Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa to je jasné a já i veřejně říkám,že mám spoust věcí ze zahraničí,ale nejvíc mě pobavila ta krádež...i když slečna se bude vdávat až příští rok tak třeba jí koordinátor toho nakrade ode mě víc...ale klidně ať si poslouží,jelikož já si to "vydřela" sama a spoustu věcí jsem si i sama vyrobila a to mě těší....jinak je to stejné jako to že jsou tady dvě slečny z Napajedel (dokonce ženichové se znají) a jedna přišla asi v březnu s tím že se příští léto vdává budou mít motorkářskou svatbu bílo-černou s detaily v lila....je milion způsobů jak takovou svatbu udělat....a druhá přišla okopírovala téměř celé její album vynechala lila a řekla vdávám se měsíc po tobě taky...trapas...ale slečna bude "až" druhá a už to nebude takové.....ale každého věc :-) já se na svatbu těším jen mě zamrzelo,že to slečna vydává za svůj nápad,když je starý a měl jej někdo jiný a ještě mi ukradla mé pojetí...ale co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, tak... právě, to nařčení a usurpování si nápadu, o kterém spousta lidí ví, že už není novinkou, to je spíš k pláči, než k smíchu... navíc u koordinátorky... Chápu tě... Taky jsem se nechala inspirovat, třeba ptáčci na dortu místo figurek jsou tu několikrát, takže to nebudu vydávat za svůj nápad... na druhou stranu, která nevěsta může říct, že si je vlastnoručně uplácala? Já jo... :-) a to mě těší, je mi jedno, kdo kdy bude tvrdit, že on byl ten, kdo to vymyslel jako první (stejně je to inspirace ze zahraničí), ti mí jsou prostě autorští... ;-) Až si někdo nechá vyrobit stejné a okopčí mi dort, tak začnu zuřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa víš co,já už to beru tak,že se to líbilo natolik,že to chce prostě taky,což mi příjde svým způsobem milé...jinak teď jsou nějak starosti,takže mě to maximálně baví a říkám si ať si poslouží.....navíc svatbu mám za "pár" a tak odemknu alba on už mě stejně nikdo nepředběhne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor :-D ;-) jsou důležitější věci na světě... ten den uteče a nejlíp je si ho užít, i kdyby žádné dekorace nebyly!
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa jojo mě větší starosti dělá počasí než dekorace :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a to si fakt nevybereš! :-D my chtěli jakkoliv, jen né vedro... kdo by byl řekl, že 1. 10. padne teplotní rekord a bude letní den? :-D Ale na druhou stranu lepší, než celodenní slejvák, takže si nestěžujeme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa já čekám sníh...jen doufám,že nebude moc foukat :-D
Odpovědět
zkus třeba zipovou. To ještě nikdo neměl. A je to teď moderní - venkovní zipy. našít na šaty nebude problém a knoflíky co ti zůstanou můžeš prodat té nevěstě co má taky tu knoflíkovou. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eschenbach :-D :-D :-D jedna má kolekce ze střední školy se jmenuje ZIP-UP a je plná zipů ;-)
Odpovědět
tak nevím proč ty knoflíky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eschenbach no jelikož jsme si tady z toho s holkama dělaly srandu,že mám oděvku a jsou to jehly,nitě a knoflíky...a tak to vzniklo :-) navíc je asi 43dní před svatbou takže žádné změny a teď máme doma jiné starosti :-)
Odpovědět
to je ale ještě hodně času. a když máš tu oděvku, tak ty zipy budeš mít za chvilku a budeš originální ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já mám v plánu taky něco vyjímečného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eschenbach to sice asi ano,ale už mám všechno hotové a nachystané a jak jsem už psala starosti jsou jiné :-) navíc teď každý týden dost cestuju tak by nebylo ani kdy...to že to nebude "originální" mi nevadí :-) Jinak přeju hodně štěstí při plánovaní a jsem zvědavá co si vymyslela ;-)
Odpovědět
já mám z toho vymýšlení těžkou hlavu. když ale nejdeš do těch zipů, tak o tom začnu uvažovat.
