Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nově příchozí :-) I my máme oranžovo - bílou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak už jsem hodila do alba naše oznámko....tak se jukněte,snad se Vám bude líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé,to je hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani.... nádherné oznámko..... moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani to oznámení je super,...strašně vám to tam sluší
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, teda jsem se poradne zapotila nez jsem to vsechno precetla. Tak my uz mame doma prstynky. Byli jsme si je ve ctvrtek vyzvednout. Jsou moc pekne, akorat to ryti se mi moc nezda, prijde mi trochu odbyte. Pritel je schoval, ja ani nevim kam. Pry aby byly pro vsechny prekvapenim a ja abych se na ne nechodila porad divat :-) Ted mame v planu zamerit se na oznamko. Libi se nam jedno, ale potrebujeme k nemu fotku. Tak se musime domluvit s kamaradem a naplanovat si nejake setkani, aby nas vyfotil. jenom je porad nejak nedostatek casu. Zavidim Vam, ze mate tak jasno v tech barvach. ja se porad nemuzu nejak rozhodnout, jakou budu chtiti kytku. Moc s emi libi ruzove tulipany nebo jsem videla i krasnou kytku z pivonek a ruzi(coz bude v zari ale trosku problem a navic pry ty pivonky rychle vadnou) a pekne jsou i zlutofialove kytky, treba z frezii a kal.. Tak se porad rozhoduju. Mam sampan saty a pritel cerny oblek s sampan vestickou, takze barvu muzu zviolit v podstate jakoukoliv. Jo a k tem cirkevnim snatkum. My jsme o vikendu absolvovali prvni ponauceni s panem fararem. Rikal, ze by jich melo byt asi 5, takze zadna hruz, ale kazdy to muze mit jinak. Jinak vitam nove prichozi
Odpovědět
ahoj všem :-) pro janu1k - oznámení je opravdu pěkné :-) chci se zeptat, když si pořizujete vlastní výzdobu na hostinu - budete v restauraci zdobit samy, tak kdy to budete dělat? den předem, nebo ráno pojedete před přípravami tam?...nebo tam jen posíláte nějaké dobré duše, ktreé nazdobí za vás? nebo to předáte v hospodě a oni vám to z vašeho materiálu nazdobí?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja bych si to chtela nazdobit sama, s pomoci kamaradek. Asi den predem, ale zalezi na tom, jak se domluvime s vedenim. To budu resit asi az nekdy v cervenci
Odpovědět
Profilova fotka
jani: to oznamko je moc pekny :-)
Odpovědět
Já bych si to taky chtěla nazdobit sama, ale asi těžko v restauraci budou kvůli mě na další večer blokovat sál...jako aby měli naší tabuli hotovou už v pátek...A zase ve svatební den tam jezdit..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju za oznámko :-) ,udělalo mi to radost,že se libí,fakt. Jinač,já si na výzdobu kupuje všechno sama,akorát mám zamluvenou paní,která nám tu vyzdobu udělá,akorát kytici na stůl nechám na ni,to taky dělá (samozřejmě si ale vyberu jakou,že :-N ),no a nějak 2 týdny před svatbou za ní dojedem,předám ji ten veškerý matroš + fotky,jak bych si to cca představovala,no a ona to udělá....Víte,chodit tam ještě v pátek večer před svatbou,to by byl asi fičák,nevím jak bych to stíhala...Pátek bude asi nejnáročnější. Ráno někdy nehty,ke všemu bude s náma ještě malý,a až na noc půjde ke tchýńce,no a kolem 6 večer,příjdou kámoši mi postavit bránu....Nevěsta ji přece stavět nebude,ale budu muset být po ruce,na půlčičiky :-D se slivovičkou....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: oni to vetsinou pripravuji pozde vecer pden pred svatbou, aspon u nas to tak bude, takze se s nim azkus domluvit, jestli bys treba mohla prijet. ale ono bude lepsi,kdyz si odpocines, nez jeste den pred svatbou nekam jezdit !!
