Nevěsty ČERVEN 2021

Ahoj holky. Tak zítra máme poslední květnový den a začíná náš měsíc. 🤗 Pojďme si to čekání na náš den D zkrátit.🙂 Kdo má svatbu příští víkend? Nás to čeká až poslední sobotu ale už začínám být pěkně nervózní. Ještě dořešit a dokoupit pár maličkostí a je hotovo. Hlavně ať se oteplí,tohle je děs.🙄 PS:Vím že už tady skupiny na toto téma jsou ale to se přece jenom víc týkalo řešení Covidu. Naštěstí se karta obrátila, zítra se otevírají restaurace (sice s určitým omezením ale na tu bídu co byla...)tak snad všechno dobře dopadne. 🙏🙂 Držím všem palce a přeji hodně štěstí! 🍀🍾
Odpovědět
1
2
8
Profilova fotka
Hodně štěstí kocko 😉 pak pošli fotky a hlavně at vám vše vyjde podle vašich představ a je to jen o vas dvou ve znamení lásky 🤗
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova díky. 😊Snad to přežiju ve zdraví. 😁 Já jsem hroznej trémista a ještě k tomu nemám ráda když jsem středem pozornosti. No skvělá kombinace.🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 dej si před obřadem panaka do každé nohy a to půjde uvidis😅 a nebo pokaždé vystrč ženicha aby on byl středem pozornosti 😅
Odpovědět
Ahojte holky... my máme svatbu příští týden... Kvuli obavám z restrikcí jsme měnili místo, aby se salo sedět venku a část vevnitř, ale to počasí 😞 Teď hlavně řeším, jestli na obřad venku musí být nad 30 lidí pouze testy z laboratoří nebo stačí i samotest + čestné prohlášení? Jinak už mám většinu věcí nachystaných, tak uvidíme...
Odpovědět
@slucc Ahoj. Ty testy to je absolutní masakr. 🤦 Od zítřka platí že v restauracích a zahrádkách stačí samotest nebo četné přihlášení. Já už se v tom nějak ztrácím.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme termín ve stejný den 🙂 už se taky těším.... 😄 😄 😄
Odpovědět
@jonasel Joo,vy máte tu svatbu taky do žluté 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 jóóó 😄
Odpovědět
Ahojky holky my máme svatbu 26.6 a přípravy ještě dolaďujeme 😉 Svatbu máme do žlutomodra 🙂 Ale zatím to beru tak nějak s klidem, hlavně aby jsme všichni byli zdraví a na svatbu dorazili 😉
Odpovědět
Ahoj, my měli mít svatbu v sobotu 5., ale v dubnu jsem ji rušila a odložila až na rok 2022. Za ty nervy zda budeme moci mít všech 90 hostů na svatbě, zda budou starší ročníky naočkovaný, jaký budou podmínky atd. mi to nestálo... navíc jsem těhotná, což mi v rozhodování taky trochu pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 tak to seš na tom stejně jak já a zakladatelka. Taky máme 26.6. a máme žlutou svatbu 😄 akorát už jsem tak zmagořená, že nevím, jestli máme všechno zařízené, nebo ne 😄
Odpovědět
@opicka87 moc gratuluju k miminku 😊 Pokud máte mít tak velkou svatbu tak si udělala dobře. Nás bude 27 včetně dětí .(jeden člověk odpadl 😁) My budeme mít na svatbě taky naše dvě dcery.❤️❤️
Odpovědět
Článek se načítá
@maculinka13 tak už jsme 3 které mají termín 26.6.🍀 Vidím že žlutá je oblíbená.💛
Odpovědět
@jonasel tak ja teda naprosto presne vim, akorat to ze ve ctvrtek musim ke švadlene, protoze mi nesedí uplne saty, ale doufam ze to nejak vyresime 😉 a vse klapne. My tu svatbu zacali resit tak nejak na posledni chvili, ale zatim to vse "diky bohu" vychazi 🙂
Odpovědět
@holka2106 Žlutá je krásná barva, pro nas to byla jasna volba 🙂 Ted uz jen aby svitilo i slunicko 😉
Odpovědět
@opicka87 Taky se pridavam s gratulaci k miminku, my mame svatbu o cca 25lidech takze se to i s tim opatrenim da, ale taky jsme vahali zda ji neodlozit 😉 U vas to uplne chapu, v tolika lidech a s tim jak se ta opatreni meni.. To aby byl clovek porad v pozoru a stresu... 😉
Odpovědět
@maculinka13 kde máte hostinu? V restauraci nebo něco svýho. Jsem zvědavá jak to bude s tím tancováním.
