Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jizi: Nějaká asistentka správy reklamních kampaní...
Odpovědět
salome: no jo, to já jsem furt zoufalá z toho cicího jména, tak se jako tonoucí chytám jakéhokoliv dokumentu se starým jménem :-) jizi: talent na jazyky, to je dar, to bych tkay chtěla :-) krtek: držím palce na ten pohovor, pak nám napíšeš, jak to dopadlo edvi: tobě taky palce, i u nohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek . mimiška čekáme na 1. března,...teď za týden končím páty týden,...a popravdě nejspíš bych do práce chodila dál, ale vstávat v těhotenství ve čtyři ráno,..vracet se cca 18 - 18:30 domů,,,prosedět mezi tím čas na autobusové zastávce a kodrcat se den co den po dálnici,každej den najet jen busem 110km a to nemluvím žeš pak po Brně jedu ještě ca půl hodiny šalinou..to už fakt nezvládám. a ta představa že nemám nic zařízenýho,..koupenýho a vlastně ani není kdy,...to mě fakt děsí. Jinak se těším strašně že ten listopad tak nějak jen probendím,..budu nakupovat všechny ty věcičky na mimiško,...konečně budu mít víc času na sebe,..manžela a taky hlavně domácnost, protože doteď to bohužel přes týden fungovalo tak že manžel ustlal, nakoupil,..uvařil si,...letmo když bylo něco potřeba uklidil,..umyl nádobí,...takže se těším na to že budu konečně taky dělat tyhle ty běžný domácí práce a ne jen o víkendu jako do teď. No a v prosinci, tak to si po několika letech budu strašně medit. U nás na nákupu v práci v prosinci prostě neexistuje v žádným případě dovolená,...(je to pochopitelný,lidi nejvíc jedí o svátcích :-D ), takže jsme s manželem(děláme ve stejný firmě) vždycky makali,...a letos si budem užívat jak malý děti pohádky, cukroví, klídeček,..navštívíme rodiče, sourozence,..prostě vánoce bez stresu.On si nahlásil mezi svátky dovču, takže to bude paráda,..leden rychle a v únoru se už budu malinko vyčkávat co mě bude čekat
Odpovědět
Profilova fotka
I ženský v práci mi říkaj ať si ty vánoce pěkně užiju, protože pak už se budu věnovat mimiškovi, tomu aby mimišek měl nezapomenutelný vánoce,...no co vám tady budu psát,..jistě každá máme skvělí vzpomínky na naše rozzářený oči, jak to ježíšek :-D všechno krásně nazdobil,...atd. Je zvláštní že jako dítě si člověk ani neuvědomoval i když už nevěřil na ježíška,..kolik úsilí to rodičům dalo,..aby na tajno nazdobili stromek,...a jídlo a prostě všechno
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem debil,..prej končím pátý týden,... :-D :-D :-D pátý měsíc :-D :-D
Odpovědět
zelvi: my jsem to pochopily, že to není týden, ale měsíc :-) tak to tě čekají super vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, docela se těším,....sice pohádky člověk zná už nazpamět,...ale už hodně let jsem neměla možnost si je prohlídnout celé,...protože se o štědrým dnu honil kapr a stromek,..atd. a návštěvy byly nutné zlo,...přitom člověk by is nejraději bejval dáchnul :-D
Odpovědět
já si to takhle super užila loni....nějakým zázrakem jsem nakoupila už v listopadu dárky a pak těsně před vánoci odjela na 4 dny na lyže...návrat 23. večer a pak už to byla jen pohoda bez stresu :-)
Odpovědět
zelbi: ježiši, jsem se teď úplně dojala :-N Ale fakt, když jsem si přdstavila, jaký to asi je, připravovat se na poslední vánoce ve dvou, ale vlsatně už ve třech x-) A bude to březňátko? to jsem taky :-D A 1. března je přímo moje mamka ;-) Já budu mít vánoce snad taky klidný, chci si vybrat dovolenou, mám ještě 9 dní. A jestli mi jí nedaj, že je nás málo (každej se bude chtít tý podělaný práci o svátcích už vyhnout), tak se hodim marod. Já už na to fakt kašlu. jenom doufám, že pan doktor bude "spolupracovat" :-N Tchýně mi teď radila, ať "onemocnim" ještě před výpovědí, aby mi jí vůbec nemohli dát - ale co bych z toho jako měla? Stejně od ledna moje pracoviště neexistuje a basta. tak prej ať onemocnim ke konci roku, abych pak byla třeba ještě měsíc na nemocenský, než půjdu na pracák. Ale já se teda obávám, že pokud budu od ledna doma nezaměstnaná, tak mi tu bude solidně šibat, takže kdybych měla bejt doma už od teď... Fakt ne, to bych si vůbec neužila, stejně bych furt myslela na to, co v práci, že jsem se tam ani nerozloučila... :-|
Odpovědět
