Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky budu si výzdobu řídit s pomocí kamarádek a skvělé kolegyně z práce sama. Co se týče barvy vycházím z barvy své svatební kytice chci ji mít modrobílou.Tudíž to celé bude tak vycházet tak nějak od ní. Ubrusy bílé s bleděmodrou středovou netkanou textilií,nejlépe jednobarevnou. Sem tam nějaký kamínek a protože miluju květiny tak ty si ovšem představuju že budou naaranžovány v pestrobarevné kombinaci.Nechci to zas s tou modrou přehánět, přece jen je to taková chladná barva a ten sál zas není nic moc. rautové stoly si představuju naopak s modrým ubrusem a zbitek tak nějak doladit. jinak s tebou smudlinko souhlasím, v jednoduchosti je krása
Odpovědět
Profilova fotka
notak my to budeme mít v oranžový,ale ještě s nějakou barvou,to uvidíme podle mojí kytky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo oranžová je hodně oblíbená, ale já mám radši jemnější merunkovou petrajda: taky budu mít i v barvě kytku
Odpovědět
Já jsme původně uvažovala, že budeme mít oranžovo zelenou svatbu, ale čím dál víc začínám uvažovat i o rudé... ;-) Tak nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám i na šatech merunkovou, takže snad to bude hezké ale poslední dobou se mi líbí jen zeleno-bílé, taky jemné krásné rudá....to je barva lásky
Odpovědět
Profilova fotka
no miláček má oranžovou rád a chce mít takovou košily,tak to uděláme takhle :-) akorát ještě nevim,jakou další barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych už víc nekombinovala jen s bílou a zelení z květin
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k lowe. Taky bych to nepřekombinovávala, bílá určitě a zeleň.
Odpovědět
Profilova fotka
dík:)nevěděla jsem právě,jstli tam tu bílou dát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: tak koukam, ze mame stejne botky z deichmanna. Jako oproti tem, co jsem mela objednane tady z beremka - ty krasne otevrene, tak to neni uplne ono, ale jsou pohodlne :-) a stoji malo :-D jsem si ani nemyslela, ze je tam maly vyber bilych bot na bilem podpatku (dost casto vidim dreveny atd.), nebo pak otevrene.
Odpovědět
Profilova fotka
A co kytice? už máte jasno?...já pořád hledala na netu, nevěděla jsem jestli růže nebo kaly a nakonec jsem našla jedny úplně super stránky s velmi netradičními kytkami jukněte na : www(tečka)svatebni(pomlčka)kytice(pomlčka)brno(tečka)cz a bylo vybráno. měla jsem jasno o své floristce a když jsem ji navštívila a u kafíčka jsme probíraly co a jak, tak jsem se zamilovala do jedné z jejich kytek z karafiátů. a bylo vybráno,......ani jsem nečekala že mě může nějaká kytka tak hned uchvátit
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit vinovo - bilou. vinova je moje oblibena barva x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adresu jsem napsala takhle, slyšela jsem že odkazy se tady mažou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych chtěla kytici z lilií a do toho asi růže,ale ještě uvidim.Ale ty lilide bych tam chtěla no :-) ale co vim jistě je,že převislou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kytičky mají krásný, já pořád nevím jestli převyslou nebo jen do kulata, chtěla bych si jí pak nechat usušit, takže chci růže bílé a merunkové a muž do klopy tak merunkovu růžičku s něčím zeleným
Odpovědět
Profilova fotka
když se jukneš ke mě do alba ta kytka z karafiátů co je tam vyfocená je usušená.Sama jsem žasla. co teprve když bude čerstvá :-) já původně chtěla kulatej bonbonek, ale k mým šatům mi byla doporučena kapka. smudlinko - lilie jsou taky krásné
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: kytička je krásná, a jaké máš šaty
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych chtěla kytku z modrejch hortenzíí, bílejch jiřin, bílého snědku a zelenejch karafiátů. A tvar? Něco mezi kapkou a klasickou převislou. Byla bych ráda kdyby se tam zamontoval nějakej pedig. prostě tak nějak a sušit kytku si asi nechci.Upřímě ty kytky pak nic moc nevypadaj,ale existuje sušení mrazem a to je pak něco jiného..je to skoro jako živý,ale netuším co to stojí
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - přidala jsem je do alba, ale až si je prohlédneš tak je smažu, akorát nevím jestli závoj, a to bolerko mi budou šít malinko větší
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: hezky,slusi ti to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, ale co jsem měla s tím za starosti, to by jste nevěřili,...původně jsem si zamluvila a samozřejmě zaplatila nevratnou zálohu na šaty v jiném salonu, a byli strašně krásný, jenže když jsem se pak viděla na fotkách a v pase jsem byla jako přeřízlá kostice končili v blbé výšce, tak jsem to obulela, dokonce se mi pak zdálo že stojíme na terase s ženichem v těch hroznejch šatech a na svatbu nikdo nepřišel, ale ani oddávající.tak jsem do salonu zašla za nevratnou zálonu si přítel vzal boty a já si koupila spodní prádlo(naštěstí se zachovali fér, mohla jsem o ty peníze přijít) a hurá pro moje původní vysněný šaty. Dala jsem na řeči a rady jiných a akorát jsem se vytrestala.
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - koukám že máme koupené stejné boty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinko - šaty máš opravdu moc pěkný, prostě ti slušej. Teda upřímě a ta kytka je super. je málo odvážnějch nevěst které si daj do kytky karafiáty.Fakt krása!
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepší bylo že jsme se domluvily na tu kytku s mou floristkou a přijela jsem domů a teď jsem si začala přestavovat co bude mít asi tak ženich v klopě, a tak jsem hned žhavila net a našla jen jednu jedinou korsáž z karafiátů,... :-D :-D :-D no musím říct ženich by byl jak ze Šlapeta, ale floristka mi pak poslala návrhy a vypadá to dobře. A navíc ta kytka nemá stonky, ty se prý uříznou a zavoskují a kytice se vůbec nedává do vody, takže nebudu na focení žmoulat v ruce mokrou kytku.
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajdo - děkuji je pravda, že jsem váhála a na různých diskuzích jsem četla názory, že karafiát je pohřební kytka,....tak ti nevím, co to vlastně bude,.....svatba?......nebo pohřeb?..... :-D :-D :-D :-D dělám si srandu
Odpovědět
ahojki, ráda se přidám. Naši svatbu koncem září jsme naplánovali teprve před dvěma týdny. I když spolu nejsme dlouho, tak je to super a mooc se těším, až den D přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
vítej cmelacku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky cmelacku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak unás bude barva jak jinak oranžovo-bílá x-) jinač vítám nové příchozí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budeme mít asi nastejno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?