Nevěsty ze září 2009

Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak gratuji k zasnubam,snad byly podle Tvych predstav. Taky planujeme svatbu pristi rok v zari,tak se pridavam k Tobe.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také plánujeme termín na září. Kde to chcete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sem ráda, že jste přišli...odkud jste?no já to vidím 26.9.2009 aco vy? :-)
Odpovědět
My bychom radi 12.9. a jsme z Noveho Jicina
Odpovědět
Profilova fotka
a už něco plánujete?Já zatím tomu nechávám volných průběh...z rodiny to moc lidí ještě neví tak prva jim to chcem oznámit a potom začnu řešit...a po kolika letech vás požádal a jak dlouho jste spolu??a kolik vám je let obom?a jak a kde si tu svatbu představujete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme z Prahy a chtěli by jsme 11.9. jestli to půjde. Termíny zatím nejsou. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raddka:ahojky zdravím :-) a jak dlouho to už plánujete??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no přítel mě požádal o ruku na naše výročí v červenci tak nějak od té doby přemýšlíme a hledáme místa kde by jsme chtěli a termín. Ale zatím to nijak nehrotíme až se zamluví místo a termín tak bude čas. Začnu se dívat po šatech.
Odpovědět
My jsme spolu paty rok, tak tak nejak. Jinak nic jeste neplanuji. Cekame na schvaleni terminu a pak snad. Taky to jeho rodina jeste nevi. Takze zatim pomalu a zvolna...jak dlouho jste spolu Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste tady?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím taktéž sem tady :-) tak jak to vypadá???Už máš rozmyšlené, kde budete mít svatbu???A kolik lidí pozvete??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak my planujem 19.9.. jinak sem byla pozadana o ruku uz pred dvema lety na nase druhe vyroci, a hned sme vybrali to datum 19.9.2009. Jinak uz probehlo i oficialni zadani nasich takze uz jsou pripravy v plnym proudu, uz mame zamluveneho oddavajiciho, zamek i restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Místo už vybrané máme a čekáme jen na termín jelikož se dávají až od listopadu ;-( jsem z toho nejvíc nervozní, aby měli to naše datum. Není jisté, že v ten den budou vůbec na zámku oddávat. :-( Moje mamča je již také o moji ruku požádána s tím jsme neotáleli a byla dojatá až to dojalo i mě. :-) co ty jaké už máš představy? víš kde se budete brát? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj představy máme,ale zatím nepěcháme chceme to bud touto dobou za rok a když to nestihneme tak na jaře 2010...chceme se brát na zámku v Čejkovicích v zámecké kapli a hostinu taky už víme kde chceme. Všechno záleží jak stihneme dostavět baráček :-| protože to bude práce a práce a dělat dvě důležité věci zaráz nejde stavět a zařizovat svatbu :-| a financů nebude taky nějak moc ;-) a na jakém zámku???A kolik ti je??a příteli?vy\ už bydlíte???
Odpovědět
Profilova fotka
jo já ani nenapsala kde :-) to se omlouvám, chceme to v Praze v Průhonicích je to tam krásné, je to můj dlouhodobý sen. My chceme zase začátkem září respektive cca v půlce podle toho jak budou termíny. Já to také zatím moc neřeším jelikož času je dost, ale chceme to příští rok tak se stresuju s tím termínem, aby byl. :-| je nám 25 let a bydlíme spolu skoro od začátku, teď se snažíme předělávat byt tak těch financí také moc neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik je Vám?