Jo, a že byh měla na neschopence klid hledat práci. To jsem teda zvědavá, jak bych pak jezdila na pohovory, když na neschopence nesmí člověk vystrčit nos z baráku :-S Prej bych si domluvila vycházky - takže před každým pohovorem bych jela přes půl Prahy (doktora mám u našich) prosit doktora o vycházku? Tomu řikám klid. Nebo ukecávala personalisty, ať mě pozvou tehdy a tehdy, že jsem vlastně na neschopence? Hm, takovýho "vyčůránka" by jistě vzal ivšema deseti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hoky,co je nocého? Něco jsem teda počítala,koukám že se bavíte opět o vánocích,o doktorátu,o schánění práce a o penzijnim :-) (krtek)-tak penzijko zásadně odmítám.Spoření na dlouhou trať a nikde nemáš zaručené že na konci budeš mít ten výnos co ti slibujou.Když všude slibujou inflaci ]-( ,tak za 30-40 let tam budeš mít nula nula prd :-D .ještě před svatbou jsme si založili s mužem společné životko u..ježiš nevim a je i spořicí.pro nás to má větší smysl.Jo Aeogon se to jmenuje nebo tak nějak.Jsem zároveň pojištěnej a spoříš. jejda vánoce docela se vážně těším.Letos budeme mít asi skromné -myslím co se dárků týče,ale co přece nemá cenu si dávat pod stromečkem třeba mikrovlnku :-D .Důležité je se sejít a krásné si je prostě udělat a vykašlat se na všechny škarohlídy atakdál..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a krtku napiš jak jsi dopadla na pohovoru ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi: Teda, to mas pekne daleko do prace. Ja myslela,ze jsi brnacka a pracujes v Brne...? Kazdopadne nemocenskou ti schvaluji, myslim, ze neni duvod se zbytecne honit a prepinat, doma je prace dost, kdyby ne, muzes zacit treba plest ;-) A navic, jestli ted propukne chripkove silenstvi, je lepsi, abys byla schovana doma. Penzijko mam uz od 18ti, zalozili mi ho nasi. je fakt, ze do 60 tam bude asi prd, ale da se to ve 40 predcasne vybrat. Na kazdych 100Kc za mesic mi stat pridava 50Kc - no reknete - kdo jiny vam to da??? :-D
Odpovědět
penzijko mám od 26, firma nám dává totéž, co si dáváme my, tak se to vyplatí :-) taky bych si přečdstavovala těhotenství doma :-) zelvi: jo kámoška mě upozornovala, hlavně at si vyžádám napsat vycházky neomezené, že prý tam doktoři s oblibou píšou těhulkám třeba vycházky jen od 14 do 16 h a to je všechno....tak na to bacha
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - souhlas s aci. V Praze sem na to moc zvyklá nebyla,ale až tady jsem zjistila,že doktoři píšou na neschopenku vycházky.Do té doby jsem to neznala :-D :-D já měla vždy neomezenou!! Tak si na to dej bacha. A jinak si hezky užívej těhotenství doma když můžeš.Je to pak pohoda,myslim,že se zabavíš i tak.. Tak co holky přesunem se na koníka? Ale je fakt že nevim jaké téma a pod co se zařadit :-.
Odpovědět
Profilova fotka
hm a nebo zůstat tady a vlízt si do "Volné diskuze" :-N Jaké volné téma si najdeme????
Odpovědět
ahojky:-) tak mám dvě embryjka v děloze. doufám, že je jim tam dobře. Bohužel to třetí to v noci vzdalo, takže do zásoby nezbylo nic.:-( ale musím doufat v tyhle dvě, že aspon jedno to zvládne.:-)
Odpovědět
te´d jsem vám napsala a samo se mi smazalo, tak ještě jednou. edvi - držím palce, myslela jsem na tebe krti - i tobě držím palce a písni jak jsi na tom Já jdu zítra na ultrazvuk vaječníků. spermiogram te´d být nemůže, antibiotika to můžou ovlivnit až tři měsíce, tak má přijít za 1-2 týdny a kdyby byl výsledek moc špatný, tak ho vyšetří za 3 měsíce znovu. přestěhovat diskuzi klidně můžeme, třeba do volné a tam si založit stejný téma jako máme tady? aby to každý snadno našel. jdu z práce domů, hurá, ráno mi držte palce, jestli si vzpomenete, děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: myslela jsem na tebe - bojovníci to určitě zvládnou - teď budeš čekat jak dlouho, než můžeš začít testovat? Zelvi: S tím dojížděním je to fakt na pytel - obdivuju tě, tohle bych nezvládla ani jako netěhotná, natož s rostoucím pupíkem ... Krtku, tak co? Jaký to bylo? ... holky, tak já něco na tom koňovi založím a hodím sem link, buď se to tam chytne anebo ne ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jen doufám, že tam nezůstanu sama :-D :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - pocházím z Velkého Meziříčí a v Brně bydlím cca rok a půl, ale do práce pořád dojíždím do rodného města. Aci - to jako že bych se mohla poflakovat venku úplně celej den? nebo jak to myslíš neomezený vycházky,...no to by bylo super, to by na mě teda nemohla za celou dobu ani přijít kontrola? jak to je holky?