Odpovědět
mám ještě nějaké jiné nápady, ale určitě to sem nedám, aby mi to nikdo nevyfoukl ;-)
Odpovědět
prostě něco takového aby všichni jak to uvidí padli na prdel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eschenbach jojo dobře děláš,ale ono je to stejně jedno jak říká můj drahý:"Vzal by si mě hned i bez příprav a věcí kolem,není to podstatné." ;-)
Odpovědět
hlavně si přípravy užívat a mít pohodovou svatbu. ;-)
Odpovědět
@eschenbach podle mně je svatba tradiční, sváteční událost a není potřeba ji měnit na nějakou maškarádu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nic zvláštního neplánuji. Možná akorát to, že si nechám udělat svatební čokoládový dort, ale ten nevím, jestli má drahá maminka přežije. :-D Každopádně i ten čokoládový dort už podle mě pár nevěst mělo. Holky když píšete, vyrobila jsem si to sama, co si pod tím představit?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f no u mě to znamená,že prostě se mi něco líbí nebo mě něco napadne,že by to šlo udělat a tak něco přetvořím v něco jiného (skleničky od marmelád ve svícny) a nebo to prostě vyrobím sama (třeba kroužky na ubrousky)..... ;-)
Odpovědět
tak to já zase nechám realizaci profesionálům. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor @champagne Jo tak. Něco podobného jsem čekala, ale já bohužel nejsem asi ten typ, co by dokázal tvořit. Spíš si něco pohledám na netu, trošku si to obměním a pak to předám aranžérce. Ale třeba vizitky kdo kde bude sedět si sama vyrobím, nebo i ty pozvánky. Teda doufám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f něco mi dělá taky dekoratérka,moc šikovná holčina z Duhové ještěrky (dozdobuje stoly,korzáže,šperky pro mě a květiny,auta)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f obdobně jako @petrajavor, záleží na tom, co mě osloví a každý tvoří z různých materiálů... já třeba využila na dost věcí keramiku... taky jsem zapojila známou přes patchwork, protože šití není moje parketa... A je jasné, že ne každý má na tvoření buňky, prostě každý ví, co zvládne a je to každé nevěsty věc... hlavně pohoda, klídek, i bez tabáčku... :-)
Odpovědět
mně ruční práce nikdy moc nebavily ;-) ještě, že dnes není problém všechno si koupit, nebo nechat udělat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi si to půjdu hodit. :( DOOPRAVDY jsem nečekala, že to bude tak složité. :( Předminulý víkend jsme byly: Motorest Štěpán-pěkné, ale pro 30 lidí je salónek malý a pro 30 lidí je celá hospoda velká. Pod pergolou mají jen kulaté stoly, oslavy tohoto typu tam nedělají, nemají na to stoly a pod. Restaurace Na Vyhlídce-jedině, kdybych byla žhavá tenistka a vzrušoval mě pohled na rozmlácenou raketu. Restaurace NET-ani jsme tam nešli, žádná zahrádka. Koníček-špatný přístup pro auta. A minulý týden jsme byly: Penzion Bóďa-ujde to, akorát těch 30 lidí je asi moc. Je to restaurace,penzion a koupaliště dohromady. Restaurace RACEK-už rezervováno na dvě akce. Srub RAK-na posezení ok, pro svatbu nic moc. Blatnička-jako kdybych byla u někoho na zahradě, na fotkách to vypadalo líp. Blatnice-bez zahrady, takové suché, nijaké. A dneska jsem volala do hotelu Vega v Luhačkách a na 16.6. už mají rezervaci. :( Připadám si tak neschopně!!! :-( :-( :-( Čekala jsem, že to bude větší zábava. Asi jsem fakt hodně naivní. Prostě to uděláme na matrice a pak někde v hospodě a bude. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f neboj určitě něco najdeš....zkus se zeptat v jiném hotelu v Luhačkách,kámoška dělá v hotelu Vega (asi si s ní mluvila) a mají dost nátřesk na tyhle akce.....já byla třeba na matrice 8x než sem našla to vhodné místo a vhodný termín ;-) to zvládneš...uvidíš,bude to dobré...určitě něco najdeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f a co hotel Savary v Nivnici? Neznám to, ale z webu to vypadá docela hezky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?