Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab myslím si,že šaty najdeš,jednu dobu se takové prodávaly tady v bazárku :-) no my zatím máme nakoupeno dost věcí :-)
Odpovědět
@petrajavor to rada slysim, protoze na internetu nic neni, nasla jsem jedny v Brne, sice ja bydlim kousek od Brna, ale svatba je ve Zline a to je trochu z ruky:-)Na malyho uz nic nenakupuj... ale ja byla stejna, kazdy si tim musi projit:-) u druheho se poucis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab tak nic nového jsem nekupovala,teda krom toho základu :-) oblečky mám od Next nebo podobné od holek z fcb či modrého koníka jelikož malej bude v něčem třeba jen týden. Neboj všechno se dá zařídit.
Odpovědět
nemáte náhodou někdo tip nebo zkušenost, kde udělat foto knihu kvalitně a za dobrou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 ahojky,no my jednu dostaneme od fotografů a další budu dělat na fotolab.cz holky tady z beremka říkaly,že je tam dobrá kvalita i program...budeš dělat knihu?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Ahoj, můžu taky poprosit o kontakt na paní? Děkuji :-) @mishelinkab Taky to budeme mít na Jižních Svazích v kostele :-) A kde budete mít tu hostinu? My už teda máme hostinu zamluvenou, ale tak ze zvědavosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kessa na kterou paní?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Na paní, co peče dorty :-D Nějak jsem si neuvědomila, že by to bylo dobré specifikovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kessa máš to v IP
Odpovědět
@kessa ahojky, to jeste neni na 100% jisty, ale asi na Vysluni... nevim, jak je to tam velke... vlastni to pritelova rodina:-) Muzu se zeptat, kde tu oslavu budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
@mishelinkab My budeme mit oslavu v Kolibě U Černého medvěda, je to na krásném místě a moc se nám koliba líbí (je to takové stylové, ne tradiční restaurace nebo sál), uvnitř je krb, kde je možnost péct sele (do 20kg) nebo kýty :-) No a taky je tam ubytování, což ocení hosté z mé strany :-) Akorát to tam není nějak moc velké, ale nás bude něco málo přes padesát, tak se tam vejdeme v pohodě..
Odpovědět
@kessa a vecer uz Vam neprijdou kamaradi?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mishelinkab My to máme tak nějak jinak, moc se mi nelíbí, když jsou kamarádi pozváni až po obědě na raut- přijdou o společnou polévku a většinou třeba i o krájení dortu.. Když někoho pozvat chci, tak se vším všudy.. Já stejně díky svému povolání moc přátel nemám- protože "přátelé" prostě nezvládnou, že nemám zrovna čas, tak mám jen pár opravdových přátel. Zveme rodinu, kterou já moc početnou nemám a pak pár přátel, které tam prostě chceme mít se vším všudy. Pro zbytek přátel bude oslava (rozlučka) před svatbou.
Odpovědět
@petrajavor chtěla bych nechat udělat, z fotek, které nemám v albu od profi fotografky... díky za tip, mrknu tam...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 jojo já taky budu vybírat do dvou fotoknih,pro rodiče :-p mě jebne máme přes 600 fotek,jak jich mám vybrat jen pár? :-N =-) asi zase nechám rozhodovat manžela :-D
Odpovědět
@petrajavor přesně z tohoto důvodu se pořád nemůžu dokopat k tomu, abych tu knihu vytvořila... :-D tak držme si palce, ať to obě zvládneme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 to ano....já myslím,že když jsme zvládli naplánovat svatbu tak tohle už bude brnkačka :-) Jinak uvažuju zda každým rodičům udělat knihy stejné a nebo vždy zaměřené na jejich dítě (třeba pro mé rodiče přípravy moje a zase naopak).... :-S
Odpovědět
@petrajavor to je dobrý nápad... ale víš, co to znamená... dvojnásobné vybírání fotek..... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no říkám si,že by to bylo míň práce,jelikož bych mohla zvolit vlastně 2násobek fotek :-) takže když jich vyberu 2x tolik mám míň co zůstanou bokem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky plánujeme focení na výročí a potřebovala bych ve Zl či okolí koupit rám na obraz a zrcadlo,nejlépe v nějakém vetešnictví nebo burze...ale kde? máte nějakou radu? předem děkuji :-)
Odpovědět
Ahoj holky, prosím, nemáte tip na líčení a česání na svatbu, nejlépe pod jednou střechou? A taky třeba na dobrou manikúru a pedikúru ve Zlíně? Svatba bude u Zlína, ale já už ve Zlíně 10 let nežiju, takže tam nic neznám. Chtěla jsem Vaše studio, ale už nemají volný můj termín. Jo a taky na květinářství, prosím? Díky moc! Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pod jednou střechou jedni z nejlepších salon Fabien neboli Pavel Kortan, udělají ti tam vše co chceš.. ....a květiny i dekorace, mi teď budem zařizovat vše v agentuře withlove, mají i obchod s dekoracemi a jsme s nimi moc spokojeni.
Odpovědět
Taky doporučuji Fabien :-) :-)
Odpovědět
@jajinkamat www.beautystudio-zlin.cz a jmenuje se Jaroslava Dalajkova mob: 739085943( kosmeticka, manikura - lepeni gel.nehtu atd... , pedikura to nevim, mozna po domluve) maji tam i kadernictvi .
Odpovědět
perfektní, díky moc, jste zlaté! (pokud má někdo další tipy, klidně je ještě napište, kdyby tito měli obsazeno)
Odpovědět
@jajinkamat Ahojky, jěště můžeš vyzkoušet salón Gracie na Náměstí nebo Tip Top salon. Taky tam dělají vše. A květinářství je spousta hezky vážou vedle Perly, u divadla nebo Oškera. Tak vyzkoušej každému se líbí něco jiného... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hallina Děkujeme za reklamu :-)) Nabízíme kadeřnické služby (Goldwell), vizážisty, nehtovou modeláž (Expa nails), prvotřídní kosmetiku(Institut Esthederm Paris) a permanentní řasy značky Emporio Lashes. Těšíme se na každého z Vás!! salon Fabien
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte prosím i nějaké tipy v Luhačovicích na líčení a česání na svatbu, případně manikůru? Taky ještě sháním v Luhačovicích nebo okolí cukrářství, kde dělají hezké a dobré dorty. Děkuji moc za tipy :-)
Odpovědět
@11agata Ahoj, v Luha je x kadeřnictví, ale dle mého názoru služby dosti amatérské, zdá se mi, že moc nesledují trendy a hlavně to že drdol a i třeba krásně načesaný účes nesluší každému tvaru obličeje a nebo když zákaznice požaduje "květák" na hlavě, tak jí to nedokážou vymluvit, což je dle mě špatně :-( Výběr těch nejschopnějších: kosmetička Hanka ze studia Maxx ( i když fota na netu nic moc, ale dokáže hezky nalíčit) ve studiu je i kadeřnictví dále si chválí kadeřnici Petru Žmolíkovou, ze studia Veal dorty: http://dorty.artmama.cz/user/lenka-k tahle slečna je prý schopná Tak snad se ti podaří najít správné lidi a budeš spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem slyšela chválu na kadeřnici Petru Žmolíkovou - Veal. Asi zkusím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?