Odpovědět
Článek se načítá
asi to taky záleží, jestli budou mít před námi v pátek svatbu nebo ne.Napsala jsem jim maila, tak snad odpovědí, v pátek jedu do Ikey, tak to tam chci koupit. Nevíte, kde se tak dá koupit organaza a dekorace v kamenným obchodě? já si ty věci potřebuju prohlídnout na vlastní oči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: no nevím jak u Vás v Praze,ale tady takové věci mají nejvíc ve květinářstvích (máme tu dvě takové velké),a tam je od kytek,po svíčky a také věcičky úplně vš,ale je fakt,že já to nakupovala z netu. Ale ještě potřebuju organzu na stůl,tak to uvažuju,že koupím právě tam. Ale vím,že někdo tady psal,že vlizelín či organza bývá často i v akci v Jysku. Ale nebyla jsem se na to juknout,tak to mám z druhé rukz... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda tady to jede, a těch nováčků.. jani - to oznámko je vážně pěkné jinak mi si budeme vše připravovat sami a to den předem. Máme zamluvenej sál,kterej nám je k dispozici vlastně na celej víkend. Výzdobu si udělám sama ve spolupráci s kámoškama a kolegyňkou z práce. zelvinka - já si nemyslím, že karafiát je pohřební květina stejně jako jí někdo říká komunistická květina. karafiát je květina s nepřebernou škálou barev a trvanlivostí a za to že dříve skoro jiná květina v květinářstvích nebyla a že ji lidi kupujou jen na hroby tak za to ta květina přece nemůže. A navíc, karafiáty které budeš mít v kytici jsou netradiční,zelené a ty tam budou vypadat fantasticky. Já si je do své kytice taky přeju.
Odpovědět
jani: no jysk je i v liberci, tak to bych tam mohla mrknout.Kamníky a tak, to jsem viděla ve svíčkárně, ale organzu asi nikde....ale na to je ale dost času :-) Tedka mě mnohem víc trápí šaty :-( Nenašla jsem žádné nádherné, které by mi padly hned do oka :-( A ty dvoje,které se mi hodně líbí se nelíbí nikomu dalšímu.... v šatech bez ramínek prý vypadám divně a slušel by mi výstřih do "v" - to mi tvrdí mamka a teta švadlena :-( kámošky zas říkají, že mi sluší skoro všechno, tak jsem z toho taková nenadšená a hlavně nevím, co si vybrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: tak kukla jsem ti do alba a za mě můžu říct,že z těch šatů co jsi zkoušela se mi asi nejvíce líbíš (na 15-16 fotce) šaty maggie sottero-brittanya, a ze šatů na ramínka,ti sluší úplně ta 1 fotka šaty salon adina-s ramínky...... ;-)
Odpovědět
jani : dík za hodnocení :-) zatím to vypadá, že to dopadne s těmi úplně posledními...Atelier Diagonal. Ulítávám na té rozevláté sukni a jsou tak lehoučké.....Brtiiania též hezké,ale nevím, co pak s tou dlouhou vlečkou...
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: Tak s satama jsem to mela (nebo mam, sama nevim), dost podobne. nenasla jsem zadne, z kterych byl si sedla na zadek. Videla jsem spoustu krasnych satu, ktere mi i sedely, ale vybrat si temer nemozne. Rada neni. Proste si vem ty, v kterych ses citila nejlip a nic Ti na nich nevadilo. Me se na Tobe nejvic libi asi Hindu, prijde me, ze Ti delaji velice peknou postavu, krasne Ti tvaruji pas. A pak asi ty uplne posledni Amor a ty jak pises, ze maji svetlounkou zlutozelenou barvu.
Odpovědět
nedbi:...díky za názor...je to těžký vybrat, přítel mě nechce vidět před svatbou, tak jeho se zeptat nemůžu a chci se líbit hlavně jemu, to že se šaty nebudou líbit mámě, to mi žíly netrhá...
Odpovědět
Ahoj, holky: nestíhám moc dočítat, ale k přípitku po břadu - my to budeme mít v Brandýse a ten přípitek tam tušim je. jenom nevim, koho všeho se týká a moh by to bejt problém - jeden z tia ženich - svědek - táta mě nejspíš bude muset s anším autíčkem dopravit na hostinu ;-) No, přinejhoršim si dá jenom symbolicky jeden hlt, to by mělo vyprchat, než se odfotíme... jana1k: Moc hezký fotky na tom oznámku.
