Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@petrajavor no jestli jsi byla v madoře na zkoušce, tak to pak jo. mně paní v olympii tvrdila, že budu mít šaty na míru, že mě jen změří a pak hned pošlou. tomu jsem se musela smát
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor: Knoflíkové kytice? Co to je? :/ @slunicko333: No, docela jsem zvědavá na kolik nás to teda vyjde. Asi se mi protočí panenky. :) @luuuciee: Můj bude mít oblek z Polska, ale já šaty na míru. Tzn. se švadlenou zajdeme na látku a pak budu chodit na zkoušky a budeme vymýšlet co pro mě bude nej. Takže???
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee: Jinak šněrování budu asi chtít, je sice pravda, že mou výšku a váhu má víc holek, ale jelikož je švadlena kámoška, udělám šněrování a budu chtít, aby se šaty daly kdyžtak poopravit, aby si je nemusela brát jen holka mým proporcím podobná.
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee jako v tom salonu co byl v Olympii? ta byla totálně mimo.... jinak přímo v Mikulově jsem nebyla...vždycky šaty došly poštou sem označily se úpravy a pak se pošlou zpět teď mají přít hotové,tak jsem zvědavá,jinak na tyhle úpravy a zpracování si dávám pozor (deformace ze školy) a navíc má být venku sníh,když se budu vdávat....co se týká šatů z Číny do těch bych nešla,kus hadru si můžu pořídit i tady....kdybych nevolala Madoru obrátila bych se návrháře u nás....šijí za ty samé peníze a krásné věci :-) jen já jsem věděla přesně co chci-sem malinko magor :-N @slunicko333 ty přípravy mi nevadí jen ty dekorace mě už nebaví dělat :-| jinak jsem zvědavá jaké to bude a hlavně na počasí...nějak nejsem smířená s tím sněhem,déšť ano,sníh ne....
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f knoflíkové kytice jsou tyhle...my je máme fialovo bílé...ta první fotka je kytice svědkyně,nebude modrá ale fialová
Odpovědět
To budeš mít místo svatební kytice?
Odpovědět
@petrajavor Trochu nerozumím těm zkouškám. Ta krejčová, co to šije, u těch zkoušek nebyla? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne to asi bylo na mě :-) nene,já mám fialové kaly,podle těhle fotek se dělají kytice pro maminky a svědkyni a já si pak jednu půjčím na focení :-) Jaké se vám vlastně líbí květiny?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne ne nebyla je to firma z Mikulovala,ale u mě to nebyl jelikož mám oděvku,takže vím jak se úpravy dělají a vše jsem si kontrolovala....kdybych chtěla aby u toho byla musela bych do Mikulovala,jinak paní v salonu šikovná a věděla co a jak.....a upravit střih na míry nevěsty není problém....jediné zkoušky kam nechodím jsou šaty svědkyně,ale ty šije návrhář v Brně a zkouší se přímo u něj :-)
Odpovědět
tak z toho jsem jelen. ;-) prostě nechápu, jak může střih upravovat někdo jiný než krejčová. To posílá i s tím střihem?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne střih ne,rovnou šaty...tak jak když se upravují třeba plesovky,oblečeš si je,a vidíš kde to odstává či nesedí,úprava která je potřeba udělat se zakreslí či přímo zašpendlí na šaty a pak se to tam pošle a oni je udělají je to stejné jako by tam krejčová byla ;-)
Odpovědět
Já jen vím, že braní mír a zkoušky dělá jen ta nejlepší krejčová v salonu, která pak dohlíží na to aby to bylo jak označila. Jestli máš oděvku, tak víš, že míry nemůže brát někdo jiný, než někdo přímo v tom salonu. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@champagne proč by nemohl? měření je vždy stejné,pokud to krejčová umí a opravy pokud nejsou zásadní ti je schopný v podstatě udělat kdokoli,kdo je šikovný a rozumí tomu....jinak úpravy které jsme dělali poprvé dopadly super :-) teď mají dojít hotové tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor tak dej vedet,jak saty dopadly..mam v planu si je tam taky usit,ale asi budu muset obětovat cestu do mikulova, jelikož ani nevím,jak vypada špendlík:D ale da se to spojit s nakupem dobreho vinka:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron no dneska přišly,tak jsem zvědavá jen stále jsem v práci nebo v Prágl a tak nestíhám,ale snad zítra nebo v pondělí...už se těším :-)
Odpovědět
@petrajavor ne v salonu v olympii, ale zkoušela jsem přímo na tom veletrhu co tam byl a byla u toho samotná ta majitelka v jejich stánku. Třeba ti to vyjde
Odpovědět
@petrajavor to se budou ty kytice dělat z jakých květů?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor: Zajímavé. Neobvyklé. Vcelku pěkné. ;) Já budu mít kaly. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne kytice budou z flisu :-) @klarina_f já na svou kytici taky ;-)
Odpovědět
@petrajavor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to žije :-) @petrajavor Mně osobně se květin líbí spousta a nesnáším umělé... Svatební kytici jsem měla z afrických fialek... jsou překrásné, navíc v temné mordofialové barvě, kterou jsem chtěla, na stolech v květináčích vypadaly supr a pak jsme je rozdali jako poděkování... i když z kytic vázaných jsem byla trošku zklamaná - stonky neudělali tak, jak jsem chtěla - že to nešlo navázat a nevydržely... Když jsem zjišťovala, jak dlouho kytice vydrží, tak prý 4 až 8 dní... a vydržely třičtvrtě dne... jestli to bylo tím vedrem, netuším... ale máme na okně na památku v květináči, tak mě to nijak netíží... :-)
Odpovědět
@marefa je fakt, že úmělé květy by byly divné. s tím jsem se ještě nesetkala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne já jo, na kapotě auta... brrr... :-D a taky v restauraci při výzdobě... ale já nato mám úchylku, nesnáším i umělé vánoční stromky... ;-)
Odpovědět
no umělý vánoční stromek, to bych taky nikdy nechtěla. To raděj nějakou větev ve váze. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata musím se pochlubit...dneska jsem zjistila,že jedna koordinátorka měla super nápad na svatbu (cca měsíc zpátky) a víte na jakou? Na knoflíkovou....ale je 100% její a tak ji udělá jedné kamarádce :-D jako musím se smát,je to trapas....knoflíková svatba nebyla můj nápad,ale já ji tady v republice pár nevěst inspirovala a rozhodla jsem se pro ni v březnu,ale samozřejmě,že já jsem jí ho ukradla..to mě dojalo.... :-p
Odpovědět
která koordinátorka?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne já jsem se tak naštvala první moment,že jsem se zapomněla optat jak se jmenuje,ale je z Brna.... jako teď je to vtipné a hlavně je mi líto nevěsty které to prodá :-S
Odpovědět
ta nevěsta to ale neví a bude v klidu. :-(
Odpovědět
@petrajavor - tak budete muset porovnat, která to má lepší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak jedna věc je, že jste to téma nevymyslely, autorské právo je k výsledku, k vlastním výtvorům... kdo to vymyslel úplně první, už se stejně nedopátrátre ;-) A druhá věc je - což je právě asi to podstatné - že tě nařkla z toho, žes jí to ukradla... To je docela úlet... :-x V dnešní době je těžké vymyslet něco, co tady ještě nebylo, tak není špatné se inspirovat, ale vydávat to za vlastní nápad je zcestné... Ty sis vyrobila spoustu vlastních věcí s knoflíky, které ta dotyčná mít zřejmě nebude - a dobře tak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?