Odpovědět
teda to jsem ani nečekala, že se tak houfně přesuneme :-) čekáme na další :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víc jak týdnu... Tenhle týden byl celkem mazec :-( . Od minulého víkendu docela problémy s babi, museli jsme se jí vloupat do bytu a našli jsme ji, jak leží a není schopná vstát... Takže jsem volala záchranku... Po x hodinách v nemocnici ji pustili s tím, že jí nic není =-) 8-( 8-( . Přes noc zase špatný, ráno zase nebyla schopná vstát - byla u ní přes noc teta z německa) - v pondělí jsem se jí snažily zařídit nějakou hospitalizaci, večer jsem jela do Prahy, v úterý jsem v práci školila (už tak jsem musela tu pondělní část hodit na někoho jiného.. :-x :-. ). Přes týden práce víc než přiměřeně, o víkendu jsme byli s kamarádama v Jizerkách, slušně jsme se s manželem pohádali... První manželskou hádku máme tedy už za sebou, tedy abych byla přesná, vlastně stále trvá... :-x . No ateď večer musím ještě udělat něco do práce... ups.. Koukala jsem, že jste se houfně přesunuly na koníka, já zatím nemám tu potřebu a upřímně, teď ani náladu na mimkovské téma... Třeba se přidám časem ;-)
Odpovědět
sarka: my nedebatujeme o miminkách :-) tak přijd i jen tak
Odpovědět
sarkajak: Buď v klidu, právě probíráme plastový okna ;-) Nezdá se vám, že ten říjen celkově stojí nějak za prd? :-( Doufám, že třeba aspoň pro edvi to nakonec bude dobrej měsíc ;-) , zatim mám pocit, že se nám to všem tak nějak víceméně s..e :-| Teď i sarka - tak teda držim pěsti, ať se to i u vás rychle srovná, babi ať je už jenom dobře a manžel ať nezlobí!
Odpovědět
Ahoj holky, také jsme chtěli pí. Jurčovou alias malujiamiluju jako fotografku. Plánujeme příští rok svatbu v Uhříněvsi a ona tam má atéliér, tak by to bylo i skvělé. Bohužel nás hned po prvním e-mailu odradila. Byla strašně arogantní. Nejvíc mě pobavila tím, že jsme se i ptali, v jakém oblečení fotí (jednou jsem byly na svatbě a fotograf přišel v rifllích a flanelce), tak odpověděla, že zásadně v riflích, jiné kalhoty by totiž její kleky neudrželi... Vlastně nám napsala, že z našich dotazů usuzuje, že žádnou svatbu neplánujeme a když něco chceme vědět, máme tu na jejím webu. A že máme klást pravdivé dotazy, pak nám na ně odpoví. Ptali jsme se věci, jakým foťákem fotí, jak dlouho trvá, než dostaneme fotky a pod. Myslím, že to jsou i normální dotazy. Tak jsme ji napsali, že bohužel nemáme zájem. Ona nám ještě odepsala, že je to jedno, že přece každý víme svoje....Tak jsem z toho holky úplně zmatená...Doufala jsem, že to bude ok, má opravdu hezké fota, ale s tím přístupem jsem nakonec i ráda. Jaké s ní máte zkušenosti vy?
Odpovědět
linee: fotila naše kamarády v roce 2008 a byli s ní horzně spkojení a fotky měla krásné, já sí chtěla na své svatbě,ale měal už obsazeno....takže já jí mohu zprostředkovaně doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
linee - nevím jestli tady měl někdo za fotografku tutu paní,ale každopádně se nenech otrávit a zkus hledat jinde.Celkově je její přístup divný. Každopádně nečekej od fotografa že přijde v kvádru,přinejlepšim si myslim,že bude mít na sobě něco společensky sportovního,ono opravdu fotit v saku neni žádná slast.Já bych oblečení fotografa asi neřešila spíš bych hleděla jak fotí. Čím fotí to si myslím že zas taky neni zas tak důležité,i když když se zeptáte tak by měla prostě odpovědět.Na tom dotazu nic neni. Důležitej je výsledek. náš fotograf měl na sobě společenské kalhoty a přiměřeně k tomu vršek a kameramanka měla batikované šaty.A vůbec nepůsobili nepatřičně.Upřímě řečeno sem se musela podívat na naše fotky co ti dva vlastně měli na sobě.To jsem moc neřešila,připadá mi to prostě nedůležité. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
linee: no tak to jednani pani fotografky me prijde dost divne... a na vety typu ze by jine kalhoty nez rifle jeji kleky neudrzeli to uz jsem vazne alergicka... my meli na svatbe fotografa, ktery se neustale valel po zemi a porad to stavel na odiv jak je obetavy - fotky pro me ve vysledku byli zklamanim.. S brachou obcas fotim svatby, tak vim ze kolena po takovem dni docela boli, protoze clovek preci jen musi obcas do drepu nebo si kleknout ale rozhodne je to svatba tak na ni nikdy nedorazime v riflich...
Odpovědět
acimedaca: je pravda, že na svatbě našich kamarádů měla paní Jurčová na sobě džíny, ale vypadal normálě a vůbec mi nepřišlo, že to bylo nějak nepatřičné
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?