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: ber to tak, ze pritel a vsichni ostatni te uvidi jen v jednech satech a budes se mu urcit libit. Vetsina muzu mezi saty stejne nevidi rozdil. Zkousela jsem to doma na brachovi a tatkovi, abych mela muzsky pohled na vec, ale je to uplne beznadejne
Odpovědět
Ohledně šatů - já se nerozhoduju, já čekám naprvní zkoušku u švadleny (měla by být snad někdy v květnu, ale zatim nic). Zatím jsem měla na sobě všeho všudy jedny (malý), jenom abych věděla, jaký to je - mít na sobě svatební šaty :-N A jsem nervní jak sáňky v létě, protože přesně vim, jak by měly ty šaty vypadat, ale jestli se to tak taky povede? :-S =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak s přípitkem to ještě není u nás tak moc jasný, matrikářka tvrdila, že si po obřadu můžem připít s oddávajícími,ale starostka co nás bude oddávat zas že asi s nima a ještě s rodičema. Prostě uvidíme kolik tam bude nakonec bude skleniček ;-) \neznala sem to ale nebránim se tomu. acimedeca - šaty bych si na tebe tipla ty Hindu a líbili se mi i ty první s ramínky,který sis zkoušela - myslím, že ti ramínka slušej,dělaj pěknou postavu. Ubrala bych závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky k té výzdobě my to určitě předáme na hotelu to co mám nakoupen, protože tam bývají svatby pátek sobota i neděle, takže určitě nebude možné den předem něco tam chystat, a ve svatební den?...to bude jistě dost jinech stresů:-) Petrajdo - ta kytice ale bude celá lila, i ty karafiáty, ale už o tom nesmím moc přemýšlet, jinak bych zas hledala něco jiného. Acimedeca - ty poslední šaty jsou krásné,....něžné,,, a máš v nich skvělej pas :-) ale jinak se nenech nikým ovlivnovat, aby jsi nedopadla jako já :-D nakonec by jsi stejně skončila v šatech, který se ti líbí ve skrytu duše nejvíc, a jen čekáš na to až tě v nich někdo podpoří. Jenže každej člověk má rád něco jiného, jednoduchost, krajky,....a to je pak těžký radit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... aci.... ty poslední šatky nejsou špatný, ale mě se nejvíc líbí ty Maggie Sotero - Brittanya .... ale každá jsme jiná a co holka, to názor :-) Jinak pátek před svatbou bude určo šílený den, my musíme do Prahy pro dorty, minizákusky a šaty a oblek ženicha a pak ty dorty odvézt na hotel, kde bude hostina. Stejně tak tam musíme odvést výzdobu, to uděláme asi tak, že si to doma na delším stole připravím, jak bych to chtěla, udělám fotky a s výzdobou jim předám fotky. Taky pak nehty a já nevím co ještě..... asi se zblázním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen se směju,když projíždím alba kde je už i nějaká ta výzdoba na stůl. Strašně moc sem si přála svíčky do malých svícínků. Ale muj skoromanžel,dobrovolnej hasič :-) , mě to zakázal.Že to tam je prej celé obložené dřevem,tak aby se nám ta svatba prej neprodražila :-) . No já si vystačim s květinama,ale bavim se při vzpomínce,kdy to byl jediný názor na naši organizaci při svatbě ze strany mého ženicha. ¨ Jinak k šatum, já si ty své vybýrala stylem,že se projela internet a koukala kde maj takové jaké bych si představovala, střihem atd. Chtěla sem rovné,jednodušší, né korzet. V půjčovně sem zkoušela i jiné,ale stejně to vyhrály ty předem vybrané. A nikoho sem sebou raději neměla,aby mi to náhodou nerozmluvil :-) . Nechala sem se nafotit, někeré kámošky mi to schválili,ale přiznávám,že občas trnu jak to nakonec dopadne a jestli sem neudělala chybu.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda.... tak dobrovolný hasič, ju? Tak to jsme dvě, kdo máme doma dobrovolného hasiče :-) Jinak šaty já mám úplně jiný, než jsem si myslela, že mi budou slušet.... ale co, člověk míní....., že ? Taky mě na začátku chytal nervík, že určitě nemám ty správné šaty, že mi určitě nebudou slušet a já nevím co ještě, ale pak se vždycky uklidním, že se šaty líbí mě, mojí svědkyni a hlavně, největšímu kritikovi v širokém okolí, totiž mé mámě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky chtěla bych znát váš názor na to věnovat při svatbě rodičům nějaký dárek. Alkohol u nás nepřipadá v úvahu - kvůli nemocem, dort možná ale s otazníkem. Přemejšlela sem nechat udělat fotoknihu,ale ta by byla až později. Máte některá něco podobnýho? A nebo je to úplná blbost :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda.... viděla jsem tady moc hezký udělaný perníkový srdíčka.... my o nich také uvažujeme.... dorty se snědí, alkohol vypije, ale tohle není ani moc drahý a vydrží to nějakou dobu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?