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 No my máme všechno v kulturním domě a všechno, včetně jídla si děláme sami, takže já už jsem ze všeho tak zblblá, že nevím, jestli máme všechno, snad jo. Přesně jak jsme čekali, jak to se svatbama bude, tak jsme začali zařizovat nedávno a je toho tolik, že už ani nevím jak se jmenuju 😄 Jediný co vím, že musíme vybrat hudbu na obřad 😄
Odpovědět
@holka2106 Mame ji v restauraci, uzavrou ji jen pro nas, ale nevim co a jak s tema testama a i hudbou, mame znamyho Dje ale porad premyslim kvuli tomu tancovani jestli jen nenahrat playlist a pustit to jako pozadi.. Zitra se jdeme domluvit do te restaurace na podrobnostech, tak snad budu chytrejsi. Mame obrad az ve 14.30 h. Takze v restauraci mame ken odpoledni raut asi do tech 22hodin 😉
Odpovědět
@jonasel to trosku zavidim, chteli jsme to taly tak ze si vse udelame samy, ale nevysli nam pronajmuti prostory, moje predstava byla party grilovacka 😄 ale nakonec to neklaplo. Hudbu na obrad mam predbezne vybranou jen ji musi schvalit muz, ale mame stejnej vkus i mysleni takze to bude jen formalitka... Doufam 😄 no a ve stredu to musime dat na matriku i s rodnyma listama deti 😉
Odpovědět
@maculinka13 my to máme úplně stejně a taky přemýšlím nad tím dj jestli není zbytečný když se nebude moct tancovat. Ten playlist mě taky právě napadl.🙂 Dej mi zítra prosím vědět co vám v restauraci řekli.
Odpovědět
@maculinka13 my jdeme na matriku dneska s RL dětí a podepsat ještě nějaký papír.
Odpovědět
@holka2106 určitě napisu, snad nam poradi co a jak. I s mnozstvim jidla na raut nam docela pomahali jen doufam ze toho nebude malo, to se clovek pred tou svatbou porad neceho boji 😄 aby nechybelo to nebo tamto... Vsak ono to nejak dopadne 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 mému muži je to fuk, co bude hrát, o to je to pro mě těžší, když je mu to fuk 😄
Odpovědět
@jonasel tak zas mas volnou ruku 😉 my dostali seznam s asi 30 pisnickama na prichod to mame vybrat jednu ( kromne jedne jednine jsou to vsechno ty klasicky pochody a to me moc neoslovuje 😉 ) a pak asi 60 pisnicek co nam zahraji behem obradu na varhany a tam mame vybrat asi 2. Moc si ty pisnicky neumim predstavit jak budou znit na varhany, ale asi budu vystresla ze to stejne vnimat nebudu 😄
Odpovědět
@maculinka13 raut budeme taky řešit. Vůbec nevím čeho kolik tak musí poradit.Bude nás 27 z toho 6 malých dětí. Co jste si na raut dali udělat? Potřebuju inspiraci.🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 my žádný seznamy nedostali, máme úplně volnou ruku, bude se to pouštět z notebooku a nemám absolutně vůbec žádnou představu 😄
Odpovědět
@holka2106 koukam ze to mame vse takove hodne podobne 😄 Mame 25lidi z toho 7 deti Mame uzeninovou a syrovou mísu, ovocnou misu, zeleninovy salat s balkanem a olivami, salat coleslaw, banketni rizecky kureci i veprove, bramboracky, opekane brambory, hranolky - ty pro deti u nas nesmi chybět 🙂 potom kureci palicky, pecivo, kanapky.. To je myslim vse.. 😉
Odpovědět
@jonasel tak to sup mazej koukat na nejaky romanťárny a hledej inspiraci 😄 😄
Odpovědět
@maculinka13 😁to jo, máme. Ten raut vypadá dobře, nechám se tím inspirovat. Můžu se zeptat na kolik vám to vypočítali? Já vůbec nevím na kolik takový raut může vyjít. A máte stejný počet lidí jako my. ( ty 2 navíc už nebude velký rozdíl) A to jste si řekli sami co tam chcete nebo vám nabízeli a vy jste jen říkali jo a ne.
Odpovědět
1
2
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?