce (a s tím pravděpodobně spojené stěhování) - tak si teď budu tu svatbu spíš tak virtuálně plánovat a těšit se a opravdové přípravy rozjedu až ve chvíli, kdy budu mít povinnosti za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: taky te tady vitam, koukala jsem do tveho albicka, rikas ze nic nezarizujete a pritom myslim mas udelano vic jak ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sice jsem již vdaná, ale kdyby jste nějaká chtěla mít svatbu do fialova tak mám nějaké věci. Bižu (Swarovski)- všichni velmi chválili, taky by se našel i polštářek a dokonce mám i zbytek organzy bílé tak kdyby jste chtěli tak dejte vědět napište mailem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, do fialova budu mít já :-) :-) No a jak to probíhalo, čekám netrpělivě na fotečky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s- tak klidně poslu foto co mám ....a kdyby jsi chtěla klidně můžeš přijít i juknout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A probíhalo to suprově...naprosto dokonalý den ...všechno OK šak jak budou fotky dodám ale budou na FB
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám ke zlínským nevěstám 2011 :-) My plánujeme svatbu na 6.8.
Odpovědět
beruska: no teda, teď jsem nakoukla do tvého alba a ty máš hotových věcí víc než já, a to chci mít svatbu v dubnu :-N ten vesnický styl je zajímavý, je to netradiční, super. :-)
Odpovědět
kaculkad: vítáme tě :-) kde to plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso, gutgirl: no, vidíte to, už bych z toho alba měla smazat, že "nic nezařizujeme" :-D To už fakt neplatí.. ale pořád je to všechno takové napůl, nekonkrétní.. A hlavně daleko, ach jo :-( Jinak ten vesnický styl asi nakonec nevyjde; chtěli jsme hostinu původně ve vinném sklípku, ale bylo by to hodně zařizování navíc - a jelikož žijem v Praze a na Moravu se dostaneme málo, tak jsme to vzdali.. nemůžu pořád všechno delegovat na maminku. Vyhlídli jsme místo toho vinárnu v centru Brodu, rodiče tam měli padesátku, takže vyzkoušeno a osvědčeno; hned o polovinu starostí míň :-D kaculkad: taky plánujem 6. srpna :-)
Odpovědět
1
2
74
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?