Odpovědět
Profilova fotka
mě bude 22 a přítelovi 25, a chodíme spolu skoro 5let....taky zatím nějak nic neplánujem záleží na termínu jak bude danej tak se to rozhoupe na plné otáčky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já také zatím jen koukám a inspiruji se. Mám už docela představu, chtěla bych vše ladit do zelenkavé, ale kytky asi žluté co myslíš, nebude to vypadat blbě? :-| Mam největší stres s tím termínem máme vybraný jen jediný a jestli nebude tak nevím, budume muset kývnout na nějaký, který nám nabídne tak jsem zvědavá. Až bude toto zamluvený tak začnu být v klidu, protože na vše ostatní je spousta času. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
11.9. je ten termín, že??No my to vidíme 10.10. 2009,ale pokud ten termín nevyjde tak až na jaře...:)já chci taky svatbu do zelenkava...kytka s kal...a nebo bílé růže.....žluté kytky jsou super .....a jak vypadáte se ženichem žádnou fotku nevidím...hej no my taky tady žádnou nemáme musím to napravit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to je on :-) jen doufám, že bude, protože jiný domluvený nemáme tak bych asi musela vybrat něco sama jelikož tam budu volat, nechci riskovat jít tam společně až odpoledne, zavolám tam hned ráno a to jsme oba v práci. když nebude tak zamluvím dva 1 září a 2 červen a uvidíme. ;-) zrovna včera jsem také přemýšelala nad kalami, ale nechtěla bych bílé, ale zelené což nevím jestli vůbec jsou a jak vypadají. mám představu žluté kytky já, ženich-klopa, maminky a svědkyně, ale jinak vše do zelena jako i podklady pro myrtu teď si nevzpomenu :-D snad to bude vypadat pěkně, ale třeba ještě vymyslíme něco jiného času je ještě tolik. nemáme společnou fotku tady, nechtěla jsem jí tam dávat jelikož se oba strašně neradi fotíme tak najít nějakou pěknou je problém. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem tam fotku našeho psího miminka, když byla malá. Jinak tady mám samé velké a nemůžu stáhnout program na zmenšení.
Odpovědět
ahojjj holky my máme termín 19.9.2009 v Hradci nad Moravicí na zámku..... :-) v pátek jdu už obhlídnout šaty s mamčou a se svědkyní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jandeni ahoj, už máte termín zamluvený? To je paráda, u nás to ještě nejde. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jandeni. ahojky vítám tě mezi námi:)..termín máte zamluvenej no my taky ještě neeee :-( tak brzo šaty????to já chci určitě novou kolekci 2009 takže tento rok na šaty asi prdím až po novém roce jdu na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, :-) já se chystám na šaty také až po novém roce a uvidím jestli už bude nová kolekce snad ano. Na to se strašně těším to bude výběr, jsem strašně nerozhodná. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky sem nerozhodná a halvně nemám předsatvu co mi bude slušet a co z vlasama :-|
Odpovědět
ahoj holky to ten můj mi taky říkal,že bude nová kolekce,ale chci se jen tak porozhlédnout.....jsem dost vysoká a na mě bude problém šaty sehnat....a ty vlasy mě taky děsí jsem sice kadeřnice ale opravdu nevím co sněma...a to mi musí ještě dorůst....aby z těch vlasů se dalo něco pěkného učesat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem strašně nerozhodná a s těma šatama to bude něco, ale představu mám, chtěla bych širokou sukni a dlouhou vlečku, závoj asi do pasu nebo tak nějak uvidím co se mi bude k těm šatům líbit, ale taky je možné, že tento typ vůbec nesedne a budou úplně jiné než chci. vlasy neřeším, kadeřnici důvěřuji a ona vždycky ostříhá nebo učeše krásně tak to nechám na ní jen řeknu co si asi tak představuju, mám je docela dlouhé, ale taky je teď nebudu ani zastřihávat, aby co nejvíc dorostly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si je nechám narůst a nevím co bych chtěla za účes...možná si je nechám navlnit nebo nějak jen sepnout a do toho nějaké perličky nevím.....a nebo nákou kytku do toho....hodně mi ted zřídly vlasy tak doufám, že mi z toho něco půjde udělat:(....achjo.,.to jsou porblémy??To můj přítel si vezme pěkný sako košili upraví vlasy a jde:)...a já???,No nechci se vidět až ten den nastane :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?